Palielināta resursu ieguve pēc serveru migrācijas

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• Pārējie ir specifiskie serveri un tur nebūs papildus bonusi jau pie esošajiem, kas darbojas visu laiku!

Epsilon, Zeta un Theta noklusējuma bonusi - nav.

Iota:
    • par 50% ātrāki tirdzniecības kuģi.
    Kappa:
    • par 30% lielāka resursu ieguve (gan kokzāģētavās, gan luksus resursu ieguves vietās);
    • par 20% ātrāka ēku būvniecība.
    Lambda:
    • par 30% lielāka resursu ieguve (gan kokzāģētavās, gan luksus resursu ieguves vietās);
    • par 75% ātrāki tirdzniecības kuģi
    Karošanas serveris:
    • palielināts iedzīvotāju pieaugums;
    • samazināts laiks spiegu trenēšanai un ceļošanai;
    • samazināts brīnumu darbības un atdzišanas laiks;
    • palielināts atkāpšanās ātrums;
    • ātrāka resursu ielāde (arī laupījumam);
    • paātrināta ēku būvniecība;
    • iespēja laupīt zeltu;
    • palielināta resursu ieguve;
    • serveris darbosies pastāvīgi (un nevis uz noteiktu laiku kā iepriekšējie).
    ____▄▀▀▀▄▄▄▄▄▄▄▀▀▀▄───
    ───█▒▒░░░░░░░░░▒▒█───
    ────█░░█░░░░░█░░█────
    ─▄▄──█░░░▀█▀░░░█──▄▄─
    █░░█─▀▄░░░░░░░▄▀─█░░█
  • Es sapratu, ka šos bonusus dod kā kompensāciju par problēmām serveru uzlabošanas laikā.
    Manis iepriekš minētās problēmas tika novērotas tieši tajos "speciālajos" serveros, savukārt "parastajā" - Epsilonā - nekādu problēmu nebija, vismaz man.

Draxo wrote:

Dārgie spēlētāji!

Kā kompensācija par nesen notikušajiem serveru uzlabošanas darbiem, laikā no 30.11.2018. plkst.00:00 līdz 02.12.2018. plkst.23:59 spēles serveros Epsilon, Zeta un Theta būs pieejami īpaši bonusi:
  • Problēma ir tā, ka serveros ar jebkādu īpašu konfigurāciju nekāda veida bonusi netiek aktivizēti (gan tehnisku iemeslu dēļ, gan arī jau esošo paātrinājumu dēļ).
    Agrāk es domāju, ka daži cilvēki ir stulbi....tagad droši zinu - lielākā daļa cilvēces patiešām tādi ir. Kad beidzot būs apokalipse?