Izmaiņas komandas sastāvā

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
    Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• Izmaiņas komandas sastāvā

Pēdējās divās dienās dažiem komandas biedriem mainījies amats un attiecīgi arī pienākumi, tāpēc pievērsiet uzmanību, sazinoties ar komandu:

• flabers - nomainījis moderatora darbu foruma komandā pret darbu spēles komandā un šobrīd ieņem Pagaidu spēles operatora vietu Gamma pasaulē.
      • timbut - migrējis no Alpha uz Gamma un turpina tur pildīt Spēles operatora pienākumus.
      • Demiurga - kļuvusi par Spēles superoperatori Beta pasaulē.
      • Echo - kļuvis par Spēles superoperatoru Delta pasaulē
    • Šodienas jaunumi:
      • deadgirl - uzsāk darbu kā Spēles pagaidu operators pasaulē Alpha
      • Corrado - no foruma komandas pāriet uz spēles komandu kā Spēles pagaidu operators pasaulē Beta
      Agrāk es domāju, ka daži cilvēki ir stulbi....tagad droši zinu - lielākā daļa cilvēces patiešām tādi ir. Kad beidzot būs apokalipse?
    • Pēdējo dažu dienu laikā spēles komandā ir vairāki jauni biedri:
      • ARTEMIDA - uzsāk darbu kā Spēles pagaidu operators pasaulē Beta;
      • constantin - uzsāk darbu kā Spēles pagaidu operators pasaulē Gamma;
      • kitekat - uzsāk darbu kā Spēles pagaidu operators pasaulē Gamma;
      • Indigo - uzsāk darbu kā Spēles pagaidu operators pasaulē Delta;
      • darbonis migrējis no Beta uz Delta un turpina tur pildīt Spēles operatora pienākumus.
      Agrāk es domāju, ka daži cilvēki ir stulbi....tagad droši zinu - lielākā daļa cilvēces patiešām tādi ir. Kad beidzot būs apokalipse?
      • No Ikariam komandas diemžēl aiziet Indiānis
      • Spēles superoperatora pienākumus pasaulē Alpha sāk pildīt Zaikucis
      • timbut no pasaules Gamma pāriet uz Delta un turpina pildīt spēles operatora pienākumus
      • Dullais Dauka sāk darbu kā spēles pagaidu operators pasaulē Alpha
      • Corrado kļūst par pilntiesīgu spēles operatoru pasaulē Beta
      • Indigo kļūst par pilntiesīgu spēles operatoru pasaulē Delta
      • clickmer aiziet atvaļinājumā un uz laiku pārtrauc pildīt spēles pagaidu operatora pienākumus pasaulē Alpha
      • kaarnais_kulaks kļuvis par pilntiesīgu moderatoru
      • darbu komandā pārtrauc moderators Jaffa
      • Rrralfijs^ pēc paša vēlēšanās no foruma supermoderatora kļūst par foruma moderatoru. Iemesls - aizņemtība personiskajā dzīvē.
      • darbonis aiziet atvaļinājumā un uz laiku pārtrauc pildīt spēles pagaidu operatora pienākumus pasaulē Delta
      • Ilze86 - spēles operators pasaulē Gamma - nomaina savu niku uz Hestija
      • Jack Sparrow tiek sodīts un paaugstināts amatā :giggle: Iemesls - pārāk ātra mod darba apgūšana. Bet nu jokus pie malas, no šodienas pilntiesīgs foruma moderators.
      • Frenky atkāpjas no SMOD amata laika trūkuma dēļ, dodot vietu mayor, no šodienas foruma supermoderatora lomu spēlēs mayor.
    • Neliela rotācija:
      • constantin pāriet no pasaules Gamma uz pasauli Beta un turpina darbu kā spēles operators;
      • Rasels pāriet no pasaules Beta uz pasauli Gamma un turpina darbu kā spēles operators;
      • ClickMer turpina darbu pasaulē Alpha spēles operators.