Sarunas: Talanti [-T-] vs Ārsti [Dr_]

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• Max Payne wrote:

Tad jau pie reizes varu pateikt ka Džimpiņš konts ir tavs projekts, ko ilgi slēpām, kur piedalījos es, Labaiss un Judicators!
    Smiekli nāk.

Ja jau atklājam noslēpumus, tad varēji vismaz visu stāstīt kā tas ir. Džimpiņš ir tavs konts, ar kuru pats darbojies vienu pp posmu, tad nodevi Judicator, lai padarbojās viņš un laikā, kad Džimpiņš atradās Judicator pārvaldībā spēlētājiem sāki stāstīt, ka tas viņa projekts, un mums abiem meloji, ka neesi nevienam stāstījis. Ja uzvedies kā žurka (atbilstošs niks btw), un stāsti melus par mums, tad vismaz atzīsti to darot...

Tagad esi tik ļoti melos sapinies, ka vari tikt ārā tikai ar personīgiem apvainojumiem. Nu pretīgi...
  • Mans uzdevums šeit ir oponēt pretinieku alianses teiktu!

Piedodiet, ja likām jums mainīt kara taktiku un piedod, ja nebūšu sniedzis atbildi uz kādu Tavu jautājumu.
    Būtu ļāvuši mums tās pāris dienas sagatavoties, tad jau kara sākumā būtu bijuši tik maz spēlētāju un nebūtu jums tagad jāpārplāno sava "stratēģija" par kuru es nedaudz zemāk vēl parunāšu.

Runājot par Edzonu. Neesmu lietas kursā par visām viņa spēlēšanas metodēm. Īsti arī neiespringšu tajā iedziļināties, jo šo spēli katrs drīkstam spēlēt kā gribam.

Multi ir Tev, man un visiem pārējiem. Neļečī man, ka tu esi zelta gabaliņš. kā mēs izpaužamies ar armijas celšanu, tā jūs ar pp klikošanu. Skaisti ar multiem esi ieņēmis veselu salu kopienu.

Runājot par šo karu un "taktikām". Tur es tev piekrītu, viss ir galīgi garām. Šie kara noteikumi vairāk līdzinās nevis 2 alianšu karam, bet 2 līdzīgi domājošu kompāniju publiskam konfliktam. Paskaidroju - alianses biedru mērķis ir atbalstīt vienam otru, kā vien varam. Kopā darboties, kopā organizēt. Jūs spēlējat pa vienam. Uzbrūkat pa vienam un aizstāvaties arī pa vienam. Tad kāda jēga jums ir no alianses?
    Arī kara nosacījumi ir uzlikti ar domu, ka kāda no aliansēm izformēsies. Šis vis hajs būs sācies dēļ saprašanas, ka ne mēs, ne jūs netaisaties izfermoties?
    Ir risinājums! Nedaudz pamainam kara nosacījumus. Mans papildinājums kara nosacījumiem būtu , apmēram, šāds:

1)Kolosa izmantošana - vai nu aizliedzam vai piespriežam sodu aliansei, kas to ir izmantojusi, teiksim, 15% papildus izsistie pretinieku ģp tai alianei, kas saņēmusi kolosu

2)Papildus izsistie ģp tai aliansei, kura uzvar kauju, kurā ir sasniegti vismaz 2k kopējie izsistie ģp (bonus,pirmēram, 1000ģp)

Drīksti arī savus variantus piedāvāt, lai padarītu šo līdzīgi domājošu kompāniju karu par īstu alianšu karu. Man ir apnicis jūs ķerstīt.
  • Es vispār nemīlu rakstīt šajā sadaļā.
    Bet ziniet, ir aizgājis stipri par tālu. Vienkārši pretīgi lasīt tās samazgas, kas te tiek gāztas ārā.
    Varbūt vienkārši pietiks? Personīgi apvainot, provocēt un fantazēt to, kas nav.
    Vienkārši pieņemiet to, ka katra alianse pieturas pie savas taktikas šajā karā, ņemot vērā biedru skaitu, kopējos ģp, flotinieku skaitu un pat spēlētāju iespējas būt online.
    Jaunais, es gari neskaidrošu. Bet kara nosacījumi netika plānoti ar domu, ka kāda no aliansēm izformēsies. Es nezinu kādā veidā Tu esi nonācis līdz šai atklāsmei, bet tā nebūs īstā. Mēs nekad jūs neesam uzskatījuši par tik vājiem pretiniekiem, kuri kara dēļ izformētos.
    Kara nosacījumi tika izveidoti tieši šādi ar domu, lai karš ir garš nevis tikai viens aktīvs mēnesis un viss.
    Doma bija tāda - mūsu alianses karo visu laiku, tad nu piesakam karu, lai redzam, kura no aliansēm būs spēcīgāka ilgtermiņā karojot.
    Bet problēma šajā brīdī ir tāda, ka gan vieni, gan otri ir sākuši tik aktīvi, ka ja karam būs jāturpinās 3-4 mēn aktīvākie spēlētāji vienkārši izdegs. Nedaudz atslābstiet, naktīs guļiet, ēdiet un atejiet no datora!
    Karš nebūs īss! Tas tā arī tika plānots. Edžons var pateikt to pašu, viņš piedalījās kara nosācījumu plānošanā.
    Tas arī viss, ko gribēju teikt.
  • Judicator wrote:

Max Payne wrote:

Žurka[Dr_] VS Masiits[-T-], Vinetiņa[-T-] (L: 8435.6) Viens pret vairākiem, jūra
    Tu jau nevari nociesties ar tām atskaišu likšanām. :D Atskaiti no manas kaujas arī liksi, kur tu pāris raundus būsi bijis vai tomēr ļausi kādreiz citam iepostot.
    It īpaši jau tas tēmēts uz atskaitēm, kuras Tu esi zaudējis :D
    Tad jau nemaz daļu no atskaitēm Jūs nevarētu likt, jo kauja zaudēta. ;)
  • Runa jau iet par to, ka ir pieņemts, ka atskaiti liek tas, kas ir kauju uzvarējis pēc izsistajiem ģp. Vismaz tā es vienmēr esmu darījis.
    Tādā veidā izvairamies no atkārtotu atskaišu ievietošanas kājau tas vienreiz bija starp jaunais un doktors.

To vienu kauju Masiits varēja likt, bet Edžons pāris min pēc kaujas ielika.
    Ja Masiits nebūtu uzmanīgs un krātu vairākas atskaites pirms ieraksta (kāto dara daudzi no mums) tad pastāv liela iespēja, ka atskaite parādās pāris dienas pēc tam un atkārtojas.
    Vai arīvienkārši spēlē sarunājam, ka viens liks visas atskaites un miers, tad pārējiem mazāk darba.

yuio wrote:

Tad jau nemaz daļu no atskaitēm Jūs nevarētu likt, jo kauja zaudēta.
    Es tagad nevaru uz 100% atbildēt, bet man liekas, ka mēs nevienu zaudētu kaujas atskaiti neesam ielikuši.
    Ja esi atsaucies no kaujas, kur tu esi izsitis par 5k ģp vairāk, nekā zaudējis un atskaite ir sarkana - tad tā nav zaudēta kauja karā un atskaiti liek tas, kam ir mazāki zaudējumi.
  • Pirmo reizi kaut ko šādu dzirdu!
    :D
    Tad jau drīzāk atskaišu krājējiem vajadzētu saprast, ka krājot daudz atskaites vienā postā tas palielina risku kļūdīties skaitot!
    Un pirms liec to garo sarakstu ar atskaitēm, būtu jāpārliecinās vai kāda jau nav ielikta!

Un judicator, varu piekrist par 5k gp atšķirību, bet nu ja tā ir 50-500 gp kā tas ir daudz kaujās, tad tur toč tu nevari mums aizliegt likt to atskaiti!
  • ja jau paši pacēlāt šo jautājumu...

