Sarunas: Talanti [-T-] vs Ārsti [Dr_]

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• Davidoff wrote:

@Andžejs tas noteikti nav tā domāts iemest tonnu ar armijas un iet gulēt, vai pat arī kā edžons saka rotēt līdz bezsamaņai, drīzāk sarunā ka kausies ar noteiktu skaitu GP un tad lai uzvar labākais.
    Es kaut kā neatceros nevienu karu, kurš būtu ar kādiem noteiktiem kritērijiem uz ĢP, ja tāda būtu, tad jau piekristu tavai definīcijai. Ka teiksim 100k ģp vienai pusei un otrai. Kurš labāk nokomplektēs armiju un to precīzāk izspēlēs...

p.s. tad jau Judicator pareizi darīja, mēģināja iziet no nepatīkamas situācijas. Tā pat koloss noteikti ar kādu stratēģijas plānu tika palaist vai arī lai izvairītos no zaudējumiem. Tāpēc es te neredzu īpaši iemeslu par ko Jūs te iepriekš bļaustījāties. Gribiet vai nē, vienmēr pēc kaujām būs 1 zaudētāju pusē un otrs uzvarētāja (skatoties pēc ĢP), jāsamierinās ar to un jādomā nākošais plāns vai cits arhipelāgs.
    ____▄▀▀▀▄▄▄▄▄▄▄▀▀▀▄───
    ───█▒▒░░░░░░░░░▒▒█───
    ────█░░█░░░░░█░░█────
    ─▄▄──█░░░▀█▀░░░█──▄▄─
    █░░█─▀▄░░░░░░░▄▀─█░░█
  • Davidoff wrote:

Judi, izlasīju pirmo rindkopu, tālāk gan nē jo baigi gari
    Kāpēc Tu un Jaunaiss visu laiku pieminiet, ka jūs nevarat izlasīt vairāk par vienu rindkopu?

Saprotu, ka burti tev nepatīk, bet nu tas nav jābāž visiem sejā, kas spēj izlasīt vairāk :)

Davidoff wrote:

es tieši domāju ka tās ir visgodīgākās un tur var vislabāk parādīt savu kara mākslu
    Wow :D Tiešām? TIEŠĀM? :D
    Tev liekas, ka sarunāta kauja parāda labāku kara mākslu nekā, piemēram, vienību ķeršana pēc atsaukšanās, rotācijas apgriešanas, rotēšana no vairākām salām, kamēr tev pastāvīgi mēģina noķērt, kaujas noturēšana pie situācijas, kur pretiniekam ir vairāk vienības, vairāk izvietošanās iespējas un vairāk spēlētāji vienlaicīgi online? T I E Š Ā M? :D

Tu tikko pats sevi nostādīji pareizajā vietā, kur tavi iepriekšējie vārdi vienmēr ir bijusi tukša lielīšanās.
  • Bija brīvs brīdis un izdomāju uztaisīt apkopojumu.
    Līdz Zsvētkiem varat izbeigt karu un pievērsties svētku svinēšanai. :thumbup:

Apkopojums veikts līdz 211. ierakstam (ieskaitot).

-T- no Dr_ izsituši 933'875,5 ĢP (93,4%).
    -T- no Dr_ izzaguši 13'349'309 resursus (26,7%).

Dr_ no -T- izsituši 812'759,4 ĢP (81,3%).
    Dr_ no -T- izzaguši 1'719'391 resursus (3,4%).

GP starpība 121'116,10.
    Resursi starpība 11'629'918.

Nederīgas atskaites:
    169.ieraksta visas atskaite atkārtojas ar 171.ieraksta atskaitēm.
    ____▄▀▀▀▄▄▄▄▄▄▄▀▀▀▄───
    ───█▒▒░░░░░░░░░▒▒█───
    ────█░░█░░░░░█░░█────
    ─▄▄──█░░░▀█▀░░░█──▄▄─
    █░░█─▀▄░░░░░░░▄▀─█░░█
  • @Judicator par rakstīšanu, jo tu raksti meksiņāsu seriālus, pilnīgi noteikti nestrādā ar biznesa menedžmentu vai kā citādāk, ir ko citu labāk lasīt. Romānus vari rakstīt sievietēm, bet tas arī ir labi, vajag cilvēkus kuri raksti romānus, bet ja adresē man tad lūdzu galveno domu.

Un jā tiešām, augstāk izklāstiju savu argumentāciju, neesmu redzējis ka tu būtu baigais aktīvais ķērājs un rotāciju griezējs un pat ja tā ja tev ir smadzenes no tā var izzy izvairīties itsevišķi flotē, ne SZ, un pats to labi zini :) Drīzāk man būtu jāsaka vai tiešām pierādījt savu pārākumu ir izsist kādu kas nav online bez smēdes?

Mana lielīšanās bija pilnīgi vietā, jo tu jau nu noteikti neesi bijis baigais rotāciju griezējs utt... tā arī nevienu pierādijumu pret to neesi sniedzis.
  • Draugi un nedraugi - abas puses.

Beigsim apspriest ko katrs dara. Mums katram ir tiesības spēlēt, kā mums patīk un kā gribam.
    Ikariamā nav viena konkrēta pareizā stratēģija. Pareizi ir spēlēt tā, kā pašam patīk. Ja mēs katrs spēlēsim kā pašiem patīk, tad arī spēlēt prieks nepazudīs tik ātri.

