Nost ar pūķiem un pasaku teicējiem.Lai dzīvo revolūcija !!!

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
    Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• Nost ar pūķiem un pasaku teicējiem.Lai dzīvo revolūcija !!!

Šķiet, ka tālāk redzams tik strupceļš! Viens stāsta pasakas un baidās pa aklo šaut, kaut gan ir pamatots jautājums - ,, Vai vispār plinti rokās turējis, vai tik to, kas starp kājām? "
      Otram šķiet, ka lielais vairums Ikariam spēlētāju pielīdzināmi analfabētiem un rupekļiem !!! Super ! 8o
      Nu ko lai saku, neesmu ieguvis 5.augstākās un izgājis LU speciālos valodniecības kursus, lai noteiktu kurš no latviešu valodā lietojamiem vārdiem ir rupjš, nepiedienīgs vai neestētisks. Toties esmu studējis psiholoģiju un abiem diviem, pēc Freida koncepcijas, piemīt spilgti mazvērtības kompleksi, kuriem par pamatu varētu būt askētiskais dzīves veids, bez pietiekošas seksuālās baudas. Ja vien Jūs paši zinātu. ko var par Jums uzzināt, lasot Jūsu vēstījumus tautai!!! Vispār būtu interesanti izveidot speciālo LV Ikariam nepiedienīgo vārdu krājumu izlasi, lai spēlētāji beigu beigās zinātu, ko tad var rakstīt, ko nē. Savādāk latviešu valodā ir tik daudz epitetu un sinonīmu, ka nav grūti nojūgties ! Ak, atvainojiet, laikam jau atkal nepiedienīgi izrunājos, laikam tak bij jāraksta saiet sviestā ! Ak nē, piedodiet, atkal jau Jūs maldinu, pareizi laikam tomēr būs - grūti un sarežģīti orientēties valodas niansēs. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
    • Anmaj, lūdzu beidz gudroties. Šeit pārsvara visi ir tik neizglītoti, ka nespēj saprast teikuma jēgu, to uzbūvi un mērķi ( pēc dažu domām ). Pārsvara par šādiem teikumiem mēs tiekam banoti un tiek izteikti rājieni.

Cik mēs Po alianse esam novērojuši, kopš pameti mūs - Esi palicis par baigo prātvēderu. Laikam Tev daudz brīvā laika. Varbūt vēlies pievienoties atpakaļ un padauzīt OWN?

Bet tā jau ir, nepiekrist diemžēl Tev nevar! Admini katrs strādā pēc saviem ieskatiem - tur neko mainīt nevar! Vienam vārds klauns ir saprotams kā aizvainojums, citam kā pantomīmas mākslinieks.

P.s jau vairākas reizes forumā ir bijuši lūgumi no visu slāņu spēlētājiem par šādas tabulas izveidi. Bet nekad nekas netika izveidots pamatojoties uz lielu bet - Viens vārds var nebūt apvainojos, ieliekot šo pašu vārdu teikumā - apvainojums.
    • Vai vienkāršākais veids, kā izvairīties no šāda veida problēmām, nav vienkārši necensties kādu slēpti vai neslēpti aizvainot? Darbojos ne tikai LV kopienā, līdz ar to varu salīdzināt: šīs kopienas spēlētājiem ir īpašs talants censties atrast dažnedažādus vārdus vai izteicienus, kā apvainot citu spēlētāju, pēc tam taisnojoties - es nemaz nezināju, ka tas ir aizvainojoši. :)

Par saraksta izveidi: un tagad ievelkam elpu un padomājam reāli - pirmkārt, šādā sarakstā būtu tūkstošiem un tūkstošiem vārdu, izteicienu un to variāciju, kurš to veidos un papildinās? Un ko tad, ja kāds indivīds būs gana radošs un izgudros ko jaunu, bet sarakstā tas nebūs? Būsim reāli, šāds saraksts nav ne iespējams, ne arī tas būtu risinājums.

