Pinned [P-Z] vs Lucifer[NRWL] (kz. 2 034 188,60)

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
    Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• [P-Z] vs Lucifer[NRWL] (kz. 2 034 188,60)

1. Kaujas atskaite : [P-Z] VS Lucifer[NRWL] (L: 2 034 188,6) [Laupījums:: 0]

2.
      Jūras kauja netālu no Kolossa varoņi

Jūras kauja netālu no Kolossa varoņi
      (10.08.2018 11:05:46)
      edijs30[P-Z] no Kirgizstan, _King_[P-Z] no H-pils, Peace, T- pils, V-pils, U-pils, K-pils, R-pils, M-pils, LEO1[P-Z] no Otard, Metaxa, oshelsss[P-Z] no Kirgizstan, vanags[P-Z] no Kirgizstan, Toxic, Metropole, Diversants[P-Z] no H-pils, Toxic, Don _Taho[P-Z] no Tahas emirāti, L O V E, Tahas dinastija, Kolossa varoņi, AND, Marmors 2 smēde, Chupacabra[P-Z] no H-pils, Kirgizstan, Kolossa varoņi, PEACE, Cietais Rieksts no Peace, 0SKILL no Tel Aviv, Barcelona
      vs
      Lucifer[NRWL] no Toxic, Runga, Priec muzeju u, Vladivostok, Metropole, GP-UP-AP, Tahas emirāti, ciems

---------------------------------------------------------------------------------------------
      Tarāna kuģis.....................1708(-31034) - Tarāna kuģis........................0(-30462)
      Mīnmetēja kuģis.......................897(-0) - .............................................
      Dzenrata kuģis....................888(-21836) - Dzenrata kuģis......................0(-23713)
      Raķešu kuģis.......................617(-6846) - Raķešu kuģis.........................0(-6820)
      Tvaikonis.............................860(-0) - .............................................
      Balonu bāzes kuģis.................202(-3404) - Balonu bāzes kuģis...................0(-3370)
      Atbalsta kuģis........................231(-0) - .............................................
      Ugunsmetējs.........................34(-8578) - Ugunsmetējs..........................0(-1295)
      Katapultas kuģis......................106(-0) - .............................................
      ---------------------------------------------------------------------------------------------
      Ģenerāļi...........................-1019417.6 - Ģenerāļi.............................-1014771
      Uzbrukuma punkti....................2536927.5 - Aizsardzības punkti...................2548544
      Saņemtie bojājumi....................50970880 - Saņemtie bojājumi....................50738550
      Bojājumu %................................50% - Bojājumu %................................50%

Uzvarētāji: Chupacabra[P-Z], LEO1[P-Z], Diversants[P-Z], _King_[P-Z], vanags[P-Z], Don _Taho[P-Z], oshelsss[P-Z]

Zaudētāji: edijs30[P-Z], Lucifer[NRWL]

30 spēlētāja Chupacabra[P-Z] vienība(s) bloķē pilsētas Kolossa varoņi ostu.

300 spēlētāja Chupacabra[P-Z] vienība(s) bloķē pilsētas Kolossa varoņi ostu.

84 spēlētāja Chupacabra[P-Z] vienība(s) bloķē pilsētas Kolossa varoņi ostu.

1 spēlētāja LEO1[P-Z] vienība(s) bloķē pilsētas Kolossa varoņi ostu.

1174 spēlētāja LEO1[P-Z] vienība(s) bloķē pilsētas Kolossa varoņi ostu.

30 spēlētāja oshelsss[P-Z] vienība(s) bloķē pilsētas Kolossa varoņi ostu.

8 spēlētāja oshelsss[P-Z] vienība(s) bloķē pilsētas Kolossa varoņi ostu.

15 spēlētāja Don _Taho[P-Z] vienība(s) bloķē pilsētas Kolossa varoņi ostu.

1422 spēlētāja Don _Taho[P-Z] vienība(s) bloķē pilsētas Kolossa varoņi ostu.

5 spēlētāja Don _Taho[P-Z] vienība(s) bloķē pilsētas Kolossa varoņi ostu.

793 spēlētāja Don _Taho[P-Z] vienība(s) bloķē pilsētas Kolossa varoņi ostu.

4 spēlētāja Don _Taho[P-Z] vienība(s) bloķē pilsētas Kolossa varoņi ostu.

10 spēlētāja vanags[P-Z] vienība(s) bloķē pilsētas Kolossa varoņi ostu.

