Sarunas: Talanti [-T-] vs Ārsti [Dr_]

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

 • Bet nedaudz bēdīgi noraudzīties, ka Davidoff un karotājs ir banoti un daudzi uzreiz boikotē spēli un apsmej Tumsas Mūku ar saviem lietotājvārdiem.

  Mums ir karš - tas ir jānobeidz. Varēsiet tagad rakstīt atrunas, ka jums divi labākie konti vairs nav, tas nav godīgi, mans mīļākais (kad zaudē) - privātā dzīve utt utt utt.

  Bet atceraties to, ka karotājs jau tāpat praktiski bija neaktīvs, Jums pēc kara apstiprināšanas pienāca Edžons klāt un tad nu esat +/- tajā pašā līmenīg kur bijāt.
  Ja zaudēsiet karu, tad tas būs pilnīgi godīgi un pelnīti. Neesat spējuši izturēt mūsu kara taktiku un izpildījumu, ļoti spiedāt uz to, ka mums sākumā bija handicap, bet pēc otrā apkopojuma pietuvojāties par 10k ģp.
  Tagad mēs esam priekšā 60 vai 70k ģp un krietni vairāk nolaupītajos resursos. Šis karš nebija paredzēts, lai izbeigtos 2-3 nedēļu laikā, bet gan krietni ilgāk, tāpēc uzvar izturīgākais ilgtermiņā.

  Ceru vēl sagaidīt kādu pretestību no pretinieka, jo manuprāt uz mūsu biedru pilsētām īsti neviens nav uzbrucis jau kādas 3 nedēļas.
  Ja neviens neko arī nedarīs, tad mēs tāpat sasniegsim savus ģp vai nolaupītos resursus un uzvarēsim šo karu ar visu to, ka mūsu līderis izvēlējās mūs pamest un aiziet pie tiešajiem pretiniekiem.

  Ja es kaut ko ne tā esmu pateicis - tad pierādiet pretējo spēlē. :)

  Lūgums neapspriest banus forumā.
  Draxo
 • Es esmu talantīgs laupītājs :D :D :D
  Judicator, neraksti tik garus palagus, jau cik reižu tev jāsaka :D
  Nu Un Jā pp jau arī tiek godīgi vākti :D
  Bet ne par to stāsts. karā esat vadībā, jo Jums ir no-liferi. Jums ir vairāk spēlētāju kas tiešam šajā spēlē velta laiku. Tur Jūs esat labāki. Kara mākslā mūsu līderi ir labāki Un to pierāda atskaites. Bet tas Ir mans subjēktívais viedoklis. Diemžēl par pretējo vairs nevarēsim pārliecināties.
  Lai tev jauki spēlējās.! :)
 • Pag, pag... Šeit lūdzu, precīzāk:

  Davidoff wrote:

  Kara mākslā mūsu līderi ir labāki Un to pierāda atskaites
  Gribētos redzēt, tās graujošās atskaites. ^^ Protams, Tu uzsver, ka viedoklis ir subjektīvs, bet, manuprāt, atskaitēs parādās kaut kas cits, objektīvāks, un tieši, ka -T- loderi (atvainojos - līderi) kara mākslā ir "mazlietiņ" augstākas raudzes... :rolleyes:

  P.S.
  Es neesmu iekš -T- no vadības, vai atbildīgo personu puses, bet tīri subjektīvi, es uzskatu, ka jebkuru no Dr_ vadības izlikšu pāris setos. ;)

  P.P.S.
  Gribētos ātrāk Tevi redzēt atpakaļ ierindā. :)
  Cogito ergo sum. Domāju, tātad esmu.


  /Renē Dekarts/
 • Davidoff wrote:

  Judicator, neraksti tik garus palagus, jau cik reižu tev jāsaka
  Kas kuram skaitās "garš palags". Ja nevari 10 teikumus izlasīt, tad nevaino mani, ka mēģinu izteikties.

  Davidoff wrote:

  Nu Un Jā pp jau arī tiek godīgi vākti
  pp tiek vākti godīgi un tas, ka Tu mini pretējo vai klausi, ko kāds cits apvainojies cilvēks tev stāsta ir tikai tavs minējums kam nav pilnīgi nekādu pamatu ticēt.
  Jūs tiekat apspēlēti visās pp stratēģijās, neskatoties z to, ka jums potenciāls ir lielāks. Kā teikt, jūs tiekat paņemti uz pieredzīti un tas jums maksā dārgi - ambroziju ziņā.

