Pinned Foruma noteikumu un brīdinājumu skaidrojums

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
    Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• Manuprāt, kara noteikumu tēma nav tik liela, lai nevarētu pamanīt atsevišķu ierakstu. Bet nu skatīsimies, ko varam darīt līdz ar nākamo noteikumu versiju un papildinājumiem.
      Agrāk es domāju, ka daži cilvēki ir stulbi....tagad droši zinu - lielākā daļa cilvēces patiešām tādi ir. Kad beidzot būs apokalipse?
    • Spelē soda liste aizvākta, cik saprotu to vairs parastiem mirstīgajiem redzēt nav iespējams?
      Pareizi. Kaut arī ne es vienīgais biju pret to, bet... vienīgi vēl ir palicis sarkanais krustiņš pie pilsētas salas skatā, kā arī TOP listē - sarkans krustiņš un 0 punkti. Kā skaidro GameForge - soda fakts, tā iemesls, termiņš un viss pārējais attiecas tikai uz iesaistīto spēlētāju un spēles administrāciju.
      Bet tad kas notiks ar foruma soda listi? arī tiks aizvākta no spelētāju acīm?
      Vismaz pagaidām nav plānots to aizvākt (ja vien kāds atkal neizdomās ko citu, jo atsevišķu spēļu / kopienu forumos kopienas menedžeri to ir izvākuši). Tiesa, nākamajā forumā versijā tā būs paslēpta jau automātiski.
      Agrāk es domāju, ka daži cilvēki ir stulbi....tagad droši zinu - lielākā daļa cilvēces patiešām tādi ir. Kad beidzot būs apokalipse?
    • Nav atļauts publicēt jebkāda veida saturu (izkropļoti lietotājvārdi, attēli, saites u.c. materiāli), kuru vienīgais mērķis ir apvainot vai aizskart citus foruma lietotājus.

Ja to dara vienas alianses pārstāvji, tad vai ir pamatoti brīdināt/sodīt ? Vel jo vairāk ja "cietušajiem" nav nekādu pretenziju par to. Pretenzijas parasti ir oponentiem, kuriem ļoti "rūp", lai attiecīgās alianses lietotājvārdi tiktu rakstīti pareizi. Ja patiešām būtu kropļošana ar
      vienīgais mērķis ir apvainot vai aizskart citus foruma lietotājus
      tad jautājumu nebūtu, bet ja tāda ir netīša kropļošana?

Agrāk, ja nekļūdos, vārnas lidoja ja pats "cietušais" ziņoja, kas arī ir saprotami.
    • Pacitēšu pats sevi iz kādas nesenas sarakstes (šķiet, ka pat ar jūsu pašu alianses pārstāvi):
      Tīši vai netīši izkropļoti lietotājvārdi - neticēsi, bet arī man līdzīgas domas ir jau labu laiku (tieši pēc tam, kad forumā sāka parādīties ar vien vairāk bezjēdzīgu ziņojumu ar mērķi tikai kādu iegāzt), bet... kāds tad būtu risinājums?
      Jo pašlaik redzu vairākas problēmas:
      • spēlētāji, kuri nav reģistrējušies forumā;
      • vienam lietotājam vairāki multi konti spēlē, no kuriem vienu izķēmo;
      • foruma sistēma ļauj ziņot par katru ierakstu tikai vienu reizi - no jauna var ziņot tikai pēc iepriekšējā ziņojuma apstrādāšanas (piemērs: jūsu pretinieks noziņos - mums neņemt to vērā, kamēr Tu pats neuzrakstīsi / nenoziņosi ierakstu, kur Tavs lietotājvārds ir korekts?).
      Man principiāli tikai patiktu, ja būtu iespējami mazāk šādu visai absurdu sodu, tikai spēlētāji mums tādi... ar interesantu domāšanu. :)
    • a kas tas tads

Ko īsti nozīmē "Par so ierakstu jau ziņots" nesaprotu kāpēc gandrīz katram trešajam rakstam tāds paraksts apakšā un noteikti manējam ar tūlīt tāds būs jo tipa neesot pa tēmu bet es arī piedalos kaujās pret "Cosa nostru"
      Butu pareizi jau uzreiz būtu norādīts kas ziņojumā nav kārtībā.
      Un velreiz par tēmu Mans ieraksts pilnībā atbilst tēmai jo si tēma jau pilna ar tādiem tekstiem :))

Pārnesu uz atbilstošo tēmu
      slaists
    • Tieši to arī nozīmē - ka ieraksts jau ir ziņots. Tātad kāds tajā ir saskatījis ko neatbilstošu foruma jeb konkrētās sadaļas noteikumiem. Attaisnojums ka tie nav zināmi īsti nederēs, jo jau reģistrējoties forumā lietotājam jāapliecina, ka ar tiem ir iepazinies.
      Neatkarīgi no tā, cik reižu tiek apgalvots, ka meli ir meli, paliks noteikts procents cilvēku, kuri uzskatīs, ka tā ir patiesība.