Mekleju kontu Zeta pasaulee!

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• Mekleju kontu Zeta pasaulee!

Mekleju kontu zeta, vismaz 2m+ kopejie! mekleju karotaja kontu, ar vismaz 3smeeedeem, un ja iespejam 3sera kolonijam,
    gribetu kontu kas izvietots tuvak pasaules centram, bet nu deretu ari konts kas kautvai ir pasaules mala:) vienmer jau var kadu koloniju nojaukt un nomest kur vajag:)
    +veletos lai kontam ir vismaz 8kartigi uzlabotas pilsetas, ta lai spetu noturet vismaz ka minimums 25k gp bez problemam!

Mekleju sada tipa kontu, jo velos iegriezt visiem tiem milzeniem, kas sezz un tikai rauss sev no malam resursus, un biede mazos speletajus!

Zinu ka ir kads, kas velas adot savu kontu, bet baidas ka tas noies pa burbuli, lai nu ka nevaru apsolit ka te spelesu muzigi, bet nu kamer vien bus kads ko sist un laupit, es te busu, un to darisu:D:D::D

PS-atvainojos par garumzimem, man vinas pazuda.!!
    Ar Ciennu-ALIGATORS#Delta_for_life>
    Ja viss ir ,vienalga!!, tad ticiet man! dzīvot ir daudz vieglāk!
  • Es izjautāšos zetā caur savu piedāvājumu , redzēsim , ko piedāvās vispārēji cilvēki ! Tu esi 2. rindā aiz viena cita , kas ir mazāks par tevi , bet zinu to , ka dedzīgs karotājs un bez mana atbalsta viņam grūti būtu ar vispārīgu karošanu , jo nu kurš katrs netirgos par minimālo cenu armiju un nevedīs tāpat vien resursus :)
    I am not afraid of an army of lions led by a sheep; I am afraid of an army of sheep led by a lion.
    -Alexander the Great
  • veljoprojam meekleju kontu!
    ja ir nepieciesam varu ari piedavat preti epsilion kontu! 2mkp
    kontam ir 2kolosi 1poseidons 1smede!
    uz doto bridi ir 8stabilas kolonijas! +iespeja celt jaunu koloniju! + iespeja vinansiali nepieciesamibas gadijuma ar lielaku vina paterinu uzturet plostu! protams nepieciesams uzlabot 6gubernatora rezidences uz 9lvl!
    gaidu piedavajaumus seit vai spele!!
    Ja viss ir ,vienalga!!, tad ticiet man! dzīvot ir daudz vieglāk!
  • Man zetā zem -OWL- alianses bija konti - Lion Karotājs, Sīpoliņš ... iedevu tās alianses biedram ,šis pazuda no kartes ar visiem kontiem :( Ja es atcerētos Epasta adresi , tad vismaz 1 kontu tu dabūtu :D

Nebija nekādi baigi labie , jo bija tālu no spēles kartes centra ... bet vismaz nebūtu pazuduši .
    I am not afraid of an army of lions led by a sheep; I am afraid of an army of sheep led by a lion.
    -Alexander the Great