Sarunas: Talanti [-T-] vs Iotas Ieņēmumu dienests [-IID]

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• Kaut kā neliekās, ka nav laika priekš ikariama. Biežāk forumā sēdi nekā es.
    Ja jau nav laika un sēdi zem palmas, tad nemaz nevari zināt pilno situāciju, par kuru tu tagad strīdies ar visām četrām.

Guni, velciet ara paši savas fermas. 1/5 no jums zem palmām sakāpuši. Starpcitu, vairāk jums sēž zem palmas spēlētāji nekā mums. Jau no paša kara sākumu.
    Tā kā, lūdzu, sāc filtrēt savu bazaru. Un neraksti tukšu, nelietderīgu pļuru, kura man pēc tam ir jālasa, tādā veidā izniekojot 3 minūtes savas dzīves.

Mans opis reiz teica: "Ja nav ko teikt, tad labāk paklusē"
  • Tieši tā. Ja sēž palmā, tad lai patur mēlīti aiz zobiem, jo neko par kara situācijām nezin. Nav man taisnība?

puuu cepuri nost. Par spīti laika trūkumam mēģina karot. Iet palmā tikai tad, kad nu nekādīgi nevar. Forumā neko gudru neraksta. Nevis sēž palmā no kara sākuma un raksta dzeju kā kara varonis.

Kapēc vispār šeit ir kas jāraksta? Apnika karot? Sāksim verbālo karu?
    Sākām par atskaiti, nu jau par palmām sākām runāt... Drīz sāksim strīdēties par to, kurš kārtīgāk brokastis paēdis?

Kā no sērijas: Pa sienu lien 2 ķieģeļi. Viens sarkans, otrs pa kreisi.
  • Jaunais- wrote:

Tieši tā. Ja sēž palmā, tad lai patur mēlīti aiz zobiem, jo neko par kara situācijām nezin. Nav man taisnība?
    Nav tev taisnība, par karu visi ir kursā.

Un jā exit jau pirms kara ir palmā, un pārējie: Bonija, Klaids un eddo, pēc atskaitēm spriežot, nav nekādas fermas :D
    No jūsējiem 5 palmā un 1 neaktīvs: sigh, BigMike, Nikeeens, Puuuu, Lone Wolf (i), Bjorn Ironside-

Draudzīgs ieteikums, turpmāk liec konkrētus faktus galdā, pirms izdari pārsteidzīgus secinājumus.
    Paldies par veltīto laiku posta izlasīšanai.
  • Kāds sakars tagad tam? Tas, ka Jūs bēguļojat, izvairaties no visam kaujam, kaa saprotat, ka nav kur atkāpies, taa mainat valdības formas, ejat Palmas utt, pats bruw kā šim uzbrūk, tā raksta jēlus tekstus, kā piemēram, karš jau mēnesi, pirmo reizi uzbrūc man. ( nav citēts, tāpēc varu šeit rakstīt bez vienošanās ) kaut paskatoties no otras puses, vēl līdz šim neesmu saņēmis uzbrukumu...!

Tāpēc tas liekas smieklīgi, Jaunais arī raksta, ka virinam tikai mutes utt, Jūs kaut reizi apskataties ko paši rakstāt? Jūs visu laiku mūs provocējat, kad atbildam, tad arī uzreiz nav labi!

Vienojaties sava starpā, nerakstīsīet Jūs visādus murgus, nerakstīsim mēs.
  • Šovakar no 20.00 līdz pat šim brīdim (23:37) skrēju pakaļ Playmanam, Vinetiņai un Wilsonsam cauri divām salām. Katru reizi, kad esmu pietuvojies, šie pārvietojas uz citu pilsētu. Viss ko šie trīs prot, ir sist mazākus un vājākus spēlētājus. Uz godīgu cīņu vienīgais, kas no -T- ko prot ir Edzonss. Tagad gaidu kārtējo repliku no Wilsona puses, kas šoreiz bija par vainu un kāpēc mukāt. :)
  • down wrote:

Arī Jums ir multi konti. Pat Tavam priekšniekam Edzonam ir multikonts tieši priekš flotes. Nerādi ar pirkstu uz citiem, ja pašiem tādas skabargas acīs. Karš jau tieši tam ir domāts - atbrīvotu aliansi no liekēžiem. Neticu, ka Jūs nevienu spēlētāju neizmetīsiet šī kara laikā.
    Vispār jau, es sev pretinieku uz jūras šovakar neatradu.. Tā kā, par kādu mazāku sišanu Tu runā?
    Kurš/i konkrēti būtu tie mazie cietēji?
    Atkal runā apstrakti, neminot konrēti..
    Varējāt vismaz sava multa floti nenoslēpt, lai man ir ko darīt.. :/
  • Max Payne wrote:

Tieši tā, sēž palmā jau pirms kara, tātad nekāds sakars tiem spēlētājiem nav ar karu!

Nevis kā Jūsējie, kā kaut kas, tā uzreiz palmā mūk, pēdējais spēlētājs tā izdarīja puuuu :)
    Esmu vienīgais kurš iegāja palmā, kāds te tagad sakars ar Mūsējiem? ;D Jūs tā kā mazas meitenes ak nē pieskaitīs liekus 4-5k ģp klāt nu dirsā, kā Jūs šito pārdzīvosiet. Jūs pieteicāt karu, bet tā arī nevienu reizi neatbraucāt smuki kadi 7-8 cilvēki uz mūsu galu, kā mēs pie Jums, jā nebija tā kauja mūsu pusē, bet tomēr :)
    P.S Katrs spēlei velta tik daudz laika cik var, un ja cilvēks saprot, ka negrib nevar, vai vēl kādi apstākļi kāpēc neizmantot Atpūtas režīmu? Spēles sastāvdaļa, tikai vājākie par to var raudāt. :)
  • @down
    Tā lieta saucas stratēģija. Gluži tāpat kā, piemēram multu izmantošana atbalstam. ;)
    Ar pareizu stratēģiju arī uzvar karus. ^^
    Pats minētajā izbraucienā nepiedalījos, bet šķiet, ka -T- ir izbraukuši plusos. Tātad mērķis ir sasniegts. ;)

Gribi "Fair play"? Piesaki dueli attiecīgajam spēlētājam! :)
    Cogito ergo sum. Domāju, tātad esmu.

/Renē Dekarts/

• Savu ierakstu gribēju publicēt pa dienu, bet nebij tik lielas drosmes līdz šim brīdim, kad ieraudzīju, ka mans uzrakstītais tomēr piepildījās.

Sākumā strīds par kaujas atskaitēm kurā ir iesaistīta trešā puse, tagad par atpūtas režīmiem. Tālāk droši variet diskutēt par kolosa izmantošana, bēgšana / izvairīšanās no kaujām utt., bet lūgums tomēr iztikt bez provocējošiem tekstiem. :ninja:

Šī ir stratēģiskā spēle, katrs var izmantot jebkāda veida stratēģiju (tajā ietilpst arī palmā sēdēšana, kolosa izmantošana, kauju veidošana, izvairīšanās no kaujām utt.).
    ____▄▀▀▀▄▄▄▄▄▄▄▀▀▀▄───
    ───█▒▒░░░░░░░░░▒▒█───
    ────█░░█░░░░░█░░█────
    ─▄▄──█░░░▀█▀░░░█──▄▄─
    █░░█─▀▄░░░░░░░▄▀─█░░█