Kas skaitās pirātu punktu shēmošana?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Kas skaitās pirātu punktu shēmošana?

Pēdējā laikā esmu saskāries ar daudz viedokļiem, kas ir atļāuts un kas nav atļauts.
      Viedokļi nāk gan no administrātoru puses gan no spēlētāju puses.

Tātad visi zinām, ka varam ražot pp priekš kāda cita - viens vai vairāki spēlētāji sataisa multi kontus un tad ar tiem ražo viens otram vai tikai vienam spēlētājam pp. Šai darbībai vajadzētu būt 100% atļāutai.
      Interesantāk ir situācija, kur kāds nāk zagt tavu multu saražotos pp.

Vai tos ir atļāuts ņemt atpakaļ no zagļa?
      Manuprāt šeit ir vairāki faktori uz ko vajadzētu skatīties:

1. Ja tas notiek pastāvīgi, tad tur ir redzama sistēma, kur apzināti varētu būt izmantots trešais spēlētājs, lai savāktu pats savus pp. Šai darbībai vajadzētu būt aizliegtai.
      2. Nesistemātiska darbība, kur spēlētājs mēģina atgūt atpakaļ punktus, lai pretinieks nepaliek spēcīgāks. Šeit varētu skatīties cik bieži spēlētājs piebraukā pie zagļa, vai tas ir pāris sekundēs pēc nozagšanas vai tas ir pēc tam, kad visi konti ir aplasīti utt - šeit ir daudz nianses uz ko skatīties, lai saprastu, ka tas tiek vai netiek plānots apzināti.
      3. Kas notiek situācijā, ja zaglis paņem 3 manu multu pp un tad paņem 3 citu spēlētāju multu pp? Kopā apzagti 6 konti (3 mani un 3 sveši), vai es arīnedrīkstētu iet tos pp atņemt, jo tajā kopējā čupā ir mani punkti?
      4. Vēl jau tiek izspēlēti dažādi varianti. Zaglis sadarbojas ar kādu citu. Zaglis nozog pp, un uzreiz ziņo savam sabiedrotajam, lai nāk pārtvert pp uz citas salas. Ja es šādu sistēmu esmu atkodis un eju pie tā 3 spēlētāja, tad es arīvairs nedrīkstu viņam uzbrukt? Es pat nezinu vai vinam ir kādi citi pp kontā vai nē.
      5. Kā tad ir ar veco labo sistēmu, kur viens spēlētājs izmanto 3-5 IP adreses (Mājas internets, darba internets, telefona internets sev, sievai, mammai, tētim, brālim, māsai) un katrā ir 11 konti? Pierādīt jau neko nevar, jo ir dažādi IP, esmu pats ziņojis neskaitāmas reizes - efekts nekāds. Šī krāpniecības sistēma, manuprāt, ir vieglāka nekā situācija, kur tu atņem pp zaglim, kas nozadzis no taviem kontiem pp un tad Tu esi tos atguvis atpakaļ.

Kā šito visu izkopntrolēt?
      No administrātoru puses ir bijušas vairākas diskusijas.
      Divi piemēri:
      Draxo saka, ka var ņemt atpakaļ, ja nenotiek regulāri. - Tas ir ļoti saprotams, jo var tomēr saskatīt sistemātiku.
      Andžejs saka ka: šādu darbību droši var izmantot pret multotājiem. - Šajā teikumā vien var redzēt, ka tiek izdomāta sistēma, lai iegāztu kādu citu, nevis, ka spēlētājs ir izdomājis sitēmu kā savākt savus pp.

Ja turpinam diskusiju - lūdzu padiskutējam pie katra no 5 punktiem.
    • Uz pirmajiem 4 punktiem atbilde ir viena - ja tas notiek bieži, tad ir pārkāpums.
      Bet, ja:
      *) zaglis nozog no multa, tu no viņa;
      *) zaglis nozog no multa, tu no viņa;
      *) vēlāk pēc kāda laika vai nākošajā dienā atkal notiek tas pats no jauna;
      *) vēlāk atkal un atkal kaut vai izlaižot 1 dienu.
      Tu stāstīsi ka tā nav shēmošana un netiek speciāli darīts, bet tas ir pārkāpums gribi to vai nē. Katram pp vācējam ir privilēģijas - viņi var uzzināt precīzu laiku, kad beigsies pirātu misija. Ja neuzspēja laikā vai paši nevar sakoordinēties, tad problēma ir Jūsu izveidotajā pirātisma sistēmā. Kā arī kāpēc tieši tev būtu jāņem tie pp, kuri no taviem multiem tika nozagti? Lai to dara spēlētājs, kurš ņem tavu multu pirātu punktus.