  Davidoff wrote:

  karā esat vadībā, jo Jums ir no-liferi. Jums ir vairāk spēlētāju kas tiešam šajā spēlē velta laiku.
  Saka cilvēks kas lielkaujās pavada pie spēles pilnīgi katru raundu - neatkarīgi vai tā ir diena vai nakts. Lai tikai izvirzītos kaujā vadībā par 2-3k ģp.
  Mēs jūs karā uzvaram, jo esam aktīvi un tam nav nekāda sakara ar no-liferiem. Vienkārši pētam no kurām pilsētām ir nākusas armijas un pēc tam tās izsitam. Apsitam jūsu ģp bankas un laupam pilsētas, la iiedzītu palmās.
  Tas, ka tiek atstātas armijas ar pavāriem un atbalstiem vai arī nesakomplektētas flotes, kuras var pa dienu/vakaru izsist ir tikai jūsu nevīžība un nepiesardzība - tur nav nekādu sakaru ar to, ka kāds ir no-lifer - jūsu top5 online spēlētaji ja ne apsteidz tad noteikti tikpat daudz stundas pavada pie ikariam. Pagaidām 90% jūsu uzvarētās kaujas ir dēļ tā, ka jums blakus ģp bankas ir atbalstījušas ar vienībām.

  Man šodien flote SargsReleys salā ar atbalstiem un bez smēdes stāvēja 16h nepieskatīta, jo vnk nebija īsti laika spēlei - nekas nenotika.
  Es jau sen noreaģētu, ja manā multu rajonā kāds tā ielīstu.

  Davidoff wrote:

  Diemžēl par pretējo vairs nevarēsim pārliecināties.
  Lai tev jauki spēlējās.!
  No tevis tīra kauja ar paša ražotām vienībām nekad nav sanākusi - tur arī bija tavs trumpis.
  Lai laba atpūta no ikariam.
 • @Judicator
  ne reizi neesi mani vinnējis divkaujā - tiešām ne vienu pašu reizi :D tāpēc iesaku paklusēt.
  Tas ka māki pareizi apiet IP - par to es tevi apsveicu, tur tiešām esi labāks :D
  Nav jāklausās citos lai to saprastu :D tas ir pilnīgi skaidrs paskatoties uz tavu atrašānās vietu un pp cietokšnu un kontu skaitu 1. klases līmenis.
  Jā, es esmu(biju) no-lifers un to nenoliedzu tikai Jums tādu ir vairāk, lai vai kā atklāšu tev noslēpumu 90% no telefona spēlēju, tā kā visas rotācijas veicu guļot gultā :D
  Tiešām atsūtī atskaiti kur es esmu ticis izsists -> neskaitot to kur Edžons mani izsita kara sākumā, jā karotājs ir chilleris un arī ir publiski pateicis, ka viņam ir diezgan liels PO uz spēli, tāpēc džeks diezgan izzy atstāja armiju, pārējie mums vēl mācās.
  Nu prieks par tevi, ka ta atstāj gaļu izsišanai reelys sen jau praktiski nespēlē, es pat nezinu kas mums tur ir palicis :D

  Tātad sausais atlikums, nerunā ja nezini faktus un nerausti lauvu aiz ūsām :)
 • Par tīru kauju runājot, tavi tirgotāju līmeņi salīdzot ar maniem smagi atpaliek.
  Nenoliedzu ka esmu iegādājies kaujas laikā armiju, bet dārgais draugs tu noteikti neesmi tas kurš var par to runāt (Unnamed 1 un Unnamed 2) iesākumam :D
  Ja kāds to varētu pārmest tad tas ir doktors, tiešām liekās, ka džeks spēlē bez multiem.

  Lai vai kā piedāvāju divkaujas taviem biedriem ar konkrētu ĢP skaitu, un bija doma arī ka tiek nobloķētās pārējās pilsētās lai nevar neko iegādāties, bet diemžēl nepaspējām saorganizēt.

  Lai vai kā, šobrīd tiešām ir prieks iet piespiedu atvaļinājumā, sāku saprast ka ikariam no-life spēlēšana nav baigi loģiska, un šis bija viennozīmīgi mans pēdējais karš pēc šādiem noteikumiem. Iespējams arī nemaz negribēsies atgriezties, jo serveris izmirst.
 • Par to "Godīgo" pp vākšanu vari nestāstīt. :D
  Par to, ka Jūs visticamāk uzvarēsiet karu tā arī varētu būt, nav mums tik daudz aktīvu cilvēku. Arī es esmu viens no tiem neaktīvajiem jau ilgāku laiku.

