Tiek meklēts flotes fanāts!

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
    Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• Tiek meklēts flotes fanāts!

Sveiki!
      Es meklēju spēlētāju/us, kas vēlētos pievienoties man un maniem cilvēkiem iekš Apvienotās Karalistes servera Demeter. Vadu militāri spēcīgāko un vecāko aliansi šajā serverī. Ir nepieciešams aktīvs/i spēlētājs/i, kurš/i varētu mani atbalstīt un piesegt uz ūdens. Iepriekšēja pieredze ir nepieciešama. Mēs esam konfliktā ar servera lielāko alianse - spēlētājiem no Vjetnamas, kuru kontu izmērs ir x5 pateicoties simtiem pirācijas botu. (Skat. att.)
      SPQR sastāv no spēlētājiem visās pasaules malās. (Ir arī pāris latviešu) Angļu valodas zināšanas ir nepieciešamas. Draudzīgs kolektīvs un interesants "gameplay".
      Serveris ir diezgan tukšs un neviens izņemot -RoW- nav pat tuvu mūsu līmenim.
      Priecāšos par ziņu iekš Skype (HannibalTheLecter) vai Discord - Hannibal Lecter#8656 (Advancēta Skype tipa programma priekš geimeriem *nezinu vārdu latviski* ), vai UK Forumā - board.en.ikariam.gameforge.com…101360-Dr-Hannibal-Lecter , jo šeit parādos vienreiz gadā.
      Zemāk pievienoju visus vizuālos materiālus par šī brīža situāciju.

Kopējo punktu liste:
      \

Uzbrukuma punktu liste:

Alianses kopējo punktu liste: