Jaunā spēles versija 7.7.0

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
    Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• I-sHiNe wrote:

"Izmaiņas: pārveidota dienas uzdevumu sistēma."
      Pilnīgi viss par šo izmaiņu man nepatīk !

1.kārt - Vairs neuzrādi īstos skaitus , bet gan tikai skaitliski , kas ir maksimālais - lai pabeigtu dienas uzdevumu ! Kā piemērs , tirgot resursus - 2,000,000/2,000,000 . Gribu atpakaļ redzēt cik esmu dienā iztērējis ! Tas pats iztērētos celntiecības resursus un armijas .

2.kārt - 1k Punktu lai iegūtu uz vienu smieklīgu dienu Premium bonusu . Pag , mēs tagad domājam tikai par ambroziju pircējiem ? Man premium turas , jo to nopērku no lādes , bet spēlētāji , kas bija aktīvi un varēja vākt katru dienu , to vairs nevar ... vismaz es nē , jo kādreiz nesaprotu kā , bet sakrāju pietiekami daudz , lai iegūtu Premium kontu katru dienu .

Kas tagad ? ČUŠŠŠŠ...
      I am not afraid of an army of lions led by a sheep; I am afraid of an army of sheep led by a lion.
      -Alexander the Great
    • Bjorn Ironside- wrote:

2.kārt - 1k Punktu lai iegūtu uz vienu smieklīgu dienu Premium bonusu . Pag , mēs tagad domājam tikai par ambroziju pircējiem ? Man premium turas , jo to nopērku no lādes , bet spēlētāji , kas bija aktīvi un varēja vākt katru dienu , to vairs nevar ... vismaz es nē , jo kādreiz nesaprotu kā , bet sakrāju pietiekami daudz , lai iegūtu Premium kontu katru dienu .
      Tā arī tiešām bija,ja spēlētājs aktīvi spēlēja tad viegli varēja saņemt par atalgojumu to 1d premium kontu,betu nu laikam izstrādātajiem palikās ka tā ir pārāk liela "haļava".
      Tagad domāju vai ir vērts mest to piečuku lai mēnesi spēlētu zem premium((
    • Citēšu komentāru no spēles izstrādātājiem: "Varbūt ir vērts pārstāt domāt, ka ir pašsaprotami iegūt nepārtrauktu Premium Plus kontu vai palielinātu resursu ieguvi par baltu velti?"
      Agrāk es domāju, ka daži cilvēki ir stulbi....tagad droši zinu - lielākā daļa cilvēces patiešām tādi ir. Kad beidzot būs apokalipse?
    • Par baltu velti nekas netiek dots , arī to bija jānopelna ! Minēšu iespējamos piemērus :

1.Spēlētāja tirgus rādiusā nav piedāvājumu un nevar iegūt šos 75 punktus , par tirgošanās sasniegumu ... Atkrīt -75 .
      2.Spēlētājam nav tuvumā neviena cietokšņa - atkrīt -50.
      3.Spēlētāja iespējas kaut ko izpētīt katru dienu samazinās augot pētniecības līmeņiem ! Loģiski , ka neviens , izņemot Juniorus - nevar pētīt katru dienu . Atkal -50 atkrīt .
      4.Spēlētājs neiesaista naudu spēlē un viņam nav ambroziju vienkārši , kuras iztērēt ! Atkal atkrīt - 100 .
      5.Veikt sasniegumu - cik bieži nedēļā Tu @Draxo , vai jebkurš cits iziet kādu jaunu sasniegumu ? Ko darīt tiem , kam atsevišķi sasniegumi jau ir uz MAX ,vai arī ir palikuši tikai lielie ? -75 Atkrīt .

Kas no tā visa paliek ... Es saskaitīju 275 punktus ! Nerunāsim par to , ka Nu jau ikariam spēlētājos jāmeklē kurš nu katru dienu kādu izlaupa . Protams , šo visu var apstrīdēt . Protams , var prasīt spēlētājam ko tad Tu atrodies tik sliktā vietā , ka nekā nav tirgū , vai ka nav ko zagt , nav kur pp zagt ... Bet nu paskatīsimies patiesībai acīs - ambrozijas daudzi nepērk un pirātos ar visi neiesaistās . Tirgošana ar nav ļoti populāra lieta - man tā ir 24/7 šobrīd ,bet kā var redzēt es pērku ambras un man tas viss baigi nemaina neko ! Tomēr , es nedomāju tikai par sevi , bet arī tiem - kuri nepērk un vienalga ir aktīvi . Un pat esot aktīvi , ir ļoti grūti vai pat nereāli iegūt to nieka Premium kontu vai citu bonusu ;)

Gribu dzirdēt arī citu foruma lietotāja domas un it īpaši tos , kas paši nepērk Premium kontus un vispār reti ieliek savu naudu spēlē :)
      I am not afraid of an army of lions led by a sheep; I am afraid of an army of sheep led by a lion.
      -Alexander the Great