  Wilsons wrote:

  Kaut kā jau to intelekta trūkumu jākompensē 8o Visādi slāvu izcelsmes vārdi un spilgti izteicieni tam der perfekti
  Tas, ka lieto lamuvārdus un citus izteicienus, nenozīmē, ka tev ir zems intelekta līmenis.
 • Ko tu tagad atkal murgo? @Judicator
  Šī spēle nav mans darbs. Kad ir laika un gribēšana, tad spēlēju. Arī draudzene mani vēl piesaista, arī viņai ir jaatlaik laika, lai viņu paspaidītu. [***]

  Vai pēc punktiem mēs zaudēsim šo karu? - varbūt.
  Vai mūsu aliancē ir jūtamas paliekas pēc šī kara? - Jā, pie mums ir ticis viens ellīgi labs spēlētājs no jūsu alianses. No mūsu alianses gan neviens nav pie jums pārgājis. + Vēl spēlētāji, kuriem fiziski nebija laika ikariem pēc kara pievienosies atpakaļ mūsu kolektīvam.

  Rezumē - mūsu puse no kara esam tikai ieguvēji. Savu apkopojumu izdariet paši, vēlams pie sevis.


  Man būtu vēl ko teikt, bet nenācu šeit, lai uzsāktu jaunu diskusiju, par kuru varētu plaši filozofēt.
  Cheers :oops:


  Nesāc provocēt citus spēlētājus!
  Andžejs
 • Jaunais- wrote:

  Ko tu tagad atkal murgo? @Judicator
  Šī spēle nav mans darbs. Kad ir laika un gribēšana, tad spēlēju. Arī draudzene mani vēl piesaista, arī viņai ir jaatlaik laika, lai viņu paspaidītu. [..]
  Kas tas par murgu? Uz ko Tu te centies atbildēt, ieliec kādreiz quote, lai var saprast par ko tev cepiens.
  Mna sanāk gan ar ģimeni pavadīt laiku, gan darbā pilvērtīgi strādāt - īšti nesaprotu uz ko tas ir tēmēts. Neviens tev neliek sēdēt 24/7 spēlītē un es to pats arī nedaru.


  Jaunais- wrote:

  Vai pēc punktiem mēs zaudēsim šo karu? - varbūt.

  Atļāvos pielabot, noteikti pats zini, ka tā ir taisnība. Tikai pirms 3 nedēļām teicāt, ka mums nav cerības :D

  Jaunais- wrote:

  Vai mūsu aliancē ir jūtamas paliekas pēc šī kara? - Jā, pie mums ir ticis viens ellīgi labs spēlētājs no jūsu alianses. No mūsu alianses gan neviens nav pie jums pārgājis.
  HA HA HA HA :D :D :D
  Kas tas par salīdzinājumu? :D :D
  Jā kāds no jums gribētu nākt pie mums, mēs viņu nemaz nepieņemtu - pat Jūsu saucamo "ellīgi labs spēlētājs" :D :D
  Ja lasot būtu kaut ko dzēris, tad noteikti izspļautu visu uz monitora :D


  Davidoff wrote:

  @Judicator
  ne reizi neesi mani vinnējis divkaujā - tiešām ne vienu pašu reizi tāpēc iesaku paklusēt.
  Ko Tu vēl te nāc atpakaļ forumā, esi jau banots par šmaukšanos. Tevi nebija iespējams uzvarēt, ja reiz pie 50 raundu kaujas tev vēl ģp aug.
  Aizej uzbrūc kādam ar 1k ģp un saki, ka viņš tevi nevaru pieveikt - atradies baigais varonis... Tu nekādas prasmes kaujās neesi parādījis - viss ko Tu dari ir pērč papildus ģp, pavadi stundām pie spēles un rotē uguņus - ja tas ir tas kas padara tevi labāku par mani - so be it, es piekritīšu, ka to Tu vari.

  Davidoff wrote:

  Tas ka māki pareizi apiet IP - par to es tevi apsveicu, tur tiešām esi labāks
  Nav jāklausās citos lai to saprastu tas ir pilnīgi skaidrs paskatoties uz tavu atrašānās vietu un pp cietokšnu un kontu skaitu 1. klases līmenis.
  Tev nav ne mazākās sajēgas par ko Tu runā. Tas, ka Tur ir daudz konti ar pp cietokšņiem un tavas smadzenes nevar iedomāties neko citu kā IP apiešanu ir tikai tava nesapratne par to kā lietas strādā vai kādas ir iespējas.
  Tāpēc arī nekad neesi pp top augšā un tas pierāda visu!

