Pinned Servera sarunas - Karošanas serveris

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
    Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• Servera sarunas - Karošanas serveris

Tā kā itin bieži ir novērots, ka vairāku sadaļu tēmās spēlētāji sāk apspriest dažnedažādas ar pamattēmu nesaistītas lietas (piemēram - slavas zāles tēmā sāk risināt savus konfliktus u.t.t.), tad nu foruma administrācija izlēma izveidot īpašu tēmu - Servera sarunas. Šeit varat papļāpāt viens ar otru, apspriest alianšu attiecības, konfliktus, diskutēt par to, kura alianse ir labākā, kurš karotājs ir spējīgākais un visu pārējo, kas nospiež sirdi.

Der atcerēties:
      • šī tēma ir paredzēta tikai sarunām un pļāpām - kariem, slavas zāles kaujām, dueļiem, kaujas ziņojumiem, palīdzībai un tirgum joprojām ir atsevišķas apakšsadaļas;
      • ieraksti, kas neatbildīs augstāk minētajās sadaļās veidotajām tēmām, visticamāk tiks pārvietoti uz šo tēmu (ja vien nebūs pilnīgi bezjēdzīgi un papīrkurvim piemērotāki);
      • šajā tēmā joprojām ir spēkā vispārējie foruma noteikumi, kas aizliedz vienam otru apvainot, lietot nepiedienīgu valodu un darīt citas nesmukas lietas.
      Ceru, ka šis būs kaut daļējs risinājums bardakam, kas notiek daudzās tēmās... un nenāksies slēgt arī šo tēmu.
      Agrāk es domāju, ka daži cilvēki ir stulbi....tagad droši zinu - lielākā daļa cilvēces patiešām tādi ir. Kad beidzot būs apokalipse?
    • Bet visu jau to ziepi savārīja Life, kurš domāja, ka ir varens. Tad izveidojās Rēzeknes Gaļas Kombināts. Tad viņi visi sāka domāt, ka ir vareni. Uzmeta savas pakas pret citām pakām. Viņu pakas beidzās. UP punkti palika, ģenerāļi ne visai.
      7 gadus lāga nebiju spēlējis šo spēli un jau biju piemirsis cik ļoti P2W tā ir, bet hei - tā kā neviens nespiež maksāt, izskatās, ka tīri labi var iztikt arī bez. Jebkurā gadījumā ceru uz drīzu RGK augšāmcelšanos, lai dzīve jestrāka.
    • Cepī šitie gudrie spēlētāji :D Gudreļo, ka pakas sitam ārā :D Smiekli nāk. Paši pie mūsu pirmā uzbrukuma izbliezāt pakas vaļā. Un kāds bija rezultāts ? 2 no jūsējiem ir zem palmas un 1 vispār neaktīvs jau :D un mēs pat nevienu paku neizmantojām :D

Nepiedienīgus izteicienus nav atļauts rakstīt un burtu aizstāšana ar citiem simboliem nepalīdzēs!
      Andžejs
    • RGK ir svarigaka gilde serveri, faktiski vienigie oponenti. Es uz vel viens no gildes apturejam jebkadus uzbrukumus jums uz paris dienam lai varat savakties un atjaunoties. Sist atrazotos 100 generalus nesniedz nekadu gandarijumu no speles. Ceru Jus spesiet klut specigaki un palielinasiet savu jaudu, jo neesam jau seit nakusi lai uzbuvetu 18 lvl muzeju. Par labam kaujam tuvakaja laika, bez pienacigi aizraujosam atrakcijam rezultats bus - delete or palma.
    • Īsti nevar saprast, ko tu raksti. Izskatās, ka mēs esam lieli draudi jums, ja jau pat sačupojaties ar LV aliansi un kopīgiem spēkiem mums uzbrūkat :D Plus, pie pirmajiem draudiem ambras vēl sapirkāt, oh well. Neizskatās, ka jums baigi izdodas. Joprojām esam pirmie UP/AP

Iepriekšējo ierakstu nav pilnībā jācitē! Fox
    • Karalis Arturs wrote:

