Sarunas: Nerūp- [PO-] pret ToxicRevolution [-TR-]

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Atbildēšu viņu vietā! :D
      Nē, nav tas labi, viņiem patīk savus gp mest multos, tad paņemt, tad izbraukāt kādu nakti pa PO biedriem un no rīta mukt palmā! ( atsaucos uz noslēpumu )
      Tā jau ir, no īstiem vīriem raustās( Domāts no īsteniem PO ), tāpēc kamēr šie guļ tikmēr pabaksta ar ļoti garu mietu un uzreiz mūk prom! :D Tik varonīgi tie TR no malas izskatās, tur nu neko vairāk vai mazāk atņemt nevar!

Diezgan nožēlojama alianse, cepuri nost OWN aliansei, karš bija 300% interesantāks!
    • Labāk jau nu būtu runājis, par sevi. Tad kad citu acī redz skabargu, baļķi savā ieraudzīt ir grūti !!!
      Notiek karadarbība, kurā pozitīvs rezultāts būs tai aliansei, kurai būs ne tikai vairāk zelta, vairāk ģenerāļu, bet arī vairāk disciplīnas un pareiza stratēģija, jeb taktika. Ar vienu vien brutālu sz jeb flotes pārsvaru ilgstošu karu uzvarēt ir ļoti grūti, ja pretī ir pretinieks, kurš spēlē disciplinētu un taktiski pareizu spēli. TR šajā karā neapšaubāmi bija un joprojām ir zelta un ģen. pārsvars, taču viņiem ir arī disciplīna un taktika, atšķirībā no PO, kur visu nosaka atsevišķu biedru, gandrīz fanātiska darbība, kura mijas ar poooooo sindromu.
      Dažu biedru izmisīgie pūliņi, pazūd muklājā, citu absolūti bezatbildīgu biedru rīcības dēļ, kā rezultātā kopējā bilance bija un visdrīzāk būs ar - zīmi.
      Ja jau PO aly ir viss poo, tad kāpēc tā cepties un vainot citus, ja paši spēlē kā poveristi !!!
    • Viss ir ļoooti precīzi pateikts un īsti piebilst nav ko!
      Vienīgais ko gribu visiem atgādināt, ka šo karu pieteicu tikai un vienīgi kaut kādas aktivitātes celšanai serverī, jo tiešām apnika celt būdiņas! Šī brīnišķīgā spēle jau sāka pārvērsties par kaut kādu (neatceros nosaukumu īsti) "Ferma" vai "Kolhozs" , bet dr.lv kaut kad to sievas spēlēja, kur stādīja burkānus un vēl tur visādus brīnumus!
      Katrš ar OWN aliansi pacēla kaujas sparu gan PO-, gan OWN rindās!! Daudzi iekustējās jau uz kara beigām un ar nožēlu rakstīja, ka nokavējuši! Tāpēc arī pieņēmu lēmumu nenolaist tvaiku un turpināt, piesakot karu TR aliansei!
      Diemžēl nākas atzīt, ka vai nu aiz bailēm pret karu ar Top1 aliansi Thetā vai kādu citu iemeslu dēļ - taču atkal visi pamuka palmās!
      Tāpēc arī ir šie (kā Anmaj raksta) "dažu biedru izmisīgi pūliņi" - darīt ko var!
      Nebūt nekautrējos no kara bilances! Tā ir tāda, kā tā ir un tie četri biedri, kas to ir veikuši - paldies no visas sirds!
      Pārmetumu nevienam nav - katrs spēlē kā prot! Protams, ka nepadosimies un cīnīsimies!
      Tā kā TR - mēs joprojām alkstam jūsu asiņu! :))
      Hip-Hip-Urā!
      Par stipru PO-!!

