Sarunas: Talanti [-T-] vs Ārsti [Dr_]

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• Kur tad ārpus foruma? Spēlē jau esam ignorēto sarakstā :D
    Un citur nav vērts ar dažiem runāt!

Es šo provocēšanu un apvainojumus redzu savādāk!
    Tie kas gribēja, tie arī izrunājās un tagad pus līdz normāli!

Bet dažiem vienkārši nav ko darīt un grib parādīt savu rakstības stilu, spēju apvainot kādu, aizvainot utt

Jauku dienu vēlot, Tumšais Gliemis! :D
  • yuio wrote:

kāpēc Tu tā centies teikt to, ka tu tā itkā nedari?
    Man jau ir apnicis šis bezsakars - man pp palīdz vākt vairāki spēlētāji - manā pp zonā ir 3 spēlētāji, kas to dara + ceturtais spēlētājs, kas tagad attīsta savu pp projektu.
    + No alianses tika koncentrēti pp priekš manis. Tāpēc situācija, kur Edžons mani apzaga uz 100k pp un 2 dienas vēlāk vairs nevarēja tikt pāri nav automātiski jādefinē kā šmaukšanās.
    Ja Tu pats to esi darījis un ja paši vēl joprojām šmaucaties, tad tas nenozīmē, ka visi pārējie to dara. Beidziet vienreiz šito stulbumu malt visu laiku.

Max Payne wrote:

Vairs līdz kara beigām nav daudz
    Līdz kara beigām vēl diezgan daudz - lielkauju izmēra ziņā vajadzētu kauju uz 5-6 dienām, lai šis viss beigtos.
  • @Judicator uz visu neatbildēšu, bet ja mēs skatamies arī kaujas līdz 10, 15 vai 20 raundam tu visās tajās kaujās esi zaudējis. Tu bieži ar mani esi runājis kā "ķipa" skolotājs, kas man ko iemāca, tajos brīdos reāli smiekli nāca :D Esi tu pieredzējis, bet tu neesi ne gudrāks ne labāks karotājs, visās kaujās līdz karam un karā nav tev izdevies ne reizi man vietu ierādīt puis. Un tev diemžēl te nav ko atbildēt šajā jautājumā. Par pārējo nemaz netaisos atbildēt, -Murgi kaut kādi. 4 cilvēki savāc tev gandrīz 6milj. pp? kam tu to stāsti....:D Pats lielijies pēdejā pp posmā ka savāci 500k ekipāžu un pp topā savāci pie 1,5kk pp punktu, pats lielijies pa daudzus pp ņēmi no tiem pāsiem PRT kontiem :D hmmm, kam ir tie PRT multi, laikam, kādam atsevišķam spēlētājam :D Es tavā vietā te nebūtu rakstījis un paklusējis :D
  • Maļ un maļ, vienu un to pašu, kuram vairāk multi, IP un kā kurš iegūst pp. Neapnīk?!
    Saprotu Dawidoff - banots, Karotājs - banots nevar neko citu darīt kā gudri runāt forumā. Bet jums, kuri palmās ielīduši, vai nav neērti nākt tukši virināt mutes? Kāpēc jūs nepierādāt sevi spēlē?
    Ellīgi labais spēlētājs jeb Dr kara laikā iegūtā trofeja, ielīdis palmā ar 29k ģp uzreiz pēc Dawidoff bana, kamēr palikušie Dr biedri ar saviem spēkiem mēģina cīnīties. Un tas nav tikai viens spēlētājs, kurš būtu spējīgs pilnvērtīgi karot, bet vienkārši sēž palmā un šeit gudri spriedelē.
    Viela pārdomām... Pārējos biedrus laikam var tā easy pamest zem tanka, ja divi lielie spēlētāji ir banoti. Kas tad nu par tiem, lai jau nobeidz to karu kā nu var...
    Ak jā, protams, jūs neesat tādi noliferi kā mēs un jums pēkšņi nav laika spēlei. Kāda sakritība, tieši pēc Dawidoff un Karotāja bana... 8o

Es ar nepacietību gaidu kara beigas, jo gribu redzēt kāda dziesmiņa no jūsu puses tad tiks dziedāta. Oi jā, būs interesanti ;)
    Pirmās notis jau zināmas: "T sabojāja visu karu, padarīja to garlaicīgu, tāpēc mēs vairs neiesaistījāmies..." Lai vai kā, ceru vēl no jums sagaidīt pretestību, jo zinu, ka jūs uz to esat spējīgi arī bez šiem diviem spēlētājiem!

Starpcitu, zaudēt arī ir jāmāk! Zaudējot saglabāt cieņu pret sevi un savu pretinieku. Visu laiku noniecinot pretinieku un ceļot sevi augstumos, nekādu mācību no zaudējuma jūs neiegūsiet!