RGK ir svarigaka gilde serveri, faktiski vienigie oponenti. Es uz vel viens no gildes apturejam jebkadus uzbrukumus jums uz paris dienam lai varat savakties un atjaunoties. Sist atrazotos 100 generalus nesniedz nekadu gandarijumu no speles. Ceru Jus spesiet klut specigaki un palielinasiet savu jaudu, jo neesam jau seit nakusi lai uzbuvetu 18 lvl muzeju. Par labam kaujam tuvakaja laika, bez pienacigi aizraujosam atrakcijam rezultats bus - delete or palma.
      Paldies par komplimentu. Žēl ka mūsu pretiniekus nevaru apglaimot tāpat, jo karotāji neesat ne jūs, ne Lv. Iemesls tam? Atnākt uz kara serveri un uzreiz noslēgt miera līgumu, par to cik saprotu Lv apvainojās, ka mēs tādu lietu neapstiprinājām. Ja mēs to būtu izdarijuši noteikti būtu mēs pret jums vai vēl labāk top 3 alianses sēdētu zem miera līgumiem.
      Respect Is Earned, Not Given

Kara servera drāma: "viņš tak tavs draugs, teici ārā nemetīsi"
    • Oi, nesāksim jau pieminēt kara serveri ja?
      LV alianse- pirms es tur iestājos, bija 4 biedri, kā zināms biju agresīvākais spēlētājs, tobrīd alianses kopējie punkti bija mazāki par maniem.
      Es teicu, kad maziem biedriem sagādāšu nepatikšanas ar sevis atnākšanu... (bija doma pašam taisīt aliansi bez biedriem).
      Teicu, lai mēģina ar vienu top aliansi noslēgt miera līgumu, lai nemetas top2 alianses uz vienu roku un mēs nepaliekam zaudētājos (tobrīd bijām mazi)
      Iestājos -LV- aliansē, sakumā ar domu uz laiku, kamēr nebija iespēja okupēt, bet nu jau esmu atbildīgs par to ko esmu uzbūvējis....
      Esmu vienmēr bijis par jauno spēlētāju piesaisti aliansēm un apmācīt jaunos spēlētājos, jo kara serveris ir īsts funktieris.
      Tākā biju tik veiksmīgs daudzi vienkārši pievienojās mums....Vairs es -LV- aliansi nepametīšu, daudzi jaunie izvietojās blakus man un iestājās aliansē dēļ manas agresijas.....
      Mums RGK aliansē nav žurkas jeb viltus konti, nevajag izmantot manu labo sirdi palīdzot jauniem, lai iefiltrētu spiegus....

Nu jau -LV- alianse no nepieredzējušiem spēlētājiem (ne tik pieredzējušiem) ir izveidojusies par lielu aliansi...nākuši klāt pieredzējuši spēlētāji, ko jau agrāk pazinu un ikariam ceļi kurstojušies....

P.S Neizliecies tik nevarīgs ne jau RGK biedri, apspriež kultūrās, ar veco (Boniju un Klaidu) Ronda un Kukers Aliansi -UN-, ir vismaz 20 uzietas sarakstes ar -UN- vadību no RGK puses, nejau resursus maina un diezvai kašķējas... Pazīstu Rondu ar Kukeru, viņi klusi nemanot malā attistīsies un sabūvēs infrastruktūru un tad metīsies karot......
      Mēs jūs abas alianses turēsim uz pulsa....

P.S.S. Lūdzu RGK biedri, neesiet zemiski un nerakstiet tādas apvainojošas vēstules kā no cūku kūts.....Ja vēlaties izteikt draudus un iesaistīt realitāti, tad padomājiet to, kad neziniet kas sēž otrā pusē, esmu karstgalvīgs,taču pacietīgs, dēļ daudziem parādniekiem esmu izveidojis parādu piedziņas firmu, un sniedzu pakalpojumus..... tāpēc ar plikiem draudiem mani neiebiedēsiet, tikai liksiet manīt sevi un paliksiet zem lupas sevi. piem. no kādas IP rakstiet.
    • Kara serveri pieminu, jo ja nemaldos tu biji pirmais, no kā nāca lielās runas cik tev liela pieredze no citiem serveriem un kāds karotājs esi, bet tajā pašā laikā jau meklē miera līgumus. Nevaru neko teikt par pieredzi un cik labi tev tur gājis no citiem kara serveriem, jo tajā laikā pats vair vispār nespēlēju, kad tādi parādīties sāka.
      Atsūti kādu no tām sarakstēm, jo šis mani ļoti ieintriģēja kā arī parādi tos dzīves draudus, kur kāds ir rakstijis. Kaut vai spēlē droši sūti mani tas ļoti interesē.
      Tu arī nezini, kas sēž otrā pusē. Ja ļoti interesē uzraksti pm, ja nē tad pats arī pieseko ko raksti.
      Respect Is Earned, Not Given

