Sarunas: Talanti [-T-] vs Ārsti [Dr_]

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• Judicator wrote:

Jaunais- wrote:

Jautājums: Kapēc piesakat karu, ja izvairaties un mūkat no kaujām? Atbildēt varat arī sarunu daļā.
    Ļoti interesanti novērojumi pēc tam kad Dr_ Izmet 30% no ally ārā.
    Mēs ļoti aktīvi gājām uzbrukumā, tikai brīdī, kad pamanat mūsu uzbrukumus kādam no jūsējiem, tā metat tos ārā.

Palikuši tikai "No-Liferi" un tie konti, kas ir izmesti tiek izmantoti, lai atbalstītu atlikušos Dr_, lai kačātu zeltu un ģp.
    Agrāk es neticēju, bet tagad tiešām izskatās, ka karš no Dr_ puses ir pēc multu stratēģijas.
    Nē nu esmu šokā, šis nu būtu īstais cilvēks kas būtu runājis par kaut kādu mūltu stratēģiju, papētat tālāko galu mapē apskaties saras, multi pilns priekš pp, bet nu tā kā viņi jau paši ceļ tur armijas un tirgo aliansē, tas jau norm pēc viņu domām :D Tikai Dr tie slikti!

P.s Esot T ally pats no @Judicator un @Labaiss nopirku 3k sķēpu un 3k pauku ( tīri mūltiem )

Tāpēc palūgšu paturēt mutes ciet! Jo uz citiem rādīt ar pirkstu mākat, bet paskatīties spogulī galīgi nemākat!
  • Nu bet ko mums darīt, ka nav to spēlētāju, spēle vienkārši iet uz grunti, tas arī viss.
    Lai spēlētājs varētu konkurēt ar citiem, nepieciešams izmantot multus, jo visi top spēlētāji izmanto multus vai arī tērē naudu, lai iegūtu handikapu pār citiem. Ir jāsaprot tas, ka ne visiem ir laiks, lai uzturētu vairākus kontus, lai tikai tiktu citiem līdzi. Agrāk aiz kontiem bija reāli spēlētāji, bet tagad vieni vienīgi multi, kas tiek izmantoti lai gūtu lielāku labumu. Pazūd cilvēcība un nav ar ko parunāt, jo vienkārši nav ar ko, zūd spēlētprieks. Ir grūti izveidot labu aliansi kurā ir savstarpēja uzticība, jo ir bailes no tā ka aliansē var būt kāds mults vai spiegs.

@reelys pēc tava teiktā mums būtu visās kaujās jāiet līdz galam neatkarīgi no tā vai kauja būs mīnusos vai plusos?
    Ja es redzu ka kaujā zaudēšu ar lieliem zaudējumiem tad loģiski es laicīgi atceltos un neturpinātu kauju. Laba kauja ir tāda kurā abām pusēm ir līdzīgas iespējas uzvarēt. Svarīga nozīme ir spēja noturēt kauju līdzīgu kauju un beigās iziet plusos.

Paldies par veltīto laiku lasot šo visu :D

Ar cieņu GUNIS
  • GUNIS wrote:

@reelys pēc tava teiktā mums būtu visās kaujās jāiet līdz galam neatkarīgi no tā vai kauja būs mīnusos vai plusos?
    Nē es tik saku, ka jūs izvairāties no kaujām, jo reālā karā - ar to domāju tieši kaujā - jūs mūs uzvarēt nevarat, tāpēc karš notiek lēni, meklēdami kaut kādus neiztērētos resus pa mazajiem kontiem. Jo neiet runa par to, ka kaujas varētu ieilgties un teorētiski uz paīra kauja būtu zaudēta, bet tiklīdz saprotat, ka kauja ieligsies vienkārši tiek atcelta, lai netiktu zaudēti ģp pat līdzīgā kaujā, jo mums ir gandrīz 2x vairāk ģp ar kuriem spēlēties. Un tas ir vairāk kā skaidrs, ka šis pārspēks jūs biedē.