9 spēlētāja vanags[P-Z] vienība(s) bloķē pilsētas Kolossa varoņi ostu.

524 spēlētāja vanags[P-Z] vienība(s) bloķē pilsētas Kolossa varoņi ostu.

670 spēlētāja vanags[P-Z] vienība(s) bloķē pilsētas Kolossa varoņi ostu.

314 spēlētāja vanags[P-Z] vienība(s) bloķē pilsētas Kolossa varoņi ostu.

34 spēlētāja _King_[P-Z] vienība(s) bloķē pilsētas Kolossa varoņi ostu.

84 spēlētāja _King_[P-Z] vienība(s) bloķē pilsētas Kolossa varoņi ostu.

12 spēlētāja Diversants[P-Z] vienība(s) bloķē pilsētas Kolossa varoņi ostu.

Spēlētājs Lucifer[NRWL] ir aktivizējis brīnumu "Hēfaista smēde". (10.08.2018 8:50:46)

Spēlētājs Chupacabra[P-Z] ir aktivizējis brīnumu "Hēfaista smēde". (10.08.2018 8:50:46)

Spēlētājs oshelsss[P-Z] ir aktivizējis brīnumu "Hēfaista smēde". (10.08.2018 8:50:46)

Spēlētājs Don _Taho[P-Z] ir aktivizējis brīnumu "Hēfaista smēde". (10.08.2018 8:50:46)

Spēlētājs vanags[P-Z] ir aktivizējis brīnumu "Hēfaista smēde". (10.08.2018 8:50:46)

Chupacabra armija ir atsaukta un pametusi kaujas lauku.

Spēlētājs Lucifer[NRWL] ir aktivizējis brīnumu "Hēfaista smēde". (10.08.2018 9:05:46)

Spēlētājs Chupacabra[P-Z] ir aktivizējis brīnumu "Hēfaista smēde". (10.08.2018 9:05:46)

Spēlētājs oshelsss[P-Z] ir aktivizējis brīnumu "Hēfaista smēde". (10.08.2018 9:05:46)

Spēlētājs Don _Taho[P-Z] ir aktivizējis brīnumu "Hēfaista smēde". (10.08.2018 9:05:46)

Spēlētājs vanags[P-Z] ir aktivizējis brīnumu "Hēfaista smēde". (10.08.2018 9:05:46)

Spēlētājs Lucifer[NRWL] ir aktivizējis brīnumu "Hēfaista smēde". (10.08.2018 9:20:46)

Spēlētājs Chupacabra[P-Z] ir aktivizējis brīnumu "Hēfaista smēde". (10.08.2018 9:20:46)

Spēlētājs oshelsss[P-Z] ir aktivizējis brīnumu "Hēfaista smēde". (10.08.2018 9:20:46)

Spēlētājs Don _Taho[P-Z] ir aktivizējis brīnumu "Hēfaista smēde". (10.08.2018 9:20:46)

Spēlētājs vanags[P-Z] ir aktivizējis brīnumu "Hēfaista smēde". (10.08.2018 9:20:46)

Spēlētājs Don _Taho[P-Z] ir aktivizējis brīnumu "Hēfaista smēde". (10.08.2018 9:29:17)

Spēlētājs Lucifer[NRWL] ir aktivizējis brīnumu "Hēfaista smēde". (10.08.2018 9:35:46)

Spēlētājs Chupacabra[P-Z] ir aktivizējis brīnumu "Hēfaista smēde". (10.08.2018 9:35:46)

Spēlētājs oshelsss[P-Z] ir aktivizējis brīnumu "Hēfaista smēde". (10.08.2018 9:35:46)

Spēlētājs vanags[P-Z] ir aktivizējis brīnumu "Hēfaista smēde". (10.08.2018 9:35:46)

Spēlētājs Lucifer[NRWL] ir aktivizējis brīnumu "Hēfaista smēde". (10.08.2018 9:50:46)

Spēlētājs Chupacabra[P-Z] ir aktivizējis brīnumu "Hēfaista smēde". (10.08.2018 9:50:46)

Spēlētājs oshelsss[P-Z] ir aktivizējis brīnumu "Hēfaista smēde". (10.08.2018 9:50:46)

Spēlētājs Don _Taho[P-Z] ir aktivizējis brīnumu "Hēfaista smēde". (10.08.2018 9:50:46)

