Kas notiek?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• Nu mīļie cītīgi strādājoši spēles operatoru!

Jūsu darbs pēdējā laika ir vienkārši fascinējis nu jau lielu dalu Ikariam.lv atlikušo spēlētāju domas par jums paliek ar vien sliktākas!

Nu jau Jūs pat nespējat karus apstiprināt? Zeta karš jau pieteikts un nav apstiprināts 7-8 dienu, theta jau vairāk kā 36h

Varbūt tad vismaz varat paskaidrot kāpēc tā? Tas dēļ foruma apvienošanās vai kas ar Jums notiek?

Varbūt ir pienācis laiks atteikties no pienākumiem, ja nespējat tos pilnvērtīgi pildīt?
  • Interesanti, pa kuru galviņu un galvenais - ar ko, jūs vācieši paglaudīs par šādu darbu???
    Ja jūs nespējat vai negribat pildīt savus pienākumus, tad vienkāršojiet tos vai triniet tālēs zilajās, jo šādi jūs zaudēsiet pēdējos šās spēles cienītājus!
    Es visu saprotu - cilvēcīgais faktors un dabas kataklizmas ir mežonīgs instruments, lai attaisnotu savu nespēju vai negribēšanu šeit pavadīt laiku!
    Taču mīlīši admini - ja nespējat pavilkt šo vezumu, tad esiet vienkāršāki - vienkārši nokāpiet no zirga un sasveicinieties ar tautu!
    Jebšu jums liekas, ka kļūstot par adminiem jums kronis galvā uz mūžu un varat darīt ko un galvenais kad grib?
    Ja jūs paši neievērojat spēles noteikumus, tad KĀ un kāda mārutka pēc jūs sodiet citus spēlētājus?
  • Karš KURSA vs Loud - nav izpildīti nosacījumi un ir izveidota tikai viena tēma.
    Karš Nerūp- [PO-] vs Owned [OWN] - vai ir jēga sākt karu šajā forumā, ja no ceturtdienas būs pieejams jaunais forums? Sanāks viens vienīgs haoss.

Par negācijām - komandas biedru atlase joprojām ir atvērta, ja kāda saprātīga būtne vēlas, tad droši var pieteikties. Jaunajā forumā daudzi noteikumi tiks vienkāršoti un atcelti, jo beidzot būs pienācis laiks atteikties no dažādām tikai latviešu kopienai nepieciešamām lietām. :)
    Agrāk es domāju, ka daži cilvēki ir stulbi....tagad droši zinu - lielākā daļa cilvēces patiešām tādi ir. Kad beidzot būs apokalipse?
  • 3.februārī pieteiktais karš zetā.
    Izveidota tikai 1 tēma no vajadzīgajām 2, tabulas izveide un viss pārējais, beigās paietu tās 48h.
    Vēl 24h līdz varētu sākties karš.
    Tātad karš uz 7-8 dienām - nez vai.

8.februārī pieteiktais karš thetā.
    Šeit, manuprāt, tā jau viss skaidrs pēc iepriekšējā apraksta.

Es nezinu kas tajā forumā būs un nebūs. Neesmu pārliecināts, ka karu apstiprināšana būtu laba rīcība, jo nav ne jausmas kā tur pēc tam to visu varētu pārvietot un sakārtot. Neko nezinot uz aklo netaisos šaut.

Varbūt pagaidīsim līdz 14.februārim, lai nebūtu ne komandai, ne lietotājiem nekādu pretenziju?
    Mēs jau neesam tie, kuri izdomāja forumus apvienot...
    ____▄▀▀▀▄▄▄▄▄▄▄▀▀▀▄───
    ───█▒▒░░░░░░░░░▒▒█───
    ────█░░█░░░░░█░░█────
    ─▄▄──█░░░▀█▀░░░█──▄▄─
    █░░█─▀▄░░░░░░░▄▀─█░░█
  • Draxo wrote:

Karš KURSA vs Loud - nav izpildīti nosacījumi un ir izveidota tikai viena tēma.
    Karš Nerūp- [PO-] vs Owned [OWN] - vai ir jēga sākt karu šajā forumā, ja no ceturtdienas būs pieejams jaunais forums? Sanāks viens vienīgs haoss.