Iepriekšējo ierakstu pilnībā necitējam => citāts izņemts.
      Andžejs
    • New

Max Payne jeb spēlē ( Rīkļurāvējs ) Theta . Tu te kladzini par mūsu multiem . Bet patiesībā esi vēl netīrāks tajā jautājumā neka mēs -TR-
      Pēc svētkiem iznāci no palmas un dienas laika no 1,2kk zelta uzsiti ar tirgu multojot uz 5,2kk zelta . Tagad skatos atkal sarucis lidz 2kk , tad jau atkal drīz jāgaida , kad multiem tirgu slēgsi klat ! GO varētu šim pasekot līdzi !

Tas neērtais brīdis, kad jūs lasāt šo komentāru, un nevarat apstāties lasīt, jo jūs esat tik ieinteresējušies, un jūs turpiniet lasīt, un tad tu saproti, ka šis teksts nesaka neko svarīgu 8o

Nav iespējams vienmēr būt varonim , taču vienmēr paliek iespēja palikt cilvēkam . / A . Bilerts /
    • New

Laupīt un atkal tirgot vai ir atļauts ?!

Un nesaku , ka slikti tas ir . Tik , lai lieki neapvaino citus , ja reiz pats to pats pielieto !

Tas neērtais brīdis, kad jūs lasāt šo komentāru, un nevarat apstāties lasīt, jo jūs esat tik ieinteresējušies, un jūs turpiniet lasīt, un tad tu saproti, ka šis teksts nesaka neko svarīgu 8o

Nav iespējams vienmēr būt varonim , taču vienmēr paliek iespēja palikt cilvēkam . / A . Bilerts /
    • New

Sākšu ar Noslēpuma uzbraucienu.
      1) Max Payne spēlē nav Rīkļurāvējs, ja uzmanīgāk palasītu sarunas, tad zinātu kurš slēpjas zem šī nika.
      2) Ko, ko, bet TR par multu daudzumu gan nevajadzētu sūdzēties. Braukājot un medījot mani, Jums dienā aizgāja pa 2kk zelta. Ar to zelta daudzumu, ko Jūs šajā karā esat iztērējuši, PO aly varētu mierīgi cīnīties vēl pāris kariņos. Jautājums, no kurienes Jūs spējat savus zelta daudzumus palielināt uzreiz pa 10- 15kk zelta ??? :)
      Lai nebūtu tā, ka kuļu tukšus salmus, pievienoju tam apliecinājumu.
      prntscr.com/m84rpq
      Personīgi es, rēķinājos un sabalansēju savas armijas un flotes iespējas ar man pieejamo zelta daudzumu, šajā kariņā ne no viena, zeltu neesmu ņēmis.
      GO patiešām vajadzētu painteresēties par tām trim,( atvainojos, ja kļūdos, jo tas ir tikai mans personīgais viedoklis) multu salām kuras ražo Jums PP. Nespēlēju pirmo dienu, bet ar tik fantastisku rezultātu kā TR, man vēl nebija gadījies sastapties. Gods un slava, ka Jūs spējāt izveidot tik labi sashēmotu sistēmu, tur ir ieguldīts ne mazums laika un darba. Ja vien Jūs gribētu, tad praktiski neviens netiktu TOP50, tomēr Jūs visžēlīgi ļaujat tur kādam nonākt arī no citām aly.
      Davidoff.
      Caurskrienot forumu es nejauši uzdūros šim neviennozīmīgajam jautājumam. Tur par shēmošanu ar pp bija arī nobanoti spēles dalībnieki. Jautājumā par zeltu, var gadīties tas pats!!! :)
      Max Payne
      Tas, ka Reigija ir zelta karaliene un dod, tas patiešām nav nevienam noslēpums !!!!! :):):)
    • New

Anmaj wrote:

