Pinned Servera sarunas - Iota

  This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

  Hi,

  You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
  Please register there to continue with usage.

  Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

  Ikariam team

  • Servera sarunas - Iota

   Tā kā itin bieži ir novērots, ka vairāku sadaļu tēmās spēlētāji sāk apspriest dažnedažādas ar pamattēmu nesaistītas lietas (piemēram - slavas zāles tēmā sāk risināt savus konfliktus u.t.t.), tad nu foruma administrācija izlēma izveidot īpašu tēmu - Servera sarunas. Šeit varat papļāpāt viens ar otru, apspriest alianšu attiecības, konfliktus, diskutēt par to, kura alianse ir labākā, kurš karotājs ir spējīgākais un visu pārējo, kas nospiež sirdi.

   Der atcerēties:
   • šī tēma ir paredzēta tikai sarunām un pļāpām - kariem, slavas zāles kaujām, dueļiem, kaujas ziņojumiem, palīdzībai un tirgum joprojām ir atsevišķas apakšsadaļas;
   • ieraksti, kas neatbildīs augstāk minētajās sadaļās veidotajām tēmām, visticamāk tiks pārvietoti uz šo tēmu (ja vien nebūs pilnīgi bezjēdzīgi un papīrkurvim piemērotāki);
   • šajā tēmā joprojām ir spēkā vispārējie foruma noteikumi, kas aizliedz vienam otru apvainot, lietot nepiedienīgu valodu un darīt citas nesmukas lietas.
   Ceru, ka šis būs kaut daļējs risinājums bardakam, kas notiek daudzās tēmās... un nenāksies slēgt arī šo tēmu.
   Agrāk es domāju, ka daži cilvēki ir stulbi....tagad droši zinu - lielākā daļa cilvēces patiešām tādi ir. Kad beidzot būs apokalipse?
  • kādam nav informācija no citu kopienu jaunatvērtiem serveriem attiecībā par lirātpunktiem? Pirmās dienas topā resursi tika piešķirti pēc vecās shēmas ( man par 2.vietu bija iedoti 10 × drošie reši). Vai šajā pirmajā pilnvērtīgajā topā tesursi par izcīnīto vietu tiks piešķirti tāpat kā citās Latvijas kopienas pasaulēs, vai joprojām- pēc vecās shēmas, t.i., par 1.vietu- 11×drošie reši, par 2.vietu- 10×drošie utt.?
  • vai lotā spēles administratori jau uzsākuši darbu? pagaidām tur valda visādas rupjības, bet bana neviena. Tāpat tulīt pp tops klāt un domāju, ka arī tur liela daļa top pirātu ir apgājuši ip dalīšanas līgumu. Pēc pp topa papētīšu protams augšdaļas un viņu pp ražotājus, bet vai ir vērts kaut ko pasākt, ja admini vēl neko nedara?
  • krimis wrote:

   pagaidām tur valda visādas rupjības, bet bana neviena.
   Nebūs tiesa - šorīt pat vismaz divi bani tika piemēroti par rupjībām.

   krimis wrote:

   Pēc pp topa papētīšu protams augšdaļas un viņu pp ražotājus, bet vai ir vērts kaut ko pasākt, ja admini vēl neko nedara?
   Kā Tu zini, ka neko nedara? Ja spēlētājs / vēstule / Agoras ieraksts tiek noziņots, tad agri vai vēlu tas tiek izskatīts.

   Bjorn Ironside- wrote:

   Kā arī jaunus adminus īsti neviens nemeklē
   Problēma nav nemeklēšanā, bet atbilstošu kandidātu praktiskā nepieejamībā - pārāk maza mums tā kopiena.
   Agrāk es domāju, ka daži cilvēki ir stulbi....tagad droši zinu - lielākā daļa cilvēces patiešām tādi ir. Kad beidzot būs apokalipse?
  • ko nozīmē- agri vai vēlu tas tiek izskatīts! Vai tad noilgums nepastāv? Bez tam vēstules saglabājas 7 dienas un tad visi gali ūdenī (protams, var aģitēt pa ambrozojām saglabāt šīs rupjās vēstules, bet tas nav korekti, ko tādu prasīt cietušajai pusei), un nav vēstules, nav vairs ko vērtēt.
   Nuvtad pārsviežat administratorus no citām pasaulēm. Vai vajadzēja vāciešiem teikt pretī- nekāds jauns serveris Latvijā nav vajadzīgs, jo mēs nespējam to administrēt- sūtiet no savas vācu zemes adminu, ja gribat pelnīt uz ambru pirkšanu.
   Pagaidām tik tiešām serverī valda haoss un patvaļa.un nav pat izprotams, cik ilgi gaidīja rindā tās divas sūdzības, par ko šodien tikai bans iedots!
  • krimis wrote:

   ko nozīmē- agri vai vēlu tas tiek izskatīts! Vai tad noilgums nepastāv? Bez tam vēstules saglabājas 7 dienas un tad visi gali ūdenī
   Nē - administrācija redz VISUS ziņojumus un ziņotās vēstules neierobežoti ilgi, tāpēc nereti sods tiek piemērots tikai pēc atpūtas režīma beigām (ja tāds ir aktivizēts ar cerību izvairīties no soda).

   krimis wrote:

   Nuvtad pārsviežat administratorus no citām pasaulēm. Vai vajadzēja vāciešiem teikt pretī- nekāds jauns serveris Latvijā nav vajadzīgs, jo mēs nespējam to administrēt- sūtiet no savas vācu zemes adminu, ja gribat pelnīt uz ambru pirkšanu.
   Citu valstu administratori nebūs spējīgi kontaktēties un saprast latviešu valodā.

   krimis wrote:

   nav pat izprotams, cik ilgi gaidīja rindā tās divas sūdzības, par ko šodien tikai bans iedots!
   Skatīt pirmo punktu. Sodi netiek piemēroti tad, kad ziņotājs to vēlas, bet agri vai vēlu tāpat tiek piemēroti.

   Nobeigumā: ja ir vēlme diskutēt par noteikumiem, tam ir tēma citā vietā. Ja ir sūdzības par spēlētājiem - tam ir spēlē ziņošanas iespēja un arī biļetes, nekas netiek pazaudēts vai aizmirsts. Ak jā - ja ir vēlme pieteikties komandā, atlase joprojām ir vaļā. Tomēr jāņem vērā, ka tiks izvērtēta arī līdzšinējā vēsture šajā kopienā.
   Agrāk es domāju, ka daži cilvēki ir stulbi....tagad droši zinu - lielākā daļa cilvēces patiešām tādi ir. Kad beidzot būs apokalipse?
  • Bet no otras puses - nebūtu korekti sodu saņemt pēc iespējas ātrāk, ja esi pārkāpis kādu noteikumu, nevis tad, kad adminam nav slinkums izskatīt to pārkāpumu? Varbūt tikmēr jau tas sods vairs nav būtisks, ja, piemēram, runa iet par PP topu, tur jau pa to laiku lietotājs ir saņēmis resurusus, lielu daļu notērējis, uzaudzejis sev daudzus punktus un tas pāris dienu vai nedēļas bans ne silts, ne auksts. Spēlēs no cita konta (visi mēs labi zinām kā ''lielie'' spēlētāji maina IP adreses, izmanto proxy un ko tik vēl ne, lai apietu IP dalīšanu, tas nav noslēpums nevienam).

   Toxic Revolution l Theta l :love: