Atdošu kontus Epsilon (Bez ally saistībām)

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• Atdošu kontus Epsilon (Bez ally saistībām)

Reģistrētā e-pasta adrese:
    Spēles konta lietotājvārds: Makavelii
    Pasaule: Epsilon
    Kopējais punktu skaits: 18,567,872
    Ģenerāļu punktu skaits: 155
    Pilsētu skaits: 3x; 3x; 4x; 2x (viens pludiņš uz sēra salas)
    Citas piezīmes: [b]5x smēde ; 5x poseidons ; 2x koloss (viens pludiņš uz kolosa salas)
    Visur 11. līmeņa rātsnami + 1 pludiņš.
    Konts tika labi attīstīts lielās pp atlīdzības laikā, kad īsti nebija vajadzības pēc vīna un sēra kolonijām. Tagad vīna patēriņš ir lielāks par ieguvi.
    Zinātne labā līmenī. Konts ir labs gan priekš sz gan flotes.

Reģistrētā e-pasta adrese:
    Spēles konta lietotājvārds: Sir_Wins_A_Lot
    Pasaule: Epsilon
    Kopējais punktu skaits: 5,962,337
    Ģenerāļu punktu skaits: 521
    Pilsētu skaits: 5[b]x; 2x; 1x; 2x
    Citas piezīmes: [b]5x smēde ; 3x poseidons ; 2x koloss
    Sešās no desmit kolonijām ir 11. līmeņa rātsnami + var celt 2 pludiņus/kolonijas.
    Konts ļoti labs priekš flotes. 6x38 lvl kuģu būvētavas, 1x33; 1x32; 1x25 un 1x19.

Piesakoties norādi, kuru kontu vēlies un kāpēc.
    Kāda pieredze? (kāda laba atskaite būs tikai +)
    Kāds tev ir spēlēšanas plāns - vai tiešām spēlēsi, vai gribi tikai lielu kontu?
    Vai ir kādi konti Epsilon (godīgums būs konta atdošanas atslēga)? Ja radīsies labs kontakts, atdošu pat bijušajiem pretiniekiem, tāpēc nevienu neizslēdzu un varat nerakstīt no saviem jaunizveidotiem foruma profiliem.
    Lielās diskusijās neiegrimšu, varbūt uzprasīšu kādu papildus jautājumu. ja no manis atbildi nesaņem 5 dienu laikā, tātad kontu neesi dabūjis.

Pašam spēlēt apnicis, mēģināju atsākt, bet galīgi vairs nevelk. Neliekas vairs interesanti un konti vnk pūst.
    Ja neviens nepieteiksies vai neliksies ka spēlētājs būtu pelnījis kontu pieskatīt, tad novembra sākumā konti tiks likti uz dzēšanos.
    Gaidīšu pieteikumus!
  • Piesakos uz Makavelii, jo konts ļoti attīstīts. Patīk, ka ir 4 kristāla pilsētas, lai varētu attīstīties. Tam kontam arī spēles trīs svarīgākie brīnumi, pēc manām domām.
    Es šo spēli spēlēju jau 4+ gadus.
    Man spēlēšanas plāns ir, ka vienmēr ir jāturpina attīstītes, būvēt un karot. Nevar iztikt bez nevienas no šīm sastāvdaļām.
    Vēl izmantošu šo kontu karošanai, jo ZETA es vienmēr UP esmu top 50. Pagaidām Zetā varu uzturēt 60K ģenerāļus.
    Visu laiku man notiek šādas kaujas:

ikalogs.ru/report/ce982d40c49611e88c1c74d02b99d232/
    ikalogs.ru/report/4ead1954a93311e88c1c74d02b99d232/ (Šī bija bez smēdes, kamēr pretiniekam bija smēde)

Pagaidām man nav neviens konts epsilon, bet viens konts ir ZETA. Tāpēc arī gribētos labu kontu Epsilon.