Par multiem runājot es sākotnēji neizmantoju, bet, kad redzēju kā T un V attīstās(nesaku, ka visi izmanto) sapratu, ja gribu būt karotspējīgs un turēt līdzi man ir jāspēlē tāpat kā pārējiem. Es gan neatbalstu multus un ceru, ka ir iespējams atvērt serveri bez multiem, bet tajā pašā laikā būtu mazliet žēl jau ieguldītais laiks iota serverī un spēlēt 2 serveros vienlaicīgi man ir pierādījies personīgi, ka man nav baigi parocīgi.
    Nesen vēl gremdējos atmiņā, kad savos laiku bija milzīgas 100+ cilvēku alianses, plus vēl vairākas lapas alianses un viss serveris bija pilns ar cilvēkiem un tas viss bez multiem, protams to atpakaļ dabūt nevar, jo tie jau bija zelta laiki ikariam, bet nu protams gribās kaut ko līdzīgu un bez multiem protams
  • Džeki, tā ir spēle. Žulti varat izgāzt delfi, tvnet un citos rakstu komentāros.

Uzskatu ka tāpat esam viena liela ikariam ģimene, jo ja nebūtu pretinieku ar ko sacensties tad Iota nebūtu pie dzīvības. Ja nav pretinieku agrāk vai vēlāk apnīk spēlēt.

Jāsaka gan ka es piedzīvoju otro karu ikariam, un cerēju ka ar T sanāks vairāk lielāku kauju.

Izbaudam un priekā!
  • Max Payne wrote:

Nē nu esmu šokā, šis nu būtu īstais cilvēks kas būtu runājis par kaut kādu mūltu stratēģiju, papētat tālāko galu mapē apskaties saras, multi pilns priekš pp, bet nu tā kā viņi jau paši ceļ tur armijas un tirgo aliansē, tas jau norm pēc viņu domām Tikai Dr tie slikti!
    Edžon lūdzu, ja? Ja kādam vajadzētu būt šokā, tad tas noteikti neesi Tu. :D Tie multi vismaz tiek izmantoti, lai atbalstītu NE-SAVUS kontus. Tu esi izstrādājis stratēģiju, kur sievas/draudzenes mobilais IP ar 10 kontiem, mājas IP ar 10 kontiem un vēl pašam savs mob pieslēgums ar 10 kontiem UN visus pp, visus ģp kačā pats sev savam kontam <<----- Reāls noteikumu pārkāpums
    Tu esi tas, kurš visnetīrāk apiet spēles noteikumus. Vairākas reizes esi čatā ar mani runājis, ka netīšām sanāk ielogoties savos kontos ar vienādu IP, nākuši paziņojumi, ka Tu nevari izpildīt kaut kādu misiju, jo ir IP saistības. Tu labāk vispār šajā diskusijā neiesasities. It īpaši, ja neesi sapratis par ko runa iet.

Runa nav par to vai kāds izmanto multus vai nē, bet tas, ka tie konti bija Dr_ sastāvā un tad tikai kara laikā, kad mēs uz viņiem esam uzgājuši tika izmesti ārā.
    Ideāls piemērs ir zizzle konts, kur Tu pats man iekopēji Jaunais saraksti, ka viņš ir ielogojies kontā un aktivizējis uguņu paku un pēc tam Davidoff ielogojās un uzsūtīja uguņus uz jaunaiss multa, lai manus kuģus izsistu. <<----- Reāls noteikumu pārkāpums
    Un pasakiet paldies savam jaunajam draugam Edžonam, kas šādas informācijas mēdz stāstīt cilvēkiem un nodot savus sabiedrotos, kā viņš jau vairākkārt ir darījis pret mani.

Reāli liekas smieklīgi, ka Tu te atļāvies kaut ko vispār komentēt par multiem, ņemot vērā cik netīri tu to spēlē izmanto + tavi biedri netri to izmanto. Atkārtošos, mēs tos izmantojam, lai tirgotu armijas citiem, lai kačātu pp CITIEM ne saviem kontiem. Neviens neko nav teicis, ka Dr_ izmanto savus multus, bet tas ka bijušie Dr_ (itkā neaktīvie) tiek mesti ārā, bet viņi tāpat iesaistās.

Davidoff wrote:

Džeki, tā ir spēle. Žulti varat izgāzt delfi, tvnet un citos rakstu komentāros.
    Ar tevi esmu gan karojis, gan parunājies un liekas pilnībā saprotu, ka var paspēlēt un tāpat palikt draudzīgi.
    Kad ej ar draugiem sportot vai spēlēt kaut ko, tad jau arī sanāk pakasīties un pastrīdēties, dažreiz pat nedaudz iedzelt, bet dažs labs ir vnk īpaši neciešams.