Judicator wrote:

5. Kā tad ir ar veco labo sistēmu, kur viens spēlētājs izmanto 3-5 IP adreses (Mājas internets, darba internets, telefona internets sev, sievai, mammai, tētim, brālim, māsai) un katrā ir 11 konti? Pierādīt jau neko nevar, jo ir dažādi IP, esmu pats ziņojis neskaitāmas reizes - efekts nekāds. Šī krāpniecības sistēma, manuprāt, ir vieglāka nekā situācija, kur tu atņem pp zaglim, kas nozadzis no taviem kontiem pp un tad Tu esi tos atguvis atpakaļ.
      Man likās ka visi spēlētāji ar bagātu pieredzi saprot, ka konti netiek skatīti tikai pēc plikas IP adreses, tāpēc šī nebūs vieglāka situācija. Tas ka tev ir aizdomas, tas nenozīmē ka tā arī ir.
      ____▄▀▀▀▄▄▄▄▄▄▄▀▀▀▄───
      ───█▒▒░░░░░░░░░▒▒█───
      ────█░░█░░░░░█░░█────
      ─▄▄──█░░░▀█▀░░░█──▄▄─
      █░░█─▀▄░░░░░░░▄▀─█░░█
    • Andžejs wrote:

Tas ka tev ir aizdomas, tas nenozīmē ka tā arī ir.
      Tas ir tieši tas, ko es visu laiku saku, ka tikai aiz aizdomām nevar banot. Tas, ka Tu iedomājies, ka spēlētāji kaut ko sarunā, bet pateisība ir cita, par to, manuprāt, nevajadzētu sodīt.

Andžejs wrote:

Uz pirmajiem 4 punktiem atbilde ir viena - ja tas notiek bieži, tad ir pārkāpums
      Tad es varu izspēlēt vienu plānu katru dienu:
      Aizeju nozogu Spēlētāja A multam pp, tad eju siroju visus pārējos viņa biedrus. Viņš man atpakaļ uzbrukumā nevar nākt, jo es no viņa multa biju paņēmis pp un pēc 6-8 reizēm tas jau paliek sistemātiski un viņam pienāktos bans.
      Tad sanāk, ka viss, kas jāizdara ir jāaptīra kāda stiprāka spēlētāja mults (katru dienu) un viss - tu viņam vari piespēlēt sodu.
    • Andžejs wrote:

Ja neuzspēja laikā vai paši nevar sakoordinēties, tad problēma ir Jūsu izveidotajā pirātisma sistēmā. Kā arī kāpēc tieši tev būtu jāņem tie pp, kuri no taviem multiem tika nozagti? Lai to dara spēlētājs, kurš ņem tavu multu pirātu punktus.
      Iedomājies situāciju, kur es ieeju savos multos reizi 4-8h. Es tikko esmu uzlicis 8h misiju un tu pēc stundas aptīri man to kontu. Tad Ej pie mana biedra pp, aptīri arī tos.
      Mans biedrs saka, lai fiksi braucu pie tevis, jo Tu nozagi 15k pp. Es aizbraucu, beigās dabūju 30k jo tev vēl bija manu multu pp. Beigās esmu pārkāpis noteikumus.

Nejau pirms katra uzbrukuma es iešu cauri saviem multiem, lai pārbaudītu vai neesi manus pp savācis.

Vēl trakāt, ka ja ietu virsū manam biedram, kam 300k pp. Viņš man zvana, lai ātri ienāku ikariam un eju tev virsū. Pirms tam esi apstaigājis visus manus kontus un nozadzis 150k = es beigās no tevis dabūnu 450k.
      Nejau apzināti es gribēju savākt savus pp, bet gan mēģinu pasargāt sava biedra 300k no tavas konvertēšanas.
    • Judicator wrote:

Tad sanāk, ka viss, kas jāizdara ir jāaptīra kāda stiprāka spēlētāja mults (katru dienu) un viss - tu viņam vari piespēlēt sodu.
      Ir arī citi varianti: kaimiņš var sākt sirot multus citā (un precīzākā) laikā vai arī aicināt to darīt kādam citam.
      Agrāk es domāju, ka daži cilvēki ir stulbi....tagad droši zinu - lielākā daļa cilvēces patiešām tādi ir. Kad beidzot būs apokalipse?
    • Smadzenes var izmežģīt no tā, ka nav konkrēti noteikumi un katrs admins noteikumus redz savādāk, līdz ar to viens kaut ko pieļauj, otrs dod banu.