Savukārt par sodiem saistībā par apvainojumiem vai nepiedienīgu valodu: spēles noteikumos ir punkts 'Ir aizliegts citiem spēlētājiem izteikt apvainojumus vai aizskart ar nepiedienīgiem izteicieniem.'. Šāda veida pārkāpumus izskata tikai vietējā komanda, šaubu gadījumā notiek konsultācija ar citiem biedriem. Un te varam atgriezties pie jau iesākumā minētā ieteikuma: varbūt dažreiz ir labāk paklusēt, nekā censties kādu slēpti apvainot - izlaižot kādu burtu, meklējot kādu nelatviešu vārdu ar rupju nozīmi vai kā citādi izpaužoties. ;)
      Agrāk es domāju, ka daži cilvēki ir stulbi....tagad droši zinu - lielākā daļa cilvēces patiešām tādi ir. Kad beidzot būs apokalipse?
    • Draxo wrote:

Savukārt par sodiem saistībā par apvainojumiem vai nepiedienīgu valodu: spēles noteikumos ir punkts 'Ir aizliegts citiem spēlētājiem izteikt apvainojumus vai aizskart ar nepiedienīgiem izteicieniem.'. Šāda veida pārkāpumus izskata tikai vietējā komanda, šaubu gadījumā notiek konsultācija ar citiem biedriem.
      Vai nav stulba situācija??
      Jūs admini esat iedomājušies sevi Dieva vietā, jo kritēriju pēc kuriem vadīties sodot nav!
      Ja šodien jums ir slikts garastāvoklis vai sieva nav bijusi uzdevumu augstumos - ir varbūtība, ka izskatot sūdzību - nebūsiet ar aukstu ieņemot neitrālu pozīciju!
      Kā piemērs latvisks vārds "Auns" tekstā: "Tu uzvedies, kā auns!"
      Auns, kā dzīvnieks var šķist aizvainojošs, bet patiesībā tas ir bijis domāts, kā epitets vārdam "Stūrgalvība".
      Tātad - kur un pēc kā jūs vadaties???
      Tikai tāpēc, ka kāds ir pārpratis nedrīkst būt sodīts otrs!
      Nevainības prezumpcijai ir jābūt noteikumos tāpat, kā likumdošanā!
      Tātad - ja nespējat pierādīt, ka doma bija aizvainot, tātad a priori jau esmu nevainīgs!
      Jums nav tiesību būt Dieva lomā šajā spēlē un lemt vadoties tikai un vienīgi no savas situācijas izpratnes un uztveres!
      Kāpēc???
      Ļoti vienkārši! Kaut vai tikai tāpēc vien, ka Draxo izteikumi par to, ka tikai admini ir adekvāti - man personīgi liek apšaubīt šo faktu!
      Pa lielam iespējamība, ka esat neadekvāti un tikai bariņš nolasījušies vienādi domājošu cilvēku ir mežonīgi liels, jo tieši JŪS izskatāt pieteikumus adminu komandai un pieņemat lēmumu der šim darbam vai nē!
      Lūk arī visa aritmētika!
    • @Anmaj.
      Kā jau iepriekš teicu, pēc taviem ierakstiem redzams, ka tev notikusi liela sāpīte, kuru nevari pārdzīvot un tāpēc ieradies forumā izpausties uz visām pusēm. Bet droši to vari darīt, tas nav aizliegts, tikai noteikumu robežās. Mēs pārējie ikariam lietotāji tevi atbalstīsim šajās grūtajās dienās. :)

VinnijsPuks wrote:

