Pinned Pateicību tēma

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
    Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• Pateicību tēma

Šī ir vieta, kur bez liekiem komentāriem jebkurš jebkuram var pateikt to ikdienišķo, bet tomēr reti dzirdamo vārdu "paldies"... par jebko - vai nu kāds palīdzēja kādu problēmu atrisināt saistībā ar spēli/forumu/reālo dzīvi vai jebko citu. Cerams, ka vismaz šīs būs tā vieta, kur varēs pasmelties to nelielo pozitīvisma daļiņu, lai diena ir izdevusies un arī citreiz, kad kāds vēršas pēc palīdzības vai arī pats to piedāvā, mēs neatteiktu :)

P.S. Tikai piezīme jau laicīgi tiem, kam patīk sarkasms - šī nebūs vieta, kur pateikt "paldies par nozagtajiem resursiem", "paldies par apsisto armiju" vai "paldies par iedoto vārnu/banu". Šī nekādā gadījumā nav domāta kā vieta kur šādā veidā izpausties...
    • ..Paldies..:)

Paldies dievs ka esi radijis mani visus ikariam spēlmaņus ko varu fermot un sist paldies
      Paldies ka forumā ir labi cilvēki ,Laaa kas to pieskata !

Nezinu kā lai visu isakām Paldies !

Tēma Slēkta

-Paldies :D
    • Pateicos BM un GO par ieguldito darbu(pateicos tiem kurus vislabak aceros :)

Paldies geksis/Uldo/Optimus78/Optimus78/Rrralfijs^/Runcis zābakos/kaapostgalvai/ par ilgu darbu pie foruma un ta kartibas

Paldies Ledainais/skywalker/Runcz/Indiānis/ par darbu un kartibas uzturesanu pasa spele
    • Pietiks varbūt apslēptos nicinājumus te paust? Tāpat labi zināms, ko jūs ar to domājat. Pēdējie komentāri nebūt nav bijuši tādi, kam tēma paredzēta. Vienu pat bija jāaizvāc.
      Viena no retajām tēmām, kur tiek dota iespēja ko labu pateikt, vienalga jāpiepļeckā. X(
      Vai tiešām tik daudz niknuma cilvēkos, ka pat nepietiek spēka un gribēšanas kaut vai savas alianses biedru paslavēt, bet nē, caur puķēm jānogāna cilvēki, kas dara savu darbu pēc brīvas gribas, savā brīvajā laikā.
      Žēl jūs.

Paldies, zelta mute, ka paziņoja man, ka esmu sasniegusi 2 miljonus punktu spēlē. :friend:
    • Pāāāldies visiem 13th Legion biedriem par palīdzīgas rokas sniegšanu visiem!
      Paldies arī foruma administratoriem, GO, un visiem citiem par to ka cenšas ieviest kārtību te un spēlē, lai gan reizēm tas liekas nepatīkam!
      Es arī (bieži) - dabūnu rājienu no kāda - bet tāda dzīve :)

Paldies arī tiem kas izdomāja šo spēli!
    • Paldies mammai un tētim, ka mani tādu foršu ir izaudzinājuši! Paldies arī skolotājiem gan sākumskolā, pamatskolā, vidusskolā gan augstskolā, vēl paldies metināšanas kursu vadītājai Vijai un pasniedzējiem!
    • Šis te būs vairāk tāds kā anonīms paldies - jūs nezinat kas es esmu, un nezinat, par ko es runāju, bet nu, lai būtu.. :P

Nu ko, pirmais, kas nāk prātā, tas ir - jāsaka paldies tai meitenei, kas mani "izveidoja"...Tomēr kaut kā man bija par daudz..Vai par maz..
      Jāsaka paldies arī tai otrai meitenei, kas mani "pārveidoja"...
      Un tai otrajai meitenei ir pats lielākais paldies...Ar viņu ir bijis labāk, kā jebkad... ^^
      Paldies draugiem, kas lika saprast to, kāds es patiesībā esmu. Paldies tam vienam draugam, kas lika man pievērsties labākām lietām.
      Un paldies visiem tiem, kas mani atbalstījuši, paldies visiem tiem, kas mani nicinājuši, paldies tiem dažiem, kuriem es kļuvu par boksa maisu, paldies tiem dažiem, kuri dabūja ko pelnījuši.

Tas viss mani padarīja par to, kas es patiesībā esmu. Paldies jums visiem, jo, bez tā visa, es būtu niecība. :)

P.S. Milzīgs paldies par šiem smailijiem! :haha: :clapp:
    • Paldies visiem tiem, kas tik ļoti par mani domā un vēl vairāk runā :kiss1:
      Diezgan lieliem soļiem kļūstu atpazīstama :giggle:

Novēlu jums dubultā atpakaļ to visu, ko novēlat man. Labu vai ļaunu, tas jau atkarīgs no jums ;)

Pasaules lielākā problēma ir tā, ka muļķi un fanātiķi vienmēr ir tik pašpārliecināti, bet patiesi gudrie par sevi šaubās.

Bertrans Rasels.