Kas skaitās pirātu punktu shēmošana?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Judicator wrote:

Laikam atbildes uz maniem jautājumiem būs jāmeklē internacionālajā ikariam forumā.
      Atbildes tur visdrīzāk atšķirsies vairākās niansēs, jo .org kopienā nav atļauts arī savstarpēji mainīties ar savu multu pirātu punktiem (piemēram: spēlētājs A izlaupa spēlētāja B multi kontus un otrādi).

Tā arī īsti neesmu sapratis, kas tieši šajā tēmā vēl ir palicis neatbildēts?
      Agrāk es domāju, ka daži cilvēki ir stulbi....tagad droši zinu - lielākā daļa cilvēces patiešām tādi ir. Kad beidzot būs apokalipse?
    • @Judicator Šonedēļ man skaidroji, ka tev pp ražo tik daudz spēlētāji, ka tev nemaz fiziski nav laika paspēt pie saviem multiem vēl tikt.
      Kapēc pēkšņi tevi uztrauc šis jautājums?
      Tev ir dabas dots talants, vari jebkuru situāciju sagrozīt tā, lai "it kā" attaisnotu tavu rīcību.

Kā jau man teici, neesmu nekāds lielais pirātotājs.
      Bet, ja tev mutus regulāri laupa, nevari likt lielas misijas? Ja neviens neko nedabūs no tavim, tad netērēs lietderīgo laiku, lai kaut kādu multu terorizētu.
      Vai, lūdz alianses kolēģiem, lai aplaupa to, kas uzbruka taviem multiem. Ja reiz uz multiem spaidi mazās misijas, tad ātri noreaģēsi.
      pieļauju, ka ir vēl varianti, ko es kā neprofesionāls pirātotājs ātrumā neiedomājos.
    • Jaunais- wrote:

Tev ir dabas dots talants, vari jebkuru situāciju sagrozīt tā, lai "it kā" attaisnotu tavu rīcību.
      Par ko Tu atkal ņemies un atkal manis rakstītās lietas privāti tev vai kādam citam mēģini publiskot pret mani.
      Mani interesē pavisam cita lieta.

Draxo wrote:

Tā arī īsti neesmu sapratis, kas tieši šajā tēmā vēl ir palicis neatbildēts?
      Pavisam vienkārši - Pats teici, ka netiks ieviests nekāds nozagto pp apjoms un mani satrauc pavisam vienkārši izspēlējama regulāra stratēģija caur 1 vai 2 spēlētājiem. Ja tā tiks vērta pret mani - vai mani par to var banot?
      Pat ja nozagtais apjoms no maniem kontiem būs 2k un tad 15k no kāda cita. Tālāk šie pp tiek nodoti trešajai personai, kurai es tāpat regulāri uzbrūku - rezultātā man tiek regulāri IESMĒRĒTI manu pašu multu pp.
      Visa šī diskusija sākās tieši dēļ tā, ka Andžejs iekomentēja kara sadaļā, ka var konkrētas lietas izmantot pret multotājiem un es to uztvēru kā idejas pasniegšanu "Kā iegāzt spēlētājus"
      Es saprotu, ka neregulāros gadījumos es varu iet savākt šos pp no tiešā uzbrucēja, bet tas nedrīkst atkārtoties bieži un pp ir jāsavāc tam, kam tie bija paredzēti - pats tev šādu jautājumu pirms vairākiem gadiem uzdevu.

Problēma sākās, kad pie laupītāja ir miksēti pp - tad ne es, nedz mans sabiedrotais vairs pakaļ pp nedrīkst iet - Tā ir? Atliek paņemt manu multu pp un mana sabiedrotā multa pp un viss - esi drošībā.
      Vēl trakāk ir tad, ja pp tiek nodoti trešajai personai - kā lai es zinu vai tam kontam ir nodoti pp vai nav? Tas, ka pp tiek nodoti var izfiškot, bet kam tiek nodots var tikai minēt un tā trešā persona var mainīties mums nezinot un beigās apzināti tiek iesmērēts bans.

Draxo wrote:

.org kopienā nav atļauts arī savstarpēji mainīties ar savu multu pirātu punktiem
      Lai arī pats es būtu cietējs, bet mums arī vajadzētu šādus noteikumus.
      Noteikti tur ir citas problēmas saistībā ar pp, bet tas diezgan pamatīgi atrisinātu spēlētājiem tik ļoti "mīļo" multu problēmu.
    • Nu gan tu pārspīlē!

Tagad saki, ka mums arī vajag noteikumus, kas aizliedz pp vākt no sabiedrotā mūltiem, kamēr viņš vāc no taviem mūltiem!

:D

Kur tad tu pats dabūsi pp!
      Plus es to noteikumu līdz galam neizprotu, jo tas noteikums aizliedz pilnīgi visu! ( manā uztverē )

Ja es nevarēšu laupīt pp no multiem utt, tad ja regulāri piestaigāšu pie kāda spēlētāja, tas arī tiks uzskatīts, kā laupīt pp no mūlta!

Vismaz es to tā saprotu!

Paskaidrojums!

A spēlētājs spaida no saviem mūltiem pp!
      Es to savācu - Regulāri viņu apciemojot! Tad es saņemu banu?

Tad jau sanāk, ka šo noteikumu vienīgais veids kā apiet ir iesaistot 3 spēlētājus!
      A spēlētājs, B spēlētājs, C spēlētājs!

A laupa B spēlētāja mūltus!
      B spēlētājs laupa C spēlētāja mūltus
      C spēlētājs laupa A spēlētāja mūltus!

Pareizi saprotu šo noteikumu?
    • Max Payne wrote:

Ja es nevarēšu laupīt pp no multiem utt, tad ja regulāri piestaigāšu pie kāda spēlētāja, tas arī tiks uzskatīts, kā laupīt pp no mūlta!
      Nu pēc idejas jau nebūtu vajadzības uz multiem taisīt pp, jo tos regulāri zagt nebūtu iespējams.
      Noteikti šeit arī ir miljoniem lietas, kur piesieties, kā apiet un nošmaukties, bet fakts kā tāds, ka taisīt multus priekš pp būtu mazāk populāri.

Es uzvarēju pašu pirmo pp turnīru Gammaserverī - toreiz neviens neko nesaprata no pp - mēs pat paši savu biedru pp neņēmām un braukājām pa pasauli sirodami - bija grūti, bet interesanti.