Sarunas: Talanti [-T-] vs Ārsti [Dr_]

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Tad nu tā!
      Es vēlētos saprast dažas lietas, kur gribētu dzirdēt atbildi no adminiem nevis parastiem spēlētājiem, kas tēlo pašus gudrākos!
      @Draxo

Es varu tagad citēt noteikumus, kas atbild par kara oficiālo sākumu, un varu arī citēt @FOX rakstīto kara sadaļā!

Tāpēc varat lūdzu kāds pieredzējušāks un lietu pārzinošāks cilvēks atbildēt, kad tad beidzot varēs sākt karu?

Gribu tomēr ielikt pāris punktus no noteikumiem un Fox!

@Draxo rakstījis:
      Atcerieties:
      • karš stājas spēkā tikai tajā brīdī, kad attiecīgā servera operators apstiprina kara pieteikumu tēmas un publicē alianšu biedru sarakstu (līdz tam brīdim kara tēmas foruma lietotājiem ir neredzamas - tiek apstrādātas ne vēlāk kā 24 stundas (vai 48 stundasnedēļas nogalēs / brīvdienās) pēc to izveides);
      • aktīvo karu tabula ir tikai informatīvs materiāls un nekādā veidā neietekmē kara stāšanos spēkā.
      Mūsu gadījumā tēma nevienā brīdi nebija neredzama!

Un tālāk @FOX teiktais:
      Karš stājas spēkā un rezultātu apkopojumā tiek ieskaitītas tikai tās
      atskaites, kurās kaujas sākušās vismaz 24 stundas pēc kara pieteikuma

Tad kuram šeit ir taisnība?
    • Tas rādīsies tikai, kad alianses diplomāts izsūtīs Dr aliansei kara pieteikumu, vai arī otrādāk!

Bet nu iepriekšējā karā, kas norisinājās starp IID un Dr, karš tika pieteiks un arī pēc tam pazuda no parasto lietotāju skata ( forumā )
      Pēc tam tas tika apstiprināts un tad gaidijām 24h!

Pašlaik es nezinu kas notiek, vai nu kārtējais gļuks, vai kārtējais pierādijums, ka ikariam.lv izmirst un vairs vienkārši nav adminu, kas uzņemtos pildīt darbu! Jo vairs nespēj atrast tam piemērotus spēlētājus!
    • Atcerieties:
      • karš stājas spēkā tikai tajā brīdī, kad attiecīgā servera operators apstiprina kara pieteikumu tēmas un publicē alianšu biedru sarakstu (līdz tam brīdim kara tēmas foruma lietotājiem ir neredzamas - tiek apstrādātas ne vēlāk kā 24 stundas (vai 48 stundasnedēļas nogalēs / brīvdienās) pēc to izveides);
      • aktīvo karu tabula ir tikai informatīvs materiāls un nekādā veidā neietekmē kara stāšanos spēkā.
      Sakarā ar to, ka šī tēma automātiski parādījās (apstiprinājās, bez administrācijas iejaukšanās) un sarunas ritēja pilnā sparā, tad nebija iemesla to paslēpt līdz kāds Iota pārstāvis ieliktu tabulu! Un es domāju ka būtu jāgaida labs laiciņš līdz sagaidītu tabulu, tāpēc neredzu jēgu kavēt spēlētājiem laiku.

24h pagājušas kopš tēma ir publiski redzama ==> KARŠ VAR SĀKTIES!
      MOD un Zeta GO Andžejs
      ____▄▀▀▀▄▄▄▄▄▄▄▀▀▀▄───
      ───█▒▒░░░░░░░░░▒▒█───
      ────█░░█░░░░░█░░█────
      ─▄▄──█░░░▀█▀░░░█──▄▄─
      █░░█─▀▄░░░░░░░▄▀─█░░█
    • Tak beidz raudāt.
      Tev obligāti vajag atskaitīties kādam ar savām atskaitēm?
      Karo, nečiepsti, izprintē savas atskaites, ierāmē un pakar virs gūltas, lai pa nakti vari saldāk gulēt.
      Tu tā visur dari - kolīdz kkas nav pa prātam, tā sāc raudāt?

Šobrīd tu man ikariamu esi uztaisijis kā otru darbu, nebrīnies par manu garastāvokli.

Bet tu beidz provocēt - iesaku nomierināties!
      Andžejs
    • Negribēju lai tiekat apdalīti, tāpēc pats ievietoju tabulu par biedriem un viņu spēles statusu.
      Pats it kā pārbaudīju pēc top listes visus, bet lūgums tomēr kādam alianses atbildīgajam arī ieskatīties vai viss pareizi un dot man ziņu, ja ir pieļauta kāda kļūda, paldies.

