Pinned Servera sarunas - Kappa

  This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

  Hi,

  You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
  Please register there to continue with usage.

  Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

  Ikariam team

  • Servera sarunas - Kappa

   Tā kā itin bieži ir novērots, ka vairāku sadaļu tēmās spēlētāji sāk apspriest dažnedažādas ar pamattēmu nesaistītas lietas (piemēram - slavas zāles tēmā sāk risināt savus konfliktus u.t.t.), tad nu foruma administrācija izlēma izveidot īpašu tēmu - Servera sarunas. Šeit varat papļāpāt viens ar otru, apspriest alianšu attiecības, konfliktus, diskutēt par to, kura alianse ir labākā, kurš karotājs ir spējīgākais un visu pārējo, kas nospiež sirdi.


   Der atcerēties:
   • šī tēma ir paredzēta tikai sarunām un pļāpām - kariem, slavas zāles kaujām, dueļiem, kaujas ziņojumiem, palīdzībai un tirgum joprojām ir atsevišķas apakšsadaļas;
   • ieraksti, kas neatbildīs augstāk minētajās sadaļās veidotajām tēmām, visticamāk tiks pārvietoti uz šo tēmu (ja vien nebūs pilnīgi bezjēdzīgi un papīrkurvim piemērotāki);
   • šajā tēmā joprojām ir spēkā vispārējie foruma noteikumi, kas aizliedz vienam otru apvainot, lietot nepiedienīgu valodu un darīt citas nesmukas lietas.
   Ceru, ka šis būs kaut daļējs risinājums bardakam, kas notiek daudzās tēmās... un nenāksies slēgt arī šo tēmu.
   Agrāk es domāju, ka daži cilvēki ir stulbi....tagad droši zinu - lielākā daļa cilvēces patiešām tādi ir. Kad beidzot būs apokalipse?