Kas kuram ir uzvara.

Man uzvara skaitās zaļa atskaite kaujas beigās un salas skatā visa pretinieku alianses pilsētas okupētas.

Uzskatu, ka Dr alianse nevaru pierādīt pilnvērtīgu sniegumu pēc šādiem kara kritērijiem, kur netiek ņemts vērā lielāko kauju iznākumi ( vai kauja ir uzvarēta, vai zaudēta). Šī iemesla dēļ piedāvāju jums nedaudz pamainīt kara noteikumus. VAI sagaidam kara beigas un mēs piesakam jaunu karu, kurā būs motivējošāka Izsisto ĢP skaitīšana.
  • Jaunais- wrote:

Man uzvara skaitās zaļa atskaite kaujas beigās un salas skatā visa pretinieku alianses pilsētas okupētas.
    Situācija - es eju uz tavas salas virsū Izsitu visu floti bez smēdes, pa raimi man, tev vēl uguņi nav bijuši un man zaudējumi flotē ir 5k ģp un tev 22k ģp. Beigās Tu pamanies piespiest kolosu un dabū zaļu atskaiti.
    Priecāsies par uzvarētu kauju vai dusmosies par zaudētiem ģp?

Esi taču reāls - kara uzvarētājs būs tas, kurš ātrāk izsitīs noteiktu skaitu ģp vai izlaupīs noteiktu skaitu resursu. Tas nozīmē, ka uzvarēta kauja ir tā, kur tu esi izdarījis vairāk bojājumus pretiniekam.
    Te nav runa par to, ka jūs esat vairāk un varat paņemt uz masu - sabrauksiet 10 cilvēki ar 20x vairāk armijām, bet nebūs nevienam smēdes, zaudējumi būs lielāki un atskaites zaļas - tiesām tev liekas ka tas parādīs jūsu karotmākslu un, ka esat labāki par mums?

Jaunais- wrote:

Uzskatu, ka Dr alianse nevaru pierādīt pilnvērtīgu sniegumu pēc šādiem kara kritērijiem, kur netiek ņemts vērā lielāko kauju iznākumi
    Īsti nesapratu, ko Tu ar to domā, bet tu tikai velc uz karu, kas izdevīgāks priekš jums.
    Šis ir tikai piemērs: Ja ally ar 20 biedriem pieteiktu karu ally uz 40 biedriem - tad loģiski, ka 40 biedru ally varētu nospiest mazāko ally uz masu.
    Bet ja mazā ally izsit vairāk ģp lielajai un tev liekas, ka tas neattaisno ally sniegumu tad nu čālīt tev kaut kas ar saprašanu nestrādā.

Max Payne wrote:

Un judicator, varu piekrist par 5k gp atšķirību, bet nu ja tā ir 50-500 gp kā tas ir daudz kaujās, tad tur toč tu nevari mums aizliegt likt to atskaiti!
    Jā, pa lielam jau vienalga, bet būtību jau tas nemaina. 50 vai 5000.
    Saprotu, ka to uz zaudētiem 5000 paši negribēsiet likt.
    Tāpēc vislabāk varam vnk sarunāt, kas liek atskaites un chill.
  • Kolosa izmantošana aizliegta vai arī sodāma ar x% pieskaitīšanu aliansei, kura saņēma kolosu.
    Kaujas, kurās pretinieku alianse zaudē vismaz 2k ģp būtu jāņem vērā arī kaujas iznākums (zaudēta vai uzvarēta kauja)

Kā redzi, nav mums tik daudz biedruvairs, nebijām sagatavojušies karam. Ja būtu zinājis par karu, tad laicīgāk būtu no alianses atstādinājuši mazākaktīvos spēlētājus. Papētot jūsu iesniegtās atskaites, jūs tieši spiedāt uz šiem biedriem. Tagad, kad viņu vairs nav, tad esat sākuši meklēt utis tur, kur viņu nav jāmeklē.