Auns, kā dzīvnieks var šķist aizvainojošs, bet patiesībā tas ir bijis domāts, kā epitets vārdam "Stūrgalvība".
      Tātad - ja nespējat pierādīt, ka doma bija aizvainot, tātad a priori jau esmu nevainīgs!
      Ja ieminējies par likumdošanu, tad droši vien spēsi man atbildēt uz interesantu jautājumu, kas daļēji atbilst šai tēmai
      LV likumos ir punkts par sīko huligānismu, kurā teikts, ka var uzlikt sodu par lamāšanos ar necenzētiem vārdiem. Kāpēc nav saraksta ar tādiem vārdiem, lai Latvijas pilsoņi zinātu, kurus var lietot un kurus nē? ?(
      ____▄▀▀▀▄▄▄▄▄▄▄▀▀▀▄───
      ───█▒▒░░░░░░░░░▒▒█───
      ────█░░█░░░░░█░░█────
      ─▄▄──█░░░▀█▀░░░█──▄▄─
      █░░█─▀▄░░░░░░░▄▀─█░░█
    • Andžej, cik tad pēc tavām domām ir tie īstie lamu vārdi latviešu tautai?

Tos necenzētos vārdus ko var dzirdēt sabiedrībā ( ikdienā ) - tie pārsvarā ir aizgūti no Krievu tautas!

Latviešu lamu vārdi ir pieejami internetā un nevienam nav slēpjami!

Bet cik noprotu, tad šeit neiet runa par vienkārši vārdu! Vinnijs Pūks skaidri un gaiši uzrakstīja piemēru. Bet acīm redzot Jums par to nav vienkārši ko teikt, tāpēc uzreiz piemini Latvijas likumdošanu utt.
    • Andžejs wrote:

Kā jau iepriekš teicu, pēc taviem ierakstiem redzams, ka tev notikusi liela sāpīte, kuru nevari pārdzīvot un tāpēc ieradies forumā izpausties uz visām pusēm. Bet droši to vari darīt, tas nav aizliegts, tikai noteikumu robežās. Mēs pārējie ikariam lietotāji tevi atbalstīsim šajās grūtajās dienās.
      Plus šī skaistā rindkopa teorētiski ir pret Jūsu noteikumiem, jo no administratora puses tīši tiek tupināts kašķis un provokatīvs teksts ievietots!

Ir jau arī novērots, ka tad kad Jums īsta nav vai pietrūkst argumentu, lai pamatotu savas kļūdas - vienkārši tiek aizvērtas tēmas un līdz galam nekas netiek izrunāts!!!

P.s Es protams, apzinos to, ka ar mums runāt brīžiem ir kā ar sienu. Esam stūrgalvīgi un ieņemam galvā tikai savu, bet Jums kā profesionāliem ( pašām saprātīgākajām būtnēm ) būtu jāatrod kopīga valoda ar katru iesaistīto personu un arī jāizvērtē pieeja ar kādu rakstīt! NEVIS PROVOCĒT UZ SARUNAS TURPINĀŠANU ( nejau labā nozīmē ).
    • VinnijsPuks wrote:

Lūgums uzrādīt, kad un kurš ir sodīts par cita nodēvēšanu par aunu? :)

Izvērtējot apvainojumus, tiek ņemts vērā veselais saprāts un katra paša izpratne, tāpēc arī jebkura veida sodi par apvainojumiem vai nepiedienīgu valodu kādam vairāk vai mazāk liksies subjektīvi. Tāda ir dzīves realitāte - to pašu varat redzēt kaut vai LV tiesu sistēmā, kad par it kā gandrīz identiskiem pārkāpumiem var piemērot dažādus sodus. Ja nemaldos, tad tēmas par šo forumā tiek paceltas ar apskaužamu realitāti, bet diskusiju rezultāts tāpat ir tikai viens.

Par tēmu izrunāšanu - ja sākas citu apvainojumi vai tiek pārkāpti noteikumi, tēma tiek slēgta (citās kopienās līdzīgas tēmas tiek momentā slēgtas un dzēstas, kamēr šeit tomēr ir daudzas lietas tiek uztvertas liberālāk.
      Agrāk es domāju, ka daži cilvēki ir stulbi....tagad droši zinu - lielākā daļa cilvēces patiešām tādi ir. Kad beidzot būs apokalipse?
    • Andžejs wrote:

