Par laimi.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Tiešām prieks par to kad neesmu vienīgais, kuram šie jaunie serveri neiet pie sirds. Labprāt redzētu Zetas un Epsilona apvienošanu(Smieklīgi, bet arī jauno serveru dzēšanu)! Neapšaubāms fakts ir- Ja mums būtu tikai 1 max 2 serveri, aktivitāte būtu graujoša, iespējams pat pielīdzināma, sen aizmirstajām Alfa un Beta pasaulēm. Es personīgi neesmu pat apsvēris domu, par spēles sākšanu kādā no šiem jaunajiem serveriem. Jo jēgas nav nekādas- pēc 3-4 mēnešiem būs atkal jauns, un tā tas turpināsies līdz alfabētā iztrūks burti... Pieņemu ka līdz tam arī Latvijas ikariam kopiena būs izsīkusi pa visam. Nožēlojami ka ikariam turpina mērdēt vecos serverus badā. Taču vēl nožēlojamāk ir tikai tas, kad viņi apgalvo tieši pretējo- Jauns serveris, jaunas iespējas- cilvēku pieplūdums...
      Pats nu pat kā esmu atgriezies no ilga neaktivitātes perioda, darba dēļ nespēju tikt spēlē. Taču nu, pēc atgriešanās, skati ir visai sāpīgi! Vecās salu grupas sāk palikt aizvien tukšākas, Uz salām mētājas kaudzes ar sīkiem parazīt kontiem... Vairums no aktīvajiem kontiem stāv un fermojas- jo redz cilvēkiem nav laika viņus kustināt, jāspēlē taču kāds no jaunajiem serveriem... Un tā vien izskatās ka tāds arī ir jūsu plāns. Pārvilināt cilvēkus no servera uz serveri- tādejādi izspiežot maksimāli lielu peļņu.

P.S Ja ne apvienot Zeta ar Epsilon- dodiet cilvēkiem vismaz vēl vienu iespēju pārvietot pilsētas bez maksas... Tad vismaz aktīvie spēlētāji varētu izvietoties maksimāli tuvu cits citam, un pastiprināt aktivitāti arī vecajos serveros.

Oi mazliet piemirsās kā ar forumu apieties... :D šo varētu pārvietot uz (jauns serveris Lambada). :D
    • Tieši tā, tur visi saprot ka tā ir tikai peļņa.

Kur ir teikts, ka iedodot iespēju pārvietot pilsētas visi celtos viens otram tuvāk? Man gan liekās ka lielākā daļa aizvāksies uz citu reģionu kaut kur nomalē un mierīgi sēdēs attīstīsies. Laupīs cits cita multus, raktuves lielas uztaisīs un ātrāk tiks topā nekā tie, kuri atradīsies aktīvā zonā.

Apvienošana gan jau ar laiku būs, jo spēlētāju katru dienu ar vien mazāk paliek, to visi ir pamanījuši pēc paziņojuma pilsētas padomdevējā - ka kāds spēlētājs ir pazudis un līdz ar to arī kultūra pazuda ar viņu.

Man jau liekās, ka ikariam ir novecojis un atstāts novārtā, lai izdzīvojušie spēlē savā garā un viss. Tikai jaunus serverus attaisa, iekasē naudiņu no aktīvākajiem jeb ambroziju pircējiem - viņiem ar to pietiek un viss darīts.
      ____▄▀▀▀▄▄▄▄▄▄▄▀▀▀▄───
      ───█▒▒░░░░░░░░░▒▒█───
      ────█░░█░░░░░█░░█────
      ─▄▄──█░░░▀█▀░░░█──▄▄─
      █░░█─▀▄░░░░░░░▄▀─█░░█
    • Jankijs wrote:

P.S Ja ne apvienot Zeta ar Epsilon- dodiet cilvēkiem vismaz vēl vienu iespēju pārvietot pilsētas bez maksas... Tad vismaz aktīvie spēlētāji varētu izvietoties maksimāli tuvu cits citam, un pastiprināt aktivitāti arī vecajos serveros.
      Ikariam.lv ir norakstams, vienigais ko gf var darit ir dot garantiju sledzot lv kopienu,konti tiks parvietoti uz kadu kopejo serveri, anglu vai kas tml.
      Ogame ik pa laikam paradas x7 ekonomika, x4 flotes atrums. Aizvakar nostalgijas pec pieregojos, pat pie sada krituma dazi serveri spej savakt 500-700 cilveku online.
      Ikariam, lai izdzivotu, jamet visi kopeja katla, apvienojot internacioni serverus, tas varetu atdzivinat speli ja serveri ir 5000 speletaji.

Varbut kads foruma mods varetu uztaisit aptauju vai ikariam lv speletaji veletos internacionu serveri?
      Citu izdzivosanas scenariju es neredzu. Gf ir parada speletajiem vel vismaz paris gadu izklaidi, tiem kas joprojam spele. Ja kas tads tiktu realizets, tad kompanijas pec es ar atsaktu spelet internacionala serveri kopa ar latviesiem.
    • Agri vai vēlu visi tāpat attapsimies vienā kopējā serverī (sākumā serveru apvienošana kopienas ietvaros un vēlāk tāpat viss beigsies .org kopienā). Jautājums tikai - kad tas notiks, jo pat mums - administrācijai - tika visai bieži solīts, ka šī gada laikā tiks turpināti darbi pie jaunumiem, tomēr līdz šim nekas tāds nav novērojams, pat elementāras kļūdas netiek izlabotas.

Diemžēl no savas puses neko nevaru ietekmēt.
      Agrāk es domāju, ka daži cilvēki ir stulbi....tagad droši zinu - lielākā daļa cilvēces patiešām tādi ir. Kad beidzot būs apokalipse?
    • Principā ja apvienojot serverus, uz kādu laiku būtu aktivitāte un interese ''palauzsties'' latviešiem starp krieviem utt, bet jaunus spēlētājus tas nepiesaistīs gan, jo ikviens gan jau ir redzējis kādas spēles, spēlē mūsdienu jaunieši, vārda 'jaunieši' zemtekstā es domāju par tiem, kuri nav sasnieguši 18. gadu vecumu.
      Tās ir spēles kurās norisinās vis ātri, 3d,nav daudz jādomā. Cilvēkiem vairs nav tās pieķeres pie spēles, dēļkam te gadiem sēdēt kad scenārījs jau ir zināms.
      Vairāk spēlē tie, kuriem vēl ir palikušas nostalģijas sajūtas pret šo spēli, vai kaut neliela degsme turpināt spēlēt.

''Nekas nav mūžīgs''