@Draxo Ziemassvētki esot došanas laiks. Varbūt par šo lielisko improvizācijas teātri katrs esam nopelnījuši nelielu ambroziju kompensāciju? :whistling: :thumbsup:
  • Davidoff wrote:

@Judicator par rakstīšanu, jo tu raksti meksiņāsu seriālus
    Kā Tu zini? Tu jau nekad neesi izlasījis vairāk par divām rindām no manis rakstītā :)

Davidoff wrote:

neesmu redzējis ka tu būtu baigais aktīvais ķērājs un rotāciju griezējs
    Nu neesi vienīgais spēlētājs ar kuru ir nācies pakarot - pasaule negriežas ap tevi, lai Tu varētu izdarīt akurātus secinājumus par to, ko es protu un, ko nē.

Davidoff wrote:

ja tev ir smadzenes no tā var izzy izvairīties itsevišķi flotē
    Protams, karogu jau var piespiest vienmēr, tikai nav īsti skaidrs, ko Tu ar to gribi pateikt.

Davidoff wrote:

Drīzāk man būtu jāsaka vai tiešām pierādījt savu pārākumu ir izsist kādu kas nav online bez smēdes?
    Ja neesi pamanījis mums ir karš un, lai to uzvarētu ir nedaudz jāpakustina smadzenes - nepietiek ar to, ka uztaisa lielkauju uz 3000 raundiem un tad tas, kam mazāki zaudējumi uzvar karu.
    Karš ir viss process kopā un ļoti svarīga daļa no kara ir meklēt vājos punktus un neitralizēt tos ar minimāliem zaudējumiem, kamēr pretinieks nav piesūtījis palīgā kādās svarīgākās/lielākās kaujās.
    Jeeez - pakustini savu domājamo taču.
  • Jūs te bik daži esat pa traku iekšā spēlē. :D
    Esat Jūs labāki tajā, ka varat tik daudz laika veltīt ikariam, celties naktīs, spēlēt no tās sūda nekam nederīgās mobīlas versijas, kurā, ja nemaldos joprojām nav jaunā būvniecības vieta ielikta,bet visā pārēja varat tikai pienest ūdeni :D
    Priecīgus svētkus, bet Dr vienalga ir un paliks labākā alianse Iotā, T var tikai ....... :whistling:
    1. janvārī 00:00 mans profils būs ārā no palmas varat aizbraukt izsist, izlaupīt. :D

Editot nevar, aizmirsu pieminēt vēl esat labāki tajā, ka esat godīgākie spēletāji kuri nekad nepārkāpj noteikumus. :D

Un laimīgu jauno gadu!

Paldies Moderatoram, kurš apvienos postus. :)

Darīts, apvienoju abus postus vienā.
    Andžejs
  • yuio wrote:

Esat Jūs labāki tajā, ka varat tik daudz laika veltīt ikariam, celties naktīs
    Nevarēju paklusēt izlasot šito. Lai nu ko, bet MĒS pa naktīm ceļamies??? Varam ņemt visas lielās kaujas par piemēru, arī to, kas vakar notika, kur abi tavi dārgie biedri Edzonss un Davidoff lidz plkst. 6 rotēja uguņus tikai lai kaujas beigās būtu par 800 GP priekšā. Pat "atkarīgie noliferi" no T ko tādu nevar atļauties.

Katru reizi, kad es rakstu forumā, pie sevis nodomāju, ka nevajadzētu forumā vairs neko rakstīt, bet pie šim tekstam nevarēju atturēties neatbildēt.

Varbūt varam to karu nobeigt līdz brīvdienām, lai visi tās varētu izbaudīt pa pilnam?

Forumā aizliegts izmantot nepiedienīgu valodu.
    Draxo
  • @Labaiss jā, es 3 mēnešu laikā atļāvos 3 naktis palikt augšā līdz 5:00 un rotēt uguņus, Edžons pārņema stafeti no 5:00 rītā, es aizgāju gulēt 4:00 un sametu uguņus kaujā no tālākām vietām. Kur tu mani esi redzējis kādu nakti meklējam uz izsitam? neesi. Ja es zinu ka ir kauja varu palikt augšā, bet naktī meklēt ko izsisit un atdurties pret no-liferi paldies nē, es labāk paguļu.
  • Davidoff wrote:

@Judicator tu reāli nesaproti ko es saku
    Es saprotu, ka Tev patīk sarunātas kaujas, kur tev liekas, ka vari izrādīt savas rotācijas prasmes un spēlēšanos ar garnizonu, ja kauja tavā pilsētā - malacis.
    Tikai nesāc mētāt tekstus, kur Tev liekas, ka citas darbības ir mazāk nozīmīgas par tavām sarunātajām kaujām, jo tā tas nav.

Mūsu sarunātajās kaujāš vienmēr bija sarunāts, ka viens otra izvietošanās pilsētas neaiztiksim un taisam lielkaujas - tad arībez stresa vari rotēt un ņemties un nedomāt vai kāds varēs kaut ko apgriezt vai nē, vai būs jāmaina stratēģija vai nē, vai visi pārējie biedri varēs sakoordinēties vai nē. Sarunātas kaujas ir tīri, lai kačātu izsistos ģp karā un tās NEKO nepierāda no karošanas. Tās kaujas uzvar tie, kas ilgāk sēž online un norotē uguņus, jo pa lielam nekas cits tur baigi nevar mainīties.

Tāpēc mūsu pēdējā kaujājums aptrūkās vienības un sākāt čākarēties ar mazajiem laukumiem, kad metām klāt attiecīgi uguņus priekš mazā laukuma - jūs pārslēdzāties uz lielo. Tātad sākāt mūs čakarēt, tāpēc arīes teicu, lai liec lielo laukumu un nečākarējies, citādi iešu apgriezt rotācijas. Nākamais sekoja tavs iedomīgais komentārs, kur liki man atslābt, ignorēji mūsu pieprasījumu un tad es sāku karot pa īstam - beigās koloss un Dr_ atkāpjas.