Lai veiksme turpmākajā karā abām pusēm!
  • Davidoff wrote:

Tu bieži ar mani esi runājis kā "ķipa" skolotājs, kas man ko iemāca, tajos brīdos reāli smiekli nāca
    Nu jau tu kā bērns atbildi, es daudzās kaujās ar tevi testēju aizmirstas lietas un apzināti ļāvu tev vēl izsist sev floti (pirms kara).
    Tagad vari malt ko vien gribi, bet patiesība bija tāda, ka tev VIENMĒR bija skaitliski lielāka flote un ko tur vispār var pierādīt, ja ej ar mazāku armiju virsū lielākai, kur abi ir online, abiem ir smēde.
    Šeit pat muļķīgi liekas teikt, ka kāds var kādam ierādīt kaut kādu vietu. Tu gandrīz nekad neesi braucis meklēt armiju, vienmēr viss ir noticis tavās pilsētās vai uz tavām salām/blakus salām. Tu šajā serverī paliksi atmiņā kā spēlētājs ar nebeidzamu floti, kurš tika pieķerts šmaucoties.

Davidoff wrote:

pats lielijies pa daudzus pp ņēmi no tiem pāsiem PRT kontiem
    Interesanti no kurienes šitas ir izzīsts? Ja tas tā būtu noticis, kāpēc, lai es pretiniekam vispār ko tādu teiktu? :D
    Vienīgais par ko Tu varētu man pārmest ir tas, ka Tu biji sazadzis pp no maniem multiem un es tos esmu atņēmis, bet tas nekādā veidā nav saistīts ar shēmošanu vai pp nodošanu ar starpniekiem.
    Ne es to tev prasīju, ne plānoju.

Nu nesaproti Tu neko. Šī tēma iet ārpus tavām zināšanām, tapēc lūgšu neturpināt minēt, kas noticis un kānoticis.

Vinetina wrote:

Es ar nepacietību gaidu kara beigas, jo gribu redzēt kāda dziesmiņa no jūsu puses tad tiks dziedāta.
    Sākumā viņi teica, ka mēs negodīgi uzsākām karu - uzsākām ar handikapu.
    Tad viņi teica, ka izmetuši visus neaktīvos ārā un atstājuši tikai tos aktīvākos un labākos.
    Tad pāris vecie, itkā neaktīvie, atgriezās atpakaļ, bet no tiem aktivitāte uz 0.

Tad bija 2. apkopojums, kur viņi pietuvojās par 10k izsistajos ģp - nu tur sākās lielā sevis mīlēšana un slavēšana, pretinieka noniecināšana un apsmiešana.
    Tad mēs pārņēmām vadību un atrāvāmies par 60k ģp un te jau sākās atrunas, ka nav interesanti, viss sabojāts, privātās dzīves visiem.
    Visbeidzot spēli piespiedu kārtā pameta divi spēlētāji un liela daļa sāka boikotēt un mainīja lietotājvārdus spēlē kā protests pēc kā viss arī ir beidzies no lielajām mutēm.

Ja man vajadzētu minēt, tad beigās pie zaudēta kara viņi teiks, ka nebija godīgi, jo neviens tur neizrādīja pretestību, bet teikšu jums tā mani draugi - jūs nemz nevara vairs pretoties. Tagad, kad jums nebūs bezgalīgās armijas, tad esat mūsu līmenī un tur jums nav variantu - mēs vnk esam labāki un aktīvāki. Kā arī kopumā pārzinām spēli un kara stratēģiju daudz labāk.
  • Judicator wrote:

Interesanti no kurienes šitas ir izzīsts? Ja tas tā būtu noticis, kāpēc, lai es pretiniekam vispār ko tādu teiktu?
    Vienīgais par ko Tu varētu man pārmest ir tas, ka Tu biji sazadzis pp no maniem multiem un es tos esmu atņēmis, bet tas nekādā veidā nav saistīts ar shēmošanu vai pp nodošanu ar starpniekiem.
    Ne es to tev prasīju, ne plānoju.

