Opera NEON - iespaids !

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
    Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• Opera NEON - iespaids !

Šī interneta pārlūkprogramma nav pavisam veca un arī jauna , bet izmēģināju šodien !
      Nu ko lai saka - liekas izcila . Protams žēl , ka nevar pieslēgt skriptus priekš atskaitēm , bet nu apskatīt ziņas , skatīties video Youtubā ... Tas viss ir konfekte . Vienīgi , kas ir izņemts no parastā Opera pārlūka ir VPN , AdBlock un paplašinājumi .

Izmēģiniet un dodiet savu viedokli par šo Pārlūkprogrammu ! Mans 9,5 , būtu atļauts pievienot skriptus - 10 bez vilcināšanās . Man patīk kas nebijis un tas patiešām ir Opera NEON !

I am not afraid of an army of lions led by a sheep; I am afraid of an army of sheep led by a lion.
      -Alexander the Great
    • Priekšrocības ? :D

Izskats - nevienam nav līdzīgs un pat tuvu nav ! Vienmēr paticis Opera tieši tāpēc .
      Es esmu cilvēks , lietotājs - kam ir ļoti svarīgs ārējais izskats ... Viņš var būt ātrs , viņš var saukties drošāks un ar vairākām iespējām kā citiem , bet ja viņa fons , motīvs , viss kas saistās ar izskatu ir riebīgs , tukšs - tad nav priekš manis .

Tāpēc arī spēlē vēlētos redzēt izskata izmaiņas , kuras tika minētas vairākās tēmā ! Bet dažs labs uzskata , ka tas neizmaina spēles nākotni ...
      I am not afraid of an army of lions led by a sheep; I am afraid of an army of sheep led by a lion.
      -Alexander the Great
    • pats par sevi opera ir labs produkts,bet kā lielākā daļa uz chromium/firefox bāzes un šāda veida pārluki ir ļoti daudz,kā nu kurš pārveido,viens pievieno savu iebūvēto vpn,adblocker,cits atkal ''spiež'' uz cita veida security,cits atkal uz dizainu.

šis būs jāpatestē,tad varēšu dot savu vērtējumu.

neatradu neko īpašu,dodu 3/10...resursus rij diezgan labi,ņemot vērā ka nav pieejami extensions...
      dizains ok,tur arī +/- tie 3s punkti,animācijas ok

tomēr pārjautāšu vai iespējams atrast vismaz kādas 3s priekšrocības ko Draxo minēja iepriekš, šajā app pret citām app? kur tad ir tas future browser?
    • Kā jau minēju , man ir svarīgs izskats ! Un jaudu nejūtu sliktāku par citiem pārlūkiem ...
      Priekšrocības , kādas var būt priekšrocības pārlūkiem , ja interesēs ir vienkārša sērfošana ? Neesmu no tiem , kas baigi izpēta katras sistēmas , programmas jaudu , darbību , cik daudz ēd resursus .

Iespējams ,ka tas ir tikai Demo versija un nākotnē Opera pielabo un uzlabo funkcijas ?! Es to nezinu , bet uz doto brīdi tīrai sērfošanai man patīk .
      -Alexander the Great
    • Vienīgā lieta, kas man neīpaši pievelk ir tas, ka nav extensioni. Pats arī izmanotju parasto Operu, tikai dēļ tā, ka tā ir, manuprāt, pievilcīgāka par citiem browseriem.
      - Kā aŗi, vispār, pirmo reizi dzirdu par šo, Opera Neon, iespējams kaut kad tuvākajā nākotnē nolādēšu un izmēģināšu.