Pinned Specnazis [KidLv] vs MOON-ZSA [ZOOM] (Kop. z. 397743,70)

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
    Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• Sana3 wrote:

Turklāt kad devu kolosu, notika kustība no Kidlv puses uz manu pilsētu, pēc tā spriežu, ka kāds vēl bija onlainā un varēja vienības kaujā iesūtīt vai pasaukt palīdzību.
      Es biju online, es nosūtīju aplenē ziņas, bet kaut kā 3 naktī tā atsaucība nav diezko liela :D Zināju, ka neizvilksim kauju ar to, kas bija un zināju, ka nepiesūtot klāt vienības aizies visi mani šāvēji un visi paukotāji. Es tāpat nolēmu noriskēt un atstāt kaujā pēdējās vienības, cerībā, ka kāds sadzirdēs vai pamodīsies agrāk.

Sana3 wrote:

Lielai daļai spēlētāju tas neuztrauc, viņi vienkārši spēlē spēli nevis cenšās kādam kaut ko pierādīt.
      Šis teksts galīgi neatbilst tam, kā notiek realitātē. Cik reizes ir jālasa no jums vēstules, kur kāds mēģina iebāzt acīs kaut kādas mazās uzvariņas vai, ka kāds no mūsējiem ir aizbraucis no kaujas, jo vienības beidzās utt, utt. Visi kā viens rakstat vēstulēs, ka KidLv neko nevar un tikai muti brūķē - tad nu lūk ir kaujas, lūk ir skaitļi un lūk arīpierādās, kas, ko var un, kas nevar.

Uz kvantumu jūs vienmēr uzvarēsiet - to es esmu teicis savai aliansei un to es varu mierīgi atzīt. Jums ir simtiem kontu, kas jūs atbalsta ar zeltu un armijām. Bet kad runa iet par prasmēm, izpratni par spēli, redzēšanu pāris gājienus uz priekšu, tad kā alianse mēs esam 5 soļus jums priekšā. Ir jums uz vienas rokas saskaitāmi spēlētāji, kas ir prasmīgi, pārējie tikai sūta vīriņus uz dullo iekšā. Un man tik gribētos izprast - kur ir jautrība, ja tu iesūti 10k vienības iekšā lielkaujā un tad spēlē neienāc 3 dienas? :) (neliels pārspīlējums, bet domu vajadzētu saprast)

Sana3 wrote:

Neviens nevienu brīdi neiečīkstējās, ka kauja bezjēdzīga un ir vairāk zaudējumi kā pretiniekam
      Pie jums nekad par to arī nečīkstēs, jo izpratne par tādām lietām nav. :D Viss, ko lielākā daļa redz ir Zaļa atskaite! Yuhuuuu!
    • Sana3 wrote:

Mēs arī ierēcām, ka no jūsu puses tikai kolosi vien nāk, laikam mums arī vajadzēs sākt taisīt kādu statistiku. Piemēram cik bieži Kidlv spiež kolosus. Vai varbūt cik katrs spēlētājs no Kidlv spiež kolosu. :D
      Katrā ziņa es no jums esmu 5x vairāk tos saņēmusi, nekā tos iedevusi jums un nemaz nesākšu runāt par pārējo biedru saņemto kolosu skaitu no jūsu puses Kolosu speciālistiem.
      Par to vīna zagšanu...kaut kā neatminos, ka būtu tieši pie tevis braukusi, bet jāpaskatās atskaitēs, tad jau uzzināšu kurš ir atkal tavs kārtējais mults. :D

Es neruāšu par visiem, bet jā ja nāk pie manīm ar lielāko daļu tirzniecības kuģiem laupīt mani un man nav armijas tuvumā, es vienkārši principa p/ec uzliežu kolossu, bet nu tā vispār es ar kolosu uz jūs esmu!

Nu tas ir tikai tapēc, jo tu esi parāk aktīva/s braukā pie visiem, tapē arī liekas kolosus tik bieži dabū!
      Un vispār jā varētu kādu apkopojumu par kolosu spaidīšanu

Nejau tu Sany spēri vīnu no manis, bet Čubriks! Vai arī tu tiko pateici, ka abi konti ir tavi un tu pārkāp noteikumus?:D

pēdējais teikums, ko lai es saku tev mute smird! Par ko tu vispār runāa? TU un kko saki par multiem vai kko tādu, davai paklusē ! Man jau liekas tu pat, nesaprati ar kuru Kid spelētāju tu runā!
    • Es nevienam neko neesmu sūtìjusi, ja tas tēmēts uz mani, man spēlē nav velēšanās ne ar vienu no Kidlv kontaktēties, tāpēc visi kas man no tās alianses kaut ko raksta tiek ignorēto spēlētāju sarakstā. Sen jau skaidrs, ka ar jums nav ko lieku diskutēt, bet jūs ir jāslāna kā vien var un prot. ^^
    • Eu fermer, nepamanīju tās iekaviņas par to vīna speršanu, nu gadās visādi nakts melnumā...tiešām nesapratu par kuru spēlētāju iet runa, jo dažs labs no jūsu alianses kontus maina kā zeķes, nu vismaz piedāvā tos citiem, tāpēc arī minēju ka jāpaskatās atskaitēs pie kā gāju. Vīnu es tiešam zagu, šķiet vai nebija spēlētājs Mythic kuram daudz vīnu izcēlu, tāpēc arī tāda reakcija par tiem multiem. :saint:
    • Sana3 wrote:

Eu fermer, nepamanīju tās iekaviņas par to vīna speršanu, nu gadās visādi nakts melnumā...tiešām nesapratu par kuru spēlētāju iet runa, jo dažs labs no jūsu alianses kontus maina kā zeķes, nu vismaz piedāvā tos citiem, tāpēc arī minēju ka jāpaskatās atskaitēs pie kā gāju. Vīnu es tiešam zagu, šķiet vai nebija spēlētājs Mythic kuram daudz vīnu izcēlu, tāpēc arī tāda reakcija par tiem multiem. :saint:
      gadās, ka ikariam gāž no kātiem trakāk kā vodačka :D

Sana3 wrote:

Eu fermer wrote:

Apvienojaties vel ar NRWL vispār būsiet laākie,lielākie,stiprākie,gudrākie Epsī :D
      Kur nu mums līdz tādiem līmeņiem, visi tāpat zina ka tie ir Kidlv. :D
      PALDIES, PALDIES :D Forši, ka citi zin visu labāk par mums pašiem :)
    • FOX šādi ir bijis, ir, un vienmēr būs. Šādā spēlē cilvēki jau vienmēr cenšas viens otru apvainot un pastāstīt kā otrs mūk no kaujas un kolosē it īpaši forumā. Kaut kā taču ir jāliek sev justies labāk kad pretinieks ir ielicis atskaiti forumā. :rolleyes:

Bet vispārīgi lielkauja smuka, arī no ZOOM puses koloss(Lai gan ''nesmuka'' rīcība manā skatījumā) izpildīts gudri un zaudējumu starpība vismaz samazināta.
    • Džokers wrote:

Bet vispārīgi lielkauja smuka, arī no ZOOM puses koloss(Lai gan ''nesmuka'' rīcība manā skatījumā) izpildīts gudri un zaudējumu starpība vismaz samazināta.
      Tieši tā - gudrs koloss, lai izbeigtu kauju un samazinātu sev un palielinātu pretiniekam zaudējumus. BET tur vajadzēja nedaudz piedomāt pie stratēģijas un visiem atkāpties, jo lielkauja beidzās 01.12.2017 6:57:15 un nākamā kauja sākās 01.12.2017 8:17:32 - pēc 1h un 20 min.
      Tur pa vidu vēl runājām vai vajag ar viņiem turpināt vai nē un + vēl ceļā pavadītais laiks. Īsāk sakot 1h pēc lielkaujas beigām tika izdomāts turpināt un uzbrukt vēlreiz. Kauja ilga vēl 67 raundus, kur tika radīti par 20% lielāki bojājumi ZOOMiem nekā lielkaujā.

Īsāk sakot 6x mazāk raundos izdarījām vēl par 20% lielākus bojājumus - tapēc itkā var teikt, ka koloss bija gudri izspēlēts, JA doma bija vienkārši izbeigt cīņu. Takā visi ZOOMi palika turpat, tad manā skatījumā kolosam nebija nekādas jēgas. Par to stundu pāris spēlētāji paspēja pārvietot armijas, mēģinot bez smēdēm iet uzbrukumā citiem KidLv spēlētājiem, un Sany pilsētā atsākās kauja nu jau ar daudz mazāk vienībām aizsardzībā līz ar to šī lielā bojājumu atšķirība.

Šī nav tēma atskaitēm - te apspriežam konkrēto kauju un neko vairāk! FOX