Ja ieminējies par likumdošanu, tad droši vien spēsi man atbildēt uz interesantu jautājumu, kas daļēji atbilst šai tēmai
      LV likumos ir punkts par sīko huligānismu, kurā teikts, ka var uzlikt sodu par lamāšanos ar necenzētiem vārdiem. Kāpēc nav saraksta ar tādiem vārdiem, lai Latvijas pilsoņi zinātu, kurus var lietot un kurus nē?
      Sāksim jau ar to, ka cepumiņu esi nopelnījis!
      Jautājums labs un domu es sapratu!
      Taču tās "rociņas" es "apcirtīšu", lai cepumiņu pats apēstu! :)
      Cepumiņu nopelnīji tieši par to, ka pats uzrakstīji "var uzlikt sodu"!
      Kāpēc "var uzlikt"???
      1.Tāpēc, ka a priori prasītāja pusei būs jāsniedz pierādījumi šim pārkāpumam un te nederēs kā pierādījums - "tas mani aizvainoja" vai "es to sapratu tā"!
      2. Šo pārkāpuma faktu izskatīs speciālists, kas ir studējis likumdošanu un tiesvedību, kurš nepamatos savu lēmumu uz augstāk minētajiem pieņēmumiem ! To neizskatīs "vienādi domājošo bariņš".
      3. Man būs tiesības aizstāvēties un, ja šī tiesneša lēmums būs apstrīdāms, tad darīt to!
      Nojaušot nākamo jūsu "kliķes" uzbraucuenu - pasteigšos atbildēt!
      Jūs ar smaidu neapšaubāmi gribat sacīt, ka arī mums ir šādas tiesības?!
      Jup - nenoliedzami mums tādas ir!
      Tātad par pirmējo atbildīgo mēs varam sūdzēties galvenajam spēles adminam un, ja tur nesastopam sapratni, tad varam apelēt pie vāciešiem! :)
      Nu un tagad preparējam šo virkni!
      Vai ir jēga apelēt pie galvenā admina, ja jūs esat vienādi domājošs neprofesionāļu bariņš???
      Atbildēšu - Nav jēgas!
      "Šķēržam" nākamo instanci!
      Pat ja galvenajā mītnē vācijā sēž profesionāļi, tad būs grūti paskaidrot (vai gandrīz neiespējami) viņiem mūsu slengu, epitetu un citu nozīmi!
      Tātad nonākam pie tā, ka jūsu visatļautībai nav robežu!
      Lai šādas robežas būtu - ir tikai divi varianti!
      Vai nu jāaizliedz sarakste, vai "jākolonizē" lamu un aizvainojošu vārdu klāsts šai spēlē!
      Gribu piebilst, ka arī starp "lamu vārdiem" un aizvainojošiem - ir liela starpība!
    • Draxo wrote:

Lūgums uzrādīt, kad un kurš ir sodīts par cita nodēvēšanu par aunu?
      Man tiešām trūkst vārdu!
      Es tiešām sāku apšaubīt Draxo Tavas (piedod, ka uz Tu) prāta spējas!
      Es atbildēšu uz šo jautājumu tiklīdz Tu parādīsi to vietu manā tekstā, kur būšu minējis, ka kāds par šo vārdu ir ticis sodīts!!!
      Pārlasi tekstu un apstājies pie vārdiem: - "Kā piemērs latvisks vārds "Auns" tekstā: "Tu uzvedies, kā auns!"
      Ja pašam ar pirmo piesitienu "nepieleks", tad varbūt no jūsu komandas, kāds šo vārdu nozīmi izskaidros!
    • VinnijsPuks wrote:

Pēc veselā saprāta, dzīves pieredzes un loģikas. Un no sirds atvainojos, bet šeit pavisam noteikti ikdienas apvainojumu vai lamu vārdu izskatīšanai un izvērtēšanai netiks pieaicināti īpaši izglītoti filologi vai psihologi. Nez kā citas - daudz lielākas - kopienas tīri labi iztiek bez tiem. Varat to uzskatīt par visatļautību vai noteikumu ievērošanu - man, ja godīgi, tas maz interesē, bet, spēlējot šajā spēlē, šajā kopienā un šajos serveros, noteikumus nāksies ievērot. Cits ir uzaudzis starp rozā ponijiem, savukārt cits - ikdienā klausoties piecstāvīgos izteicienus, visiem nekad nebūs pa prātam.