Nu nesaproti Tu neko. Šī tēma iet ārpus tavām zināšanām, tapēc lūgšu neturpināt minēt, kas noticis un kānoticis.
    Izklausās ka tu neesi īsti sapratis noteikumus, jo tavs izstāstītais gadījums ir pārkāpums. Ja jau tu dabūji tos pp kas bija sazagti no taviem multi kontiem. Tas pats ir ar resursiem, ja kāds nozog no taviem multiem, tad tu nevari ņemt atpakaļ. Administrācija nezina vai tas ir speciāli vai nē - tik pat labi varu sarunāt ar jebkuru spēlētāju tādu shēmošanu kara ietvaros un spēlēšu zaļi :)
    ____▄▀▀▀▄▄▄▄▄▄▄▀▀▀▄───
    ───█▒▒░░░░░░░░░▒▒█───
    ────█░░█░░░░░█░░█────
    ─▄▄──█░░░▀█▀░░░█──▄▄─
    █░░█─▀▄░░░░░░░▄▀─█░░█
  • @Vinetina Nezīlēsim, kas notiks tālāk. Spēlēsim un redzēsim. Jēlas atbildes šeit ir no abām alianses pusēm, kuram provocē jūsu kolēģis.

@Judicator man ir tevis paša uzņemts screens, kurā ir redzams, ka no tava profila ir uzņemts tavs pirātu ekipāžs lielums un pirātu punkti. Kopā ar pirātu punktiem ir ap 600k pirāti. Ja admini atļauj, tad labprāt publicētu to šajā sarunu daļā. Lai parēķina, cik spēlētājus vajag, lai salasītu tik lielu ekipāžu.

Uz pārējām lietām vairs es tev neatbildēšu. Apnika tava provocēšana uz asākām sarunām. Ir man labākas lietas, ko darīt.
  • Andžejs wrote:

Izklausās ka tu neesi īsti sapratis noteikumus,
    Par šo ir bijušas neskaitāmi daudz diskusijas un esmu iepazinies ar visiem variantiem. Esmu uzdevis kontkrētus jautājumus un saņēmis konkrētas atbildes no administrācijas.

Ja mums ir karš ar kādu ally un tiek zagti pp, tad šāda veida pp atgūšana ir atļāuta - aprunājies ar Draxo. Tad jau var apzināti iet citu pp zonā zagt pp un tiklīdz viņš atnāks paņemt atpakaļ tad dabūs banu uz 30 gadiem par grūšanu?
    Kaut kas jums tur ar noteikumiem nav īsti kārtībā. Kā ir ja kāds paņem manus + manu 2 palīgu pp - tad tos arī nevar dabūt atpakaļ, jo tajos nozagtajos punktos atrodas arī mani punkti?
    Kas notiek, ja es vnk nezinot eju uzbrukt kādam kontam un izrādās, ka viņš ir apzadzis 3 manu multu pp? Bloķēsiet mani uz 30 gadiem?

Tad sanāk, ja pretinieks nozog manus pp un nav neviens cits online bez manis, tad man ir vnk jāļauj viņam tos pp paturēt? Pat ja tie tiek nodoti caur 2 spēlētājiem? Viens nozog ar multu un nodod tālāk kādam citam. Es aizeju to citu aptīrīt = bans.

Spēle pati ir izveidojusi šādu milzu problēmu ar multi kontu atļaušanu

Andžejs wrote:

Administrācija nezina vai tas ir speciāli vai nē - tik pat labi varu sarunāt ar jebkuru spēlētāju tādu shēmošanu kara ietvaros un spēlēšu zaļi
    Runa iet par shēmošanu = pārkāpums. Mans gadījums nebija shēmošana. Izdomāt var jebko - tikpat labi atrasties blakus 50 multiem ir pārkāpums, jo tikpat labi visi konti var piederēt tev.
    Visu jau var pagriezt gan uz vienu gan uz otru pusi. Tāpat ar administrācijas uzskatiem - viens domā vienu un otrs pavisam pretēji. Viens saka, ka tā var, otrs saka, ka nevar. Beigās cieš spēlētājs.
  • Jaunais- wrote:

@Judicator man ir tevis paša uzņemts screens, kurā ir redzams, ka no tava profila ir uzņemts tavs pirātu ekipāžs lielums un pirātu punkti.
    Un ko tieši tas pierāda? Es tev pēc šī posma arī varu atsūtīt screen ar savu ekipāžu un pp daudzumu, bet ko tas dos?
    Vai vari aprēķināt cik man palīdz, cik es nozogu un cik es pats saražoju?

Pat, ja tas liekas aizdomīgi, kur pierādījums, ka tas screen nav safabricēts, lai maldinātu?
    Es jau kuro reizi teikšu gan tev, gan visiem no tavas ally - beidziet šeit par pp lietām izzīst kaut ko - jums vnk nav sapratne tajās lietās
  • Īsumā (necenzēta vārdu plūsma), man personīgi pietiek...
    Šeit, bez ārēja kairinājuma ietemes, Es vairāk nerakstīšu.
    Pietiek. Pārāk liels ļaundabīgs audzējs ir iemeties šajā sarunu tēma.
    Vsjo (Pietiek)!
    Basta (Pietiek)!
    Finito (Pietiek)!
    Yame (Pietiek)!
    u.t.t!
    Cogito ergo sum. Domāju, tātad esmu.

