Sarunas: Talanti [-T-] vs Ārsti [Dr_]

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Kāpēc tu tagad centies man piešūt savas Jūtas, nevajag jau palikt greizsirdīgam!
      Saprotu, ka izsakos jauki pret savu alianses biedru, bet viņa man nav neko sliktu izdarījusi, lai apvainotu, un es neesmu vainīgs, ka Jūs abi viens ar otru koķetējat un tagad cenšaties te mani pīt pa vidu!

Ja Doktors būs uzticams mūsu alianses cimperlīgākajai meitenei, tad Dr dos Jums abiem svētību.!
    • Jaunais- wrote:

@Judicator tikko izniekoji daļu laika no dzīves, lai uzrakstītu tekstu, kuru es visu nemaz neizlasīju. '
      Morāle - izsakies sīkāk.
      Tas tik pierāda to kāda persona Tu esi - visu gribi ātri un fiksi. Negribi lasīt, jo daudz burtu, negribi karot gudri, jo gribi visu samest vienā kaujā un uzvarēt karu, negribi nevienu meklēt, jo gribi, lai viss notiek tev blakus.

Jaunais- wrote:

Kāda stratēģija, tu vispār neko nedari! Jūsu aliansei ir stratēģija, bet tu tajā nepiedalies.
      Plānošana arī prasa savu laiku un enerģiju. *** Pamazām sāku iepazīt jūs un saprotu, ka neviens neprot iedziļināties nekur dziļāk, redzat tikai to, kas jums deguna priekšā.
      Man jau paliek smagi šeit kaut ko mēģināt ieskaidrot, jums vienkārši nepielec un negribat atzīt lietas. Lielā mērā tas tāpēc, ka nevarat tikt pāri tam, ka to saka jūsu pretinieks. Komunikācija no jūsu puses ir no sērijas: "Viss, ko saka pretinieks ir nepareizi un mums vienmēr ir taisnība".

Izņēmu kārtējos provokācijas tekstus, ceru ka tādu vairāk nebūs.
      Andžejs
    • Viss, pietiks Jums bārstīt apvainojumus un provokācijas!
      Sodus par pārkāpumiem saņemsiet vēlāk.

Sarunu tēma uz laiku tiek aiztaisīta ciet!
      Pirmdien atvēršu, kad būsiet pa brīvdienām atpūtušies.
      ____▄▀▀▀▄▄▄▄▄▄▄▀▀▀▄───
      ───█▒▒░░░░░░░░░▒▒█───
      ────█░░█░░░░░█░░█────
      ─▄▄──█░░░▀█▀░░░█──▄▄─
      █░░█─▀▄░░░░░░░▄▀─█░░█
    • Sarunu tēma ir atvērta, ceru ka tagad visi uzvedīsies normu robežās.
      Lai labi karojas. :chinese:
      ____▄▀▀▀▄▄▄▄▄▄▄▀▀▀▄───
      ───█▒▒░░░░░░░░░▒▒█───
      ────█░░█░░░░░█░░█────
      ─▄▄──█░░░▀█▀░░░█──▄▄─
      █░░█─▀▄░░░░░░░▄▀─█░░█
    • Neticami, visas 10 lapas ar postiem šaja sadaļā izlasīju vienā piegājienā, diezgan aizraujoša drāma... :thumbsup:
      Vienīgais vēlētos pajautāt, kādēļ viena aly otrai pārmet par kolosu lietošanu ja paši viņus spaida?
      Kā arī vēlos piebilst, ka nevajag mazākajiem pārmest hit and run (iesit un mūc vai kā citi saka partizānu taktiku), galu galā uz masu paņemt viņi nevar un protams ka garās kaujās ar zināmu rezultātu neielaidīsies
      Veiksmi abām aliansēm un ceru uz tikpat aizraujošu lasāmvielu turpinājumā

Mēs sitīsim tos utainos,
      Arvien, arvien!!!
      Mēs sitīsim tos zili pelēkos,
      Arvien, arvien!!!
    • Dybala wrote:

Šis ir cirks, kurā piedalās tikai viena puse.
      Šitādu atrunu zaudējumam var sarakstīt jebkurš. Ja kāds vēl man pārmet, ka nerādos centrā, tad tevi šajā karā vēl mazāk var sastapt.
      Ja esat noguruši un nav spēka, tad jau mūsu plāns ir izdevies un tos rezultātus varat redzēt pēdējās 20 atskaitēs.