Jautājums, no kurienes Jūs spējat savus zelta daudzumus palielināt uzreiz pa 10- 15kk zelta ??? :)
      prntscr.com/m84rpq
      GO patiešām vajadzētu painteresēties par tām trim,( atvainojos, ja kļūdos, jo tas ir tikai mans personīgais viedoklis) multu salām kuras ražo Jums PP. Nespēlēju pirmo dienu, bet ar tik fantastisku rezultātu kā TR, man vēl nebija gadījies sastapties. Gods un slava, ka Jūs spējāt izveidot tik labi sashēmotu sistēmu, tur ir ieguldīts ne mazums laika un darba. Ja vien Jūs gribētu, tad praktiski neviens netiktu TOP50, tomēr Jūs visžēlīgi ļaujat tur kādam nonākt arī no citām aly.
      Uz to laiku mani ģp bija tuvu 0 uz kādām 10 dienām . Tur arī savācās +/- tie 10-15kk zelta . Jo stundā ienākumi ir diezgan lieli , ja visas raktuves / pētniecību nogriež pa 0 .
      Mūsu salas ir veidotas ļoti ilgā termiņā un darbs iegūldīts protams liels . Ne pa velti tie multi mums daudz , lai varētu aizsist iespējamās vietas uz salas .
      Par PP runājot , te viss ir tīrs . Nekas nav pārkāpts

• New

Anmaj wrote:

2) Ko, ko, bet TR par multu daudzumu gan nevajadzētu sūdzēties. Braukājot un medījot mani, Jums dienā aizgāja pa 2kk zelta. Ar to zelta daudzumu, ko Jūs šajā karā esat iztērējuši, PO aly varētu mierīgi cīnīties vēl pāris kariņos. Jautājums, no kurienes Jūs spējat savus zelta daudzumus palielināt uzreiz pa 10- 15kk zelta ??? :)
      prntscr.com/m84rpq
      Kas tas par apliecinājumu? :D
      Tas ka man ir nepilni 3kk zelts nokrities pa vienu dienu? Un, ko tu ar to vēlējies pateikt un pierādīt?
      Tajā laikā uzturēju gan palielu sz gan floti, tas ir aizliegts?

Mēs sitīsim tos utainos,
      Arvien, arvien!!!
      Mēs sitīsim tos zili pelēkos,
      Arvien, arvien!!!
    • New

Karā esi zaudējis automātiski kā sāc sēžam vietu pa zemi vilkt un kliegt, ka otrs dzīvo ar multiem. :)

Atceroties pašu, šīs spēles pirmskākumos, kad biju tāds sīks tirliņš(tagad tikai tirliņš). Kā -CL- sāka kaujās uzvarēt, tā pār viņiem bira apvainojumu jūra, ka Multi... No otras puses... Kāda starpība? Cilvēks ar diviem kontiem spēlē vai vienu, zaudē tak tāpat. Bet bļaut par to varēja acis pārbolīdams.

P.S. Veiksmi kaujās, jāatcerās, ka vienmēr krutāki bija tie, kuri spēli uzvarēja in-game nevis forumos.
    • New

2. Apkopojums veikts no 42. ieraksta lidz 66. ierakstam (ieskaitot).

[b]Starpposms :[/b]
      PO- no -TR- izsituši - 110 913,3 ģp
      -TR- no PO- izsituši - 129 159,1 ģp
      starpība - 18 245,8 ģp

Nederīgas atskaites: 55. ierakstā un 58. ierakstā . Tika jau izsvītrotas , kuras netika ņemtas vērā !

1. un 2. apkopojuma rezultati :

PO- no -TR- izsituši - 269 798,9 ģp
      -TR- no PO- izsituši - 356 550,3 ģp
      starpība - 86 751,4 ģp

Protams šo var pārēķināt , jo iespejams kautkur ir kāda kļūda pieļauta .

• New

Ieviesīsim skaidrību !