Kā arī visa šitā multi kontu padarīšana tikai sarežģī pirātisma spēli.

Pat ja nav nekas cits, ko darī kā pirāti, tad kāpēc nevar vienreiz skaidri un gaiši izteikties?
      Visvairāk satrauc tieši komentārs no Andžeja, kur pēc viņa domām, ja es pat neapzināti esmu aptīrījis kādu spēlētāju (pat, ja tas ir caur diviem spēlētājiem) un tur kontā ir nonākuši manu multu pp, tad man par to varētu draudēt bans.

Bet takā serveris jau tā izmiris, tad spēlēšu kā es uzskatu par pareizu un ja nobanos, lai nobano.
    • Nevajag jau pārspīlēt un lasīto tulkot pa savam.Es piemēram Andžeja teikto sapratu tā-''ja sistemātiski aptīra multus un tad Tu atņem salaupītos PP,tad tikai to var uzskatīt par pārkāpumu.Nevis ,kā Tu izssakies''neapzināti''Protams,ka tas viss izskatās stulbi,jo pierādi,ka neesi''kamielis''un ar fruktu nav nekāda sakara,ka centies tikai atgūt savu
    • janis118 wrote:

pierādi,ka neesi''kamielis''un ar fruktu nav nekāda sakara,ka centies tikai atgūt savu
      Vai tiešām uzskati, ka pareizais veids kā kontrolēt lietas būtu:
      1. Sodi spēlētāju
      2. Dod iespēju pierādīt, ka viņš nav vainīgs.

Vai tomēr pierādi vainu un tad sodi?

Šī tēma tika izvirzīta pēc paša Andžeja teiktā -T- un Dr_ kara sadaļā, jo tas viss apgāž visas manas iepriekšējās zināšanas par pirātismu, kurā man pieredze noteikti ir arī lielāka par pašu Andžeju.

Andžejs wrote:

Ja jau tu dabūji tos pp kas bija sazagti no taviem multi kontiem. Tas pats ir ar resursiem, ja kāds nozog no taviem multiem, tad tu nevari ņemt atpakaļ. Administrācija nezina vai tas ir speciāli vai nē - tik pat labi varu sarunāt ar jebkuru spēlētāju tādu shēmošanu kara ietvaros un spēlēšu zaļi

Andžejs wrote:

Draxo teica: "ja tas notiek neregulāri (ticams gadījums, kad netīši), tad nekas. Ja regulāri - nav atļauts."
      Tā ka to droši var izmantot pret multotājiem.
      Šeit viņš apzināti vai neapzināti iedrošina spēlētājus izmantot šo neskaidrību pret multotājiem.
      Draxo saka, ka pie neregulāras darbības ir atļauts un tas viss ir saprotams. Bet Andžejs jau domā tālāk un saka, ka to pašu var arī shēmot un pat kara laikā var izdarīt. Jā - protams.
      Bet tāpēc nevajag mest spēlētājiem idejas, ka viņi var apzināti izmantot šo situāciju, lai banotu kādu spēlētāju.

Ir īpaši mani satrauc šis punkts:

Judicator wrote:

3. Kas notiek situācijā, ja zaglis paņem 3 manu multu pp un tad paņem 3 citu spēlētāju multu pp? Kopā apzagti 6 konti (3 mani un 3 sveši), vai es arīnedrīkstētu iet tos pp atņemt, jo tajā kopējā čupā ir mani punkti?
      Ja nozog no maniem multiem un nozog no mana biedra multiem (pastāvīgi/bieži/katru dienu) tad ne man, ne manam biedram ar kuru mainamies punktiem, nav tiesības šos pp ņemt atpakaļ. Citādi būš bans.
    • Vai pašlaik šeit notiek aktīva teorētiska spriedelēšana vai arī kāds tiešām ir nevainīgi nobloķēts?

Kā jau tika minēts iepriekš: regulāri gadījumi ir shēmošana, savukārt par nejaušiem un atsevišķiem gadījumiem neatceros nevienu nobanotu.

Negaidiet, ka tiks ieviests kāds konkrēts nolaupīto pirātu punktu apjoms vai laika periods vai kas cits, tas gluži vienkārši nav iespējams, lai sekmīgi tiktu pielāgots visiem serveriem, spēlētājiem un situācijām.
      Agrāk es domāju, ka daži cilvēki ir stulbi....tagad droši zinu - lielākā daļa cilvēces patiešām tādi ir. Kad beidzot būs apokalipse?
    • Draxo wrote:

Vai pašlaik šeit notiek aktīva teorētiska spriedelēšana vai arī kāds tiešām ir nevainīgi nobloķēts?
      Pašlaik notiek publiska spriedelēšana. Es tikai gribu skaidri un gaiši saprast lietas un ja viens no administrātoriem uzraksta tekstu, ka kaut ko var izmantot pret multotājiem, tad tas liek satraukties, jo tas veicina idejas kāvar likt apzināti kādu nobanot.
      Kā arī manis minētais 3. punkts ir ļoti svarīgs, lai saprastu, kā domā administrācija, jo Andžeja uzskats saka, ka 3. punkts ir uzskatāms par pārkāpumu un nav svarīgi vai ir kara stāvoklis un pretinieks to dara vai ir sarunāts - tiklīdz tas notiek bieži - tā pārkāpums. Bet vai tiešām?

Vai tiešām es šādi arīvarētu kādu iedzīt piespiedu banā?

Es jau šos jautājumus prasu trešo reizi, ceru, ka būš konkrētas atbildes uz konkrētiem teikumiem, kam teikuma beigās ir "?" simbols.
    • Draxo jau atbildēja: "Kā jau tika minēts iepriekš: regulāri gadījumi ir shēmošana[,,]"
      Karš vai nav karš, ja regulāri kāds ņems no taviem multiem pp un tad tu no viņa - bans.

Ja izmanto multi kontus, tad tev ir jārēķinās ar spēles noteikumiem.
      Es kā labs administrators pateicu visu kā ir, to citi var izmantot pret multotājiem. Kas liek pirātu punktus var paziņot savam savācējam tiešu laiku kad tie būs, lai pp nonāktu pie pareizā spēlētāja. Tāpēc neredzu par ko te būtu vispār jāuztraucas, ka kāds REGULĀRI (bieži, pastāvīgi) savāks no taviem multiem pp.
      ____▄▀▀▀▄▄▄▄▄▄▄▀▀▀▄───
      ───█▒▒░░░░░░░░░▒▒█───
      ────█░░█░░░░░█░░█────
      ─▄▄──█░░░▀█▀░░░█──▄▄─
      █░░█─▀▄░░░░░░░▄▀─█░░█
    • Andžejs wrote:

Tāpēc neredzu par ko te būtu vispār jāuztraucas, ka kāds REGULĀRI (bieži, pastāvīgi) savāks no taviem multiem pp.
      Nav jau satraukums, vienkārši radās jautājumi par tevis teikto, kas manā uztverē gāja pretrunā ar to, ko Draxo iepriekš bija teicis.

Tu arīsaki, ka viss ir tik vienkārši, ka savāc pp konkrētā laikā un viss kārtībā. Jā, to var izdarīt ar 16h misijām = 7.5k pp, bet aktīvākie spēlētāji pa vakariem spaida 1 un 2 h misijas, savāc diennaktī 13-16k pp katrā kontā. Šeit nevar visu laiku savākt pp konkrētos laikos un šeit arī rodas problēmas.

Ir arī tāda stratēģija, kur Tu apzināti atļauj pretiniekam savākt pp (pat ne savu multu) un principā pāris minūšu laikā ej viņam virsū, lai viņu piespiestu konvertēt vai atdot pp.
      Radīt psiholoģisku spiedienu ejot uzbrukumā 15-20 reizes dienā. Šī, manuprāt, ir lieliska stratēģija parādīt savu pārākumu un ietekmi. Ja man tagad būs jāsatraucas, ka mans pretinieks regulāri saņem manu multu pp caur kādu 3. spēlētāju, kur man nav nekādas ietekmes, tad tas ir galīgi garām.

