Sarunas: Talanti [-T-] vs Ārsti [Dr_]

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Baigi švaki ar to karu iet - vienīgais kaut cik aktīvais spēlētājs Dr_ rindās ir Jaunais un arī tikai mazaktīvos grib sist. Tiklīdz kāds parādās pretī tā viņš atsaucas.
      No 24 Dr_ spēlētājiem 11 ir palmā (gandrīz puse).
      No 19 T ally spēlētājiem palmā ir 3.

Kas notiek, Dr_ negrib nobeigt karu? Jau tagad esat padevušies?
    • taponis wrote:

taponis[-T-] VS Sargs Reelys[Dr_] (L: 5914.5) Atsevišķs, sauszeme

Palmā iemuka nabadziņš. Laikam ari šim ikariam ir apnicis. :(
      Es jau redzēju, ka meklējat mani un it kā gaidīju jūs ciemos, bet aizspēlējos bišk nopietnāku spēli - csgo un līdz ar to, ka bija jau vakars - attiecīgi jāatgūst spēks bija nākamajai darba dienai loģiskais lēmums bija paņemt palmu, lai man nav jāmostās pie nosistiem 420 šāvējiem, 60 mīnām utt.

Un jā, Vinetiņa jau mockoja :

Vinetina wrote:

Pirmās notis jau zināmas: "T sabojāja visu karu, padarīja to garlaicīgu, tāpēc mēs vairs neiesaistījāmies..."
      Bet tālu no patiesības jau nav jūs uzsākāt karu agresīvi, noķērāt mūs uz nesagatavību, kad mēs mobilizējāmies, salīdāt pa drošajām pilsētām. Tad bija tāda bezmērķīga meklēšanās, bija ja nemaldos 2 reizes(nu vismaz cik atceros, vai kad piedalījos) tādas palielākas kaujas, kur savācāmies gan jūrā, gan sz pasisties un mēs standartā paņēmām uz masu. Tad sapratāt, ka jūs nestāvat klāt un turpinājāt iet uz savu veco taktiku slēpties/laupīt/ķert offline cilvēkus(protams nepārmetu, katrs kaujās kā grib un māk) un līdz ar to šis karš nav karš, šī ir tāda laupīšanas misija ar iespēju parādīt, ka jums ir vairāk pacietības un vēlmes sēdēt ikariam meklējot pamestas armijas un neizlietotus resursus. Diemžēl tādi ir kara nosacījumi un tā kā šī ir tikai spēle, tad nu jūs varat saņemt savu, manuprāt, bezvērtīgo uzvaru. Nu jums jau droši vien tā ir liela uzvara, jo paskaties cik daudz palmā, paskaties, jums pat esošajiem nav pietiekami ģp priekš top3(atkal parādās cik truls ir Labaiss(tu jau pats zini, puis)), paskaties kā mums punkti ir savākušies, bet jums nav.

Šis iespējams būs mans pēdējais ieraksts, jo man jau patīk "gudri parunāt", bet sapratu, ka te nekādas izglītotas sarunas nebūs(jo lielākais bļāvējs ir judicator) un es nevēlējos lasīt penteres un kur nu vēl katru reizi rakstīt - līdz ar to distancējos no šī murga.
      Ar cieņu, Reelys!

TL;DR Iegāju palmā, jo gāju gulēt. // Karš bija nožēlojams, neuzskatīju to par karu, bet gan laupīšanas misiju ar kara noteikumiem no T puses.

Drusku pielaboju ierakstu, nevajag apspriest šeit komandas darbu! Fox
    • reelys wrote:

Bet tālu no patiesības jau nav jūs uzsākāt karu agresīvi, noķērāt mūs uz nesagatavību, kad mēs mobilizējāmies, salīdāt pa drošajām pilsētām. Tad bija tāda bezmērķīga meklēšanās, bija ja nemaldos 2 reizes(nu vismaz cik atceros, vai kad piedalījos) tādas palielākas kaujas, kur savācāmies gan jūrā, gan sz pasisties un mēs standartā paņēmām uz masu. Tad sapratāt, ka jūs nestāvat klāt un turpinājāt iet uz savu veco taktiku slēpties/laupīt/ķert offline cilvēkus(protams nepārmetu, katrs kaujās kā grib un māk) un līdz ar to šis karš nav karš, šī ir tāda laupīšanas misija ar iespēju parādīt, ka jums ir vairāk pacietības un vēlmes sēdēt ikariam meklējot pamestas armijas un neizlietotus resursus.
      Nu protams, varenajiem Dr neviens no -T- pretī nestājās, tikai bēguļoja. Neatceros nevienu reizi, kad kāds man būtu uzbrucis un es to redzot būtu aizvilcis armiju prom, bet varu runāt tikai par sevi.
      Tas, ka jums bija bail, ka jūs man uzbruksiet un es sākšu spēlēties ar mūri, ko jūs paši regulāri darījāt, par to jau jūs nerunāsiet, tikai stāstīsiet, ka visi bēga, kaut uzbrukāt mazāk aktīvajiem. Bija pat reizes, kad es pateicu, kur man armija un apsolīju nespēlēties ar mūri, bet jūsējie tāpat nobijās. Kurš tad ir tas, kurš bēg?
      A tagad, kad jūs esat tie, kas izvairās no kaujām (nu tie, kas ir palikuši), tad sākās atmaskas, ka nav vairs interesanti, bla bla bla. STĀJATIES PRETĪ UN BŪS ATKAL INTERESANTI.

reelys wrote:

Diemžēl tādi ir kara nosacījumi un tā kā šī ir tikai spēle, tad nu jūs varat saņemt savu, manuprāt, bezvērtīgo uzvaru.
      Cik reizes neesat čīkstējuši par kara nosacījumiem, bet reāls ierosinajums ir bijis tikai 1 (cik es atceros), kad jaunais ieteica GP un nolaupītos resus skaitīt kopā, bet tas arī viss, ieteikums neslikts, bet neredzu kā tas palīdzētu jums karā.
      Bet, protams, sūdzēties jau ir daudz vienkāršāk nekā kko ieteikt un uzlabot...
    • @Labaiss Nefleotē, no manis ne vienu reizi vien esi mucis. Es tev pat esmu atstājis pilsētas rotēšanai, bet esi mucis prom, nerunāju par citiem T spēlētājiem, bet tieši par tevi.

Un ko tas viss vispār maina?

Ieteicu karā ieviest bonusu sistēmu, kurā par uzvarētu kauju būtu kaut kāds % skaits papildus uzvarētājiem pie kara nosacījumu izpildi. Sīkāk man ir slinkums rakstīt, kas ko kā, jo tas tā pat neko nemainīs šobrīd. :) Bet biju padomājis arī par kolosēšanu, par noteiktu izsisto ģp skaitu, kurā sāktu darboties bonus u.t.t. Ideja bija tam, lai jūs nespēlētu ar hit and run stratēģiju.

Nu paspēlējām ar lieliem ģenerāļiem, nebija nekāda jēga, jūs mukāt. Spēlēt prieks nekāds. Vairums izdega. Bet tā jau vairs nav jūsu problēma. Karu būsiet uzvarējuši. Karā visi ieroči atļauti. Un jūs mūs paņēmāt uz aktivitāti, mums kaut kā vairāk pa naktīm gulēt patīk. :D Varbūt jūs vienkārši citās laika joslās dzīvojat.