Sarunas: Nerūp- [PO-] pret ToxicRevolution [-TR-]

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Par to pašiem ir jāieraksta kara sadaļā !

Tas neērtais brīdis, kad jūs lasāt šo komentāru, un nevarat apstāties lasīt, jo jūs esat tik ieinteresējušies, un jūs turpiniet lasīt, un tad tu saproti, ka šis teksts nesaka neko svarīgu 8o

Nav iespējams vienmēr būt varonim , taču vienmēr paliek iespēja palikt cilvēkam . / A . Bilerts /
    • Paldies Krimi par aizrādījumu.
      Atdzīšos, šo faktu biju tik lieliski piemirsusi ,ka pat varētu teikt nemaz nezināju.
      Tādēļ varu tikai atvainoties Tev un TR aliansei, par to kad nebiju paziņojusi, par jauna biedra uzņemšanu aliansē. Lieki piebilst, šim spēlētājam ir tikai 25ģp domāju kad ar šādiem ģp jūs karu nebūtu uzvarējuši un ceru, ka jums tas nesagādāja pārāk lielas neērtības.

PO- aly ir uzņemts jauns biedrs Cinītis
    • Robelzsss!
      Es tiešām nosmējos gardi!
      Nemēģināšu taisnoties par atskaitēm ar savu piedalīšanos! Iespējams, ka ir sadevuši man pa pēcpusi vairāk nekā es kādam, bet ne jau Tev maizes smalcinātāju virināt!
      Visu cieņu T-Rex2 ar Noslēpumu uz jūras!
      Cepuri nost Raganiņas un Mangucīša aktivitātei!
      Respekts Asistentam!
      taču Tevi es nemanu itin nekur!
      No jebkura topa, kas saistīts ar karošanu Tu esi tikpat tāls, kā no manis Ķīna un līdz jebkuram no tiem Tev, kā līdz šai Ķīnai četrrāpus vēl ilgs un tāls ceļš brienams! Tur maizes smalcinātāju virinot netikt!! :))
      Ak es auša! Manīju gan Tevi!
      Tas gan bija pirms kara, bet bija Tava raudāšana par to, ka es (kuru visi sit) izvedu visus resursus, ko biji saracis gubītim!
      Tad vēl tur bija draudi ar vareno TR aliansi, kā arī manas nākotnes vīzijas Tavā interpretācijā, bet tuvu Andersena žanram!
      Protams, ka arī tā bija tukša maizes smalcinātāja virināšana!!
      Seko, lūdzu, pats savam sauklim - mazāk vārdu, vairāk darbu!
      Un savu muti iesaku lietot Tev ierastākām nodarbēm - proti pārtikas produktu pārstrādaei!!!
      Hip-Hip-Urā!
      Par stipru PO-!
    • VinnijsPuks wrote:

Robelzsss!
      Es tiešām nosmējos gardi!
      Nemēģināšu taisnoties par atskaitēm ar savu piedalīšanos! Iespējams, ka ir sadevuši man pa pēcpusi vairāk nekā es kādam, bet ne jau Tev maizes smalcinātāju virināt!
      Visu cieņu T-Rex2 ar Noslēpumu uz jūras!
      Cepuri nost Raganiņas un Mangucīša aktivitātei!
      Respekts Asistentam!
      taču Tevi es nemanu itin nekur!
      No jebkura topa, kas saistīts ar karošanu Tu esi tikpat tāls, kā no manis Ķīna un līdz jebkuram no tiem Tev, kā līdz šai Ķīnai četrrāpus vēl ilgs un tāls ceļš brienams! Tur maizes smalcinātāju virinot netikt!! :))
      Ak multfilmu varoni, domāju, ka nevienam nav noslēpums, ka T-Rex2 ir mans otrs konts, to nekad arī neesmu slēpis, jo ka gan savādāk es būtu varējis atskaišu sadaļā veikt ierakstus kur ir tikai T-Rex2 atskaites, kaut nedaudz loģiku būtu ieslēdzis... 8o
      Un tagad savu palagu pārlasi un pārdomā, paskaties kaut vai tos pašus topus uz kuriem tik ļoti atsaucies... 8)