Par negācijām - komandas biedru atlase joprojām ir atvērta, ja kāda saprātīga būtne vēlas, tad droši var pieteikties. Jaunajā forumā daudzi noteikumi tiks vienkāršoti un atcelti, jo beidzot būs pienācis laiks atteikties no dažādām tikai latviešu kopienai nepieciešamām lietām. :)
    Varbūt tad varēja paziņot par KURSA VS Loud karu, ka nav pareizi ''aizpildīts''? Savādāk biedri 7 dienas pa velti gaida :) Iespaidīgi
  • @14k viņiem nāksies vēl pagaidīt līdz jaunajam forumam.
    @VinnijsPuks, ja tavs direktors gribēs paņemt tavu darba kabinetu sev, tu varēsi tur iebilst? Pat ja pacentīsies, tas tā pat neko neizmainīs. Tāpēc nevajag mētāties ar tādiem tukšiem tekstiem.
    ____▄▀▀▀▄▄▄▄▄▄▄▀▀▀▄───
    ───█▒▒░░░░░░░░░▒▒█───
    ────█░░█░░░░░█░░█────
    ─▄▄──█░░░▀█▀░░░█──▄▄─
    █░░█─▀▄░░░░░░░▄▀─█░░█
  • Andžejs wrote:

@VinnijsPuks, ja tavs direktors gribēs paņemt tavu darba kabinetu sev, tu varēsi tur iebilst? Pat ja pacentīsies, tas tā pat neko neizmainīs. Tāpēc nevajag mētāties ar tādiem tukšiem tekstiem.
    Nemāci mani dzīvot un es neteikšu, kur Tev iet!
    Ar vārdu "GRIBU" man neviens direktors nekad nevienu kabinetu neatņems, ja vien nespēs šo vārdu pamatot!
    Ja nu tomēr šāds direktors manā dzīvē gadīsies, tad uz neilgu mirkli, jo šāda plebeja vadībā NEKAD nestrādāšu!
    Ko arī Tev novēlu!
  • Draxo wrote:

Par negācijām - komandas biedru atlase joprojām ir atvērta, ja kāda saprātīga būtne vēlas, tad droši var pieteikties.
    Man jau patīk, tagad pat publiski galvenais kopienas administrators ņirgājas par mums!
    Varbūt Tu pats drīzāk esi cilvēks ar mazvērtības kompleksiem. Tev jau gan būtu jābūt pēdējai būtnei, kura varētu atļauties šādi izteikties pret parastajiem biedriem!

Atradies te saprātīgā būtne.

Iztiekam bez apvainojumiem, ieraksts pielabots! Fox
  • @VinnijsPuks - forums un spēle pieder Gameforge, viņi ar to drīkst darīt visu, ko vēlas. Ja Gameforge vadība izlēma, ka tiks atvērts jauns forums, tad tas nav maināms (pat tad, ja daudzi administratori - mani ieskaitot - tam bija pretī). Un jā, šādā gadījumā arī no vadības puses bija atbilde: samierinieties vai pametiet šo darbu, bet par jaunu forumu diskusijas nebūs.
    @Max Payne - Tev un citiem diez vai ir pat jausmas, kādi spēlētāji mēdz pieteikties. Tāpēc jā - laicīgi nošķiru tos, kuri nemāk pat pieteikumu uzrakstīt ar garumzīmēm un gramatiski saprotamā valodā, no visiem pārējiem. Tāpat arī tos, kuri forumā vai spēlē mētājas ar apvainojumiem vai lamu vārdiem.

Tēma ir slēgta.
    Agrāk es domāju, ka daži cilvēki ir stulbi....tagad droši zinu - lielākā daļa cilvēces patiešām tādi ir. Kad beidzot būs apokalipse?