Sarunas: Talanti [-T-] vs Ārsti [Dr_]

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• Max Payne wrote:

99% strīdu apakšā bija Pirātisms
    Tā ir, bet marchellooo nebija vainīgs - tāpēc arī visi bija marchellooo pusē.
    Nevar sagaidīt, ka visi tev piekritīs, ja vienkārši nostādīsi aliansi fakta priekšā, ka nevaram vairs aiztikt pretinieku pirātismā un jāļauj pretiniekam tikt pp topā.

Max Payne wrote:

Lai nu kā, dzīvosim tagadnei un nākotnei! Nevis pagātnei!
    Man personīgi vairs nesatrauc, kurā ally Tu esi. No tavas aiziešanas abas puses ir ieguvējas - mums tagad ir ciešāka sadarbība un labāks mikroklimats - Dr_ papildspēki vājajam sastāvam, kas bez tevis karu NEKAD neuzvarētu. It īpaši, ja vēl būtu T ally.
  • No offense, karot man vairs nesagādā prieku, varētu vēl būdiņas pacelt šajā spēlē
    Reāli padomājot katram spēlētājam sagādā prieku dažādas lietas bet visas ir diezgan dīvainas:
    1. Viens stāsta ka viņam ļoti patīkot meklēt spēlētaju kas nav online, un tad viņš ir starā ka var viņu izsist - dīvaini liekās kā tas parāda tavū pārākumu spēlē? (tas varbūt parāda ka tu esi centīgāks, bet nebūt nenozīmē ka labāks vai gudrāks)
    2. Kaut cik interesanta varētu būt karošana ar sz, kad abi spēlētaji ir online un abi saprot ko dara, bet flotē, ja tu esi acīgs un uzmanīgs un ir labas GP rezerves abām pusēm tad grūti parādīt kas ir labāks, drīzāk tad varētu mēģināt spēlēt uz flotes komplektāciju ar limitētu GP skaitu, un tā saprast kurš māk labāt floti komplektēt. Ar SZ varētu būt interesantāk, jo var spēlēties ar tvaikiem, mīnām, heļiem un baloniem.

Bet mans secinājums ka karošana šeit ir palikusi garlaicīga,
  • Kapēc tāds naids no uzvarētāju puses?

Jums jūsu dzīvē beidzot ir noticis kaut kas pēc plāna, tapēc te visu laiku par to atgādiniet?

@taponis Neļaujam pienācīgi karot? Paskaidro man, pienācīga karošana ir uzbrūkot 5 no rīta kādam? Darot šādi tu tagad sevi slavē? Protams, kurš katrs nevar spēles dēļ tik agri celties. Bet tas neparāda to, ka esi baigais dūzis, a.k.a. turbo karotājs.

@Wilsons Kara sākumā jums šo pašu jautājumu uzdevām, cik varat tālajos galos slēpties? Neatceries - palasi sarunu daļas sākumu. Nu nevaram un negribam, nu jau vairāk par 3 mēnešiem, pavadīt pie datora ekrāniem. Kad jums bija iespēja kārtīgi karot, tad atteicāt, ka neesot jēgas no lielkaujām un ka jums tur kaut kāda stratēģija.

Mums arī ir sava stratēģija - iet uz kīno, pastaigāties, paslidināties, pavadīt laiku ar tuvajiem. Ikariams paliek šobrīd pēdējā plānā. Ja nevarat to respektēt, tad pieveriet savas priekšlūpas un meklējiet armijas. Ar runāšanu tā pat nekas nemainīsies.
  • Davidoff wrote:

2. Kaut cik interesanta varētu būt karošana ar sz, kad abi spēlētaji ir online un abi saprot ko dara, bet flotē, ja tu esi acīgs un uzmanīgs un ir labas GP rezerves abām pusēm tad grūti parādīt kas ir labāks, drīzāk tad varētu mēģināt spēlēt uz flotes komplektāciju ar limitētu GP skaitu, un tā saprast kurš māk labāt floti komplektēt. Ar SZ varētu būt interesantāk, jo var spēlēties ar tvaikiem, mīnām, heļiem un baloniem.
    Manā uzskatā tā nav ne mūsu, ne jūsu alianses vaina, ikariam vienkārši ir pārāk maz iespēju "apspēlēt" kādu, vienīgais uz ūdens ir rotēt uguņus un sz kko mixēt ar šķēpiem un tvaikiem.
    Kkad pirms kāda laika uzgāju forumā sadaļu, kur bija ieteikums izveidot vairāk vienību tipus, kas piemēram būtu stiprāki pret vienām vienībām, bet vājāki pret citām ( kkas līdzīgs ar tvaikiem pret mīnām/tarāniem). Vienīgā problēma - tā vien šķiet, ka spēles veidotājiem šī spēle ir piegriezusies tāpat kā lielai daļai tās spēlētāju un viņi nav ieinteresēti ieviest kko jaunu.
  • Jaunais- wrote:

Kapēc tāds naids no uzvarētāju puses?

