Sarunas: Nerūp- [PO-] pret ToxicRevolution [-TR-]

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Turpmāk meģināšu ievērot , ja laiks brīvāks būs .

Bet amizanti ir vērot , kā OWN un AK lien visam pa vidu . :thumbdown:

Tas neērtais brīdis, kad jūs lasāt šo komentāru, un nevarat apstāties lasīt, jo jūs esat tik ieinteresējušies, un jūs turpiniet lasīt, un tad tu saproti, ka šis teksts nesaka neko svarīgu 8o

Nav iespējams vienmēr būt varonim , taču vienmēr paliek iespēja palikt cilvēkam . / A . Bilerts /
    • in stoun arī man uzbrūk un okupēja ostu. Ko man arī tagad būtu jāčīkst, ka tas noteikti Edzona kārtējais plāns!
      Jā- gāju šodien pa dienu uzbrukt- Sail- iemuka zibenīgi palmā, tad Kasparito- tas pats. Davidoff jau pa gabalu teica, ja braukšu- ies palmā! Uzbruku Edzonam (14k), šis aizvēra salu. Ko tad man gaidīt, kamēr apsit man visu? Loģiski, ka atsaucos! Cacai pašai jautā, ko viņa pievienojās! Es viņu nesaucu! Ja šī grib klapēt Tevi, lai klapē- es tak nelienu pa vidu!
    • krimis wrote:

VinnijsPuks wrote:

Krimi!!
      Tu mūžīgi izcelies!!!
      Vai Post scriptum lasīji???
      Otrais punkts nav principiāls!!!
      Darbojies kaujas laukā nevis brūķē muti!!!
      Hip-Hip-Urrā!
      Par stipru PO-!!!
      ja nav principiāls tad ko viņš tur vispār dara? Otrais punkts sākas ar vārdiem VAI- tātad vai nu 1. Vai 2. punkts
      Es taču Tev neprasu, ko Tu te dari!!!
      Lai gan pusserveris gribētu dzirdēt atbildi!!!
      Tāpēc neraudi un nevaidi!
      Dodies sevi pierādīt kaujas laukā!!!
      Hip-Hip-Urā!
      Par stipru PO=!!!
    • Max Payne, atskaite kuru ieliki atskaišu sadaļā (5. posts), kā tavuprāt var izrēķināt cik ir -TR- zaudējumi un cik nelūgtās viešņas?
      Vai ir korekti likt atskaites ar citu alianšu dalībniekiem?
      Tad jau kādā savstarpējā mūsu alianšu kaujā kāds vienkārši no multa vai konta kurš ir citā aliansē, iesūta pretinieka pusē savas vienības bez smēdes vai sauszemes kaujā piemēram mīnas pret baloniem, izdara maksimālus zaudējumus un pēc tam priecājas...
      Ceru, ka domu varēja saprast

Mēs sitīsim tos utainos,
      Arvien, arvien!!!
      Mēs sitīsim tos zili pelēkos,
      Arvien, arvien!!!
    • Šis jautājums jau ir bijis, palasiet kara noteikumus ( vispārīgos ) !

Skaidri un gaiši ir pateikts, ka visas atskaites ir derīgas, kurās vismaz 1 raundu uz lauka ir bijušas karā iesaistīto alianšu armijas, flotes!

Šis jautājums citos karos ir ļoti atrunāts, līdz normālam kopsaucējam nekad neviens nav nonācis!
      Iemesls kāpēc, ļoti vienkārš!
      Vnm atskan šāds teksts beigās: "Tad mēs visi no multiem celsim 1 šķēpu un iesim iesaistīties atskaitēs, kuras mums ir nelabvēlīgas, jo tādā veidā tās nebūs derīgas"!
    • Robelzsss wrote:

Tad jau kādā savstarpējā mūsu alianšu kaujā kāds vienkārši no multa vai konta kurš ir citā aliansē, iesūta pretinieka pusē savas vienības bez smēdes vai sauszemes kaujā piemēram mīnas pret baloniem, izdara maksimālus zaudējumus un pēc tam priecājas...
      Atbildot uz šo, šādi draudi arī ir bijuši vai arī vienkārši aiziet palīgā savam salas biedram, kuram jau apsisti visi šāvēji, mīnas utt, un tādā veidā pretinieks var lepni ielikt skaistu atskaiti, kur lielie zaudējumi ir redzami no citas alianses!

Mūltos celt pakas un sūtīt kaujās, ir ļoti vienkārši!
      Tas atkarīgs no katra cita cilvēka!

Šajā gadijumā kaujā ar Krimi, krimi skaisti nomainīja turpinot kauju caca! No malas viegli var pateikt, ka tas būtu sarunāts, kā tas patiesībā bija, to mēs nekad neuzzināsim, jo abas puses var skaisti un gudri melot un censties apmelnot citus!

It īpaši, ja mēs visi zinam, cik Krimis mīl plaši un gudri izteikties!

Un pamatojoties uz to, ka tas izskatījās kā sarunāts, tad korekti būtu ielikt šādu atskaiti!

Plus nekādi lieki zaudējumi, vai gaļa atskaitē nav!
    • Robelzsss wrote:

Vai ir korekti likt atskaites ar citu alianšu dalībniekiem?
      Lai vai kā man pašam nesimpatizē Max Payne, bet šeit atskaite ir derīga - Caca pats pievienojās kaujai un tas varēja jums gan palīdzēt, gan sabojāt rezultātu.
      Šādā gadījumā pašam uzbrucējam vajadzēja rakstīt Caca un teikt, lai neiesaistās.

Tas pats būs gadījumos, ja Kāds no PO ally mēģinās tikt uz tavas salas, kur priekšā būs armija/flote. Ja Tu izdomāsi iesūtīt paskatīties, kas tur notiek ar opciju "Aizsargāt pilsētu" tad attiecīgi visi neitrālā spēlētāja zaudētie ģp skaitīsies klāt kara rezultātam.
      Tāpēc šādos gadījumos labāk pašam iet okupēt vai izlaupīt, lai ar uzbrucēju (savu kara pretinieku) esat vienā pusē. Kā arī, sūtīt aizsargāt pilsētu, ja pēc salu pārskata var redzēt, ka pilsētas saimnieks ir pārgājis UP.

Šos gadījumus nevar izslēgt un ja kāds sūtīs iekšā ar multiem mīnas pret baloniem vai neuzlabotas armijas, bez smēdes, tad variet šo atskaiti publiskot un parādīt visiem cik nesmuki karo pretinieks - tas noteikti nenāks viņiem par labu un šādi uzvarēts karšs būs bezjēdzīgs jebkuru acīs.

Es tāpat ceru, ka PO- zaudēs :)
    • Protams, ka atskaite ir derīga! Vajag tikai aprēķiniem izmantot tos raundus, kuros es piedalījos! Kur tālāk Edzons tērē savu sā armiju- man nav zināms un uz mani neattiecas. Domāju, ka pēc atskaites redzams, ka es atsaucos no kaujas. Man nebija zināms, ka ieradīsies Caca. Arī Edzonam bija iespēja atsaukties nākamajā raundā, kā pamanīja, ka es neesmu pretī, bet viņš turpināja klapēties ar cacu. Kāds tam sakars ar karu? Protams, var teikt visu ko par varonogo rīcību, bet man ar cacu nav nekāda sakara.
    • krimis wrote:

Protams, ka atskaite ir derīga! Vajag tikai aprēķiniem izmantot tos raundus, kuros es piedalījos!
      Npareizi - derīga ir visa atskaite un jāieskaita ir visi ģp. Būs tev mācība, ka sveši spēlētāji karā nav jāaicina.
      Pat, ja neesi aicinājis, tad būs mācība, ka tev pašam ir pienākums kontrolēt savas uzsāktās kaujas un jākomunicē ar spēlētājiem, kas tev nāk palīgā vai vienkārši aiz ziņkārības paskatīties.
      Ej un izrēķini, kas, ko un cik ir izsituši, kad kaujā bija gan tavas, gan kāda cita ally spēlētāja vienības. Kā arī, Tavs pretinieks arī zaudēja ģp - kas arī ir "bezmaksas" ģp tavai ally kopējam kara rezultātam.

krimis wrote:

Arī Edzonam bija iespēja atsaukties nākamajā raundā, kā pamanīja, ka es neesmu pretī, bet viņš turpināja klapēties ar cacu. Kāds tam sakars ar karu?
      Tu uzsāki kauju - ja Tu būtu uzsācis kauju naktī, pēc tam atsaucies un tāturpinātos ar Edžonu un Caca, tad arī tas uz Edžona atbildību?
      Viņš nevar zināt vai Tu esi kaut ko sarunājis vai neesi sarunājis tāpēc atskaite derīga pilnīgi visa, arītie raundi, kuros pats neesi.

Šitas jau ir izrunāts vairākas reizes, ir bijušas diskusijas, kur manas alianses biedri iesūtīja 1 vienību paskatīties blakus pilsētā un izrādijās, ka tur uzbruka pretinieks un pilsētas saimniekam bija armija pilsētā = atskaite derīga ar VISIEM izsistajiem ģp. Neskatoties, uz to, ka mans biedrs iesūtīja tikai 1 pīķi paskatīties.
    • nekas nav jārēķina kurš kuram ko izsita. Ielikšu savu atskaiti par 4.raundiem no 8, kamēr piedalījos, svītrojot max payne atskaiti. Pēdējā- 4.raundā tiešām nevar zināt, ko es izsitu, ko caca- gribat skaitat. Bet tā būs tā pati kaujas atskaite tikai ar manu piedalīšanos!
      Par nakts kaujām- nepareizi! Citam, iespējams, arī Edzonam nakts nereti ir dienas vietā! Lai izslēgtu apzinātas provokācijas, kur kāds lien paskatīties un ignorē to, ka mums karš- es tādēļ atsaucos! Ja spēlētājam ir citi ienaidnieki vai viņš ir ferma, kurai uzbrūk redzot vien, ka pilsēta kūp- es nevaru izkontrolēt un tā nav mana atbildība.