Pirmā nopietnā kauja.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Pirmā nopietnā kauja.

ikalogs.ru/report/a281ebdc2383…c238311e8aec874d02b99d232

Prieks, ka serveris ir pietiekami attīstījies, lai jau spētu notikt šāda veida kaujas. Žēl gan, ka -T- alianse, jau tā ar krietnu pārsvaru attīstībā (baloni) nespēja ar mums tikt galā un nācās saukt _V_ alianses palīdzību. Kā nekā, paldies par cīņu vīri, parādā nepaliksim, gaidiet mūs ciemos jūsu arhipelāgos! :thumbsup: :thumbsup:
    • Ja paši nebūtu saukuši Sargus palīgos, tad arī mēs nebūtu saukuši!
      Tas, ka liela daļa sargu un IID netika uz salas, jo ostas bija bloķētas, un netika nodrošināta droša piekļuve salai, vairs nav mūsu problēma, un tāpēc nebūtu jāvaino T aliansi, ka V alianse atnāca palīgos!

Kauja bija skaista, un gaidam daudz lielākas :)
    • Kur tieši es kādu vainoju? Es vienkārši uzskaitu faktu, ka ar visu savu milzīgo attīstības pārsvaru (it īpaši pētniecībā) jums nepietiek un jāsauc palīgā citi. Jā, mēs arī saucām sargus, bet trīs no šiem tik ieradās, kas nekādu dižo kaujas iznākumu neizmainīja. Lielākajai daļai mūsu biedru pat vēl nav helikopteri. Nekas, drīz vien kaujas būs godīgas un tad jau atklāsies kuri ir tie labākie karotāji.
    • Spēles hronoloģija īsumā.

Spēles sākums, izveidojās kašķis ar T aliansi.

T atrod sabiedrotos (GTR)

Tiek pievērsta pastiprināta uzmanība GTR aliansei ar armijas palīdzību.

GTR alianse daļēji sabrūk. (Gribu pieminēt, bet T alianse īpaši nepalīdzēja saviem "sabiedrotajiem" Kurus beigās nemaz neatzina, kā īstus sabiedrotos, tikai dažus GTR alianses spēlētājus, ne pašu aliansi.

Daļa GTR alianses pāriet uz savu "sabiedroto" aliansi, T aliansi.

T alianse atrod jaunus sabiedrotos (V) aliansi.

Papildus tam T aliansei ir arī ceturtā sabiedroto alianse (PLC).

Ja es rakstu ko nepareizi, tad lūdzu izlabojiet mani un pasakat, ka kāda no šīm aliansēm nav jūsu sabiedrotie. Runa iet gan par militāro sadarbību, gan pirātu sadarbību. Nosauciet publiski, ja kāda no nosauktajām nav sabiedroto alianse, varbūt jūs esat maldinājuši savus "sabiedrotos" ar tukšiem solījumiem.

Ar šo es gribu aicināt uz godīgu spēlēšanu. Vēl vēlos, lai T alianses "sabiedrotie" mācās no iepriekšējo "sabiedroto" kļūdām. Vai nostājoties pret mums jūs tik tiešām saņemsiet "sabiedroto" palīdzību, kad mēs brauksim pie jums. Vai nebūs, kā bija ar GTR aliansi?
    • Pilnīgi neloģisks ieraksts no Jaunais puses un man pat nav ne jausmas, ko ar to gribēja panākt.
      Sakara ar kaujas atskaiti praktiski nekāda. Bet tomēr nevaru neatbildēt uz šādu provokāciju :)

Jaunais- wrote:

Uzskaitījis esi 3, bet redz, ka PLC jau ir mums ceturtā .. ?( Ai, ai, ai, kā mums gribas visu izpušķot un pārspīlēt.

Jaunais- wrote:

Ar šo es gribu aicināt uz godīgu spēlēšanu.
      Nesapratu. Izskaidro, kas šeit ir negodīgs. Ko mēs esam pārkāpuši?

Jaunais- wrote:

Vai nostājoties pret mums jūs tik tiešām saņemsiet "sabiedroto" palīdzību, kad mēs brauksim pie jums.
      Jap! Tieši tā! NEKĀDĀ gadījumā nesadarbojaties ar -T- aliansi, jo nostāties pret IID ir sliktākais, kas var notikt. IID ir Iotas naba un spēcīgākā alianse, kāda vien jeb kad ir bijusi. -T- , kuri šobrīd ir gan top1 UP, gan top1 AP (ar augstākajiem vidējiem), nespēj neko izdarīt, kā tikai celt būdas un spridzināt kristālu! :blackeye:
    • oPen! wrote:

Jap! Tieši tā! NEKĀDĀ gadījumā nesadarbojaties ar -T- aliansi, jo nostāties pret IID ir sliktākais, kas var notikt. IID ir Iotas naba un spēcīgākā alianse, kāda vien jeb kad ir bijusi. -T- , kuri šobrīd ir gan top1 UP, gan top1 AP (ar augstākajiem vidējiem), nespēj neko izdarīt, kā tikai celt būdas un spridzināt kristālu! :blackeye:
      Tiešām interesanti kā Jums tas izdevās? TOP1 UP?? WOW. Nevar būt, ka jūs to spējāt sasniegt. Ā pareizi - nespējat.