Piemērs no manas konkrētas spēles:
      Norit pp karš starp mani un Pēterīti - mums ir +/- vienādas ekipāžas un abi divi esam ar spēcīgākajām ekipāžām visā serverī.
      Tad Kārlīts izdomā uzmest pludu un nākt uz manu pp rajonu zagt manu kontu pp, kas atrodas koordinātēs 1:1.
      Kārlīts atrodas uz vienas salas ar Pēterīti kaut kur pasaules centrā 50:50 un kamēr Kārlīts zog, tikmēr pasaka Pēterītim precīzu laiku, kad viņš var nākt uzbrukumā, lai mani multu pp nonāk līdz Pēterītim.

Tālāk es esmu pieradis uzbrukt Pēterītim 15 reizes dienā un visu laiku sanāk kaut ko dabūt - 4k, 15k, 30k utt.
      Mans biedrs pasaka man, ka visu laiku ejot pie Kārlīša, bet viņam viss tukšs.
      Beigās saprotu, ka tur notiek pp nodošana un ielogojoties savos multos saprotu, ka Kārlītis bija aptīrījis manus kontus + aptīrījis arī pāris manu biedru kontus.

Viss kārtībā, tas nav regulāri, bet tagad pats svarīgākais jautājums uz kuru man gribas rast atbildi: Ja kāds būs tik ļoti saņēmies, lai šādu sistēmu izspēlētu pilnīgi katru dienu = 21 dienu (visu pp posmu) pēc kārtas - Vai es ejot pie Pēterīša tikšu banots?
      Vai šādā gadījumā netiks izskatīts vai ir karš vai nav karš un vai tas jūsu redzējumā būs vienkārši pārkāpums?
    • Es ļoti atvainojos, ka lienu tur, kur nevajadzētu... Uzreiz pasaku - visu tēmu neesmu lasījis, BET, vai tad tiešām nav atbildēts te jau pietiekoši, lai saprastu kad ir un kad nav pārkāpums??

Judicator wrote:

Kārlīts izdomā uzmest pludu un nākt uz manu pp rajonu zagt manu kontu pp, kas atrodas koordinātēs 1:1.Kārlīts atrodas uz vienas salas ar Pēterīti kaut kur pasaules centrā 50:50 un kamēr Kārlīts zog, tikmēr pasaka Pēterītim precīzu laiku, kad viņš var nākt uzbrukumā, lai mani multu pp nonāk līdz Pēterītim.

Tālāk es esmu pieradis uzbrukt Pēterītim 15 reizes dienā un visu laiku sanāk kaut ko dabūt - 4k, 15k, 30k utt.
      Mans biedrs pasaka man, ka visu laiku ejot pie Kārlīša, bet viņam viss tukšs.
      Beigās saprotu, ka tur notiek pp nodošana un ielogojoties savos multos saprotu, ka Kārlītis bija aptīrījis manus kontus + aptīrījis arī pāris manu biedru kontus.
      Atzīmēju svarīgāko ar sarkanu... Kā tev liekas - vai tu vispār vari tikt pie savu multi kontu ražotajiem pp? Man liekas atbilde ir rakstīta noteikumos un tur nav ko apspriest! Viss pārējais ir tīrākā shēmošana un nevajag tai meklēt nekādus attaisnojumus!
      P.S Pirātu tops vienmēr ir bijusi baigā nervu bendēšana - ar šādiem gadījumiem, kad tev atņem PP ir vienkārši jāsamierinās, vai ja nevari - būvē ekipāžu, lai nekas tāds nebūtu iespējams.
    • "Judicators karo pret Pēterīti, kuram ir draugs Kārlītis." "Judicatora multu pp nav paredzēti priekš Pēterīša vai Kārlīša - tur nav slēptas vienošanās. " - mums pie datiem netiek norādīta tāda informācija. Varbūt tu gribi tagad lai atbildīgie spēles operatori dien dienā izseko spēlētāju ar ko viņam varētu būt izveidojušās nesaskaņās? Nesāksim ņirgāties. :D

Ja piekritīsim kaut kam tādam ko tu centies panākt, tad visi sāks to izmantot. Un stāstīs, Judicatoram tas tika forumā atļauts, mēs arī to izmantojam. Un tad skaties, 10 spēlētājiem identiskas situācijas, vienam nejauša un pārējiem sarunāta - visi nevainīgi. Pēc kāda laika tu ietu forumā un čīkstētu, tas spēlētājs izmanto šo sistēmu, lai krāptos pirātismā - viņiem viss ir sarunāts. Parasti tas tā notiek.

