Kas notiek ar spēli?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Kas notiek ar spēli?

Kas notiek?

Pēdējā laikā ļoti daudz gļuki ar spēli.
      - Kaujas raundi atjaunojas kādas 7-10 sekundes pēc raunda beigām
      - Pp uzbrukums beidzas, bet vēl pāris sekundes nevar veikt jaunus uzbrukumus
      - Vienības pašas izņemas ārā no melnā tirgus un nenotirgojas
      - Mēģini pārlādēt vienības savā pilsētā, bet nepārlādējas un automātiski peivienojas atpakaļ kaujā
      - Neuzrādās piesūtītie uguņi kaujās, bet pie raunda atjaunošanās tie pievienojās kaujā.

Šie ir tikai pāris punkti par ko es pēdējo dienu laikā esmu dzirdējis, bet noteikti, ka ir vēl visādi sīkumi, ko daudzi nav noziņojuši.
    • Piekrītu @Labaiss un @Judicator, esmu sadāļā veidojis tēmu un tāpat nekādu skaidrību negūstu!

Tāpēc neredzu jēgu vairs tur ko likt, šeit vismaz lielāka aktivitāte ir!

Un es ļoti atvianojos, bet teikšu kā ir, manās acīs šo spēli uztur un pieskata tikai @Andžejs , jo no komandas šis ir vienīgais spēlētājs, kas tur par vajadzību atilbēt un atbild ļoti laicīgi! Turpretī pārējiem rakstot jāgaida 3 dienas kā min!
    • Dīvaini, bet epsī es šitās dienas biju ļoti aktīvs un nepamanīju nevienu no aprakstītajām problēmām. Iespējams nepievērsu uzmanību tām pāris sekundēm, bet tagad pacentīšos papētīt.

Labaiss wrote:

Sūtīju spēlētājam pirātu uzbrukumu precīzi tā, ka viņa pilsētā ierodas 18:02:00, es dabūju 0 pp, bet viņš tik un tā ir topā.
      Cik es noskatījos, tad pp tops beidzās 18:02:30, tā ka varbūt 18:02:29 ir pēdējais laiks dabūt tos pp...

Labaiss wrote:

Kāda jēga no tās formas, tāpat pateiks, ka nodos kādam tālāk un nekas nenotiks...
      Šādā veidā pasniegtas kļūdas 100% netiks labotas, precīzāk - netiks pat nosūtītas tālāk, kur GF tās varētu izskatīt un varbūt kādreiz arī izlabot.
      ____▄▀▀▀▄▄▄▄▄▄▄▀▀▀▄───
      ───█▒▒░░░░░░░░░▒▒█───
      ────█░░█░░░░░█░░█────
      ─▄▄──█░░░▀█▀░░░█──▄▄─
      █░░█─▀▄░░░░░░░▄▀─█░░█
    • Judicator wrote:

Kaujas raundi atjaunojas kādas 7-10 sekundes pēc raunda beigām
      Kļūda ar laikiem

Judicator wrote:

Pp uzbrukums beidzas, bet vēl pāris sekundes nevar veikt jaunus uzbrukumus
      Izklausās saistīts ar augstāk minēto.

Judicator wrote:

Vienības pašas izņemas ārā no melnā tirgus un nenotirgojas
      Piemērus studijā? Nekas līdzīgs nav dzirdēts, visticamāk, ka paša spēlētāja kļūda vai arī pilsētā notika kauja.

Judicator wrote:

Mēģini pārlādēt vienības savā pilsētā, bet nepārlādējas un automātiski peivienojas atpakaļ kaujā
      Ziņots.

Judicator wrote:

Neuzrādās piesūtītie uguņi kaujās, bet pie raunda atjaunošanās tie pievienojās kaujā.
      Lūgums ziņot ar visām detaļām.

Judicator wrote:

Divi spēlētāji ir izvietojušies savā ally pilsētā un tikai viens no viņiem redz, ka uz pilsētu brauc 700 kuģi klāt.
      Lūgums ziņot.

Judicator wrote:

Spēlētājs tirgo sauszemi uz manas salas. Lai nopirktu visu, man uzrāda, ka vajadzēs 88 kuģus, bet piespiežot "Pirkt" aizbrauc pakaļ ar 1 kuģi.
      BET, ja tev nav 88 kuģi brīvi, tad Tu nevari nopirkt tās pašas vienības, jo rāda, ka nav pietiekoši daudz kuģu.
      Lūgums ziņot.

Labaiss wrote:

Sūtīju spēlētājam pirātu uzbrukumu precīzi tā, ka viņa pilsētā ierodas 18:02:00, es dabūju 0 pp, bet viņš tik un tā ir topā.
      Zināma lieta - var atšķirties starp dažādiem serveriem (spēlētāju skaits, balvu apjoms u.tml.), pirātisma TOPs beidzas laikā no 18:02:00 līdz 18:02:xx.

Judicator wrote:

Nebija domāts reģistrēt kļūdas un skaidroties kādsa versijas kas ar cookies utt utt vnk pēdējā laikā vairāki spēlētāji saskarās ar vienādām problēmām, takā jautājums visparējs - kas notiek ar spēli?
      Vai kaut kādi šādi saucamie gļuki ir arī citos serveros vai citās kopienās?
      Ja par kļūdu netiek ziņots, nevaram arī zināt par tās esamību vai arī ko darīt tās izlabošanai.

Labaiss wrote:

Kāda jēga no tās formas, tāpat pateiks, ka nodos kādam tālāk un nekas nenotiks...
      Diemžēl neko vairāk arī nevar gaidīt, jo ne jau administrācija veido un uztur spēli.
      Agrāk es domāju, ka daži cilvēki ir stulbi....tagad droši zinu - lielākā daļa cilvēces patiešām tādi ir. Kad beidzot būs apokalipse?