Ja pareizi atminos pirms trim dienām šis spēlētājs pārstāvēja GTR aliansi, un starp aliansēm mēs pašlaik jums UP zaudējam vien 16.3k punktus. Tik tiešām, cepuri nost Jums.
    • Jums ir par 15 biedriem vairāk un Jūs tāpat nevarat nodrošināt pirmo vietu topā. Tāpēc arī es pieminēju vidējos, kur mēs esam pārliecinoši priekšā, arī ja Simply nebūtu pie mums. Sacepies baigi esi, varbūt derētu vēl kāds bans, lai vari atpūsties no ikariem, jo acīmredzot Tevi šī spēle pamatīgi uzvelk! :)

Te jau ne pa tēmu aiziet, es atvainojos! Kauja ciešama, varētu būt labāk! :whistling:
    • oPen! wrote:

Jaunais- wrote:

Uzskaitījis esi 3, bet redz, ka PLC jau ir mums ceturtā .. ?( Ai, ai, ai, kā mums gribas visu izpušķot un pārspīlēt.
      Vispār nekas tur nav pārspīlēts, PLC ir jūsu sadarbības partneri. Kad vēl aktīvi spēlēju iotā, aizgājām paglaudīt minkas, Vieds protams skrēja uzreiz ostu bloķēt manam alianses biedram, jo redz viņa pakalpiņu aizskārām. Aizsūtot mincītim ziņu, par to visu uzreiz ignorētu sarakstā ielika mani, jo laikam aizskāru par daudz. Beigās Vieds attaisnojās ar to, ka tikai braucot prom no salam cauri mūsu ostai izgājis, bet mēs tāpat patiesību zinājām.
      Respect Is Earned, Not Given

Kara servera drāma: "viņš tak tavs draugs, teici ārā nemetīsi"
    • @oPen! Uzruna nebija domāta tev.

Bet gan jūsu "sabiedrotajiem". Lai padomā pirms rīkojās.
      Par PLC aliansi, okey, tur jums ir 1 mērķis. Kamēr pp topu varat savā starpā sadalīt, tikmēr draudzēsieties.
      GTR alianse, varat man neatbildēt, bet padomājiet paši, cik lielu palīdzību jūs ieguvāt no T alianses un cik liela jēga no tā bija??
      V alianse, kā jau Latvieši, no citu kļūdām nemācīsimies, tikai no savāk, pareizi?

Katrā ziņā, esam atvērti sarunām un piedāvājumiem.
    • Man jau patīk šie saucamie "dzeltenās preses redaktori ", kas neko nezinot, bliež tik vaļā pēc saviem ieskatiem!
      Kāda Jums daļa gar to, cik spēlētāji iegūlda naudu šajā spēlē, paši Jūs spaidat ambrozijas uz nebēdu. Būtu tikai jāpriecājas, ka netiek aizvērta ciet ikariam.lv kopiena!

Ja jau tik ļoti runājat par tām sadarbībām, tad jau varam arī pieminēt to, ka IID vēlējās sarunāt sadarbību ar tādiem pirātiem kā AGD aliansi!
      Ko tad Jūs no tās sadarbības vēlējāties, paspaidīsiet pirātu misijas un tā rezultātā AGD atbrauks un izsItīs 4 vadošās pirātu alianses?

Plus gribu arī pateikt, ka IID vadošie spēlētāji zinātnē nekur tālu nav, vai ir vienā līmenī ar T alianses spēlētājiem.

Ko var cepties te tagad, spēlējam, cīnāmies un tad jau redzēs kura alianse būs tā pārākā.
    • Max Payne wrote:

Ja jau tik ļoti runājat par tām sadarbībām, tad jau varam arī pieminēt to, ka IID vēlējās sarunāt sadarbību ar tādiem pirātiem kā AGD aliansi!

Ko tad Jūs no tās sadarbības vēlējāties, paspaidīsiet pirātu misijas un tā rezultātā AGD atbrauks un izsItīs 4 vadošās pirātu alianses?
      Nav ne jausmas kur ņēmi šādu informāciju. Vienīgā sadarbība ar viņiem ir abpusēja kulturālo līgumu slēgšana, jo minētā alianse atrodas pasaules malā, kamēr mēs - centrā.