VinnijsPuks wrote:

Vai nu jāaizliedz sarakste, vai "jākolonizē" lamu un aizvainojošu vārdu klāsts šai spēlē!
      Vai vēl vienkāršāk - ja ir problēmas ar verbālo nesaturēšanu, tad atturēties no kontaktiem ar citiem spēlētājiem, lai pašam nesanāktu nepatikšanas. ;)
    • Draxo wrote:

Vai vienkāršākais veids, kā izvairīties no šāda veida problēmām, nav vienkārši necensties kādu slēpti vai neslēpti aizvainot? Darbojos ne tikai LV kopienā, līdz ar to varu salīdzināt: šīs kopienas spēlētājiem ir īpašs talants censties atrast dažnedažādus vārdus vai izteicienus, kā apvainot citu spēlētāju, pēc tam taisnojoties - es nemaz nezināju, ka tas ir aizvainojoši.
      Mīlīši, Jūs tak esat nonākuši nepārvaramu pretrunu varā ! Viens izsaka aicinājumu izvairīties no provokatorisku tekstu bīdīšanas, kamēr zemākā ranga padotais, ar to vien nodarbojas !?! ;(
      Pēc būtības sodi būtu jāattiecina tikai uz tekstiem, kuros ir patiešām lietoti rupji lamu vārdi un tieši apvainojumi spēlētājam, savādāk sanāk, ka demokrātiskā interneta vide tiek mākslīgi veidota, atšķirībā no reālās vides !!! Sanāk, ka Ikariam pasaulē, mēs atrodamies kā klosterī, kur mums māca kā runāt, dzīvot, uzvesties utt. Būsim taču reālisti, visi šie sodi par nepiedienīgas valodas pielietošanu ir absolūts murgs, kuru izdomājušas dažas saprātīgās būtnes !!! Murgs, bet kādas iespējas izpausties ! Katrs no admiņiem var justies visvarenā vietā - ,, Man tā liekas un viss"! Jebkurš teksts ir uztverams dažādos veidos, ņemot vērā psiholoģisko noskaņojumu, mākslīgi veidoto ( kulturālo) piesitienu, personīgo attieksmi, zemtekstu utt, te varētu uzskaitīt daudz un dažādus faktorus, bet galvenais, ka šis vērtējums ir pilnīgi neobjektīvs, balstīts uz konkrētas personas subjektīvo viedokli.
      Pavisam nenozīmīgs piem. - ,, Kriminālās Ekselences Fonds", viena no populārākajām 2018. gada latviešu mākslas filmām !!! Tur tak gandrīz visi aktieri būtu jāsaliek cietumā !!! :) Atsauksmes par šo filmu neievietošu, savādāk bans būs uz mūžu !!!
      Šo garo penteri nobeidzot, mazliet apskaidrošu dižā pasaku teicēja apziņu! Redz, pastāv tāda zemapziņa, kurā vienkāršoti izsakoties atrodas plauktiņi uz kuriem ir sakrāmētas visādas pagātnes grabažas, tai skaitā mūsu fobijas, jeb tev saprotamāk laikam būs tā - mūsu bailes, sāpes, pārdzīvojumi, ko mēs nekādi nevaram atklāt citiem. Nu redz, tās arī ir tās bumbiņas, jeb bumbas ar laika degli, kuras agri vai vēlu ies gaisā, nodarot lielāku vai mazāku kaitējumu garīgajai vai fiziskajai cilvēka būtībai!!! ;) Cerams, ka saprati, ja nē, citreiz mēģināšu vēl vienkāršāk to izskaidrot, bet tas būs baigi, baigi, baigi garais izklāsts ! :)
      Veidosim Ikariam vidi reālistiskāku, nevis samāksloti nedabisku un pretrunīgu! Katram ir tiesības uz savu viedokli un tā objektīvs traktējums, ir zināms tikai šī viedokļa izteicējam. To kā to uztver citi, ir tikai viņu subjektīvais viedoklis, pēc kura neviens spēlētājs nav sodāms!
    • @Anmaj tukšu salmu kūlējs esi!? :D