Spēlētājs vanags[P-Z] ir aktivizējis brīnumu "Hēfaista smēde". (10.08.2018 9:50:46)

Spēlētājs Chupacabra[P-Z] ir aktivizējis brīnumu "Hēfaista smēde". (10.08.2018 10:04:46)

Spēlētājs vanags[P-Z] ir aktivizējis brīnumu "Hēfaista smēde". (10.08.2018 10:04:46)

Spēlētājs Don _Taho[P-Z] ir aktivizējis brīnumu "Hēfaista smēde". (10.08.2018 10:04:46)

Spēlētājs Lucifer[NRWL] ir aktivizējis brīnumu "Hēfaista smēde". (10.08.2018 10:04:46)

Spēlētājs oshelsss[P-Z] ir aktivizējis brīnumu "Hēfaista smēde". (10.08.2018 10:04:46)

Viena no spēlētāja Lucifer armijām ir izklīdusi, jo tās mājās sākās anarhija.

Spēlētājs Lucifer[NRWL] ir aktivizējis brīnumu "Hēfaista smēde". (10.08.2018 10:20:46)

Spēlētājs Chupacabra[P-Z] ir aktivizējis brīnumu "Hēfaista smēde". (10.08.2018 10:20:46)

Spēlētājs oshelsss[P-Z] ir aktivizējis brīnumu "Hēfaista smēde". (10.08.2018 10:20:46)

Spēlētājs Don _Taho[P-Z] ir aktivizējis brīnumu "Hēfaista smēde". (10.08.2018 10:20:46)

Spēlētājs vanags[P-Z] ir aktivizējis brīnumu "Hēfaista smēde". (10.08.2018 10:20:46)

Spēlētājs Lucifer[NRWL] ir aktivizējis brīnumu "Hēfaista smēde". (10.08.2018 10:35:46)

Spēlētājs Chupacabra[P-Z] ir aktivizējis brīnumu "Hēfaista smēde". (10.08.2018 10:35:46)

Spēlētājs oshelsss[P-Z] ir aktivizējis brīnumu "Hēfaista smēde". (10.08.2018 10:35:46)

Spēlētājs Don _Taho[P-Z] ir aktivizējis brīnumu "Hēfaista smēde". (10.08.2018 10:35:46)

Spēlētājs vanags[P-Z] ir aktivizējis brīnumu "Hēfaista smēde". (10.08.2018 10:35:46)

Spēlētājs Lucifer[NRWL] ir aktivizējis brīnumu "Hēfaista smēde". (10.08.2018 10:50:46)

Spēlētājs Chupacabra[P-Z] ir aktivizējis brīnumu "Hēfaista smēde". (10.08.2018 10:50:46)

Spēlētājs oshelsss[P-Z] ir aktivizējis brīnumu "Hēfaista smēde". (10.08.2018 10:50:46)

Spēlētājs Don _Taho[P-Z] ir aktivizējis brīnumu "Hēfaista smēde". (10.08.2018 10:50:46)

Spēlētājs vanags[P-Z] ir aktivizējis brīnumu "Hēfaista smēde". (10.08.2018 10:50:46)

Spēlētājs Lucifer[NRWL] ir aktivizējis brīnumu "Hēfaista smēde". (10.08.2018 11:05:46)

Spēlētājs Chupacabra[P-Z] ir aktivizējis brīnumu "Hēfaista smēde". (10.08.2018 11:05:46)

Spēlētājs oshelsss[P-Z] ir aktivizējis brīnumu "Hēfaista smēde". (10.08.2018 11:05:46)

Spēlētājs Don _Taho[P-Z] ir aktivizējis brīnumu "Hēfaista smēde". (10.08.2018 11:05:46)

Spēlētājs vanags[P-Z] ir aktivizējis brīnumu "Hēfaista smēde". (10.08.2018 11:05:46)

Spēlētāja Lucifer[NRWL] flote tika pilnībā iznīcināta.

