Sarunas: Talanti [-T-] vs Iotas Ieņēmumu dienests [-IID]

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• Es teikšu tā!

Man, kā T alianses līderim, ir vienalga kādi šeit ir noteikumi, viņi tiek ievēroti!

Bet karu pieteicām mēs, arī noteikumus izdomājām mēs, nevis ikariam administrācija!
    Piesakot ir skaidri un gaiši rakstīts izsistie gp 500, un arī skaidri un gaiši ir rakstīts T vs IID nevis IID vs T, GTR utt......

Tāpēc atskaites mēs vienkārši neskaitīsim!
    To Jūs varat ņemt vērā!
    Varat stāties ar saviem mūltiem ārā no alianses, iet citās aliansēs, lai bojātu atskaites utt, to neviens Jums aizliegt nevar!

Ja vienības nav kāpušas kara laukā, tad, protams, atskaiti ievietot var, kā piemēru, mūsu lielā kauja uz 5*:5*, kur GTR iesaistijās kaujā ar šāvējiem, bet tiklīdz ieraudzijām, atsaucās. Rezultātā viņa vienības ne reizi netika redzētas laukā ( kara lauka aktīvajā daļā ) un tika atsauktas!
    Atskaite bija derīga, tā pat kā vērotāji, tie nevienam netraucē 1pīķis, 1 pavars, 1 metējs utt!!!!

Tas jau paliek smieklīgi, vot, piemēram, Sargi cīnīsies pret aliansi V, es iesūtīšu 1 pīķnesi, kāds pārstāvis no IID iesūtīs 1 pīķnesi, un tas uzreiz nozīmēs, ka kaujas atskaite ir derīga šajā sadaļā, skaitīs izsistos gp utt! Man tas liekas absurds un kārtējā nepilnība spēlēs.

Es uzskatu, ka katrs gadijums ir jāizvērtē atsevišķi, Down uzlīda uz salas, neuzbruka T aliansei, uzbruka GTR, tātad zināja kur iet, tas, ka T alianses spēlētājs pievienojās aizsargāt veco alianses biedru, nenozīmē, ka kauju var ievietot šeit. man tur bija tikai 1 pīķnesis!

Vai arī tad izvērtēt pēc citas metodes, kurā pilsētā kauja notika:
    Ja notika T vai IID alianses pilsētā, un pievienojās cita alianse, tad visu var skaitīt!
    Bet ja kauja norisinājās pilnībā citas alianses biedra pilsētā, kaujas sākumā neviens no T alianses nebija ( tikai vēlāk pievienojās ) atskaite nav derīga!

Ar cieņu, T alianses Līderis, Edžonss!
  • 14k wrote:

Vairāk nīdēšanas nekā atskaites :)
    Cenšamies jau, meklējam IID un sitam ārā, nav tik viegli viņus vairs atrast, visus kas sēž uz vietas izmetuši ārā, pats Down arī tik pa naktīm brauc, pa dienu riņķo, slēpjās, bet nu pienāks tas brīdis, kad pieliksiem pie mūra sienas :)

Tā jau nav ko piebilst, lielākā daļa IID ir sakarīgi, gudri un izcili spēlētāji, bet ir arī negatīvie spēlētāji, kas māk ļoti uzvilkt, nespēj samierināties!!!

Nesaprotu pat kāpēc bija jācitē mans iepriekšējais posts, pateicu, ka man vienalga par noteikumiem, un tie tiek un tiks ievēroti!
    Bet nu Down jau paturēt muti ciet nevar, jāver vaļā pie katras izdevības, jākomentē ko var, nu tad sadali arī šo postu sīki un piekasies pie katra mana vārda, vai arī labāk pie burta!
    Sviests kaut kāds, labi šodienai pietiks, ieteiktu @Draxo kā senos laikos uzlikt karam 24h pauzi sarunām, lai spēlētāji nomierinās!

Jauku vakaru!
  • To ka derīgas mēs sapratām jau sen, 2 reizi tas nav jāsaka!

Bet nu izvēlies kā skaitīsi, mums mūltu arī ir daudz, ja vēlaties šo karu padarīt par negodīgu un neinteresantu, tad tik uz priekšu, paši Jūs to izvēlējāties!

Nu ko, ceļam visi mūltos 100000 šāvējus un mīnas, kad kāds IID iet kaujā tik sūtam iekšā IID pusē, karojam kamēr IID spēlētājs jau sen būs prom no apvāršņa, tad tik smuki apsitīsim mūsu mūltus, un lepni liksim forumā cik esam vareni, stiprinieki, kruti utt.
  • Tad gribētu pajautāt administrācijai pēdējo lietiņu par atskaitēm kuras atļauj skaitīt karā, bet kuras nebūtu jāskaita!!!

Ja jau Jūs ieskaitat kautju, kura nav norisinājus IID pilsētā, kur tiek apsista GTR alianses spēlētāja armija!