Par tēmu: Tiešām ir kādam pretenzijas par kādu konkrētu sodu? Ja ir, tad rakstiet konstruktīvu, tolerantu un saprotamu biļeti atbalsta sistēmā. Kāpēc jācilā te tagad kaut kādas sāpītes un jāpļērc kā tādam divgadniekam? Ja arī pēc atbildes saņemšanas uzskatāt, ka jūsu tiesības ir pārkāptas, tad ejiet uz tiesu un pieprasiet lietu izskatīt vai arī izdzēsiet visus ikariam (arī foruma) kontus un neraudiet. Tak apnīk jau.

P.S.

Anmaj wrote:

Redz, pastāv tāda zemapziņa, kurā vienkāršoti izsakoties atrodas plauktiņi uz kuriem ir sakrāmētas visādas pagātnes grabažas, tai skaitā mūsu fobijas, jeb tev saprotamāk laikam būs tā - mūsu bailes, sāpes, pārdzīvojumi, ko mēs nekādi nevaram atklāt citiem. Nu redz, tās arī ir tās bumbiņas, jeb bumbas ar laika degli, kuras agri vai vēlu ies gaisā, nodarot lielāku vai mazāku kaitējumu garīgajai vai fiziskajai cilvēka būtībai!!!
      Žēl, ka tu tādas emocijas un tml. lietas noglabā savā zemapziņā, nevis nokārto un zemapziņā paturi tikai faktus, kurus nepieciešams tikai agrāk vai vēlāk nolikt pagrabā jeb atmiņā. Vajag mācēt uzvākt garāžu no tādiem spridzekļiem un detonēt jau laikus, lai netraumējas tava būtība. Ja nemāki pats - meklē palīdzību pie psihologa - viņš nav bubulis, bet gan saprātīgs cilvēks, kurš palīdz tikt vaļā no garīgajām problēmām.

Nedaudz piekoriģēju nesmuku izteicienu! Fox
    • Indianiso, lūdzu nejaucies lietās, kuras tev nesaprast! Nekrāj postus un nav jēga censties kādam tagad pielīst!

Mums vienīgais kas ir apnicis, tas ka ir tādi spēlētāji, kas viņiem tikai piekrīt un necenšas pat neko pateikt pretī! Tajā pašā brīdī labāk uzbraukt ko spēlētājiem, kas šo spēli izprot daudz labāk un arī strīdās par savām tiesībām!

Un atradies te gudrinieks, muti lūdzu pievaldi! Mēs līdz šim visu mēģinam runāt verbāli un īsti nevienu vārdā neaizvainot! Bet tavs pirmais teikums jau liecina par tavu Saprātīgās būtnes līmeni! ( GO tu diemžēl nederi! )