3. Uzbrucēji: edijs30[P-Z] no Kirgizstan, Chupacabra[P-Z] no H-pils, Kirgizstan, Kolossa varoņi, PEACE, _King_[P-Z] no H-pils, Peace, T- pils, V-pils, U-pils, K-pils, R-pils, M-pils, LEO1[P-Z] no Otard, Metaxa, oshelsss[P-Z] no Kirgizstan, vanags[P-Z] no Kirgizstan, Toxic, Metropole, Diversants[P-Z] no H-pils, Toxic, Don _Taho[P-Z] no Tahas emirāti, L O V E, Tahas dinastija, Kolossa varoņi, AND, Marmors 2 smēde, Cietais Rieksts no Peace, 0SKILL no Tel Aviv, Barcelona

4. Aizstāvji: Lucifer[NRWL] no Toxic, Runga, Priec muzeju u, Vladivostok, Metropole, GP-UP-AP, Tahas emirāti, ciems

5. Raundu skaits: 1705

6. Kopējie zaudējumi: 2 034 188,60

7. Kauja nebija domāta, lai ietu uz kaut kādiem rekordiem, bet sanāca tā, ka alianse man spēja nosponsorēt visu nepieciešamo, lai varētu kauties uz jūras vairāk kā 2 nedēļas. Bija kaujas laikā dažādas vārdu apmaiņas ar pretinieku, šamējiem nepatika, ka tiek izmantota viņu pirkšasnas taktika pret pašiem, noliedz vislevenāko epsilon armijas pircēju don_taho. :ninja: Kaujas laikā bija arī daudzas citas kaujas, kurās bija vajadzīga mana palīdzība.

P.S. Ar šo kauju nekas nebeidzas, vienā brīdī KidLv alianse paglāba don_taho no pilnīgas sagrāves, bet tajā pašā laikā paši ceļat sev astes gaisā un lepojaties, cik vereni un sakat, ka mēs neko nespējam.

Ar šīs tēmas ievietošanu apstiprinu, ka ar Slavas zāles un TOP 10 noteikumiem esmu iepazinies/-usies.
    • Kāpēc viens pats pret P-Z karoji? Tā vietā, lai biedri pārdotu floti, viņi tak varēja braukt palīgā.
      Droši vien aizliedzi biedriem pievienoties kaujā, lai tik savu ego paceltu ka tjipa viens būtu visu izdarījis :)

Viens ir skaidrs, ka šeit māk pirkt armijas un tēlot, ka paši varoņi un es nerunāju tagad par konkrēti vienu pusi, bet gan par visiem šāda veida karotājiem Epsilon serverī.
    • Ha, dažiem nebija laika, lai spēlētu, tāpēc armija pārdota. Kauja nebija domāta iet uz rekordiem, bet sanāca savādāk kā plānots. Un nevienā vietā nerādu savu ego :D :thumbsup: Ieliku forumā, tāpēc, ka kauja ir rekordcienīga. Protams, bez zelta spnsoriem un armijas nebūtu to spējīgs izdarīt.

Un nesāc atkal runāt pretīgi pret pretinieku, tā pat visi zin, ka tevi un tavu aliansi pilnīgi sausu kāda cita alianse izslauca :D :thumbup:
    • Lucifers wrote:

Un nesāc atkal runāt pretīgi pret pretinieku, tā pat visi zin, ka tevi un tavu aliansi pilnīgi sausu kāda cita alianse izslauca
      Kāpēc Tu maini tēmu? Lai kasītos ar mani? :thumbdown:
      Es jau cik gadus esmu nosodījis visus lielos armijas pircējus un zelta kačātājus, kas pēc tam tēlo lielos varoņus spēlē (Nav tēmēts konkrēti tavā virzienā).
      Un šī kauja ir viena no tādām, kas manā pasaulē ir pilnīgs ego cēlājs.

Tu saki, ka taviem biedriem nebija laika spēlēt, bet bija laika tev kačāt zeltu un kačāt ģp? Kur loģika? Tas ir daudz lielāks ieguldījums nekā vnk iesūtīt kuģus uz masu kauju.
      + vēl teici, ka bija citas kaujas, kur pats palīdzēji. Kāpēc tad tur biedriem bija laiks karot un pie tevis nē?

Katrā ziņā, nav doma strīdēties ar tevi.
      Tikai citreiz tu uzraksti kaut ko tik muļķīgu, ka nevaru klusēt. Un šī 2 nedēļu kauja, kur itkā nevienam nav laika karot, bet ir laiks tev boostot kontu ir pilnīgs absurds.
      Es varu iedomāties, ka pēc 3-4 dienām (tādai kaujai arī vajadzīgi iepirkti lieli ģp) tu saprati, ka varētu iet uz rekordu, bet tad tā arī pasaki.

