Sarunas: Nerūp- [PO-] pret ToxicRevolution [-TR-]

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• krimis wrote:

tas, ka karš ir pieteikts uz svētku laiku ir kara pieteicēju atbildība. Vienmēr būs kādi svētki. Rīt PO- iesniegs apliecinājumu, ka kāds viņu biedrs svin pareizticīgo ziemassvētkus un jauno gadu- atkal svētki, tad kādam sabats sāksies, vēl citam ķīniešu jaunais gads utt. Vai arī tiešām pat šeit noteikumi rakstīti, lai tos apietu?
      Ja pareizi sapratu, tad runa ir par to noteikuma punktu, ka administratoram ir tiesības slēgt karu, kurā uzbrucēji 7 dienu laikā nav ievietojuši nevienu derīgu atskaiti. Bet Draxo jau sniedza atbildi - administratori vienbalsīgi izvēlējāmies atļaut karu turpināt dēļ svētku laika. Kāds tur vēl sakars ar noteikumu apiešanu?
      ____▄▀▀▀▄▄▄▄▄▄▄▀▀▀▄───
      ───█▒▒░░░░░░░░░▒▒█───
      ────█░░█░░░░░█░░█────
      ─▄▄──█░░░▀█▀░░░█──▄▄─
      █░░█─▀▄░░░░░░░▄▀─█░░█
    • kā jau minēju iepriekš- svētki bija, ir un būs vienmēr un uz tiem varēs atsaukties bezgalīgi. Cits jautājums- vai Latvijas kopienā kautkad kaut kas tamlīdzīgs ir bijis pieredzēts???? Vai tas tāds administratoru jaunievedums? Runa ir tikai (arī par turpmākiem svētkiem) par atskaišu ievietošanu vai arī pašu karošanu? (Kā redzams, svētki netraucē piedalīties karadarbībās, tad kapēc tāda administrācijas labvēlība tikai uz atskaišu ievietošanu?
      Ja reiz Latvijas kopienā tiek radīts šāds precedents, tad varbūt jāgroza noteikumi (GF domāju, ka ar būs sajūsmā)- jānosaka nevis 7 dienu, bet 7 darbdienu periods, vai jānosaka izņēmumi brīvdienās, svētku dienās, nakts laikā, pusdienlaikā utt!
    • Es nesaprotu kur ir problēma? Jūs šobrīd tāpat uzvarat. Sevi uzskatāt par labākajiem utt. Lai tā būtu, par dažiem spēlētājiem šaubu nav patīkami vērot viņus darbībā. Krimi, ja reiz Tev tik grūti sadzīvot ar šo spēli un tajā saskati tādu netaisnību, tad varbūt vienkārši dzēs kontu, jeb arī izmanto iespēju ko piedāvā spēle un izvēlies atpūtas režīmu.
      No Tevis personīgi esmu redzējusi tikai kādus 2 uzbrukumus savām pilsētām. Ja Tu tik aktīvi spēlētu kā meklē ieganstu gausties par visu, domāju kad jau sen būtu uzvarējis viens pats karu. Diemžēl izskatās kad daži tikai prot muti brūķēt, bet kad jāsāk spēlēt tad pazūd nebūtībā.
    • krimis wrote:

Ja reiz Latvijas kopienā tiek radīts šāds precedents, tad varbūt jāgroza noteikumi (GF domāju, ka ar būs sajūsmā)- jānosaka nevis 7 dienu, bet 7 darbdienu periods, vai jānosaka izņēmumi brīvdienās, svētku dienās, nakts laikā, pusdienlaikā utt!
      Kara noteikumi ir katras kopienas iekšējā lieta. Un es joprpjām nespēju saprast, kā nedaudz pagarināts karš var radīt tādas problēmas dažiem spēlētājiem? Esam tik aktīva kopiena, ka varam lepoties ar karu pārpilnību? ;)
      Agrāk es domāju, ka daži cilvēki ir stulbi....tagad droši zinu - lielākā daļa cilvēces patiešām tādi ir. Kad beidzot būs apokalipse?
    • Visvairāk es nesaprotu vienu, krimis te tagad raud pēc kara izbeigšanas, jo noteikumi to paredz, ka atskaites netika ievietotas 7dienas!!!

Varbūt krimi izej cauri tām atskaitēm kas tika ievietotas, kur ir atskaites kuras ir notikušas 31 decembrī utt.
      Spēlētājs nav piereģistrējies forumā un nevar ievietot atskaites , tāpēc gaida kamēr Reigija varēs ievietot!
      Bet Reigija nevar ievietot, jo ar floti braukājot nevar atrast nevienu derīgu atskaiti!

