Tempļi - brīnumi...

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
    Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• Tempļi - brīnumi...

Vēlos noprecizēt ....

Kā tur īsti tie tempļi strādā!?
      -Vai obligāti vajag visiem salas biedriem sacelt tempļus ,lai es varētu izmantot savu brīnumu uz maximumu?
      Vai arī pietiek ,ka man vienīgajam uz salas ir templis un esmu visus priesterus tur salicis!?

Man atmiņā palicis , ka pietiek ar manu templi ,lai saņemtu maximālo brīnumu ,pārējie var to sabojāt vienīgi gadījumā ,ja uzceļ tempļus un nesaliek priesterus!

Mums zetā varbūt tas gļuks kāds ,vai arī kaut ko ne tā esmu sapratis!
      Man salas kaimiņš sūdzas ,ka bojāju viņam brīnumu , bet man pat uz tās salas nav templis uzbūvēts , un pats interesantākais ,ka uz citas salas man ir tieši tāda pati problēma - rādās manas pilsētas un otra lietotāja pilsēta , bet cik saprotu ,tad viņam ar nemaz nav tā tempļa , tur man brīnums stāv uz 59% , visi priesteri salikti!

Man uz tās salas ir 4 pilsētas , vai man visās viņās jāsaceļ tie tempļi ,lai iegūtu maximālo bonusu!? Varbūt tur tā problēma!?
    • saskaiti kopā salas dalīšanas %, procenti ko iegūsi arī būs brīnuma max. iegūstamais līmenis.
      dažkārt kāds aktivizē atpūtu un līmenis samazinās,jo kādam ir par mazu tā pievēršana, kas paliek aktīvs un brīnums sabojājas.
      salas dalīšanas kopējais % ir tendence uz kuru virzas,attiecīgi laika posmā.
      Ja tomēr sapluso un sanāk tie 97%+,tad atliek vien pagaidīt kādu laiku un būs max. lvl
    • Pēc tava attēla skatoties, tu neesi vienīgais kurš izmanto salas brīnumu.
      Kāds cits ir uzcēlis templi un nav salicis tajā priesterus.

Ja tu būtu vienīgais ar templi, tad salas dalīšanas ailē arī uzrādītos 115%, nevis kā tavā gadījumā 59,8%.
      ____▄▀▀▀▄▄▄▄▄▄▄▀▀▀▄───
      ───█▒▒░░░░░░░░░▒▒█───
      ────█░░█░░░░░█░░█────
      ─▄▄──█░░░▀█▀░░░█──▄▄─
      █░░█─▀▄░░░░░░░▄▀─█░░█
    • skaidri redzams ka Adazi pilsētas īpašniekam iztrūkst priesteri. protams Tu vari izvilkt savu 5o līmeni saliekot krietni vairāk priesterus visās savās pilsētās,ne tikai vienā, kā šobrīd.

ja tas ir screenshot ar visiem salas spēlētājiem,tad augstāku līmeni pa 3o nav iespējams iegūt (pietrūkst 0.2% līdz 4.).
    • apskatijos to salu,Adazi pilsētas īpašnieks visticamāk ir vaininieks.
      Adazi + 6 Marmors rātes kopā būs 63
      100% / 63 = 1.58%
      6 Marmors = 33 x 1.58% + 15% (jo esi uzlicis vairāk) ~ 52 + 7.8 = 59.8% kā arī ir.

brīnuma bojātājam jābūt ar 30lvl rāti.
      tiešām pats izspiegoji vai vnk tev pateica,ka viss kārtībā?
    • bardaks86 wrote:

apskatijos to salu,Adazi pilsētas īpašnieks visticamāk ir vaininieks.
      Adazi + 6 Marmors rātes kopā būs 63
      100% / 63 = 1.58%
      6 Marmors = 33 x 1.58% + 15% (jo esi uzlicis vairāk) ~ 52 + 7.8 = 59.8% kā arī ir.

brīnuma bojātājam jābūt ar 30lvl rāti.
      tiešām pats izspiegoji vai vnk tev pateica,ka viss kārtībā?
      Spiegi apstiprināja ,ka tev taisnība!