P.S. Es jau gadu nevaru nevienu atrast, kam atdot kontu savu - nevienam vairs neinteresē garlaicīgais epsilon serveris, kur visa aktivitāte ir tikai saistīta ar ģp pirkšanu, zelta kačāšanu no multiem un tad mega kaujas.
      Manu neaktīvo kontu pat īsti neviens nelaupīja un tas vien ir pierādījums, kā tas viss ir palicis.

Tas, ka es beidzu spēlēt un tad kāds man tukšās pilsētas bez ģp bloķēja, nenozīmē, ka tiku pielikts pie vietas vai noslaucīts.
      Visu laiku izdomā kaut kādas muļķības no kaut kā pavisam cita.
    • Izdari pasaulei labumu, ja saki, ka pārstāj spēlēt spēli, tad arī to dari. Vismaz nebūs nevienam jāķer acīs vēzi, lasot ko raksti. Viss, vairs diskusijās ar tevi neielaižos, nav ne pacietības, ne intreses vairāk.

Welington wrote:

Tu saki, ka taviem biedriem nebija laika spēlēt, bet bija laika tev kačāt zeltu un kačāt ģp? Kur loģika? Tas ir daudz lielāks ieguldījums nekā vnk iesūtīt kuģus uz masu kauju.
      + vēl teici, ka bija citas kaujas, kur pats palīdzēji. Kāpēc tad tur biedriem bija laiks karot un pie tevis nē?
      Tie, kas mani sponsorēja ar armiju un zeltu 2-4x dienā ienāca, laikam tas prasa šausmīgi daudz laika. Jā bija citas kaujas, kur dzordzero ar FIRMIN uzsāka vairākas reizes, tāpēc skrēju palīdzēt :thumbdown:
      Kauja bija mēģinājums pievērst visu uzmanību man vasarā, kamēr dzordzero meklē kašķi pa malām, sit ārā rezerves. Tīri izmēģinājām, vai strādās.
      Vari rakstīt, vari nerakstīt, meklēt "caurumu" un celt gaismā kaut ko, atcerēties pagātni. Tāpat visi zin visu patiesību, kas, kāpēc kidi pamet spēli.
    • Es citreiz brīnos kā tavus komentārus neliek miskastē. Tev, laikam, sāp, ka man ir taisnība un vienkārši nevari atzīt.

Lucifers wrote:

Tie, kas mani sponsorēja ar armiju un zeltu 2-4x dienā ienāca, laikam tas prasa šausmīgi daudz laika.
      Es tev izteicu pavisam loģisku piezīmi, ka uztaisīt armiju un iesūtīt kaujā prasa mazāk enerģijas nekā, tevis pieminētais, 2-4x dienā ielogoties un tevi sponsorēt.
      Sākumā teici, ka biedri nekaroja, jo nebija laika, bet beigās izrādās, ka laika bija gana daudz, lai 2-4x dienā ienāktu, bet ne tik daudz, lai piemestu floti kaujā - kur loģika?

Es vienkārši izsaku savas domas un man ir tiesības izteikties arī negatīvi, ja es tā uzskatu.
      Kritiku Tu neproti uzņemt un tavas atbildes sastāv apmēram šādi: apvainojums+apvainojums+kaut kas normāls+atkal apvainojums+kaut kas izdomāts no tukša gaisa, kur klāt nedaudz apvainojums.

Vienkārši tavs oriģinālais ieraksts jau sastāv no kaut kādiem apvainojumiem un tas ir iemesls, kāpēc es šeit vispār iesaistos.
      Kāpēc pašā ierakstā nevari normāli un objektīvi izstāstīt situāciju, nevis kaut kādi pārmetumi pretinieku aliansei vai vēl trešām aliansēm?
      Ja cilvēkiem ir jāklausās dzēlieni tikai no tavas puses, tad vari arī sagaidīt tādus pašus dzēlienus pretī.

Lucifers wrote:

Izdari pasaulei labumu, ja saki, ka pārstāj spēlēt spēli, tad arī to dari.
      Tas, ka es nespēlēju Epsilon, nenozīmē, ka spēle ir pamesta.

Lucifers wrote:

Tāpat visi zin visu patiesību, kas, kāpēc kidi pamet spēli.
      Šeit ir tas tavs "+kaut kas izdomāts no tukša gaisa, kur klāt nedaudz apvainojums".
      Pat ja tā būtu - kāds vispār tev būtu ar to sakars? Ne tu esi tajā ally, kas pret kidLv spēlēja, ne tavs pirksts tur tika pielikts.