Mans cepiens aizsākās par to, ka pat jaunais sāka šo kara diskusiju par to, ka cīnamies T vs Dr_ un tas zizzle prikols mani reāli nokaitināja.

reelys wrote:

Gribējās pieteikt karu, pafermot neaktīvos un pēc tam uzkārt medaļu kaklā un pielīmēt diplomu uz muguras lai visi redz, kāds tu vērtīgs "Talants".
    Karš ir jāizspēlē gudri, nevis stulbi mesties virsū pretiniekam, kur ir 2-3 reizes lielāks pārsvars. Ja mēs varam jūs paķert nesagatavotus un izsist nepieskatītus ģp bez smēdes, izlaupīt nepieskatītas pilsētas, tad tas ir tas īstais "Talants" to izdarīt.
    Talants nav vnk paņemt karu uz masas. Kas tā par karošanu, kur 6 spēlētāji ar 24/7 smēdēm iepērk ģp, uzkačā zeltu un tad tura kaujas uz 1000 raundiem? Man liekas, ka tu nesaproti īsti ko nozīmē ņemt virsroku spēlē, izskatās, ka Tu esi viens no tiem spēlētājiem, kam vnk patīk piemest 10k vienības kaujai un pies spēles nerādīties 9h.
  • Karalis Arturs wrote:

Lauj minet, kara pieteiceji karu vairs neuzskata par interesantu un meginas temu aizvert?=)
    Daļēji jā - karš vairs nav tik interesants, ja tiek masveidā mesti ārā spēlētāji.
    Kas būtu, ja viņi pēkšņi paliktu 10 no 42?

Karu izbeigt netaisāmies, vnk kara nosacījumi liekas nedaudz par lielu tagad. Arī zaudēt karu mēs nebaidamies (ja arī tā sanāks), jo varēsi izanalizēt, kāpēc zaudējām, kādas bija vājās vietas un kādas kļūdas. No tā tikai mācīsimies.

Kas attiecas uz pašu karu. tad kara nosacījumi tika izveidoti skatoties pēc 42 ally spēlētāju sastāva.
    Mēs tāpat turpināsim karot, bet karš tiks izspēlēts stratēģiski gudrāk, nevis vnk iet pret 2x lielāku ģp lielkaujās, kāto vēlās mūsu pretinieks.
  • Max Payne wrote:

Vecīt, tev toč ir jāiet ārstēties, man ir tikai 10 konti un viss!
    Kāds Tu esi melis, bet nu es saprotu, Tu jau NEDRĪKSTI teikt savādāk, jo tad tevi nobanos :D :D :D :D

Max Payne wrote:

Tad jau pie reizes varu pateikt ka Džimpiņš konts ir tavs projekts
    Ļoti patīk tas viens vārdu kopums "tavs projekts" bet patiesība ir uz 100% pretēja :D
    Tas nekas, ka sameti kontā ambrozijas, sāki ar to darboties un siroji VISUS pēc kārtas, pēc tam lūdzi, lai es pārņemu stafeti, jo tev nebija pp ienākumi pēc Krimjas sadarbības laušanas.

Lai nu paliek šī tēma neizrunāta, jo neattiecas šai tēmai - vnk gribēji nedaudz ieriebt, jo esi riebīgs un esi melis.
    Ja kaut kas nepatīk, tad raksti privāti, zini, kur mani atrast un nevienam tas projekts vairs nerausta, jo es jau svarīgākajām personām visu esmu pastāstījis, nevis samelojis.
  • Tu laikam nevari pārdzīvot, ka esmu atklājis tavas negodības šeit forumā, tad nu Tu izdomā VISU iespējamo, lai mani mēģinātu nomelnot. Ja Admini štrādātu gana labi, tad redzētu, ka izpētottavus kontus un manus, tad Tevi blõķētu uz mūžu un man varbūt pateiktu, ka man kaut kur ir aizmirsts saslēgt IP - Tulīt to arī izlabošu, paldies, ka atgādināji.

