Sarunas: Talanti [-T-] vs Ārsti [Dr_]

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• Runājot par -T- alianses bēgšanu, nenoliegšu, ka tā darām.
    Tajā pašā laikā, es pāris jūsu biedriem pirms kādas nedēļas atklāju, kur mana visa armija stāv (spēlētājs intensīvi centās spiegot, pats viņam pateicu, kur mana armija ir, lai nemokās), spēlētājs bija gatavs man uzbrukt un pēc viņa vārdiem bija jau ceļā. Pēc pāris min pienāk vēstule no šī spēlētāja: alianses vadība neļauj viņam man uzbrukt.
    Diezgan interesanti priekš alianses, kas jau kopš kara sākuma runā par to, kā -T- bēg no kaujām (atkal, nenoliedzu, ka tā darām).
    Kopš šī notikuma pagājusi kāda nedēļa, tieši tai pilsētai nav noticis neviens uzbrukums, kaut armija tur bija visu laiku izņemot vienu izbraucienu pie ald1x un jaunais...
  • Runa iet par to kā viņšar to lielās. Tev jau nav jābūt pretējā pusē un jāklausās viss tas murgs. Lai viņš kaut 10k met iekšā man no tā ne silts, ne auksts, bet, la iviņš nemēģina man ieskaidrot, ka ir labāks par kādu citu tikai tāpēc, ka viņš grūž iekšā piķi.
    Viņš man piesienās par to, ka es kačāju virtuālo zeltu, kaut gan pats dara to pašu, come on.... Ka tiešām nedalec?
  • Skumji vīri.

Karš ir neinteresants! Prieks pret spēli ir atkal zudis, nav fiziski enerģijas meklēt Jūs, bet saprotu, ka tā tas būs un tas ir pareizi no Jūsu puses.

T spēlē gudri un pareizi, visu cieņu. Dr ir jau piekusuši no braukāšanas, personīgi es noteikti.

Un beidzat uzvesties kā 13 gadīgas meitenes Edžon un Judi, skumji skatīties uz Jūsu rīcību. Esat pieauguši, abi divi.

Lai paatrinātu karu, kurš tāpat tiks noskaidrots izsistajos ĢP. Ideja - konkrēts skaits spēlētāju no katras alianses, konkrēta vieta, atļaujam viens otram rotēt utt. Vienu vārdu sakot, lielo kauju. Bez nekādām negācijām, bet vienkārši pāris dienas pasistos un varbūt tas ko mainītu.

Jo tiešām esmu izsmelts no patreiz notiekošās situācijas.

Ar cieņu, karotajs.

Piedomā pie izteicieniem, kurus lieto publiskā vidē!
    Andžejs
  • 1. Neesmu piedalījies kara noteikumu plānošanā, bet esmu piedāvājis nedaudz pamainīt kara noteikumus.
    2. Kur, galu galā, būs lielākie ieguvēji no šī kara? (padomājam paši un atbildam paši sev savās galviņās)
    3. Es šajā karā jūtos kā uzvarētājs, brīvi pārvietoju armiju, staigāju pa jūsu centriem, nekādas pretestības nesaņemu. Armijas tiek momentāli izvāktas vai aī nocīnās max 3 raundus. Varu bez lieka stresa, bez liekas "stratēģijas" plānošanas staigāt pa jūsu pilsētām. Arī ne uz savām salām jūtos, kā mājās. Priekš kara neesmu mainījis ikariam ieradumus. Jūs gan esat ļoti pielāgojušies karam. liekas, ka jums katram ir pa pludam, kurš ir aizmests un pasaules malām. Tapēc uzdošu arī jums šādu jautājumu - vai jūs jūtaties vispār kā uzvarētāji?

4. Ja jūs šādi gribējāt karot, tad varējāt arī iztikt bez jebkāda oficiāla kara. Karu piesaka forumā ar domu, ka būs skatāmas kaujas, kurām varētu pierakstīt smuku aprakstu un no kurām citi varētu pamācīties. Šeit ir bijusi tikai 1 smuka kauja. Bet, paldies par to pašu.

5. Arī man ir apnicis šādi karot.

Vēl vēlos piekrist karotājam.

Uztaisam lielu kauju. Un paņemam 2 dienu brīvdienu no kara. Lai ar jauniem spēkiem varētu iesaistīties spēlē.
  • Labaiss wrote:

Runājot par -T- alianses bēgšanu, nenoliegšu, ka tā darām.
    Tajā pašā laikā, es pāris jūsu biedriem pirms kādas nedēļas atklāju, kur mana visa armija stāv (spēlētājs intensīvi centās spiegot, pats viņam pateicu, kur mana armija ir, lai nemokās), spēlētājs bija gatavs man uzbrukt un pēc viņa vārdiem bija jau ceļā. Pēc pāris min pienāk vēstule no šī spēlētāja: alianses vadība neļauj viņam man uzbrukt.
    Diezgan interesanti priekš alianses, kas jau kopš kara sākuma runā par to, kā -T- bēg no kaujām (atkal, nenoliedzu, ka tā darām).
    Kopš šī notikuma pagājusi kāda nedēļa, tieši tai pilsētai nav noticis neviens uzbrukums, kaut armija tur bija visu laiku izņemot vienu izbraucienu pie ald1x un jaunais...
    Jā, es aizliedzu. nekaunos, es arī tevi varu aicināt pie sevis uzbrukt mājas un es ar mūri spēlēšos nāksi? :)

ir pat atskaite karā kur abi ar Judicator atsaucāties, nav jēga tev uzbrukt kad tu mājās gaidi aiz mūra, un mums ne tik pieredzējošu spēlētāju nomoki.
  • Jaunais- wrote:

3. Es šajā karā jūtos kā uzvarētājs, brīvi pārvietoju armiju, staigāju pa jūsu centriem, nekādas pretestības nesaņemu. Armijas tiek momentāli izvāktas vai aī nocīnās max 3 raundus. Varu bez lieka stresa, bez liekas "stratēģijas" plānošanas staigāt pa jūsu pilsētām. Arī ne uz savām salām jūtos, kā mājās. Priekš kara neesmu mainījis ikariam ieradumus. Jūs gan esat ļoti pielāgojušies karam. liekas, ka jums katram ir pa pludam, kurš ir aizmests un pasaules malām. Tapēc uzdošu arī jums šādu jautājumu - vai jūs jūtaties vispār kā uzvarētāji?
    Bija man no dzīves piemērs, kur viens čalīts gribēja ar mani izrēķināties. Sasauca baru sev apkārt un no tāluma kā varonis sauca mani mēroties spēkiem dūru cīņā.
    Tajā brīdī viņš man tuvojās kā varonis, kā neaizskarams un neuzveicams. Viņa drauģeļi bija viņam blakus, bet viņam nebija ne jausmas, ka cilvēks pret kuru viņš grib spēkoties arī pazīst visu to baru, kas viņam bija apkārt.

Es iegāju barā bez bailēm, bez stresa, savam izaicinātājam ieskatījos sejā un sapratu, ka viņš nesaprot, kas notiek un no varoņa un lielās drosmes vairs nebija ne smakas.
    Izmētāju viņu pa gaisu un noslānīju līdz viņš pateica, ka pietiek.

Morāle: Nevajag sevi pasludināt par uzvarētāju līdz kauja nav galā.
    Tev apkārt ir bars (šajā gadījumā tie ir ģp un lielais kontu daudzums, kas jums turpat 3-4 salu attālumā tirgo armijas) un tāpēc Tu jūties kā varonis.
    Karš ir pieteikts, nosacījumi ir skaidri un gaiši pateikti. UZVARĒTĀJS būs tas, kas pirmais sasniegs šos beigu nosacījumus nevis tas, kas var vairāk ģp saražot un vienā lielkaujā ar 1000 raundiem pirmais savākt izsistos ģp.

Karš nav domāts citiem, karš forumā ir ielikts, lai citi redz gala rezultātu.
    Nav jātaisa "smukas" kaujas (liela kauja, manuprāt, nav smuka kauja) tikai tāpēc, lai izklaidētu kādu citu.
    Karš ir stāvoklis kuram ir jāpielāgojas un kamēr jūs tagad nogustat, mēs turpinam savu sistēmu, kas ir speciāli pielāgota, lai taupītu gan savu enerģiju gan savus ģp pret nevajadzīgām cīņām.

Vai mēs jūtamies kā uzvarētāji? Nē, bet turpinām skatīties pozitīvi uz kara iznākumu

Davidoff wrote:

ir pat atskaite karā kur abi ar Judicator atsaucāties, nav jēga tev uzbrukt kad tu mājās gaidi aiz mūra, un mums ne tik pieredzējošu spēlētāju nomoki.
    Kas tad vēl mūri jums jādod izsist, lai tik ātrāk varat tos ģp izsist? :D
    Nezinu kābija ar labaiss, bet mūsu gadījumā pie tevis - Tu tur ar mūri sāki spēlēties 1 naktī :) Tas jau tikai normāli, ka atsaucos no tevis un aizbraucu uz blakus kauju, lai atstātu uz nakti.
  • @Judicator tikko izniekoji daļu laika no dzīves, lai uzrakstītu tekstu, kuru es visu nemaz neizlasīju. '
    Morāle - izsakies sīkāk.

Kāda stratēģija, tu vispār neko nedari! Jūsu aliansei ir stratēģija, bet tu tajā nepiedalies. Tapēc neļečī man par kkādu ''stratēģīju'' bet sēdi savā pasaules malās un tusē laimīgs.

Priecājies par saviem pp, kamēr vēl tiec topā :ninja:
  • Oho! Tas šovs labs! Tur var kārtīi noņirgties. Sīkam patika skatīties. :D Tiko man nostaļģiju uzdzini... ;(
    Lai Gunis atpūšas no kapāšanas. Kā Tu pats iepriekš biji minējis, ne visi šobrīd ir "no liferi", tā ka muti pa augumam (jociņš)! :D
    Labāk pastāsti, kā žurkai sokas? Es zinu to, ka mazā žurciņa sabižojās, bet, tomēr, kā lielajai žurkai klājas? ^^
    Cogito ergo sum. Domāju, tātad esmu.

/Renē Dekarts/

• Skarbi ir, jā! :P
    Ļoti labi, ka nav pāķu žurka, bet pilsētas žurka! ^^
    Es tā skatos viens Iota's dzīvnieciņiem, pardon (atvainojos)! Nevis dzīvnieciņš, bet spēlētājs, dodas pie manis ciemos. :whistling:
    Hmm... kā to augli sauca... ?( Ā, Mango! Toč! 8o

Pacenšamies iztikt bez provokācijām un apvainojumiem!
    Andžejs

/Renē Dekarts/

• Kad šo uzrakstīji, es uzreiz iedomājos par Munka gleznu "Kliedziens".
    Ieskatam:

Visu Svēto vakars itkā vakar beidzās, bet, sniedzot tādu informāciju, Tu man izraisīji paniskas bailes. :D
    Kā es tagad pēc treniņa varēšu mierīgi doties uz mājām? A, ja nu gadījumā man pa ceļam Mango uzglūnēs... Šausmas! ;(

/Renē Dekarts/