Sarunas: Talanti [-T-] vs Ārsti [Dr_]

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• Judicator wrote:

yuio wrote:

, bet Dr vienalga ir un paliks labākā alianse Iotā
    Pliki vārdi nepadara šo par patiesību.

yuio wrote:

Jūs te bik daži esat pa traku iekšā spēlē.
    Esat Jūs labāki tajā, ka varat tik daudz laika veltīt ikariam
    Būtu labāk kaut vienā kaujā piedalījies visa kara laikā - kaut vienu reizi pats kaut kur aizgājis, nevis vienkārši tukšus vārdus mētā :D
    Tie nav pliki vārdi, bet gan tā ir atzīšana no visas ikariam kopienas. 8-) Sūdīgām aliansēm(-T-) tādu nedabūt, it īpaši kuras sūdzas par to, ko paši dara :D

Iota apnika momentā kad Edzons norāva pirmo banu, no tā momenta īsti pat pilsētas neattīstīju, savādāk Jūs sēžot man astē raudātu, ka dzīve ir negodīga, kā bija gadījumā ar Davidoff ka šis spējot bez Jūsu "krutajiem PP" būt Jums garām.
    Sākumā domāju varbūt pakarot nedaudz, bet nu sapratu, ka nav īsti gribēšanas un vēlmes. Neesmu es skolnieks vai bezdarbnieks kurš var sēdēt pie pc un braukāt, čekot pilsētas. (Telefona versija joprojām smird. :D)
  • Davidoff wrote:

@Labaiss jā, es 3 mēnešu laikā atļāvos 3 naktis palikt augšā līdz 5:00 un rotēt uguņus.
    Man ļoti nepatika, ka @yuio pasniedza mūs kā tos, kas paliek pa nakti karot, jo realitātē tie esat bijuši jūs, kas paliek pa nakti un rotē. Es personīgi, pa nakti esmu palicis vienu reizi, kad biju atradis reelys floti un vajadzeja vinu izsist.
    Vienīgais, kurš no mūsu "noliferiem" karo pa nakti ir taponis un arī tikai tāpēc, ka viņam darbs sākās 4 vai 5 no rīta un tad var to atļauties.

Un ja Tu neatzīsti, ka jūs vairāk karojat pa nakti nekā mēs, tad nu man nav par ko ar tevi runāt...
  • Par karošanu naktīs....
    Neviens nepieļauj iespeju, ka kādam varbūt ir maiņu darbs un naktīs ir jāstrādā? Piemēram ugunsdzēsēji, policisti apsargi utt?
    Ko tiem cilvēkiem darīt, nekarot kad ir iespēja, jo redz pretinieks nav onlainā?
    Pats agrāk strādāju maiņu darbu un ne reizi vien saņēmu pārmetumus ka redz naktīs bieži uzbruku, bet ko darīt ja tāds ir darbs un laiks ko pavadīt spēlē?
    Labāk priecājaties, tie kas karo naktīs parasti guļ pa dienu kad jūs spēlējat

Mēs sitīsim tos utainos,
    Arvien, arvien!!!
    Mēs sitīsim tos zili pelēkos,
    Arvien, arvien!!!
  • yuio wrote:

Tie nav pliki vārdi, bet gan tā ir atzīšana no visas ikariam kopienas.
    Šie arī ir pliki vārdi

yuio wrote:

savādāk Jūs sēžot man astē raudātu,
    Arī pliki vārdi

yuio wrote:

kā bija gadījumā ar Davidoff ka šis spējot bez Jūsu "krutajiem PP" būt Jums garām.
    Viņam par to nācās ielīst piespiedu atvaļinājumā, kas pārsteidzošā kārtā bija samazināts no 30 gadiem uz 30 dienām :) Godīgi-negodīgi? To šeit apspriest nedrīkst, savādāk arī šeit nāksies atpūsties piespiedu kārtā :)

yuio wrote:

Sākumā domāju varbūt pakarot nedaudz, bet nu sapratu, ka nav īsti gribēšanas un vēlmes
    To Tu noteikti saprati tiklīdz kā piereģistrējies Iota serverī :D
  • Apkopojums veikts līdz 224. ierakstam (ieskaitot).

-T- no Dr_ izsituši 1'008'410,40 ĢP (100,8%).
    -T- no Dr_ izzaguši 13'796'668 resursus (27,6%).

Dr_ no -T- izsituši 812'759,4 ĢP (86,2%).
    Dr_ no -T- izzaguši 1'719'391 resursus (3,4%).

GP starpība 146'047,30.
    Resursi starpība 12'077'277.

Ir sasniegts viens no kara beigu nosacījumiem - izsisti vismaz 1 000 000 ĢP => karš beidzies.
    Apsveicu uzvarētājus.
    Sarunu tēma uz svētkiem paliks vaļā, lai varat padiskutēt par kara noslēgumu.
    ____▄▀▀▀▄▄▄▄▄▄▄▀▀▀▄───
    ───█▒▒░░░░░░░░░▒▒█───
    ────█░░█░░░░░█░░█────
    ─▄▄──█░░░▀█▀░░░█──▄▄─
    █░░█─▀▄░░░░░░░▄▀─█░░█
  • Apsveicu T aliansi!
    Malači, parādīja ka pēc esošajiem kara nosacījumiem ir labāki.
    Visu cieņu aktīvākajiem spēlētājiem pretinieku rindās, vienreiz jau tos nosaucu, nekas nav mainījies :)
    Mūsu rindās gribu publiski uzslavēt jauno.
    Lai vai cik grūti brīži būtu aliansē jaunais iet uz priekšu un nepadodās un tur alianses buru.
    Vecīt cepuri nost!
  • Rokas spiediens visiem pretiniekiem, izņemot tos, kas tika banoti.

Jaunais varbūt visu vēl nepārzina un nav gājis cauri vairākiem kariem, bet prieks, ka smagos brīžos bija vienīgais, kas vēl kaut ko darīja no VISAS alianses.
    Dr_ karu vilka mūsu iepriekšējais T ally biedrs un Dr_ ally līderis. Cerams sapurināsiet savējos un piesauksiet mums karu vēlreiz - pēc saviem nosacījumiem, lai varam censties uzvarēt arī to. :)
  • Prieks, ka karš ir noslēdzies! Un ka mēs esam uzvarētāju lomā! :)
    Sākums nebija viegls, galīgi nē.. Vēl jo vairāk tādēļ, ka mums uzgrieza muguru un pie pretiniekiem aizgāja līderis, kurš bija viens no kara galvenajiem iniciatoriem un kara noteikumu izvirzītājiem. Bet ko nu vairs par to...
    Acīmredzot viss tas ir noticis tikai uz labu, mikroklimats aliansē ir uzlabojies, karā iesaistījās un atbalstīja pat biedri, kuri sākotnēji neizrādīja ne mazāko interesi par kara nepieciešamību.
    Tāpēc es gribu pateikt LIELU, LIELU PALDIES VISIEM maniem biedriem! Paldies, ka noticējāt un pieņēmāt mani kā līderi! :) Un es ļoti ceru, ka mēs šādā sastāvā uzvarēsim vēl kādu karu! :)

P.S. Paldies, ka pacietāt mani stresa situācijās :D

Lai skaisti un silti Ziemassvētki! :)