Tas nozīmē ka uzreiz karš ir jāizbeidz? Ja vel pie tam administratori skaidri un gaiši pamato kādēļ karš netiek izbeigts?
      Es saprotu, ka ir Cilvēki, kam dzīve ir daudz svarīgaka par šo spēli - iespējams pa svētkiem ir ļoti daudz darba un nespēj veltīt spēlei 24/7!
      Un ir Cilvēki kam vienkārši nav ko mājās darīt, tāpēc seko līdzi visiem noteikumiem un cenšas vel pārmest adminiem ko!

Cik atmiņa neviļ, tad tieši Tu - Krimi - biji tas, kurš bija vienaldzīgs par kara noteikumiem un centies pierādīt savu taisnību atskaitei, kurā pasauci sabiedrotos un vel pats atkāpies, jo es bloķēju pieeju salai!

Beidzot Jauns gads, drīz jau būs nākamais, tāpēc lūdzu saņemies un brīžiem vienkārši paklusē!

Cik redzu TR baigi neiesaistās liekās diskusijās un necenšas pazemot kādu, bet par tevi tiešām rodas daudz un dikti jautājumu!

Drīzumā jau arī visi pārējie aktīvie karotāji atgriezīsies ;)
    • Reigija wrote:

Sevi uzskatāt par labākajiem utt. Lai tā būtu, par dažiem spēlētājiem šaubu nav patīkami vērot viņus darbībā.
      Spēcīgi varam protams būt , bet par labākajiem nekad sevi nēsam uzskatijuši .

Tas neērtais brīdis, kad jūs lasāt šo komentāru, un nevarat apstāties lasīt, jo jūs esat tik ieinteresējušies, un jūs turpiniet lasīt, un tad tu saproti, ka šis teksts nesaka neko svarīgu 8o

Nav iespējams vienmēr būt varonim , taču vienmēr paliek iespēja palikt cilvēkam . / A . Bilerts /
    • Max Payne wrote:

Visvairāk es nesaprotu vienu, krimis te tagad raud pēc kara izbeigšanas, jo noteikumi to paredz, ka atskaites netika ievietotas 7dienas!!!
      Noteikumi paredz, ka administratoriem ir tiesības slēgt karu, bet nevis ka vajag to darīt. Tur katrs gadījums tiek skatīts atsevišķi, bet šeit vispār nav ko skatīties un diskutēt šādu svētku ietvaros.

Nezinu kā citiem, bet man ir sajūta, ka kāds būs pavadījis visus šos pasakainos svētkus pie ikariam un tagad nezina uz kā gāzt savas dusmas... Citu es iemeslu neredzu tādai bļaušanai.

p.s. Krimis, ja baidies no kara turpinājuma, tad ir iespēja izbeigt karu tagad uzreiz - abas puses vienojas par neizšķirts.
      ____▄▀▀▀▄▄▄▄▄▄▄▀▀▀▄───
      ───█▒▒░░░░░░░░░▒▒█───
      ────█░░█░░░░░█░░█────
      ─▄▄──█░░░▀█▀░░░█──▄▄─
      █░░█─▀▄░░░░░░░▄▀─█░░█
    • Neizšķirts šajā karā noteikti nebūs .

Tas neērtais brīdis, kad jūs lasāt šo komentāru, un nevarat apstāties lasīt, jo jūs esat tik ieinteresējušies, un jūs turpiniet lasīt, un tad tu saproti, ka šis teksts nesaka neko svarīgu 8o

Nav iespējams vienmēr būt varonim , taču vienmēr paliek iespēja palikt cilvēkam . / A . Bilerts /
    • Protams, ka neizšķirts nebūs, lai kā ar Andžejs atbalstītu un lobētu PO- aliansi! Neizprotama ir tikai viņa kā administrācijas pārstāvja, kurš moderē šo karu, aktīva sava viedokļa paušana (nevar saprast- kā administratora vai spēlētāja), kas ir klaji negatīvs pret mani. Domāju, ka foruma administratoram, lai arī cik liela nepatika būtu pret mani vai kādu citu spēlētāju, nav tiesības sniegt šo savu negatīvo viedokli foruma sadaļā, kuru viņš pats kā moderators arī kontrolē! Ja nu tas nav pārkāpums, tad neētiska rīcība ir noteikti. Tas, ka šādu viedokli pauž Max Payne, vai jebkurš no pretinieku alianses, ir pieņemams un saprotams, jo katram kara dalībniekam ir tiesības uz savu viedokli. Arī citiem spēlētājiem, pazīstot mani no citiem serveriem, pat te nekarojot vai neesot šajā serverī ir lieliska iespēja te izgāzt žulti pār šo ļauno krimi! Bet neuzskatu, ka to ir tiesības darīt šīs kara sadaļas moderatoram.
      Jautājums- kurš izskata šajā tēmā ziņotos ierakstus (postus), t.sk., par spēlētāju Andžeju?
    • @krimis neiedziļinies šeit tik ļoti par mani un nenovirzies no galvenās tēmas - karš.
      Vēlu veiksmi kara turpinājumā.