Jums jūsu dzīvē beidzot ir noticis kaut kas pēc plāna, tapēc te visu laiku par to atgādiniet?

@taponis Neļaujam pienācīgi karot? Paskaidro man, pienācīga karošana ir uzbrūkot 5 no rīta kādam? Darot šādi tu tagad sevi slavē? Protams, kurš katrs nevar spēles dēļ tik agri celties. Bet tas neparāda to, ka esi baigais dūzis, a.k.a. turbo karotājs.
    Neuzskatu sevi par pro master. Ir cilvēki kuriem darbs sākas 5os no rīta un ir iespēja caur telefonu tikt ikariam. Atvaino ja man ir tāds darba laiks, kad varu darba laikā pa naktīm un agri no rītiem braukāt apkart. Nesaki to ka jums ari tādu nau :D
  • Jaunais- wrote:

ka neesot jēgas no lielkaujām un ka jums tur kaut kāda stratēģija.
    Nu, bet kā beigās ir sanācis? Jums viss bja par un ap lielkaujām, kuras mēs jums sākumā nedevām.
    Tagad, kad ir pietiekoši liela izsisto ģp starpība tad varam atļauties karot lielkaujās un tāpat beigās uzvarēt. Pat ja Davidoff sēdēs 4 naktis nomodā :D
    Tur arī ir atmaksājusies tā stratēģija. Tici man, nekarot lielkaujās un iet apsist ģp pa malām nemaz neprasa vairāk laika un mēs visi esam bijuši spējīgi dzīvot arī ārpus spēles.

Viens ir iemācīties pareizi kombinēt vīriņus un kuģšīšus spēlē (vēl mazāk - samest visu vienā čupā) - otrs ir noturēt komandu uz viena viļņa un izspēlēt taktikas, kas beigās atmaksājās ar uzvaru.
    Varējāt braukt apkārt, izvietoties blakus salās dienu iepriekš, saplānot, kras salas paņemsies priekšā utt, utt. jums tikai viens bija galvā - lielkauja un tas arī jūs šeit iegāza.

Jaunais- wrote:

Kara sākumā jums šo pašu jautājumu uzdevām, cik varat tālajos galos slēpties?
    Dīvaini liekas, ka izmanto vārdu slēpties. Ja reiz zinājāt, kur atrast armiju, tad varējāt savākties un braukt - karš tomēr.
    Jūs jau arī savas armijas turējāt tālāk prom no aktīvās kara zonas 5x:6x; 4x:5x; 6x:6x; 4x:8x galos - mēs tāpat tur braucām, tāpāt mēģinājām noķert ģp.
    Es citreiz pavadīju 3 dienas, lai atrastu kādam armiju krustām-šķērsām braukājot ar floti apkārt.
    Jums savukārt viss bija deguna priekšā - kaujas uz jūsu salām vai jūsu pilsētās. Goda vārds nebija tā, ka jūs meklētu baigi armijas. Vienkārši bija 5 salas uz kurām braucāt un viss.

Katrā ziņā, karš bija paredzēts, lai tas nebeigtos 15 dienās un tagad smuki varētu to nobeigt līdz ziemassvētkiem.
    Jauns gads, jaunas idejas un vēlmes - nav ko veco karu vilkt līdzi. Saņemamies un pabeidzam šo karu - pat ja zinat kāds būš gala rezultāts.

Citu spēlētāju koordinātes forumā nevajag publicēt => izlaboju.
    Andžejs
  • Max Payne wrote:

Es neuzskatu Jūs par sliktiem!
    Visi mēs esam vienādi, pieļaujam kļūdas, mana kļūda bija sadraudzēties ar Davidoff :D Tur es piekrītu uz 100 :D

Toreiz marchello nesa ara multus, kuros priekš manis pp kacāja un kur visi vnm lika mieru, neatceros kas tie bija, bet nu daļa bija arī no Davidoff mūltiem!

