Sarunas: Vikings [_V_] vs Latvijas Leģion [LVL]

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
    Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• Bet nu teikšu godīgi, no V alianses šo karu redzēt ir diezgan nožēlojami, agrāk biedriem aizliedzāt iesaistīties citu alianšu karos, tagad vel piesakat karu aliansei, kurai ir arī privātā dzīve!

Diezgan sviestaina tā Jūsu izvēle, būtu kaut nedaudz līdzvērtīgu pretinieku atraduši, kaut T alianse! Dr arī nebūtu slikti, bet daudzi jau pametuši spēli - serveri! Tāpēc iota ļoti strauji iet uz grunti! Pat gribētu teikt, ka katrs pieteiktais karš samazina spēlētāju skaitu serverī par 5-10%!

Esmu par LVL un palīdzēšu viņiem kā varu! Lai Jums interesants karš!
    • Liels paldies par pievienošanos tērzētavā un ka devi labu ieguldījumu atbildot, Max Payne/Edzons/Žurka/Nodevēj/Tumšais Gliemi (es pat nezinu kā lai Tevi tagad uzrunā, ak, kā laiki mainās).
      Karš nožēlojams? Spēlēt video spēles pēc 10 gadu vecuma ir nožēlojami. Mums ir tik daudz nožēlojamas lietas (īpaši tās kuras daram iekš šīs skaistās spēles), kuras visi šeit daram, tāpēc tas varētu būt tikai tas mazākais par ko uztraukties/sūdzēties (ah, pareizi Dr_ nekad nesūdzās, tie izsaka viedokli vai pasaka faktu, atvainojos).
      Aizliedzām biedriem iesaistīties citu alianšu karos? Jā, tāpēc tie ir citu alianšu karu, ne mūsu.
      Piesakam karu aliansei, kurai ir privātā dzīve? Man ļoti žēl, ka to tās bojājam. Tomēr gribētu uzsvērt, ka LVL nav ne pirmā, ne pēdējā alianse ar privāto dzīvi, tāpēc gan jau pārdzīvos. Kā zināms, tad ja paliek pārāk grūti ar laika sadalīšanu, tad vienmēr ir opcija ieiet palmā un atsākt, kad laiks to ļauj. Tu pats un noteikti citi spēlētāji ar tādas spēles funkciju ir pazīstami.
      "Diezgan sviestaina tā Jūsu izvēle, būtu kaut nedaudz līdzvērtīgu pretinieku atraduši, kaut T alianse!" Varbūt viņi vai jūsu alianse būtu noteikti līdzvērtīgāki, bet cik zināms jums karš ne pārāk sen beidzās, tāpēc dosim vietu atpūtai. Un es domāju vārds "kaut" ir lieks, jo cik pieminu viņi karā uzvarēja un tādēļ aiz "kaut" būtu jāliek Dr_ nevis -T- (varat nerakstīt par to kāds karš bija, godīgs/negodīgs, labs/slikts, tas neko nemaina, jo fakts paliek nemainīgs, ka viņi uzvarēja karā, kuru pārsvarā uzsāki un provocēji Tu un pat gribēji, lai V tur iesaistītos).
      Visi serveri iet strauji uz grunti, tāds ir spēles liktenis, jo nav nekādas beigas vai iespēja uzvarēt. Vistuvākais, ko uzvarai vari iegūt ir padzīt visus spēlētājus no servera un palikt vienam - izturīgākajam un labākam. Un varbūt tādēļ tas, ko mēs daram ir labāk, lai būtu tuvāk "uzvarai" un ja cilvēki pamet, tad viņiem ir laiks vairāk mācībām, darbam, ģimenei, tāpēc visi būsim uzvarētāji.
      Prieks dzirdēt, ka palīdzēsi viņiem karā. Gaidīšu tevi viņu rindās!
    • Galu galā tā ir tikai spēle.
      Domāju, ka šāda veida karš ir okey. 50 dienas pārmaiņu pēc var pakarot nevis mājiņas celt.
      Lielāka armija būs V aliansei. Bet V aliansei arī resursi noteikti ir vairāk, ko sargāt.

Veiksmi abām aliansēm.
      Piekrītu par serveru apvienošanu, šī ir vienīgā doma, kas notur mani pie spēlēšanas jo spēlētāji sajā serverī pazūd ļoti ātri.
    • Mani favorīti bija Vikingi, bet pēdējā mēneša laikā sanāca ar vairākiem viņu pārstāvjiem aprunāties, un radās iespaids ka tur spēlē bērni, kuriem mammas dod naudu pusdienām, bet viņi to notērē ambrozijās, un tā vietā lai pildītu mājasdarbus uzceļ multikontus. Acīmredzami ka pārsvars ir Vikingu pusē, bet veiksmi vēlēšu LVL aliansei.
    • Abols wrote:

Sadaļa, kur tērzēt.
      Atbildot uz šo: Kā zināms, tad ja paliek pārāk grūti ar laika sadalīšanu, tad vienmēr ir opcija ieiet palmā un atsākt, kad laiks to ļauj.
      Ar laika trūkumu man ir tā kā šodien 4 no rīta cēlos uz darbu un 7 vakarā tikai beidzu un tāds ir mans grafiks 90% gadījumos un plus pa brīvdienām jāizklaidē savi bērni. tas nozīmē pēc tevis teiktā ka man reāli jāielien palmā un nekad vairs nav jālien ārā vai vienkārši jādzēš konts
      bet to es negribu jo šī ir vienīgā vieta kur pēc saspringtas dienas varu paķert nelielu relaksu
      Ā un gribu pateikt paldies visiem tiem kas atbalsta mūs LVL aliansi paldies par atbalstu
    • Neesi vienīgais bēdu brālis, neuztraucies. Tev aliansē ir cilvēki, kuriem ar laiku ir grūti, manā arī un noteikti citās tādu netrūkst. Man brīvdienās arī dāma bija jāizklaidē un nebija laiks ikariam pasaulei, tāpēc es nepiedalījos karā, ko laikam tu arī nedarīji, savādāk nabaga bērni, kuriem uzmanība netika dota. :(
      Darbs/studijas/ģimene, kā jau teicu (un ceru, ka arī ar savām acīm pamanīji) ir visiem, tāpēc katrs domā pats - vai nu palmā sēž un nespēlē, vai nu spēlē kad var un mēģina baudīt to cik vien iespējams.
      Veiksmi ar dzīves grūtāko daļu - laika sadalīšanu! :)
    • tieši tā es domāju un palmā nelienu tā pat kā pārējie jo pēc taviem iepriekšējiem vārdiem ,tādiem kā man būtu jālien palmā ja nav laika. jā man laika tiešām nav tik neilgu brīdi es te atrodos , bet toties daro ko spēju pa to neilgo brīdi. jo tiešām lai gaidītu palmā mirkli kad būs labāk ar laikiem tas tas nozīmē atrasties tikai palmā un tad man kp nebūtu pat 100k vēl
      Protams paldies par vēlējumu un tev tieši tā pat, bet diemžēl kā ir tā jādzīvo .Pieaugušo pasaulē laiks vienmēr būs tas kas trūks vai nebūs.