Tad sanāk, es varu tagad ieet mūltā, uzlikt celties, piemēram, 700 šāvējus, 30 pavārus, 1000 sķēpus, 100 mīnas.
    Paspiegošu, kur atrodas kāds IID ar 1 metēju vai pīķi pilsētā!
    Tad aiziešu aizsargāt.
    Kāds no T alianses ies uzbrukumā, sasitīs visu mana mūlta armiju.
    Smuki pavēros, kā atšķīrās gp.
    Ievietos atskaiti forumā.
    Un priecāsies, par negodīgi uzvarētu karu??

Vai tiešām spēles administrācija vēlas mūs visus aizbiedēt prom?
    Jā, ir spēlētāji, kas nespēj tik ātri samierināties.
    Jā, ir arī spēlētāji, kas nespēj uzvarēt karu godīgā ceļā un tāpēc to cenšas izdarīt savādāk, tas par varonīgo Bruw!
    Beigu rezultāts, atkal viss būs pa vecam, nekas nekur nenotiksies, jo cilvēkiem - spēlētājiem vairs vispār necelsies roka ko aktīvi darīt!
  • Kapēc kādam ir kāds jānoniecina?
    Nevaram vienkārši spēlēt?
    Neviens nesūdzās, ka jūs ar GTR un ETH aliansi slēdzat garnizonus un viņi jūsu vietā ar flotēm apstaigā salas, kamēr jūs biedri paralēli okupē vai laupa mūsu biedrus.
    tapēc, ka mēs par tādām lietām neīdam nenozīmē, ka mūs tas apmierina.
    Karš jau nebija godīgs, kad jūs pieteicāt karu, kad mums vēl bija karš ar GTR.
    Vēl negodīgāks palika, ka jūs ar GTR un ETH kopīgi reidojāt salas. (jūs ar sz, GTR un ETH ar floti).
    Jums taču tik labi iet, bija labs handikaps, palīdz 2 alianses ( nesaku, ka regulāri, bet kara rezultātu tas ir ievērojami ietekmējis), tāda 1 kauja ir tik sāpīga?
    Nu vot, ir mums beidzot iespēja izmantot jūsu palīgu nemākulību mūsu labā, kapēc mums to neizmantot???

Pabeidzam šo karu, lai varam visi doties baudīt skaisto laiku.
    Pēc vasaras noteikti pieteiksim jaunu karu, kurā visu apspriedīsim pirms tam un pabrīdināsim jūs laicīgi iepriekš, lai jums nebūtu tādi paši pārsteigumi, kā mums.
  • Max Payne wrote:

Jā, ir arī spēlētāji, kas nespēj uzvarēt karu godīgā ceļā un tāpēc to cenšas izdarīt savādāk, tas par varonīgo Bruw!
    Es ceru, ka tu pats saproti ko runā?!. Es neko speciāli necēlu. Mans mērķis bija izsist GTR armiju, nevis -T-. Tas, ka Jūsu biedrs izlēma pievienoties kaujā, kur vairs nebija kam palīdzēt (Biju jau ticis līdz šāvējiem) nav mana vaina!
    Mans mērķis nebija iegūt atskaites karam.
  • Pāris postus augstās es izteicu savu viedokli par šo visu.
    Lūdzu, oponējiet manu viedokli.
    Ko jūs darītu, jeb nedarītu mūsu vietā šajā situācijā?

Ja neliktu atskaiti, tad ko darīt ar tām neretajām situācijām, kad GTR un reizēm ETH palīdz T aliansei noslēgt salas ar kuģiem. Visas jūras kaujas pret GTR, lai T aliansi nosprostotu uz salas. Kapēc par to neviens nerunā no jūsu puses? Tur redz viss jūs apmierina, ne tā??

Tagad tā. Pieveram savas priekšlūpas ciet un spēlējam spēli.
    Ne jūs vienīgie jūtaties apbižoti, tikai mēs par to neīdēsim.
  • Neviens tak neliedz jums izmantot garņus un reidot salas. Un starp citu ar ETH ir sadarbība ar GTR nevis mums. Tas nenozīmē, ka automātiski ETH ir mūsu sabiedrotie.

down wrote:

Max Payne wrote:

Es ceru, ka tu pats saproti ko runā?!. Es neko speciāli necēlu. Mans mērķis bija izsist GTR armiju, nevis -T-. Tas, ka Jūsu biedrs izlēma pievienoties kaujā, kur vairs nebija kam palīdzēt (Biju jau ticis līdz šāvējiem) nav mana vaina!Mans mērķis nebija iegūt atskaites karam.
    Tad kāpēc atskaite bija jāliek forumā, ja jau vēlējies izisist GTR? Tikai tāpēc, ka pēc noteikumiem it kā ir derīga ja?