Ne es pacēlu jautājumu par zeltu un multiem, es vēlējos tikai šos nepamatotos Noslēpuma izteikumus atspēkot un salikt visu pa plauktiņiem !!! :)
      ( Max Payne jeb spēlē ( Rīkļurāvējs ) Theta . Tu te kladzini par mūsu
      multiem . Bet patiesībā esi vēl netīrāks tajā jautājumā neka mēs -TR-
      Pēc svētkiem iznāci no palmas un dienas laika no 1,2kk zelta uzsiti ar
      tirgu multojot uz 5,2kk zelta . Tagad skatos atkal sarucis lidz 2kk ,
      tad jau atkal drīz jāgaida , kad multiem tirgu slēgsi klat ! GO varētu
      šim pasekot līdzi ! )
      Attaisnojumus un iemeslus jebkurai rīcībai var atrast vienmēr ! Cik tie ir subjektīvi vai objektīvi, par to neņemos spriest !!! :)
      Es izteicu savu viedokli, jo mazliet sekoju līdzi norisēm cīņas laikā.!

Augsti cienījamam, William Drake.

Man tavs niks neizsaka neko, tātad priekš manis, tu arī neesi nekas !!! :):):)
      Personīgi es karu atstāju ar + zīmi izsistajos pretinieka ĢP un 1vietu. UP, tā kā par zaudētāju šajā karā sevi noteikti neuzskatu. PO aly ienācu, jo mani uzaicināja palīdzēt karā pret OWN, ko arī savu iespēju robežās, līdz galam paveicu. Karā ar TR, es arī darīju ko varēju un par savu spēli man nav jākaunas. To ka PO aly visdrīzāk zaudēs šo kariņu, tā ir cita lieta, bet tas jau ir cits stāsts.
      Ja par spēles pirmsākumiem, tad ja atmiņa mani neviļ, spēles noteikumos bij punkts, ka spēlētājam var būt tikai viens konts un tos kuriem bija vairāki, tika doti bani. Vienam spēlētājam spēlējot ar 2-3 kontiem, bija daudz vienkāršāk un vieglāk izdauzīt pretinieku, ja viņam bija tikai viens konts, neieslīgšu sīkumos, bet ar netīru spēli, var gūt tikai netīru uzvaru, kas nedara nekādu lielo godu.
      Ja jau tu uzskati šāda veida uzvaras par sasniegumu, tad visdrīzāk arī vēl šobaltdien shēmo un tēlo no sevis uzvarētāju, kaut esi lūzeris.
      Vēlies pārliecināties !!! Man Epsī ir maziņa aly - piesaki kariņu, apskatīsimies kuram taisnība - lūzer !!! :):):)

Reigijai.

Man patiesi tevis žēl meitēn, bet iedodot like šim mutesbajāram, tu atzini sevi par šīs spēles un iespējams reālās dzīves zaudētāju ! :(
    • New

Anmaj , kā tu pameti PO- , tu esi kļuvis ļoti negatīvi noskaņots pret abām karā iesaistījušajām aliansēm . Un arī sāc jau pieminēt citas pasaules sadaļā .To pat nedrīkstētu pieminēt te , jo tam ir paredzēta Epsilon sarunu sadaļa .

• New

Max Payne.

Šis mans viedoklis ir tīri subjektīvs un balstīts uz varbūtības iespēju. Mans viedoklis nekādā mērā nav apgalvojums!
      Ja nu patiešām tu vēlies mazliet iedziļināties psihoanalīzes pamatos, tad varam šo jautājumu apspriest individuālā saziņā.

Noslēpums.

Es tikai cenšos būt pēc iespējas neitrālāks un izteikties par jautājumiem no sava skata punkta. Nevēlos ne apvainot, ne aizstāvēt, kādu no karā iesaistītajām pusēm, bet gan izteikt savu subjektīvi, objektīvo, viedokli, kāds nu kuram ir tuvāks.
      Ja runa aiziet par mani personīgi, tad arī atbildu tīri personīgi.
      Darbība, ko cilvēks veicis neapzinoties tā sekas, neatbrīvo viņu no atbildības.