  Davidoff wrote:

  Nenoliedzu ka esmu iegādājies kaujas laikā armiju, bet dārgais draugs tu noteikti neesmi tas kurš var par to runāt (Unnamed 1 un Unnamed 2) iesākumam
  Ja kāds to varētu pārmest tad tas ir doktors, tiešām liekās, ka džeks spēlē bez multiem.
  Unnamed1 un Unnamed2 nav mani konti, neražo man pp un no tiem kontiem nekādu labumu sev nedabūnu - tos mums atstāja mūsu vecie ienaidnieki, kam nebija vairs laika spēlēt un saprata, ka mēs par tiem varēsim parūpēties.
  Tas, ka tev liekas, ka doktoram nav multu jau pierāda to, ka Tu pilnīgi nepārzini lietas, bet gan mini un pasniedz to kā patiesību.

  Visu labu Davidoff! Vai nu ņem kādu ally kontu un turpini spēlēt vai nejaucies vairs Iota lietās ar sevis lielīšanu un manis apmelošanu. Tas, ka esi bloķēts parāda to, ka esi šmauklis. Nedomāju, ka būsi pirmais, kas tiks bloķēts par kaut ko, bet tā sanāca.  Jums, laikam, šeit ir par daudz burtu, lai izlasītu līdz galam.
 • yuio wrote:

  Par to "Godīgo" pp vākšanu vari nestāstīt.
  Kas Tu tāds vispār esi? Būtu vismaz parakstījies ar savu spēles lietotājvārdu, lai saprastu ar ko ir darīšana.
  Interesanti liekas, ka cilvēki, kas vispār nesaprot neko par pp, nekad nav bijuši topā, nekad nav piedzīvojuši pp karu, kur nu vēl to uzvarējuši un tad saka, ka visi šmaucas, jo 7k pp * 21 diena = 147k un vairāk jau nav iespējams sataisīt godīgā ceļā. :)
 • Judicator wrote:

  yuio wrote:

  Par to "Godīgo" pp vākšanu vari nestāstīt.
  Kas Tu tāds vispār esi? Būtu vismaz parakstījies ar savu spēles lietotājvārdu, lai saprastu ar ko ir darīšana.Interesanti liekas, ka cilvēki, kas vispār nesaprot neko par pp, nekad nav bijuši topā, nekad nav piedzīvojuši pp karu, kur nu vēl to uzvarējuši un tad saka, ka visi šmaucas, jo 7k pp * 21 diena = 147k un vairāk jau nav iespējams sataisīt godīgā ceļā. :)
  Esmu pietiekami daudz agrāk tos tavus sauktos "karus" uzvarējis, tie gan nebija Iotā, te nemaz necentos to darīt, kā arī nebija sabiedroto, ar ko zippāt. Un ļoti labi zinu cik daudz pp var uztaisīt dienā, un cik daudz var uztaisīt arī negodīgā ceļā. Tas arī tika darīts :D
  Tak reāli, kas nav aizliegts ir atļauts, tāpēc ir iespēja pērk armiju, grib vairāk zeltu pofig izsūc no multiem, es nesaprotu kāpēc Tu tā centies teikt to, ka tu tā itkā nedari? :D
 • Protams, noteikumi to aizliedz!
  Bet tad lūdzu paturam ciet mutes un nevainojam citus pie lietām, ar kurām paši nodarbojamies ( tēmēts uz vairumu Iotas top spēlētāju )!

  Vairs līdz kara beigām nav daudz, izturam lūdzu bez asiem tekstiem, tie nekam nav vajadzīgi!
  Es iemācijos paturēt ciet muti un neapvainot nevienu, tad lūdzu arī visi paklusējam!

  Nav tēmas par ko parunāt, parunājat par stratēģijām, pasmejaties par kaujas atskaitēs pieļautajam kļūdām (savām) un atrodiet kopsaucēju!


  Iztiksim bez rupjiem vārdiem, kurus citur sabiedrībā neizmantojam.
  Andžejs
 • Domāju ka šie blakus teksti pazudīs, bet laikam nē, tāpēc pateikšu savu sakāmo.

  Forumā banus publiski apspriest ir aizliegts, tā pat arī spēles administrācijas darbu.

  Visas savas domas par kāda spēlētāja negodīgo spēlēšanu ziņojiet attiecīgajā serverī - forumā nav vietas mētāties ar apmelojumiem vai kaut kādām mistiskām iedomām.

  Un provocējošos tekstus, kā arī apvainojumus paturiet pie sevis. Nav man vēlmes aizvērt sarunu tēmu dēļ dažu spēlētāju privātā kašķa, kuru var mierīgi izrunāt arī ārpus foruma.
  ____▄▀▀▀▄▄▄▄▄▄▄▀▀▀▄───
  ───█▒▒░░░░░░░░░▒▒█───
  ────█░░█░░░░░█░░█────
  ─▄▄──█░░░▀█▀░░░█──▄▄─
  █░░█─▀▄░░░░░░░▄▀─█░░█