Tāpēc ja gribi vari droši izlasīt visu un ja nav ko teikt, tad arī paturēt šoreiz mutīti ciet!
    • Ja es krāju ierakstus, tad tu jau sen būtu bloķēts par spamu. Tas, ka cenšos jums paskaidrot, ka nav tikai viena taisnība - balts un melns - bet ir arī pelēks, to tu redzēt negribi, tad tā nav vairs mana problēma.
      Par nejaukšanos - ej, no kurienes nāci, un būtu vismaz rokas nomazgājis. Es tev neaizliedzu komentēt, kāpēc lai tu man to liegtu? Ne tava cūka, ne tava druva.
      Tas, ka es uzrakstu līdzīgu viedokli kā admini - piedod, ka arī esmu saprātīgs cilvēks, kurš zin, cik nejēdzīgas var būt sūdzības. Kāpēc es to teicu - jo tev nav faktu, ko likt pretī (par to, ka viņi ir rīkojušies pret vispārējām morāles normām Latvijas un Vācijas ietvaros). Jebkurā laikā ir arī iespējams parunāt un atrast kompromisu - tas ir jāvēlas bļaurim. Tu laikam to vēl neesi aptvēris, piedod.
      Par izteicienu runājot - noskaties KEF, tad sapratīsi. Anmaj's pasmiesies. Nevajag visu uztvert tik burtiski.
    • Un šeit atkal parādās kārtējās negācijas! Rupja runāšana, nozākāšana un sūtīšana. Tad kur ir tas godīgums?
      Tev pa tiešām nav nekādu tiesību lemt par mūsu iemesliem utt! Ja Tu būtu kā pats saki saprātīga būtne, tad arī saprastu, ka caur support jau viss ir runāts un malts pa riņķi un riņķi un nekas nevirzās uz priekšu!
      Tad nu arī citi izsaka sāpi šeit, un tici man, par baniem runājot:
      Viens gadijums par teikumu kuru satur vārds klauns:
      Ir gan Cita operātora teiktais saglabāts (( apstiprinājums, ka tas nav pārkāpums ) Kad aprunājos ar kādu citu go iekš foruma))
      Gan arī Banotāja vēstule support, kur skaidri un gaiši nostāda tevi ( mani ) muļķa lomā un pat necenšas iedziļināties vai saprast teikuma uzbūvi (( domu ) kas galīgi nav apvainojums!))
    • indianiso1 wrote:

Žēl, ka tu tādas emocijas un tml. lietas noglabā savā zemapziņā, nevis nokārto un zemapziņā paturi tikai faktus, kurus nepieciešams tikai agrāk vai vēlāk nolikt pagrabā jeb atmiņā. Vajag mācēt uzvākt garāžu no tādiem spridzekļiem un detonēt jau laikus, lai netraumējas tava būtība. Ja nemāki pats - meklē palīdzību pie psihologa - viņš nav bubulis, bet gan saprātīgs cilvēks, kurš palīdz tikt vaļā no garīgajām problēmām.
      Tev taisnība Indiāni Džo, man patiešām tavs rakstītais izraisa patiesu smieklu lēkmi !!! Piedod, bet ja tādas kā tu, ir tās saprātīgās būtnes, pēc kurām tu vēlies līdzināties, tad es par tādu noteikti nevēlos kļūt !!!
    • Andžejs wrote:

@Anmaj.
      Kā jau iepriekš teicu, pēc taviem ierakstiem redzams, ka tev notikusi liela sāpīte, kuru nevari pārdzīvot un tāpēc ieradies forumā izpausties uz visām pusēm. Bet droši to vari darīt, tas nav aizliegts, tikai noteikumu robežās. Mēs pārējie ikariam lietotāji tevi atbalstīsim šajās grūtajās dienās. :)

VinnijsPuks wrote:

Ja ieminējies par likumdošanu, tad droši vien spēsi man atbildēt uz interesantu jautājumu, kas daļēji atbilst šai tēmaiLV likumos ir punkts par sīko huligānismu, kurā teikts, ka var uzlikt sodu par lamāšanos ar necenzētiem vārdiem. Kāpēc nav saraksta ar tādiem vārdiem, lai Latvijas pilsoņi zinātu, kurus var lietot un kurus nē? ?(
      var uzlikt sodu par lamāšanos, bet no prakses varu pateikt, ka tiesas neliek sodus, ja nav norādīts ar kādiem vārdiem tieši lamājas, tapēc protokolā visi cenšas arī precīzi norādīt šos vārdus. Tad vēl jāvērtē kam bija adresētas šīs lamas- vai konkrētai personai vai par situāciju kopumā, kā arī vieta, kur tas noticis, jo, ja dzīvesvietā viens otru apsaukā nepiedienīgiem vārdiem, nekāda atbildība neiestāsies un jautājumu varēs skatīt civiltiesiskā kārtībā!