Links uz tabulu - šeit.
      ____▄▀▀▀▄▄▄▄▄▄▄▀▀▀▄───
      ───█▒▒░░░░░░░░░▒▒█───
      ────█░░█░░░░░█░░█────
      ─▄▄──█░░░▀█▀░░░█──▄▄─
      █░░█─▀▄░░░░░░░▄▀─█░░█
    • Davidoff wrote:

Jautājums adminiem, pirms oficiālā kara sākšanās mūsu aliansi pameta vairāki spēlētaji:
      Cik zinu T šobrīd aktīvi tēmē uz dažiem no tiem, pēc loģikas šīm atskaitēm nevajadzētu skaitīties, bet ne vienmēr viss šajā spēlē ir loģiski. tāpēc jautāju adminiem.
      Ja viņus neskaitīsim, tad šādā veidā var sākties manipulācijas. Daudzi izstāsies 1.dienā kad ir karš un tiks paziņots, ka jau iepriekš bija izstājušies un tā teikt izvairīsies no visām saistībām. Tāpēc viņiem vien būs jāgaida tās 24h - atskaites skaitīsim!

Bet nesaprotu, ko citi piesienas... Ja spēlētājs nav vairāk tajā aliansē, ko tad vajag pie viņa līst? Spēlējiet godīgi bez cūkošanās.
      ____▄▀▀▀▄▄▄▄▄▄▄▀▀▀▄───
      ───█▒▒░░░░░░░░░▒▒█───
      ────█░░█░░░░░█░░█────
      ─▄▄──█░░░▀█▀░░░█──▄▄─
      █░░█─▀▄░░░░░░░▄▀─█░░█
    • @Judicator Loģiski :D

EDIT: Jā! Skatoties atskaiti, tiek ņemts vērā kopējais ĢP vai resursu zaudējums. Ja tā ir - atskaite derīga, visi zaudējumi tiek skaitīti. Tad jau tos resursus, kas mazāk par minimālo apjomu, ari neņem skaitīt.
      Par piemēru - Ja nolaupa 10k koku un 1k sēru, tad sēru arī tak skaita iekšā. Vai tad ne loģiski?

The post was edited 1 time, last by indianiso1 ().

• Tev varbūt tas ir smieklīgi un pašaprotami, bet man tas nav skaidrs. Ar vārdu "Loģiski" man pilnībā nav skaidra atbilde "Jā" vai "Nē".
      Es to pagaidām izprotu tā: atskaite derīga no 500 ģp. Tātad pati atskaite kura piedalās apkopojuma veidošanā.

Kas nav skaidrs ir tas vai tiklīdz ir ievietota derīga atskaite vai arī mani zaudētie 490 ģp skaitās pie pretinieku apkopojuma, ja tas ir zem 500 ģp.
      Lūdzu zināšokus spēlētājus izteikties vismaz ar pilnu teikumu (vienkāršu paplašinātu teikumu). :)
    • Judicator wrote:

Kā tad sanāk, ja man ir atskaite, kur es esmu izsitis 900 ģp un mani zaudējumi ir 490 ģp, vai pretinieku alianse manus zaudētos ģp var skaitīt klāt kopējiem zaudējumiem vai nē?
      JĀ, pretinieku alianse tavus zaudētos ĢP var skaitīt klāt kopējiem zaudējumiem!
      No vienas kaujas tiek skaitīti zaudētie ĢP gan uzbrucējam, gan aizsargātājam.
      ____▄▀▀▀▄▄▄▄▄▄▄▀▀▀▄───
      ───█▒▒░░░░░░░░░▒▒█───
      ────█░░█░░░░░█░░█────
      ─▄▄──█░░░▀█▀░░░█──▄▄─
      █░░█─▀▄░░░░░░░▄▀─█░░█
    • Jaunais- wrote:

Vēlos vēlreiz uzlikt uzsvaru uz " godīgs karš ".
      Karojam tikai mēs savā starpā, lai būtu objektīvs vērtējums
      Pagaidām no mūsu puses viss tiek ieturēts, bet pašiem tagad vecie/izmestie Dr_ konti nāk palīgā atbrīvot ostas.
      Laikam nepatīk, ka vairāk kā miljonu resursus es no jums jau esmu iznesis un tad jāsāk vecās netīrās spēlītes par kurām pats raudi forumā.