p.s. visas intereses (sūdzības) par mani kā moderatoru droši raksti uz spēles atbalsta sistēmu nevis šajā kara sarunu tēmā.
      ____▄▀▀▀▄▄▄▄▄▄▄▀▀▀▄───
      ───█▒▒░░░░░░░░░▒▒█───
      ────█░░█░░░░░█░░█────
      ─▄▄──█░░░▀█▀░░░█──▄▄─
      █░░█─▀▄░░░░░░░▄▀─█░░█
    • Tak nav nevienam sūdzības pret tevi!
      Tu esi viens no retajiem aktīvajiem adminiem, kas vel cenšas piedalīties sarunās utt. Daudzu acīs tas ir tikai liels plusiņš!

Protams, ja kādam aizrādi, tad viņi uzmetīs lūpu un šādi centīsies tev uzbraukt! Bet nav jēga klausīties.

Ja vēlies pakarot, iedosim tev kādu kontiņu :D :D :D
    • Cik daudz brēkas un atkal ................ Krimis!! :)))
      Lūdzu adminus manu daudzpunktu neuzskatīt par izlaistu apvainojošu vārdu, jo tā ir tikai pauze!!
      Laikam skolā nebiju pietiekami uzmanīgs, lai tagad atcerētos pauzei atbilstošas rakstu zīmes!
      Lai piedod mana skolotāja!! :)))
      Negribas nevienu tiešām apvainot, bet patiesība ir tieši tāda, ka lielā un varenā TR alianse ir visu Thetas fermu apvienība, kas bēguļo no PO- četriem almās neesešojam biedriem un forumā sūrojas, ka nav aktivitātes un kaujas atskaites!! :@@@@
      Es nedēļu vizinos pa TR pilsētām un nesatieku pretestības!! Resursu jūra, ko nespēju ģeogrāfisko apstākļu dēļ izvest!
      Krimi - pēc šī kara beigām es pieteikšu karu Tev personīgi!
      Nosacījums būs no manas puses viens - Tu nomainīsi niku uz (te ir izvēle pat Tev) - LV serveru Niecība vai LV serveru Balamute!
      Vai nu izdzēsies!
    • VinnijsPuks wrote:

Negribas nevienu tiešām apvainot, bet patiesība ir tieši tāda, ka lielā un varenā TR alianse ir visu Thetas fermu apvienība, kas bēguļo no PO- četriem almās neesešojam biedriem un forumā sūrojas, ka nav aktivitātes un kaujas atskaites!! :@@@@
      Es nedēļu vizinos pa TR pilsētām un nesatieku pretestības!! Resursu jūra, ko nespēju ģeogrāfisko apstākļu dēļ izvest!
      Tu to tagad nopietni? 8o
      Kaut ko lieto vai kā? Kas no kā slēpjas, varbūt apjautājies savam ģenerālim par uzbrukumiem taviem biedriem, kaut gan pats zini ka nekur neslēpjamies, nācās tev pa palmu padzīvoties slēpjoties....!!!
      Par resursiem nemaz nerunā, tie kara pieteikumā nav minēti, turklāt kaut vai šeit sarunu sadaļā ieliec kaut vienu atskaiti kur tu man būtu kaut vienu pagali nozadzis un tad kaut ko attiecini uz visiem....!!!
      Bija jums biedrs Cocojambo, pateicoties no viņam sazagtiem resiem gubernatora rezidenci uzcēlu uz 10 līmeni, kaut gan karam sākoties taja pilsēta resus biju nobeidzinājis, tam nabagam tik smagi ap sirdi palika, ka pat savu kontu izdzēsa
      Ar tavu dalību uzbrukumos forumā esmu redzējis tikai četras atskaites, bet tās kurās tiec slānīts ir vismaz divreiz vairāk, kā jau iepriekš rakstīju: "mazāk runu, vairāk darbu!" :thumbdown:
      Turklāt vakar atkal pa biksēm esi dabūjis, gan jau atskaite kaut kad drīzumā forumā arī parādīsies

Mēs sitīsim tos utainos,
      Arvien, arvien!!!
      Mēs sitīsim tos zili pelēkos,
      Arvien, arvien!!!