Kara servera drāma: "viņš tak tavs draugs, teici ārā nemetīsi"
    • THOR wrote:

Karalis Arturs wrote:

RGK ir svarigaka gilde serveri, faktiski vienigie oponenti. Es uz vel viens no gildes apturejam jebkadus uzbrukumus jums uz paris dienam lai varat savakties un atjaunoties. Sist atrazotos 100 generalus nesniedz nekadu gandarijumu no speles. Ceru Jus spesiet klut specigaki un palielinasiet savu jaudu, jo neesam jau seit nakusi lai uzbuvetu 18 lvl muzeju. Par labam kaujam tuvakaja laika, bez pienacigi aizraujosam atrakcijam rezultats bus - delete or palma.
      Īsti nevar saprast, ko tu raksti. Izskatās, ka mēs esam lieli draudi jums, ja jau pat sačupojaties ar LV aliansi un kopīgiem spēkiem mums uzbrūkat :D Plus, pie pirmajiem draudiem ambras vēl sapirkāt, oh well. Neizskatās, ka jums baigi izdodas. Joprojām esam pirmie UP/AP
      Ambras nopirka tikai viens no mūsējiem. Pārējie cik zinu nav ielikuši ne kapeikas. Kas attiecas uz tiem kas palmās - atrodas komandējumos un iespējams būs atpakaļ. Kas attiecas uz -LV- - stratēģisks gājiens, lai paši neesam tie, kam jācīnās pret divām aliansēm reizē. Jums to neviens neliedza.
      Kas attiecas uz kaušanos - kaut kāda iemesla dēļ jums ĢP neceļas lāga. Nenoliegšu - es ikariam nemāku spēlēt, taisu dumjas kļūdas un šorīt pat nepamodies nosūtīju kareivjus aizsargāt tavu pilsētu. Pilnīgi muļķīgs gājiens, bet kaut kā izdodas ieklapēt mazliet par spīti tam.
      Tāpat arī kopējos punktos, pat atskaitot Cezaru, jums nemaz tik viegli neiet.
      Kamdēļ tik sāļi?
    • Kara serveris, ir tā nosaukts, jo šeit viss ir paātrināts par 3x (gribi cel mājas, gribi pēti, gribi taisi top salu, gribi karo,gribi pirāto..... tādus rekordus būtībā vieglāk sasniegt, uzstādītos mērķus, ko citos serveros varbūt nespēj izdarīt... pats tu King Ragnār teici, ka tev vienalga par mūsu aliansi un exs, tagad tu pārmet par miera līgumu.

cepums1 aizvainoja manu mammu, un teici kad izrēķināsies (citādos vārdos) ar mani spēlē un dzīvē... zinot manu situāciju dzīvē es draudos uztveru nopietni un labākā aizsardzība ir uzbrukums (teici, kad viņš ir tavs draugs un nemetīsi ārā no alianses un spēlē kopā iota) Laikam jums tāds lopu ganāmpulks vien ir...
      manuprāt, cepumu arī nobanoja.
      Edzuu arī nefeini aizvainoja mani ar rupjiem vārdiem...
      Thors pat forumā, izmanto verbālo caureju, privātās vēstulēs nebija labāk.

Šīs rupjās vēstules nepārpublicēšu, es tikai uzrakstīju, lai tauta zin, kādi ir šie spēlētāji, un paši izlemj vai sadarboties citos serveros.

P.S. GF ir izstrādājusi patērētāju uzticību, nedzēšot kontus, tāpēc nevajag satraukties, būtībā nezinu cik kara serveri ir atvērti, bet zinu to, ka visus atvēra vienā laikā kas ir aizdomīgi, ja būsim maz mūs pievienos en. kara serverim, ne pa velti arī tas ir atvērts uz mūžu, un tas ir veikls gājiens no GF ( iegāju en serverī) summas, kas ir iztērētas ir augstas, jo GF ir iemantojusi uzticību, kad konti netiks dzēsti ilgi. LV uz priekšu mums ir iespēja attīstīties mierīgā vidē.... un pēc laika ielekt En. ares3. (en serverī jau 7k ģp un top1 izpētīts jau līdz nākotnēm var manīt atvēra vienā laikā ar LV )
    • Es jau paskaidroju, -LV-, alianses līderis, ļoti cītīgi mani vilināja uz aliansi, tobrīd alianse bija ļoti maza bez perspektīvs.
      Taču līderis bija laipns un civilizēts (nevis kā daži RGK biedri), viņš sevi pozicionēja, kā jaunu un ne tik pieredzējušu spēlētāju, tad nu es nolēmu palīdzēt un lēnām jau šis spēlētājs aug kā līderis, gan kā spēlētājs.
      Arī pirmās naktis man iedeva ģenerāli (tikai uz nakti), es veiksmīgi nositu daudzu pāri darītāju armijas un devu zaļo gaismu maziem iet laupīt, tā nu mēs augam...
      neatstāju nelaimē nevieno mazo spēlētāju ar bloķētu ostu.... Varbūt tāpēc mēs augam? Varbūt tāpēc Jums jāsūta žurku konti mūsu aliansē.
      Parādīju vēl pāris labus žestus augstāka top spēlētājiem un viņi atnāca...
      Es pat nezinu, Man nebūtu problēmas ar -UN- aliansi arī noslēgt mieru, bet zinot tādu lopu ganāmpulku kā RGK, nezinu vai kāds gribētu sadarboties.
      Arī varētu karot pret tiem pašiem -UN- taču zinu, kad viņi cienītu mūs un mēs viņus :thumbsup:

P.S. Pieredze no sporta- pēc vasaras lauku turnīriem sportā esmu ieguvis zemiskus izlēcienus kā pārdurtas riepas, bet pēc virslīgas spēlēm ar pretinieku esam sēdējuši restorāna vai alus barā ''Miezis".... Ceru sapratāt, ar kuru alianasi pēc kara vari pasēdēt iedzert aliņu pirtī 8-) , bet ar kuru tev bez maz vai uz policiju jādodas :thumbdown:
    • Vecīt, kas tev vainas ? :D
      Kāds -UN-, kādas mūsu žurkas jūsu aliansē ? Ko tu vari visu laiku izdomāt un pīkstēt, cik mēs slikti un kāds tu varonis esi ? :D
      Cik es zinu, tad vienam mūsu biedram ir karš pret -UN- citā serverī, tas laikam tiešām nozīmē, ka mēs te kaut ko marinējam :D

Iepriekšējo ierakstu pilnībā necitējam!! Fox
    • Es nezinu, mēs ar Spartax pa 2viem sitāmies pa kara serveri, visu laiku, tobrīd es biju LAT, un viņš CL... skype visu laiku čats online un tas netraucēja kopējās kaujās LAT un CL būt pretējās frontēs, bija tikai vīru goda vārds, kad neuzbruksim pa tiešo viens otra pilsētām.
      Lūk tāds ir ikariam, no lielu dūžu cīņām.....
      Tu jau vari nezināt, bet bija uzbrukumi vaktēti no iekšienes pēc online laikiem....

Bet THOR, vai tik tu nebiji šōdien uz manas salas? ?( Aizmuki tā kā kāds tev kolosu būtu iedevis, es tik nekur 5lvl nekur nemanu.
      Tevi piemeklēs tāds pats liktenis kā Celmu un edzuu, kad pēc bana nenāksi online :blackeye:
      Man jau prieks, ka RGK pastāv.
    • Jauns serveris, jaunas alianses jauni sabiedroti, citi ienaidnieki.
      Alpha ar Spartax bijām ienaidniekos, un forumā pat bija pieteikts karš LAT vs CL, taču kara serverī dibinājām aliansi kopā un bijām kopīgā sarakste telefona, skype un spelē..
      Ar to es saku, ka tava 1 alianses biedra naids ar kādu no -UN- alianses neliedz sadarboties kara serverī divām aliansēm....
      Bet ja nu tu visus ienaidniekus, kuri tevi izlaupa apsaukā, tad tas varētu būt nepatīkami, ar cūku ganiem neviens nesadarbojas.