Ar cieņu, Levitans1
  • Piesakoties norādi, kuru kontu vēlies un kāpēc.
    • Piesakos pie Makavelii konta, protams tāpēc, ka liels konts ( kā arī labi attīstīts - kā pats pieminēji ).
    • Atrodās atbilstošās koordinātēs ( gandrīz kā pa vidu).
    • Uz puslīdz attīstītām raktuvēm bet uz labiem brīnumiem ( viss kam jabūt priekš prasmīga karotāja)

Kāda pieredze? (kāda laba atskaite būs tikai +)
    • No 2017.gada sāku spēlēt caur telefonu, kur jau aktīvi līdz pat šai dienai to daru, tāpēc ar atskaitēm būs kā būs, ja der no 2016.gada, caur PM varu noarganizēt.
    • Nepieminēšu vecos laikus bet aktīvi spēlēju jau ~2 gadus

Kāds tev ir spēlēšanas plāns - vai tiešām spēlēsi, vai gribi tikai lielu kontu?
    • Ir pašam konts Zetas serverī ar 5.8m kp, tāpēc gribētos kāpt augstāk pa kāpnēm un spēlēt ar lielāku kontu.
    • Plāns? Karot / Attīstīties / Patrakot
    Vai ir kādi konti Epsilon (godīgums būs konta atdošanas atslēga)?
    • Nav neviena konta.
  • Piesakoties norādi, kuru kontu vēlies un kāpēc: Vēlētos pieteikties uz vienalga kuru no abiem kontiem, tā kā plānoju spēlēt aktīvi arī mazāko kontu spētu attīstīt, kontu vēlos, jo agrāk spēlēju Epsilon serverī, šobrīd mēģināju sākt spēlēt serverī kurš nesen atvērās no nulles, bet kaut kā sapratu, ka no nulles nevēlos sākt visu tādēļ arī piesakos pie viena no šiem kontiem
    Kāda pieredze? (kāda laba atskaite būs tikai +) Pieredze ir spēlējot Epsilon serverī pārsvarā karoju ar sausszemi un spēju arī attīstīt pilsētas, lai ekonomika noturētu armiju
    Kāds tev ir spēlēšanas plāns - vai tiešām spēlēsi, vai gribi tikai lielu kontu? Plāns ir spēlēt aptuveni 4-5 stundas dienā vēlos atgriesties un aktīvi karot un palīdzēt aliansē, kurā mani pieņems
    Vai ir kādi konti Epsilon (godīgums būs konta atdošanas atslēga)? Ja radīsies labs kontakts, atdošu pat bijušajiem pretiniekiem, tāpēc nevienu neizslēdzu un varat nerakstīt no saviem jaunizveidotiem foruma profiliem. Forumā profils ir jauns, jo iepriekš nekad tāds nebija bijis un šōbrīd atgriežoties atklāju, ka spēlētāji atdod kontus, tādēļ arī izdomāju pieteikties.
    Lielās diskusijās neiegrimšu, varbūt uzprasīšu kādu papildus jautājumu. ja no manis atbildi nesaņem 5 dienu laikā, tātad kontu neesi dabūjis.
  • Marty wrote:

Piesakos uz Makavelii kontu, jo konts ir labi attīstīts priekš armijas uzturēšanas.
    Pašlaik ir viens konts epsilon pasaulē.Astoņu gadu pieredze vienā no agresīvākajām aly epsilon serverī.
    Plāns ir pavisam primitīvs - izmantot kontu tikai karošanai, jo ir jākaro divās frontēs!
    Tad jau pastāsti sīkāk, kādā aly utt?:D

Un ja jau 8 gadu pieredze, tad jau nuu Foruma acc bij jābūt bik vecākam :D
  • Eu fermer wrote:

Marty wrote:

Piesakos uz Makavelii kontu, jo konts ir labi attīstīts priekš armijas uzturēšanas.
    Pašlaik ir viens konts epsilon pasaulē.Astoņu gadu pieredze vienā no agresīvākajām aly epsilon serverī.
    Plāns ir pavisam primitīvs - izmantot kontu tikai karošanai, jo ir jākaro divās frontēs!
    Tad jau pastāsti sīkāk, kādā aly utt?:D
    Un ja jau 8 gadu pieredze, tad jau nuu Foruma acc bij jābūt bik vecākam :D
    Uzskatāt mani par meli , tad lūdzu sīkāka informācija: esmu NRWL aliansē,lietotājvārds- Nebukadnecars.
    Izveidoju jaunu acc forumā, jo aizmirsu veco lietotājvārdu un e-pastu.