Tāpat visi zina kā KidLv jūs karā nosēdināja uz ceļiem un noslaucīja 3 nedēļu laikā. Visi zina kā KidLv iedzina 80% jūsu spēlētājus palmās. Kā arī visi zina kā tika rakstītas vēstules no jūsu puses, lai pie jums vairs nebrauc un gribējāt karot ar P-Z, kas tajā brīdī bija pilnīgi neaktīvi kara ziņā. Vienkārši gribējāt paņem lielo kumosu, aplauzāties un tad gājāt pie, tajā brīdī, neaktīvajiem.

Kā arī, visi ļoti labi zina kā es tevi Solo uzvarēju (var redzēt pie solo kaujām) un visi ļoti labi zina kā Tu raudzāji, kad saprati, ka es varētu spēlēties ar mūri/garnizonu un tad teici, ka muksi mājās. Visi ļoti labi to zina.
      Tas arī ir tas iemesls, kāpēc es tev nepatīku, jo es personīgi un mana alianse tevi ir pazemojuši spēlē.
    • Labi, varbūt tomēr būs diskusijas, šitā pļūtīt pat zariņu govs nekāk kā tu te to dari, nevaru neatbildēt uz ko tādu :D :D Vāks, mīļākais hobijs putnus skatīties vai kaut kas vēl labāks? :D

Welington wrote:

Sākumā teici, ka biedri nekaroja, jo nebija laika, bet beigās izrādās, ka laika bija gana daudz, lai 2-4x dienā ienāktu, bet ne tik daudz, lai piemestu floti kaujā - kur loģika?
      Vot iedomājies savā cirvī vienu lietu, vienu lietu, ja tu to spēj. Aliansē mums ir apmēram 10-14 cilvēki palmā no 57. Apmēram 15 ražo armijas, 2-3 paši saceļ ko var un brauc palīgā, kuru regulāri sitās, Es un dzordzero, iepērkam armijas, prasam zeltu, lai varam karot, to arī daram. Tagad ir tāda lieta, ka ne visiem ir tā 24/7 smēde, ne visiem ir laika sekot līdzi kaujām, ne visiem ir tā laika, lai brauktu palīgā pa vienam un on pēc tam nomainīt viens vienam otru, kad vienam beidzas smēde un otrs pārņem stafeti. Nemaz neminot to, ka es sēdēju savējā pilsētā defā, kur tika uzkačāta munīcija un es varēju, jebkurā brīdī ar smēdi izbraukt ārā no defa kaujas un palīdzēt dažos gadūjumos ārpus lielās kaujas.

Welington wrote:

Es vienkārši izsaku savas domas un man ir tiesības izteikties arī negatīvi, ja es tā uzskatu.
      Tu neizsaki savas domas un to nekad arī normāli nebūsi spējīgs izdarīt to normāli. Visās tēmās kurās tu esi iesaistījies, tur ir vistīrākā vēžu lasīšana. Ne tu ar mani vienīgo esi kasījies, ar pārējiem arī (zoom). Tas viss pamats šajā forumā ir centies aizkaitināt pretinieku, vai tas tev tiešām ir baudas cienīgs kaifs?
      Dažrez ir rēcīgi palasīt ko tu te lasi un tad pasmieties ar zoom alianses vadību, kāds tu esi daiļrunātāj mutes varonis :D Par visiem Tu esi gudrāks, par visiem tu esi spēcīgāgs, bet reāli, kad notika neoficiālas kara sadursmes pagātnē, no tevis pat smakas nebija, nometi pludu, atbrauci, floti izsita vai ko toreiz tev izsita un iekāpi palmā un tupēji tur visu laiku.

Welington wrote:

Šeit ir tas tavs "+kaut kas izdomāts no tukša gaisa, kur klāt nedaudz apvainojums".
      Pat ja tā būtu - kāds vispār tev būtu ar to sakars? Ne tu esi tajā ally, kas pret kidLv spēlēja, ne tavs pirksts tur tika pielikts.
      Tāpēc, ka ar zoom vadību katru dienu sazinamies, vot kur ir prikols un nevienā vietā nekas nav izdomāts no gaisa.