Tev pašam ir laba sajūta, ka katru reizi zaudē kaujās? Personīgi es varu samierināties, ja esam izsituši nedaudz mazāk ģp nekā jūs mums, ja mēs kauju paceļam. Pie mums vienmēr biedri skrien palīgā, ja kolēģis ir nonācis nelaimē un mēs varam viņam palīdzēt. Jūs gan nepalīdziet saviem kolēģiem, pat, ja esat uz tās pašas salas. PAT TAD, kad esat jau pie viņa ieradušies, vienkārši atsaucat vienības. Un šis bija mērķēts tieši uz tevi. Tad kur vairs ir jēga no alianses? Vai tad alianses galvenais mērķis nav aizstāvēt/palīdzēt saviem biedriem, lai uzvarētu kauju?

Pastāsti savu redzējumu, kāds ir alianses mērķis? Mērķis nav gūt kopīgas uzvaras? Mērķis ir uzrādīt pavisam nedaudz labāku rezultātu, zaudēt kaujas un neaizstāvēt savus kolēģus tad, kad tas nebūs tik izdevīgi?
  • Jaunais- wrote:

PAT TAD, kad esat jau pie viņa ieradušies, vienkārši atsaucat vienības. Un šis bija mērķēts tieši uz tevi.
    Šito pastāsti man privāti, gribas dzirdēt ko tu tur esi izpīpējis :)
    Jums laikam liekas, ka mums vajadzētu Jums dot sist savas flotes bez 3. līnijas, vai jātur biedra pilsētā sauszeme bez smēdes un bez pavāriem - ja nē, tad mēs esam nobijušies un nespējīgi.

Jaunais- wrote:

Kolosa izmantošana aizliegta vai arī sodāma ar x% pieskaitīšanu aliansei, kura saņēma kolosu.
    Nu tak beidz ņemties ar tiem kolosiem - tā ir stratēģiska spēles sastāvdaļa.
    Tad ieliekam smēdes izmantošanas sodu, ja karo pret spēlētāju bez smēdes. Ierosinam poseidona piemērošanas sodu, ja sanāk ātrāk pārvietoties pa salu un ieviešam hadesa brīnuma sodu, jo spēlētājs gūst labumu uz svešu, kritušo vienību rēķina.
    Vnk beidz čīkstēt par kolosiem. Jūs spiežat, mēs spiežam. es piespiedu, lai varētu tikt savā pilsētā, varētu pārlādēties un, lai uzturēšanas maksa būtu par 70k/h mazāka.

Jaunais- wrote:

Tev pašam ir laba sajūta, ka katru reizi zaudē kaujās?
    Man svarīgi ir izpildīt plānu. Ja plāns paredz konkrētu uzdevumu un tam ir jāupurē atskaites krāsa, tad tas ir pilnīgi vienalga. Tavā pasaulē ir tikai sarkans un zaļš un tur es tev neko neieskaidrošu, kamēr pats pieredzīti nesakrāsi.

Kārtējo reizi Tu runā no masas puses - mums ir mazāk biedru, mazāk ģp un lielāks izaicinājums. Mēs nezinājām, ka jums 35% biedru ir neaktīvi, kad pieteicām karu un neviens negaida, kad visi būs 100% aktīvi. mums arī ir pasīvi spēlētāji - pie jums jau sen būtu izmesti ārā.

Ja mums notiek vienlaicīgi 4-5 kaujas un tu tagad saki, ka pie kāda 6. neesam tikuši palīdzēt, tad tu vnk meklē, kur piesieties, lai tik sevi paceltu augstāk.
    Mēs cīnamies ar to, kas mums ir. Ja tas nozīmē, ka vajag atcelties no kādas kaujas lai koncentrētos citai, tad tā arī darīsim. Ja nevaram pavilkt 6 kaujas dēļ masas trūkuma tad nevaram. Spēlētājiem pašiem arī jāmācās izvērtēt kaujas stāvokli un izdomāt - palikt cīnīties vai atsaukties.
    Mēs taču apzināti neatdosim jums izsist visu līdz nullei tikai tāpēc, ka jums gribas :D Ja mēs pirmie savāksim ģp, tad varēsi turpināt bļaustīties cik viss negodīgi utt, ja jūs, tad visticamāk tiks bāzts acīs.