Pa vienam jūs tiekat apsisti, izlaupīti un uzveikti. Tiklīdz jākaro ar lielajiem, tad kaujas laikā tiem tik ģp aug klāt, tāpēc ar viņiem arī neviens negrib karot, jo tieši tas mums nav interesanti. Blakus multu pilsētās tik stāv 6-9k ģp rezerves.
      Jums vidēji arī ir lielāki konti, tāpēc mūsu spēlētāji nevar stāties pretī šādai taktikai, kur pāris raundu laikā var piesūtīt pilnīgi jebkuru vienību uz 200-400 vienībām. Tieši tāpēc tiekat ķerti pa vienam, nevis lielkaujās. Kara laikā nav obligāti jācīnās ar aktīvākajiem pretiniekiem - alianse ir pietiekoši liela, lai atrastu pretiniekus.
    • cik var stāstīt vienu un to pašu uzrakstīšu īsi pēc punktiem:

1. karotajs iet palmā, jo brīvdienās būs daudz jāstrādā
      2. kā redzat daudzi mūsu līderi vairs nespēlē vai viņiem nav GP
      3. vakardien nebija atsaucības no mums karot naktī, plus nogriezāt man šāvēju rotācijas iespējas, es arī gribēju iet gulēt, kāvos cik vien ilgi varēju.
      4. rotāciju, kā argumentu minēju taponis (Melnais Vangs, Muris, nezinu kādi būs nākamie niki) :)

Mēs tiešām ilgojamies pēc lielkaujas, drīz gan jau būs es ceru...

Par nogalināšanu, Jūs tagad esat saņēmušies, tas bija attiecināms uz pagātni atvainojos par nepareizu formu.
    • Judicator wrote:

Dybala wrote:

Šis ir cirks, kurā piedalās tikai viena puse.
      Šitādu atrunu zaudējumam var sarakstīt jebkurš. Ja kāds vēl man pārmet, ka nerādos centrā, tad tevi šajā karā vēl mazāk var sastapt.Ja esat noguruši un nav spēka, tad jau mūsu plāns ir izdevies un tos rezultātus varat redzēt pēdējās 20 atskaitēs.

Pa vienam jūs tiekat apsisti, izlaupīti un uzveikti. Tiklīdz jākaro ar lielajiem, tad kaujas laikā tiem tik ģp aug klāt, tāpēc ar viņiem arī neviens negrib karot, jo tieši tas mums nav interesanti. Blakus multu pilsētās tik stāv 6-9k ģp rezerves.
      Jums vidēji arī ir lielāki konti, tāpēc mūsu spēlētāji nevar stāties pretī šādai taktikai, kur pāris raundu laikā var piesūtīt pilnīgi jebkuru vienību uz 200-400 vienībām. Tieši tāpēc tiekat ķerti pa vienam, nevis lielkaujās. Kara laikā nav obligāti jācīnās ar aktīvākajiem pretiniekiem - alianse ir pietiekoši liela, lai atrastu pretiniekus.
      Es neesmu cirka mākslinieks :D
      8o
    • Skatoties šī brīža atskaišu sadaļu, sāk šķist, ka Dr_ burbulis ir plīsis un alianse atrodas stagnācijas stāvoklī. ?(
      Žēl, laikam šajā karā aktivitāte ir uz maiņām. Kad iepriekš aktivizējās Dr_, tad -T- izvairījās, tagad otrādi. :(

Hmmm....
      Tomēr mans galvenais jautājums, kā būs? ?( Žurka atkal steigsies pamest kuģi? Meklēt laimi pie citas alianses? ^^
      Cogito ergo sum. Domāju, tātad esmu.

/Renē Dekarts/