Welington wrote:

Tāpat visi zina kā KidLv jūs karā nosēdināja uz ceļiem un noslaucīja 3 nedēļu laikā. Visi zina kā KidLv iedzina 80% jūsu spēlētājus palmās. Kā arī visi zina kā tika rakstītas vēstules no jūsu puses, lai pie jums vairs nebrauc un gribējāt karot ar P-Z, kas tajā brīdī bija pilnīgi neaktīvi kara ziņā. Vienkārši gribējāt paņem lielo kumosu, aplauzāties un tad gājāt pie, tajā brīdī, neaktīvajiem.
      Jā nenoliedzu, karā uzvarējāt. Kas bija, tas bija. Bet tajā pašā laikā, kad bija neoficiālas sadursmes uz jūrām, tad piedod atvaino, tad to pašu reto reizi tās spējāt vinnēt un nespējāt arī sauszemi noturēt. Interesanti, laikam, mēs tad neko nespējām un tagad, laikam, arī neko nespējam :thumbsup:
      Un tagad man ir viens sakamais par vēstulēm - Ko? Kādas tev vēl vēstules tika sūtītas? Tu galīgi esi saspiedis vienā vietā savu domājamo? Mēs ķipa rakstījām, lai "mūs neaiztiekat, ka mēs gribam ar p-z kauties"? :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Ko vēl izdomāsi? Varbūt mēs vēl prasījām miera līgumu? Varbūt mēs vēl prasījām, lai palīdzat mums karā pret p-z?
      Tad, kad neilgi sākām ar p-z naidoties es viens aizbraucu uz jūsu centru un pārējie manējie arī sāka gatavoties un jūsu galu. Loki nedaudz pasitās, norāvu 2-3 kolossus vienā dienā un aplenēs varēja lasīt, ka negribat karot, lai labāk viņš zeltu tērē. Labais, kur jūsu mudž no pilsētām, daudzas iespējas. A te karot negribējāt.

Welington wrote:

Kā arī, visi ļoti labi zina kā es tevi Solo uzvarēju (var redzēt pie solo kaujām) un visi ļoti labi zina kā Tu raudzāji, kad saprati, ka es varētu spēlēties ar mūri/garnizonu un tad teici, ka muksi mājās. Visi ļoti labi to zina.
      Tas arī ir tas iemesls, kāpēc es tev nepatīku, jo es personīgi un mana alianse tevi ir pazemojuši spēlē.
      Hā, hā iemet vēl iekšā informāciju, cik es vēl resursus pazaudēju, varbūt tie maģiskie skaitļi iesildīs tavu sirdi :thumbsup:
      Pirmkāt, sarunāta dueļa laikā, neviens nespēlējas ar mūri, cik man nav bijuši pagātnē sarunātie dueļi, neviens nav to darījis, līdz es satiku tādu indivīdu, kā tevi. Karā, kur viss ir iespējams, jā, es to saprotu, gan es to pielietoju, gan arī p-z pielieto spēlēšanās ar mūri, bet nu dueļos, laikam, tu tā saprati, ka tikai uzvarēsi mani.
      Es jau tev tajā brīdī rakstīju, ka tā dueļos nedara, tu nepiekriti man. Man pēc tam bija pie vienas vietas viss un es sametu kaujā, jo nav vērts spēlēties līdzi un tad forumā lielīties - Vai kāds es malacītis, es kaujā dueļu pieveicu Luciferu. Dueļos ir gan vienam pretiniekam, gan otram ir vienādas spēles opcijas, bet tev bija tajā pašā laikā AP opcija savā pilsētā + 40 lvl mūris.

Jā pazemojuši nudien mani esiet nepajokam, malači, pat efektu nekur nejūtu, kad es būtu kaut kur pazemots :thumbsup:

P.S. Tu esi un vienmēr būsi cilvēks ar savu viedokli wellington, kurš nepiekritīš nevienam, tev jāpierāda sava taisnība, jāuzspiež savi uzskati. Rets tavs uzrakstītais gabals nav miskastē metams. Agrāk, kad bija kara sarunas, Es speciāli runāju riebības, beigās pateicu, paldies, izrādīju cieņu un vairāk necentos ar jums ielaisties sarunās, bet tev vēl, laikam, sirsiņa trīc, ka runāju ar jums diezgan asi. Vienmēr Tu iegrūdīsi kaut kādu riebību, bet reāli tavus darbus neviens neredz un arī neredzēs, varēsi aiziet no Epsilon pasaules un sākt citur savus ikariam gaitas kā lielākās verbālās nesaturēšanas varonis.