/Renē Dekarts/

• Nu tīri teorētiski par pp es pilnībā piekrītu @Andžejs
    Jo tik pat labi es tagad varu savos 5 multos krāt pp un teikt - sarunāt ( caur skype, discordu utt ), lai Jaunais apciemo manus mūltus, es tikmēr savākšu no viņa!
    Adminiem pamatojot ar smieklīgiem tekstiem:

1) Ar kādām tiesībām viņš atļāvās man uzbrukt mūltiem un es nedrīkstēju neko viņam darīt pretī?
    2) Bet norisinās karš, viņš pirmais sāka!
    3) Es tiešām varu teikt taisnību un nezināju, ka viņš bija pie maniem mūltiem!
    4) Pārbaudiet konta Online statusus, viņa uzbrukumu nevarēju paredzēt! Eju viņam virsū ik pa laikam!
    5) ....
    6) ....
    7) ....
    999) Es neko neshēmoju, tā bija tikai sakritība.

Redz cik tie profesionālie PIRĀTISTI ir vareni un gudri, uzskata, ka neviens noteikums uz viņiem neatiecas!

Nozākāt citus mākat, bet skatīties taisnībai sejā nemākat!

Agrāk vēlējos kļūt par GO kādā serverī, es personīgi iedotu banu spēlētājam un atbildētu sekojoši:
    Gribēji ar pirātismu nodarboties, tad arī seko līdzi noteikumiem.
  • Es to tekstu par pirātismu nerakstīju, lai šeit par to sāktu diskutēt. Lūgums pieturēties pie kara tēmas, nejauksim iekšā pirātismu un visas pārējās blakus lietas (arī kaut kādus minējumus par IP, shēmošanu, noteikumu neievērošanu - izmantojiet ziņot pogu spēlē). :)

Draxo teica: "ja tas notiek neregulāri (ticams gadījums, kad netīši), tad nekas. Ja regulāri - nav atļauts."
    Tā ka to droši var izmantot pret multotājiem.

Visus nākošos ierakstus par pirātismu metīšu prom no šīs sadaļas!
    Turpiniet sarunas par karu.
    ____▄▀▀▀▄▄▄▄▄▄▄▀▀▀▄───
    ───█▒▒░░░░░░░░░▒▒█───
    ────█░░█░░░░░█░░█────
    ─▄▄──█░░░▀█▀░░░█──▄▄─
    █░░█─▀▄░░░░░░░▄▀─█░░█
  • Spēlējat spēli kā gribat. Izmantojat multus cik ļoti gribat. Bet neuzdrošinieties citiem pārmest par to, ko paši dariet. Tas arī mani uzvelk šajā sarunu daļā. Notiek pārmetumi par lietām, ko daram mēs visi. Cits vairāk, cits mazāk, bet pārkāpums paliek pārkāpums.

Vairs neizmantosim šo sadaļu uzbraucieniem vai utu meklēšanai provocēšanai. Drīkst slēgt ciet tēmu, ja atkal kas tāds sāksies.
  • Andžejs wrote:

Tā ka to droši var izmantot pret multotājiem.
    Šis tekts apzināti rada plānu kā iegāzt spēlētāju, lai tas dabūtu banu.
    Par pp pietām vairs nediskutēšu, bet atbildes uz svarīgiem jautājumiem es nesaņēmu.

Kā jau teicu - tikai tāpēc, ka kaut kas ir iespējams, nenozīmē, ka tas apzināti tiek darīts, lai gūtu sev labumu. Tāpēc dot banus par šādām darībām liekas negodīgi.
    Katram ir sava interpretācija par to kā sekot noteikumiem un ne man, ne Tev nav absolūta taisnība, ja tas nav ar melnu uz balta uzrakstīts līdz pēdējai detaļai.
    Tāpēc nav forši mest šādas idejas nepieredzējušiem spēlētājiem ar domu, ka šādā veidā varat izspēlēt banu kādam citam spēlētājam.
  • @Vinetina Tieši tā man patīk šeit rakstīt ( Cenšos to nedarīt ), bet nesanāk!
    Esmu pārbijies un aiz bailēm netaisos līst no tā koka nost! Gaidīšu savu labāko draudziņu @Davidoff atpakaļ, tad varbūt saņemšos nomest kādu kokosriekstu virsū Jums uz galvām!

Manuprāt, es skaidri biju izteicies par šīs tēmas turpināšanu kara sarunu sadaļā.
    Izņēmu lieko tekstu.
    Andžejs