Announcement Slavas zāles un TOP10 noteikumi

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

 • Slavas zāles un TOP10 noteikumi

  1. Slavas zālē drīkst ievietot tikai kaujas, kurās kopējie zaudējumi ir ne mazāki kā 5000 ĢP (Kopējie zaudējumi - uzbrucēja un aizsargātāja zaudēto ĢP kopsumma).

  2. Kaujas virsrakstā obligāti jānorāda dalībnieki un kopējie zaudējumi:
  • Spēlētājs1[ALIANSE1] vs Spēlētājs2[ALIANSE2] (kz. .....)
   vai
  • [ALIANSE1] vs [ALIANSE2] (kz. .......)
  Lai izvairītos no pārmērīgi gariem virsrakstiem, dalībnieku vārdus raksta tikai kaujās 1 vs 1 vai gadījumos, kad spēlētājs nav aliansē, līdz ko dalībnieku ir vairāk, nosaukumos norāda alianšu tagus, bet pirmajā tēmas ierakstā ir obligāti jānorāda visi kaujas dalībnieki!
  Spied te un apskati piemērus
  Ja kauja notiek 1 vs 1 vai dalībnieku skaits ir mazs (līdz 2 personām katrā pusē), tad kaujas virsrakstā jābūt sekojošā formā:
  spēlētājs1[
  ALIANSE1] vs spēlētājs2[ALIANSE2], spēlētājs3 [ALIANSE3](kz. .....)
  Ja spēlētājs nav aliansē, tad TAG neliek klāt, piemēram:spēlētājs1 vs spēlētājs2 [ALIANSE2](kz. .....)

  Ja kauja notiek 1 vs 3 (vai vairāk), tad kaujas virsrakstu veido šādi: spēlētājs1[ALIANSE1] vs [ALIANSE2](kz. .....)
  Tātad, norāda lietotājvārdu tikai tajā pusē, kur cīnās viens cilvēks, tajā pusē, kur vairāk - norāda tikai alianses tagu vai tagus, atdalot ar komatu, ja pretinieki ir dažādu alianšu pārstāvji.
  Ja spēlētājs bez alianses, tad šādi:spēlētājs1 vs [ALIANSE1] (kz. .....)


  Ja kaujā piedalās katrā pusē vismaz 3 lietotāji, tad norāda tikai alinšu tagus, kā arī kopējos zaudējumus: [ALIANSE1], [ALIANSE2] vs [ALIANSE3], [ALIANSE4] (kz....)

  Ja kaujā piedalās vairākas alianses, un spēlētāji bez aliansēm, tad aliansēm norāda tikai tagus, bez spēlētājiem bez alianses - lietotājvārdus, piemēram: spēlētājs1, spēlētājs2, [ALIANSE1], [ALIANSE2] vs [ALIANSE3], [ALIANSE4] (kz....)
  3. Kaujas atskaites drīkst publicēt, izmantojot kādu no atļautajiem atskaišu glabātājiem un konvertoriem (piemēram, ikalogs.ru), kā arī papildus ievietojot spēlē iebūvētā atskaišu konvertētāja rezultātus).

  4. Ja vēlaties papildināt atskaiti ar ekrānšāviņu, pievienojiet hipersaiti uz to, nevis attēlu.

  5. Katras pasaules slavas zāle ir sadalīta 4 daļās - solo sauszemes kaujas, solo jūras kaujas, vairākspēlētāju sauszemes kaujas, vairākspēlētāju jūras kaujas. Pirms ievietojiet savu kaujas atskaiti, pārliecinieties, vai esat izvēlējušies pareizo sadaļu.

  6. Ja jūsu kaujas kopējie zaudējumi ir pietiekoši, lai nokļūtu TOP10, obligāti norādiet atbilstošu prefiksu.

  7. Nepareizi noformētas kaujas, ieraksti, kas nesatur kaujas atskaiti un kaujas, kas neatbilst Slavas zāles statusam, no slavas zāles tiks izņemtas.

  8. Slavas zāles tēmās aizliegts publicēt ar pamatkauju nesaistītas kaujas atskaites - šādi ieraksti tiks izņemti.

  Atceries: Slavas zālē katrā tēmā ievieto tikai 1 kauju.
  Atceries: Kaujas, kuru tēma nav noformēta atbilstoši noteikumiem (nav norādīti dalībnieki vai kopējie zaudējumi nosaukumā) tiek pārvietotas uz kaujas ziņojumiem.
 • TOP10 veidošana slavas zālē

  Katrā no slavas zāles sadaļām tiek veidots Top10 pēc kopējiem zaudējumiem. TOP10 kauju tēmas tiek padarītas kā svarīgas un atrodas visu tēmu augšgalā. TOP10 saraksts tiek atjaunots reizi nedēļā.

  Lai Jūsu kauja iekļūtu TOP10:
  • Tēmai jābūt noformētai atbilstoši visiem Slavas zāles noteikumiem;
  • Nosaukumā obligāti jābūt norādītiem kopējiem zaudējumiem;
  • Nosaukumā jābūt norādītam prefixam "TOP...".
  Kaujas, kas nebūs noformētas atbilstoši noteikumiem, piemēram, nosaukumā nebūs norādīti kopējie zaudējumi - topā netiks iekļautas.
 • Kaujas atskaite (iebūvētais konvertētājs - skatīt šeit):
  Slavas zāles tēmu sagatavē šis papildu lauciņš nav ievietots tikai dekorācijai, bet speciāli - lai tas tiktu aizpildīts. Jā, lielākā daļa spēlētāju izmanto Ikalogs.ru atskaišu konvertētāju, bet arī tas (tāpat kā vairāki citi līdzšinējie) var kādu dienu tikt slēgts, un tad visas līdz šim tajā publicētās atskaites vairs nebūs nekur pieejamas un aplūkojamas.

  Tāpēc lūgums pievienot atskaites abos formātos - gan Ikalogs.ru, gan ar iebūvēto atskaišu konvertētāju, pretējā gadījumā kauja var netikt pievienota TOP10 un ievietota tabulās.

  Paldies jau iepriekš! :)
  Agrāk es domāju, ka daži cilvēki ir stulbi....tagad droši zinu - lielākā daļa cilvēces patiešām tādi ir. Kad beidzot būs apokalipse?