Mēs sitīsim tos utainos,
      Arvien, arvien!!!
      Mēs sitīsim tos zili pelēkos,
      Arvien, arvien!!!
    • krimis wrote:

brīnums, ka es netieku pieminēts! Varētu padomāt, ka es neesmu bijis pamanāms!?

krimis wrote:

brīnums, ka es netieku pieminēts! Varētu padomāt, ka es neesmu bijis pamanāms!?
      Labrīt!
      Piedod Krimi - tiešām jāatzīst, ka esi manāms!
      Kā proti, tā mauni - taču manāms esi! :))
      Hip-Hip-Urā!
      Par stipru PO-!
      P.S. Lieki piebilst, ka šonakt esmu apstaigājis divas salas un armijas nav! Un tā tas ir visu laiku! Varbūt kaut pasakiet, kur jūs karotājus meklēt?
    • Robelzsss wrote:

Ak multfilmu varoni, domāju, ka nevienam nav noslēpums, ka T-Rex2 ir mans otrs konts, to nekad arī neesmu slēpis, jo ka gan savādāk es būtu varējis atskaišu sadaļā veikt ierakstus kur ir tikai T-Rex2 atskaites, kaut nedaudz loģiku būtu ieslēdzis...
      Un tagad savu palagu pārlasi un pārdomā, paskaties kaut vai tos pašus topus uz kuriem tik ļoti atsaucies...
      Tad arī posto no multa nevis gudri nes mēslu no Roblezsss konta!
      Jo kā Roblezsss Tu esi nulle, jeb vienkārši ferma!
      Hip-Hip-Urā!
      Par stipru PO-!
    • Smieklīgs tu esi, foruma profilu esmu izveidojis jau sen sen atpakaļ, ta kā noteikumi neprasa katram spēles profilam savu foruma profilu tad pietiks ar vienu, un ne jau kaut kāds multfilmu varonis mani mācīs kas man ir jādara, nesaki kas man jādara un neteikšu kur tev jāiet...
      Parādi kaut vienu atskaiti kur kara laikā man Robelzsss acc būtu nolaupīta kaut viena pagale.... Nevari? Tad nu maizes smalcinātāju ciet!
      Un aizej stūrī par savu verbālo nesaturēšanu nokaunies

Mēs sitīsim tos utainos,
      Arvien, arvien!!!
      Mēs sitīsim tos zili pelēkos,
      Arvien, arvien!!!
    • Neskatoties uz to, ka esmu pametis -TR- alianses biedru rindas un karš man vēl ir saistošs gandrīz diennakti, sarēķināju +/- forumā jau ievietotām kaujas atskaitēm ar manu piedalīšanos, gan individuāli, gan kopā ar alianses biedriem. Mans ieguldījums šajā karā ir sekojošs: individuāli uzvarētās kaujās pret PO- biedru (biedriem) man ir iegūti par 10 136 ĢP vairāk par pretiniekiem, savukārt individuāli zaudētās kaujās PO- biedri ir izsituši man par 8 196 ĢP vairāk. Līdz ar to šo karu noslēdzu ar pozitīvu bilanci- izsitu gandrīz par 2k ĢP vairāk nekā pretinieki man izsita.
      Kopējās uzvarētās kaujās, kurās piedalījos ar citiem -TR- biedriem -TR-, t.sk., es izsitām par 17 878 ĢP vairāk nekā pretinieki, bet zaudētās kaujās ar manu piedalīšanos PO- izsita vairāk par 44 ĢP (kaujas bija dažādas un konkrēto ieguldījumu lietas labā nevaru aprēķināt).
      Minēto pārskatu ievietoju, lai ir redzams, kāda stingrība valda -TR- rindās, kad tiek izslēgti biedri, kuru kopējā kara bilance ir pozitīva.
    • Drusku nesapratu to jēgu tavam postam?
      It īpaši apakšējo rindu :D
      Tu gribi teikt, ka tevi izmeta no alianses, jo esi plusos? :D

