Atdodu alianses NEZIN kontus pasaulē Epsilon

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• Atdodu alianses NEZIN kontus pasaulē Epsilon

Spēles konta lietotājvārds: alibaaba
    Pasaule: Epsilon
    Kopējais punktu skaits: 2,751,118
    Ģenerāļu punktu skaits: 1,298
    Pilsētu skaits: 9 + 1 pludiņš, 1x ;glass: 3x :sulphur: 3x :marble: 2x :wine:
    Citas piezīmes: Pilsētas nav izmētātas un ir biedru tuvumā vai uz NEZIN salām. Kontam ir 3 smēdes, 2 kolosi, 2 poseidoni

Spēles konta lietotājvārds: hola amigos
    Kopējais punktu skaits: 5,663,323
    Ģenerāļu punktu skaits: 3,923
    Pilsētu skaits: 11, 3x :wine: 5x :marble: 2x :sulphur: 1x ;glass:
    Citas piezīmes: Izskatās ka konts ir paredzēts tikai attīstībai, jo brīnumu karošanai derīgie ir 1 smēde un 2 poseidoni. Pilsētas arī nav izmētātas un atrodas alianses reģionā.

Pieteikšanās te pat tēmā, privāti nerakstiet. Ja kaut ko vajadzēs, tad pats sazināšos ar Jums!
    ____▄▀▀▀▄▄▄▄▄▄▄▀▀▀▄───
    ───█▒▒░░░░░░░░░▒▒█───
    ────█░░█░░░░░█░░█────
    ─▄▄──█░░░▀█▀░░░█──▄▄─
    █░░█─▀▄░░░░░░░▄▀─█░░█

The post was edited 1 time, last by Andžejs ().

• Piesakos, uz kontu alibaaba! Agrak ari esmu bijis nezin alianse, biju viens no tas pirmajiem biedrim lidz paliku neaktivs!
    SPeletajs Life to var apliecinat, doamaju mst ar varetu! bet nu ganjav kads mani vel atceras:D
    Piesakos pie konta, jo pasam sobrid nav acc ar ko varetu normali karot! ir viens konts jau epsilion pasaule!
    (Aligatorss) tacu konts nav paredzets lai ar to nonstopa karotu!
    Lai nu ka, Sikaku info PM!

P.S. sory par to ka nav garumzimju!

A.c.-Aligators#delta_for_life!
    Ja viss ir ,vienalga!!, tad ticiet man! dzīvot ir daudz vieglāk!
  • Sveiki!
    Piesakos uz kontu hola amigos, sen neesmu spelejis ikariam, bet esmu gatavs atgriezties, aktiivi attistos, karoju un piedalos allianses kopdziivee.
    Agrak speleju pasaulee BETA zem nika hellraiser, atdevu kontu alliansei, jo nebija laika vairs speleet, dabuut atpakalj vairs neizdevaas.
    Apsolu, ka kontu neatstaashu neaktiivu :)

Denis.
  • Konti vēl ir pieejami!
    ____▄▀▀▀▄▄▄▄▄▄▄▀▀▀▄───
    ───█▒▒░░░░░░░░░▒▒█───
    ────█░░█░░░░░█░░█────
    ─▄▄──█░░░▀█▀░░░█──▄▄─
    █░░█─▀▄░░░░░░░▄▀─█░░█
  • Sveiki!

Piesakos uz kontu Hola amigos vai alibaba, tam nebūtu īpaši liela nozīme.

Pats neesmu aktīvs foruma lasītājs, bet nu jau kādu laiku esmu apritē Zeta serverī.
    Ir divi konti viens uz 1,2 kk kp un vienam 150 k kp domāju un ceru, ka vēl viens konts aktīvai spēlēšanai noderētu īpaši uz ziemu, kad ir vairāk pabrīva laika..
  • Ja vairāk pieteikumu nav, tad vēlāk izvērtēšu šos pašus un privāti sazināšos ar kontu ieguvējiem!
    Bet ja kāds vēl nav paspējis, tad droši variet uzdrukāt savu pieteikumu uz kādu no kontiem.
    ____▄▀▀▀▄▄▄▄▄▄▄▀▀▀▄───
    ───█▒▒░░░░░░░░░▒▒█───
    ────█░░█░░░░░█░░█────
    ─▄▄──█░░░▀█▀░░░█──▄▄─
    █░░█─▀▄░░░░░░░▄▀─█░░█
  • Konti vēl ir pieejami!

Daudzi pieteicēji ir pazuduši, līdz ar to turpinām meklēt citus īpašniekus.
    p.s. tie kuri iepriekš pieteicās un kuriem ir jauns profils forumā, lūgums minēt arī pasauli un niku, kur spēlējat. Gribu apskatīties Jūsu kopējos punktus, UP, utt., paskatīties cik labi spēlējat, savādāk jauniņajiem pat bail uzticēt alianses kontus.
    ____▄▀▀▀▄▄▄▄▄▄▄▀▀▀▄───
    ───█▒▒░░░░░░░░░▒▒█───
    ────█░░█░░░░░█░░█────
    ─▄▄──█░░░▀█▀░░░█──▄▄─
    █░░█─▀▄░░░░░░░▄▀─█░░█
  • Nebūs vairāk neviena cita pieteicēja? :(
    ____▄▀▀▀▄▄▄▄▄▄▄▀▀▀▄───
    ───█▒▒░░░░░░░░░▒▒█───
    ────█░░█░░░░░█░░█────
    ─▄▄──█░░░▀█▀░░░█──▄▄─
    █░░█─▀▄░░░░░░░▄▀─█░░█
  • Pieteikšu savu kandidatūru uz kādu no kontiem, ja ir vēl iespēja.
    Esmu tā saucamais oldtaimers, kurš grib atgriezties un nedaudz uzraut ar jaunajiem gurķiem spēles. Pirmo kontu sataisīju, kad Gamma bija jaunākā pasaule Latvijā, tagad gan biju paņēmis pāris gadu pauzi no visa.
    Esmu iesācis spēlēt thetā tik tikko, domāju attīstīties no nulles tur, bet esmu gatavs arī kādā citā pasaulē aktīvāk padarboties! ;)

Re ku, še ku - kaut kas, ko agrāk esmu darījis : -2T- vs -R-;-N-;-XL-;-KA-
  • sveiki piesakos pie šo kontu speleju illgi un saprotu visu uzturesu kartibu Spēles konta lietotājvārds: hola amigos
    Kopējais punktu skaits: 5,663,323
    Ģenerāļu punktu skaits: 3,923
    Pilsētu skaits: 11, 3x 5x 2x 1x
    Citas piezīmes: Izskatās ka konts ir paredzēts tikai attīstībai, jo brīnumu karošanai derīgie ir 1 smēde un 2 poseidoni. Pilsētas arī nav izmētātas un atrodas alianses reģionā.
    SLĀNAM UN FERMOJAM KATRU DIENU
  • Konti atraduši jaunos saimniekus! Paldies visiem kas pieteicās.
    Vēlāk būs vēl kontu piedāvājumi.

Slēdzu
    Andžejs
    ____▄▀▀▀▄▄▄▄▄▄▄▀▀▀▄───
    ───█▒▒░░░░░░░░░▒▒█───
    ────█░░█░░░░░█░░█────
    ─▄▄──█░░░▀█▀░░░█──▄▄─
    █░░█─▀▄░░░░░░░▄▀─█░░█