Tavu netīrību nevar nomazgāt, visi konti sasūkušies pret noteikumu netīrībā.
    Ar tevi nemaz vairs netaisos diskutēt, jo nav NEKAS, ko Tu vari man pateikt, ko pats neesi izdarījis ar daudz sliktāku piegājienu vai netīrākā veidā.

Spēlē laimīgs, kamēr konts vēl nav bloķēts, met tik ambrozijas iekšā, moš tas adminiem liek atmaigt pret banošanu :)
  • Judicator.

Reelys precizi rakstīja par atstādinatajiem kontiem. Piedod bet tieši Jūs esat no-liferu alianse kura tagad pārdzīvo ka pretī palikuši tikai noliferi un karš nebūs izfermot resursus no speletajiem kuri ienāk ikariam 1x 3dienās. Ja Tev tas sagādā prieku tad dari to pēc kara. Par saceltajiem GP neredzu iemeslu kāpēc Jūs nevarat sacelt lielus GP kas Tev traucē? Par zzizle - GTR saka mums traucēt kara laikā, kas ir redzams jaunā atskaitē, neredzam iemeslu kāpēc zzizle nevar palīdzēt bijušajiem aly biedriem.

Bet par tevi - sorry izgāzt te žulti ir bezjēdzīgi, visvairāk man besī atskaites kur tiek likti klāt komentāri.
    Un Jūs esat karā vadībā ko Tu pārdzīvo? :D riktīgs nīgrais latvietis ja ir silta vasara tad laiks pa karstu, kad sākās ziema tad pa aukstu.

Saņemies vecīt! :)
  • Judicator wrote:

Karš ir jāizspēlē gudri, nevis stulbi mesties virsū pretiniekam, kur ir 2-3 reizes lielāks pārsvars. Ja mēs varam jūs paķert nesagatavotus un izsist nepieskatītus ģp bez smēdes, izlaupīt nepieskatītas pilsētas, tad tas ir tas īstais "Talants" to izdarīt.
    Talants nav vnk paņemt karu uz masas. Kas tā par karošanu, kur 6 spēlētāji ar 24/7 smēdēm iepērk ģp, uzkačā zeltu un tad tura kaujas uz 1000 raundiem? Man liekas, ka tu nesaproti īsti ko nozīmē ņemt virsroku spēlē, izskatās, ka Tu esi viens no tiem spēlētājiem, kam vnk patīk piemest 10k vienības kaujai un pies spēles nerādīties 9h.
    Pirmkārt, noķērāt jūs neaktīvos kurus nepaspējām izmest jau pirms kara, jo pieteicāt pēkšņi bez nekādas ziņas, par ko Jaunais jau rakstīja pašā sākumā. Teorētiski mēs būtu bijuši gatavāki, bet nu bija biedri un joprojām pa kādam te atklājās, ka nedēļas laikā izlasot ziņu nekas netiek darīts, jo domā "ai ko ta es, mani jau nekad te nav aizstikuši" un pēc tam parādās atskaites forumā un mums ir jārisina lietas vai nu varēs karot vai ņem brīvu uz kara laiku, jo mums jau nav jāatstāj nekarojoši biedri speciāli priekš jums ko sist vai ne tā? Nesaku, ka jums kaut kur jāmetās virsū es tika saku, ka jūs bēguļojat un bēguļosiet no mums, jo esat pieteikuši karu ar kuru īsti tikt galā jums nav iespējams, nu neesat jūs tur pietiekami lieli un aktīvi, lai cīnītos pret salīdzinoši lielāku aliansi kā Dr, plus, jums lielu robu uztaisīja nesaskaņas ar Edžonu, jo šis tagad jūs medī tā kā slimais :D Kā arī mums ir biedri kuri ir jāmāca un jāatgādina lietas, kuras es pieskaitu pie ikariam 101, kā izņemt pavārus uz nakti, balonus un mīnas aizsardzībā, pareizi izvietoties, rotēt, lasīt spēli un saprast ko darīt, ko nē un tml.