Fakts paliks nemainīgs - būs viens uzvarētājs un viens zaudētājs un kādas kaujas - smukas vai nesmukas - tas vairs nebūs svarīgi, jo karu jau uzvar kauju apkopojums nevis viena cīņa.

Jaunais- wrote:

Kā redzi, nav mums tik daudz biedruvairs, nebijām sagatavojušies karam. Ja būtu zinājis par karu, tad laicīgāk būtu no alianses atstādinājuši mazākaktīvos spēlētājus.
    Beidz atrunāties. Mēs arī zaudējām savas ally 3. lielāko spēlētāju, kas jums ļoti labi nāk palīgā tagad. Tāpēc mēs tagad nerakstam vairākus postus pēc kārtas, ka jūs karu uzvarēsiet dēļ tā, ka mums viens spēcīgs spēlētājs aizgājis.
    Tu te čīksti, ka mēs 5% no kara nosacījumiem esam izlaupījuši no tiem, kas tika mesti ārā un liela daļa tika izmesti pēc tam, kad es jau biju aptīrījis vairākus simtus tūkstošus - Tu paskaties cik tas smieklīgi izskatās no malas.
  • Runa neiet par pēdējo lielo kauju. Tur viss bija okey. Bet tāda ir bijusi tikai 1 visā kara laikā.

Par masu nerunā. Paskaties, cik tev ir tirgotāju punkti. Tev multi armiju ceļ ātrāk nekā jebkuram normālasm spēlētājam. Tev noteikti ir vismaz vēl ap 8 multi profilu, kas palīdz tev uzturēt armiju/zeltu. Arī viņi ir neoficiāli kara dalībnieki.

Man, diemžēl, nav tik liela pacietība un veltīt tev atpakaļ tik garu rakstu.

Bet uzdošu vēlreiz jautājumu. Kas tavā izpratnē ir alianse? Pastāsti savu redzējumu, kāds ir alianses galvenais mērķis? Mērķis nav gūt kopīgas uzvaras? Vai tik tiešām mērķis ir uzrādīt pavisam nedaudz labāku rezultātu, zaudēt kaujas un neaizstāvēt savus kolēģus tad, kad tas nebūs tik izdevīgi?
  • Protams ka aly mērķis ir kopīgas kaujas, aizstāvēt savējos, bet ir viens bet!!!

Runājot par karu, ir arī taktika kā strādā aliance. Taktika katrai aly ir sava. Atkarīgs kā to pasniedz.
    Protams neoficiālā karā mēs rīkotu vairākas lielkaujas, bet tas ir neoficiālais karš. Runājot par biedru aizstāvēšanu Ja tev armija ir uz salas kur tavu biedru slāna, bet viņam nau ko zakt un tev nau smēde, diezvai tu iesaistītos kaujā.
  • Nu nezinu gan Taponi. Kad es uzbruku uz Jūsu salas dažiem taviem biedriem ( ieskaitot tevi ), tad atrodot tavu armiju - smēde on - gāju vel paralēli pa salu, uzskrēju virsū Wilsona armijai! Rezultāts bija sekojoš, Wilsons daļu man armijas kolosoju ( neko pārmest nevaru, tāda spēle ), bet pēc tam redzot, ka viņš ar pārējo armiju iet aizsargāt tevi, cerēju uz skaistu kauju, bet nē, tu atkāpies vel pirms viņš pievienojās kaujā :D

Tas ko tu atbildēji uz Jaunais teikto par smēdi un kauju, tad nepiekrītu, ja arī man nebūtu smēde, es ietu palīgā alianses biedram, jo kas tad beigu beigās ir labāk? Tas ka tavu ally biedru nosit līdz 0 vai tas, ka tu zaudē nedaudz vairāk šķēpus un paukas kā pretinieks?