Jo toreiz viņš uzsvēra, ka Krimis viņu iznesīs savādāk un tas pēc viņa domām ļāva veikt visas sirošanas misijas pret mani! :D

Lai nu kā, dzīvosim tagadneiun nākotnei! Nevis pagātnei!

Nobeidzam ātrāk to karu un sākam jaunu!
    Protams, atkal Krimi vajag pieminēt- viņš visa ļaunuma sakne- sanaidoja -T- aliansi ar Edzonu!
  • Judi, izlasīju pirmo rindkopu, tālāk gan nē jo baigi gari :D
    Bet tas ka paliku augšā 2as naktis tagad man piespēlē ka ka es katru nakti spēlēju :D Es pat ar to nelepojos, jo saprotu ka ne jau tāpēc esmu labāks vai sliktāks karotājs, vienkārši vēlējos palīdzēt aliansei kā varu, un to man nevar pārmest ka necentos (manuprāt).

Paldies @Labaiss par komentāru, tieši par šo es domāju arī, bet ne tikai, Judis saka ka sarunātas kaujas ir garlaicīgas, es tieši domāju ka tās ir visgodīgākās un tur var vislabāk parādīt savu kara mākslu, daudzi kaifo ka var izsist naktī vai pa dienu nepieskatītas armijas, neredzu tur nekādu kaifu un prieku tāpēc arī sēžu mājas @Wilsons plus nav jau jēgas Jūs noliferus ķert, tāpat aizbraucat prom, vairāk laika patērēju kā ir jēga, tāpāt kā mani ir ļoti grūti noķert nepieskatītu.

@Judicator tu vari atļauties atpūsties, jo esi izvēlējies pareizi taktiku spēlēs lokācijā, neviens pie tevis nebrauc, jo ja pat tu ieej 1x dienā online tad redzi kad kāds pie tevis nāk ciemos. Redzi pat tevi paslavēju.
  • Davidoff wrote:

Judis saka ka sarunātas kaujas ir garlaicīgas, es tieši domāju ka tās ir visgodīgākās un tur var vislabāk parādīt savu kara mākslu
    Atļaušos arī es ierakstīties pēc šāda interesanta teksta. Gribētos ļoti dzirdēt no tevis definīciju, kas ir "kara māksla".
    Ja par kara mākslu uzskati alianses saliedētību, saprašanos, koordinēšanu, atbalstītāju skaitu un galvenokārt masveida vienību iemešanu kaujā (kas ir vienmēr novērojama), tad tu kļūdies. Sanāk, ja vienai aliansei nav atbalstītāju, bet otrai ir cita alianse kā atbalstītāji un viņi uzvar, tad uzvarētājiem ir labāka saprašana par kara mākslu. :D

To vairāk varētu definēt, kad notiek vienību patstāvīga rotēšana un spēja grūtos brīžos izvēlēties pareizāko darbību. Nevis masveida vienas vai divu kauju turēšana vairākas dienas - tas nenosaka kurai pusei ir labāka kara māksla un izpratne par karošanu. Vienīgi šajā situācijā arhipelāga ieņemšanas rezultātā varbūt tiktu parādīta kara māksla.
    ____▄▀▀▀▄▄▄▄▄▄▄▀▀▀▄───
    ───█▒▒░░░░░░░░░▒▒█───
    ────█░░█░░░░░█░░█────
    ─▄▄──█░░░▀█▀░░░█──▄▄─
    █░░█─▀▄░░░░░░░▄▀─█░░█
  • Nu @Andžejs nevajag jau visu saprast tā!
    Tur jau tā lieta, ka lielajās kaujās uz jūras, jau nekad netiek nekas samests un iets gulēt!
    Vienmēr kāds no mums ir palicis on un pieskatījis kauju, rotējis uguņus kamēr tie ir un visādi citādi pieskatījis kauju! Pirms kāda laiciņa sanāca liels strīds, jo kauja bija sarunāta, bet mēs stratēģiski to vilkām garumā lai balona kuģi ierastos uz salas! Beigu beigās viss bija slikti - kā mēs tā atļāvāmies darīt un dabujām atkāpties no kaujas :D

Lai uzvar stiprākais - es ESMU PATS STIPRĀKAIS :D