Nost ar pūķiem un pasaku teicējiem.Lai dzīvo revolūcija !!!

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
    Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• 1. Ja sāc uzskaitīt kaut ko, tad varbūt turpini arī ar 2 un 3? :D
      2. Rakt zārku? Tas fiziski nav iespējams, laikam Tev nav ne mazākas saprašanas ko nozīmē vārda zārks utt.
      3. Tik pat labi jebkuru teikumu - pat pašu jaukāko - var uztvert kā draudus. Tas atkarīgs cik saprātīgā būtne Tu skaities!

4. Tev maz ir nojauta ko nozīmē vārds draudi? Ja ir, tad definē man to vārdu kā Tu to saproti!

5. Šeit neiet runa par draudu izteikšanu, bet gan adminu kompetenci spriest par aizvainojošiem teikumiem - vārdiem! Katrs mēs domājam savadak un izsakāmies dažādi!
    • Es tiešām nesaprotu kas tev ir ar gramatiku, tik sliktu gramatiku 5 klasē var pieļaut! Nejau pieaugušam cilvēkam!

Nesaku, ka mana gramatika ir 100% pareiza, bet vismaz cenšos! Nevis beidzu teikumu ar atstarpi un komatu!

To teikumu var formulēt kā jautājumu, un visticamāk nozīmēja - ka esi pieļāvis lielu kļūdu viņam uzbrūkot un tagad dēļ tavām darbībām cietīs gan tavas, gan alianses biedru pilsētas!

Lūk ko tas nozīmē!

Ja tev kāds uzrakstītu: " Ieduršu tev dunci rīklē " vot tie ir draudi!

Vai tik pat labi kāds var uzrakstīt: " Tas bija kā duncis mugurā " - Manā uztverē tie nav draudi, drīzāk pasniegts kā - tu mūs nodevi - tikai savādākiem vārdiem.
    • Par reāliem draudiem tiek uzskatīti draudi, ja tajos ir skaidri minēta reālā dzīve, piemēram: 'zinu, kur tu dzīvo', 'atbraukšu uz LV un atradīšu tevi', 'aizbraukšu pie tevis un iedošu pa muti', 'zinu tavu IP adresi, gaidi ciemos'.

Minētajā tekstā par zārka rakšanu neredzu nekādu saistību ar reālo dzīvi un draudiem tajā, vai arī kādas personas fizisku atrašanu.
      Agrāk es domāju, ka daži cilvēki ir stulbi....tagad droši zinu - lielākā daļa cilvēces patiešām tādi ir. Kad beidzot būs apokalipse?
    • Manuprāt, ļoti svarīgi ir saprast alegorijas un melno humoriņu, lai visu neuztvertu tieši un nepārprotami. Ja cilvēkam ar humora izjūtu un zemteksta saprašanu spēlē ir problēmas, tad arī reālajā dzīvē, viņš šajā jomā saskaras ar problēmām.
      Šādas paralēles mēs varam vilkt vēl un vēl.
      Protams, pastāv sarkanās līnijas, kad tiek pateikts pa daudz, jeb tiešā tekstā, bet tas jau nozīmē, ka tur vairs nekāda diskusija nav iespējama!