Spēles administrācija izvērtē katru gadījumu (situāciju) atsevišķi un kopā ar citiem biedriem nolemj par tālākām darbībām.
      Draxo pierakstīja pārējo:"Negaidiet, ka tiks ieviests kāds konkrēts nolaupīto pirātu punktu apjoms vai laika periods vai kas cits, tas gluži vienkārši nav iespējams, lai sekmīgi tiktu pielāgots visiem serveriem, spēlētājiem un situācijām."
      ____▄▀▀▀▄▄▄▄▄▄▄▀▀▀▄───
      ───█▒▒░░░░░░░░░▒▒█───
      ────█░░█░░░░░█░░█────
      ─▄▄──█░░░▀█▀░░░█──▄▄─
      █░░█─▀▄░░░░░░░▄▀─█░░█
    • FOX wrote:

Man liekas atbilde ir rakstīta noteikumos un tur nav ko apspriest! Viss pārējais ir tīrākā shēmošana un nevajag tai meklēt nekādus attaisnojumus!

Andžejs wrote:

Ja piekritīsim kaut kam tādam ko tu centies panākt, tad visi sāks to izmantot.
      Labi varat slēgt ciet tēmu. Man liekas, ka neesat īsti sapratuši manu domu, jo es nemēģinu sūdzēties par kaut ko, bet gan izprast noteikumu stingrumu.
      Runa gāja par kādu apzinātu/plānotu procesu kur cilvēki izmanto neskaidrības noteikumos, lai speciāli kādu iegāztu.

Man savi pp nav vajadzīgi, bet, ja es iešu pie trešās personas, kuram tie pp būs regulāri nodoti tad tas manā uztverē nozīmē, ka spēlētāji apzināti shēmo, lai varētu kādu nobanot.
      Es varu savus pp pasargāt un varam arī cīnīties pret multiem, kas nāk zagt mūsu pp, bet es nevaru kontrolēt, ka tie tiek nodoti manam pretiniekam ar kuru es pirātismā karoju.
    • A kur tev problēma (vai tavam pāriniekam) ņemt pp ik pēc stundas? Pēc 3h? Ne jau otrs 24/7 multos spiež pa 1h, tāpēc pāris reizes dienā un pēc lielajiem sirojumiem var aizbraukt pakaļ.
      Vajag mācēt spēlēt pēc noteikumiem un nepieļaut to, ka lieli daudzumi aizplūst prom. Ja tev (miltiem) tur 1k pp nozags pretinieks, bet tu viņam 30k, tad es ticu, ka admini tevi apžēlos.
      Kā jau teica, katru gadījumu izskata individuāli un šaubu gadījumā "sasauc sapulci". Un atceries:

Andžejs wrote:

Ja neuzspēja laikā vai paši nevar sakoordinēties, tad problēma ir Jūsu izveidotajā pirātisma sistēmā.
    • indianiso1 wrote:

A kur tev problēma (vai tavam pāriniekam) ņemt pp ik pēc stundas? Pēc 3h?

Tu, laikam, neesi īsti nopietni ar pp nodarbojies - lai savāktu visus kontus 3 reizes dienā, man pie spēles pavadīt vajadzēs 6-8h un par to patreiz neiet runa - esmu arīapstaigājis 2 reizes dienā.

Nav jau īsti jēga diskutēt ar tiem, kas tam nav gājuši cauri un ne par to ir diskusija - visu laiku mēģinu paskaidrot to, ka šī diskusija nav par to, ka man nepatīk ka kāds paņem pp vai es nevaru savākt punktus laikā - runa ir par apzinātu spēlētāju iegšānu pa taisno vai caur trešo personu.

Nespēlēju es pirmo reizi, lai nesaprastu standarta lietas un kas notiek pp kara laikā. Kara laikā ir jāpielāgojas un nākas savus kontus, apstaigāt biežāk vai spaidīt mazāk misijas, bet kā jau teicu, ne par to iet runa.