Un es arī nesaku, ka ir jāņem uz masu, bet masa mums būs, jo tie, kas var vairāk pavadīt laiku un ir pieejami tie arī jūs vaktēs un meklēs un man ir pilnīgi vienalga kāda kauja, protams, vienkāršāk ir piemesties lielai kaujai un ej dari savas lietas, nevis sēdēt visu laiku pie ikariam un sekot līdzi, kad tad beidzot atsauksies atkal, kur man atkal būs jāskrien pakaļ. Un ko jau Davidoff teica, kas jums traucē celt ģp? Es ļoti daudz pats saceļu armiju un maucu kaujās domāju, ka jums nevajadzētu būt problēmām darīt to pašu, bet nu labāk jau ir ierakstīt forumā kaut kādu drazu un sēdēt kaktā, gaidīt kara beigas varbūt ar saviem 10% izpildītajiem uzvarēsiet, ne?

p.s. par multiem nav ko raudāt, multus pat citiem nevar piespēlēt, jo tā ir 3 persona un beigās jau labums tāpat tiek tev(nosacīti, jo tie multi jūsu galā tāpat tiek viens otram doti), domāju, ka ja admini gribētu pus serveri varētu nobanot, bet nav jau jēgas nogremdēt tādā veidā serveri, tas ir vairāk kā skaidrs, ka admini mazliet piever acis uz visām šitām ekspluatācijām un afērām, kas notiek multos. Varam jau viens otram te rakt bedri, nav problēmu
  • Te nu gan jums panesās džeki. Bet nu Judicator tu brauc galīgi auzās, pa jūtam uzsita, ka atbrīvojāmies no neaktīviem biedriem, un tagad nav ko laupīt? :D
    Jūs pieteicāt karu, nu tad arī sadzīvojat kā ir, nevis tagad sākat likt atpakaļgaitā un teikt redz mēs kādu izmetām un neļāvām tikt pie viegliem ģp vai resiem.
    Viss ietilpst spēles noteikumos. Jūs arī kādu izmetāt, mēs taču neraudam? :)
    Par multiem tev nu jau būtu pēdējam jāsūdzas, jo katru reizi norauj nesliktu resursu daudzumu par pirātu punktiem...

P.S vismaz forumā kāda aktivitāte atgriezusies. :D
  • @Judicator, ja tev spēlē bija vai ir aizdomas par kādu spēlētāju, tad izmanto ziņot pogu, forumā tādus tekstus rakstīt nevajadzētu, jo tā ir sodāma darbība.
    @Max Payne, nepakļaujies provocēšanai un neapvaino citus foruma lietotājus, kā arī pats neprovocē.

Max Payne wrote:

Tas jau nu kara laikā ir pierādijies, ka T uz lielajām kaujām nelien, pa druskai aiziet izsit spēlētājus, kas off un tad ņem karogu :(
    Labaiss[-T-] VS Žurka[Dr_], PDybala[Dr_] (L: 10283.4) Viens pret vairākiem, sauszeme
    Atvainojos, bet nevarēju nepierakstīt savu komentāru. Man sāk rasties aizdomas, ka tu neesi īstais Max Payne jeb Edžons, vismaz skatoties pēc dažām muļķībām ko tu uzraksti. Godīgi sakot, lasot citēto tekstu, man bija gan smieklīgi, gan pretīgi ko tādu lasīt no tik pieredzējuša spēlētāja. Protams, aizliegt tev nevar tādus tekstus rakstīt, tāpēc es tikai ieteikšu kā spēlētājs no malas - labāk sevi kaut kā mēģini uzcelt (ka paspēji biedram izpalīdzēt, izbojāji pretiniekam prieku), nevis pretinieku pazemo, jo ar šādiem tekstiem tu tikai sevi pazemo, vismaz šajā gadījumā.

Provocēšana vai apmelošana

• Citu lietotāju izaicināšana uz strīdiem
    • Apmelojošas informācijas publicēšana
    • Tīša lietotājvārdu, alianses nosaukumu vai tagu izkropļošana
    Aizliegts tīšām izaicināt citus foruma lietotājus uz strīdiem, kā arī publicēt apmelojošu informāciju. Tāpat arī aizliegts tīšām izkropļot citu lietotāju lietotājvārdus, alianšu nosaukums un tagus.
    ____▄▀▀▀▄▄▄▄▄▄▄▀▀▀▄───
    ───█▒▒░░░░░░░░░▒▒█───
    ────█░░█░░░░░█░░█────
    ─▄▄──█░░░▀█▀░░░█──▄▄─
    █░░█─▀▄░░░░░░░▄▀─█░░█