Pinned [NRWL] vs [P-Z] (kz. 707 235,80)

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• DarK Knight wrote:

Neesi kaut ko sajaucis ?!!! Nekad neesmu bijis KHL.........!!! Arī man sāksi jau melus piesiet?
      aa, jā sorry ka nepārzinu visus KHL spēlētājus no galvas. Piedod kad es tevi apmeloju un veicu kaut kāda veida apmelošanas kampaņas pret tevi, kad tavs lietotājvārds ir līdzīgs Dark Wolf. Piedod, piedod, piedod.

Lucifers wrote:

Iemācaties kādreiz cienīt pretinieku un nepazemot tos
      Malacis Lucifer, super cīņa, noturējāt salu un apgriezāt rotāciju. Lieliski darīts un es tev paspiežu roku par lielisko sasniegumu .
      Vismaz pats nedēļu garās kaujas sākums bija interesants - tālāk jau katrs individuāli var spriest vai tās 7 dienas ilgā kauja bija interesanta vai nē.

Paldies Lucifer, ka sāc likt quotes, kā es tev lūdzu, vismaz var apmēram saprast, kurus manus tekstus Tu kombinē, lai man atbildētu.
      Kopumā paldies par šo "super" diskusiju un ja vēlies parunāt normāli, tad raksti privāti man spēlē, tur nevienam nekas jāpierāda nebūs un iespējams varēsim pat saprasties.

Skaldiet un Valdiet NRWL, ja variet.
    • Ar tevi parunāt normāli? Tas tā pat kā kaķim iemācīt riet. Pats atvēri savu žaunu, sakaitināji pretinieku, saņēmi atpakaļ to ko pats uzsāki, nedari otram to, kas tev pašam nepatīk.

Welington wrote:

Malacis Lucifer, super cīņa, noturējāt.Vismaz pats nedēļu garās kaujas sākums bija interesants - tālāk jau katrs individuāli var spriest vai tās 7 dienas ilgā kauja bija interesanta vai nē.
      Ja tu sākumā būtu uzrakstījis kaut ko tamlīdzīgu, neviens nestrīdētos par tavu pamatskolas izglītība viedokļiem, tā vietā pateiktu paldies un novēlētu izturību.
      Bet nu viss ir skaidri saprotams piekop manu taktiku, ko agrāk Es pret Jums izmantoju :thumbsup:
      KidLv - atrunu vedēju iekārta.