Es gan teiktu, ka vienalga cik lielos plusos tu esi, bet tā tava vāvuļošana un neskaidrā mutes virināšana nav pieņemama un tādi kā tu būtu jāmet ārā no aliansēm!
      Tāpēc jau ir serveri, kuros tevi nevienā aliansē neviens neņem! :D
    • Pamatojums ir "Šadas daudz un lielas rupjas kludas spelejot UP nevaram pielaut kara laika".
      Līdz ar to Tu pareizi saprati domu par ko esmu izslēgts no alianses. Precīzāk - neviens pat neskaita plusi vai mīnusi- par pamatu izskatās, ka tika ņemti tieši zaudētie ģp un tieši up kaujās (kaut gan esmu tikai 12 .vietā up, bet nu tr ir lielas prasības). Bet tā lai ir jau TR darīšana tagad. Man karš vēl ir saistošs nepilnu diennakti un man ir svarīga personīgā statistika.
      Tava vāvuļošana un mutes virināšana nav mazāka par manējo un par šo prasmi izteikties vēl neviens no nevienas alianses nekad nav ticis izslēgts. Par citiem serveriem- tad lūdzams rakstīt tajos citos serveros, jo nav saprotams, kā tā Tava čīkstēšana un tukša salmu kulšana attiecas uz šo karu!
    • Malači TR!!
      Tā turēt!!!
      Metiet visus laukā, jo jēgas no jūsu biedriem nav nekādas!
      Mults uz multa un armijas tiek slēptas!
      Vienīgais, ko varat - noķert kādu defā!
      Man apnika skraidīt tvarstot jūs!
      Vakarnakt divas salas apstaigāju - notvēru tikai Atpūtnieka paukas!
      Pirms tam šī paša biedra šāvējus!
      Traki!
      Mans priekšlikums arī šo biedru izmetiet, jo viņš bojā jūsu statistiku! :))
      Nu un beigu beigās arī manu Mangucīti, jo šamējā arī jau kuro dienu dabū zem astes no Anmaj un līdz ar to bojā kopējo statistiku!
      Līdz ar to arī kariņš beigsies, jo Mangucis tiks pieņemts mūsu aliansē!
      Hip-Hip-Urā!
      Par stipru PO-!
    • Kāds ir turpmākais TR plāns? Censties vākt prom visas armijas, izvairīties no kaujām kamēr paies 7 dienas un varēsiet izbeigt karu?

Pašlaik tā izskatās, vakar pa dienu izbraukāju 6 salas, praktiski neko neatradu, pāris heļi, metēji, no kuģiem tarāni!

Naktī arī viss pa tukšo!
      Šorīt braucu uz 4":5" un protams, visi konti ko cenšos okupēt, tiek iemesti palmās!

Šādu taktiku varētu piekopt PO, jo mums ir viss PO, bet nejau no tik lielas alianses!
      Izskatās, ka Jūs sevi ceļat pārāk augstu, neesat Jūs nemaz tik vareni spēlētāji!
    • Pēc šādas taktikas arī izskatās, jo lai kā negribētos atzīt, tad Krimis tika atskaitīts dēļ savas aktivitātes, kas neiekļaujas TR kopējā stratēģijā - bēguļot!!
      Nāksies atzīt, ka vienīgie brašie karotāji TR aliansē ir Krimis, Mango (mans saldauglītis :) ) un Raganiņa, kas nav ilgi manīta!!
      Takbrašā TR alianses vadība!!
      Karu taču izbeigt ir vienkārši:
      1. Izmetiet Mangucīti no alianses, lai viņa varētu nākt uz mūsu aliansi un lieta darīta - celiet tālāk savas būdiņas un audzējiet bietes!!!
      2. Šis variants protams, ka nav no lepnumu negraujošiem, bet tomēr - atzīstiet, ka PO- četri aktīvie spēlētāji ir pārāki par jums un paceliet balto karogu! :))
      Mēs svēti apsolam, ka bieži jums par to neatgādināsim un ilgi nesmiesimies par to!!
      Hip-Hip-Urā!!!
      Par stipru PO-!

Iepriekšējo ierakstu pilnībā necitējam => citāts izņemts.
      Andžejs
    • 1. Neviens neko neizvairās! Kuri ir tie visi konti, kas tiek iemesti palmās- nosauc vismaz 1-2?
      2. Kāda 7 dienu gaidīšana? Kā Tr var zināt, ka Tu šo atskaiti, ko tiko izvietoji, nepietaupīsi un neieliksi pēc 6,5 dienām pēc pēdējās PO atskaites? Tāpat neviens nevar zināt, kam kāda atskaite vēl ir "aiztaupījusies" un nekur nav teikts, ka nevar ielikt kādu arī minimāli zaudētu atskaiti, pēc kuras aizies jauns 7 dienu periods. Bez tam, vēl jau visādus svētkus var izdomāt, ielikt atkārtotu atskaiti un noziņot pirmo ielikto atskaiti. Tā ka karš turpināsies visu noteikumos paredzēto laiku - līdz 10.martam.
      3. PO- pieteica karu, tad arī tā ir PO- problēma, kā braukāt tērēt naudu un meklēt armijas un pēc kolosiem atkal izklīst un atkal mocīties! Neviens neteica, ka būs viegli! Protams, vieglāk ir sēdēt uz ģp kalniem un neko nedarīt un gaidīt, kad tāds krimis atbrauks un uzrausies uz šo armiju un laikā nepaspēs aizbēgt.
      4. Vispār PO- viss ir nevis po, bet gan viena čīkstēšana un gaušanās par to, ka viss ir slikti. Pašiem pilna kaudze biedriem ar rešiem, kas tiek izvests, bet uzskata, ka TR ir fermas. Paši, t.sk., Reigija, bēg no kaujas pēc dažiem raundiem (to PO- laikam sauc par taktiku), bet, kad TR, t.sk, es atsaucos un pametu salu, to nosauc par bēgšanu, neprasmi karot, ( tāds pats arguments no PO- ir arī, ja neatsaucos- līdz ar to, jebkurā gadījumā būs čīkstēšana), palmās pie uzbrukumiem salien lielākā daļa PO- biedru (arī attālāk esošie), un bija, ja nemaldos tikai kādi 3-4 aktīvi palikuši, kā arī vispār dzēš kontus ( ja kāds nezin- varu atsevišķi pateikt- kuri)- tā arī laikam saucas PO- stratēģija, bet no - TR-, labi ja kādi daži ir palmās, tā atkal raudāšana, ka nav ko sist!
      5. Max Payne kaut kad iepriekš čīkstēja, ka nabadziņam pa nakti bija uzbrukuši un labi, ka no rīta bija ienācis un atsaucies. Tāpat nelietīgie Tr uzbrūk svētkos un brīvdienās, kad normāli cilvēki atpūšas, bet ko pats un citi PO- tāpat pa naktīm uzbrūk (tā atkal laikam saucās- taktika). Tā tas pats Max Payne pusi nakts skrāpējās gar manu mūri tukšai pilsētai!
      P.S. aiztaupīšu ierakstu krāšanu - un tekstu " domā krimi, ka kāds šo garo murgu vispār izlasīja?" ielikšu jau tagad!
    • Beigas man patīk :D
      Redzēju savu niku - to arī izlasīju :D

Nu par svētkiem un uzbrukšanu es neesmu čīkstējis!
      Tas man dziļi vienalga bija, biju palmā un kārtīgi atpūtos no visas pasaules :D

No TR tas ir bijis _King_ un vel kas, bet neatceros! Gan jau citi vel arī ir iemukuši! A pareizi - Toreiz Asistents, Noslēpums vai kas tur vel bīja! :D

Labi, nu ir brīvdienas klāt, jāatpūšas draugi!
    • Ar šo vēlos paziņot, ka personīgu iemeslu dēļ, esmu atstājis PO aliansi. Ar šo paziņojumu vēlos akcentēt Jūsu uzmanību uz to, ka mani ne mazākā mērā neiespaidoja karadarbības aktivitātes no TR alianses puses un šī izstāšanās no aly, ir balstīta tikai uz personīgiem iemesliem.
      Konts no kura spēlēju, paliek alianses rīcībā.

Ieteiktu abām aliansēm ( iespēju robežās ) izveidot kaujas spējīgas vienības, kā uz sauszemes tā jūras. Savādāk vieni pārmet otriem neaktivitāti uz sz, otri uz jūras. Kopumā tas rada bezjēdzīgu karadarbību ar max. laika novilcināšanu.

Abām aliansēm veiksmi kaujās !

P/s Bija doma pievienoties TR uz neilgu laiciņu, lai reāli atspēkotu supervaronīgās runas par gļēvulību no TR aly biedru puses uz sz, bet morālu apsvērumu dēļ, no šāda soļa atturēšos.

Ar cieņu, Anmaj