Spēle bez multi kontiem

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• Pilnīgi piekrītu Tev, WestRom. kā jau visiem darbiniekiem, arī viņš ir tāds pats gan jau, un ir ieinteresēts tikai izdarīt savus tiešos darba pinākums. Rakstīt GF un risināt lietas par serveri bez multiem - mēs laikam iztēlojamies paradīzi zemes virsū, JO TAS NENOTIKS. Neviens jau neaizdomājas, ka ja to panāktu, un tas reāli strādātu tā kā mēs vēlamies - ar 1acc. tad viņš saņemtu visus lielos PALDIES un uzslavas par lielisko darbu spēlētāju interesēs. Kā nekā mēs esam "tauta" un balss pieder mums!
  • WestRom wrote:

Man skiet ka te nekāda servera nebūs. Draxo attaianosies ka to nevajag, kas viņu spēles un ka ar multi kontiem ir prieks spēlēt
    Draxo vai tad ir spēles veidotājs, ka viņš var izlemt būt vai nebūt tādam serverim? To jau GF izlemj, šeit viņi gan neko nedomās, jo visas kopienas tika veidotas vienādas ar atļautajiem multikontiem un GF atpakaļ nekāps, bet gan ies uz priekšu :)

CriminalPerson wrote:

Admini, tad varam palūgt aptaujiņu šeit pat tēmā? Ar reāliem par un pret , jo spēlē multikontu lietotājs no visiem 10 uzspiedīs nē, bet forumā katram ir tikai 1 bals
    Protams, ka lielākā daļā būs pret atļautajiem multi kontiem, bet tas neko neizmainīs.

Kendra wrote:

Esošo serveru ir pietiekami, jā... Kur ir problēma??? Problēma ir tajā apstāklī, ka NAV NEVIENA KAKTIŅA NEVIENĀ SERVERĪ, KUR NEBŪTU TO SASODĪTO, ATĻAUTO MULTIKONTU.
    Redzi, multikonti arī prasa daudz laika un palīdzīgas rokas no citiem. Tā ka to īpašnieki ir ļoti ļoooti daudz laika veltījuši multiem, kas viņiem ir pluss virtuālajā pasaulē. Ja citi nevar tā, tad nāksies vien samierināties vai arī censties tik pat daudz laika ziedot.

CriminalPerson wrote:

Pilnīgi piekrītu Tev, WestRom. kā jau visiem darbiniekiem, arī viņš ir tāds pats gan jau, un ir ieinteresēts tikai izdarīt savus tiešos darba pinākums. Rakstīt GF un risināt lietas par serveri bez multiem - mēs laikam iztēlojamies paradīzi zemes virsū, JO TAS NENOTIKS. Neviens jau neaizdomājas, ka ja to panāktu, un tas reāli strādātu tā kā mēs vēlamies - ar 1acc. tad viņš saņemtu visus lielos PALDIES un uzslavas par lielisko darbu spēlētāju interesēs. Kā nekā mēs esam "tauta" un balss pieder mums!
    GF uz to neparakstīsies, tāpēc nav jēgas pat mēģināt. Kā jau teicu, viņi spēli ceļ uz augšu, attīsta to (cik labi, tas nu lai paliek pie viņiem), atpakaļ soli viņi nespers, ja izdomāja apvienot un atļaut multus, tad tā arī paliks.

p.s. ieteiktu palasīt šīs tēmas 1.lapu, vairāk pievērsiet uz Draxo ierakstiem ;)
    ____▄▀▀▀▄▄▄▄▄▄▄▀▀▀▄───
    ───█▒▒░░░░░░░░░▒▒█───
    ────█░░█░░░░░█░░█────
    ─▄▄──█░░░▀█▀░░░█──▄▄─
    █░░█─▀▄░░░░░░░▄▀─█░░█
  • Andžejs wrote:

Citēts no "Kendra"

Esošo serveru ir pietiekami, jā... Kur ir problēma??? Problēma ir tajā apstāklī, ka NAV NEVIENA KAKTIŅA NEVIENĀ SERVERĪ, KUR NEBŪTU TO SASODĪTO, ATĻAUTO MULTIKONTU.
    Redzi, multikonti arī prasa daudz laika un palīdzīgas rokas no citiem. Tā ka to īpašnieki ir ļoti ļoooti daudz laika veltījuši multiem, kas viņiem ir pluss virtuālajā pasaulē. Ja citi nevar tā, tad nāksies vien samierināties vai arī censties tik pat daudz laika ziedot.

Vai Tu te kaut kur esi manījis kādu sūdzamies par laika trūkumu?! Un kur kāds ir teicis, ka kaut ko nevar??? :whistling:
    Es tikai esmu diezgan daudzus manījusi izsakāmies, ka viņi to NEGRIB. Jūti atšķirību? Tie nav sinonīmi, ja Tu tā esi iedomājies...
    Laika jau tad it kā būtu pietiekami (cik nu daudz laika vajag, lai uzceptu pa ciematiņam priekš pirātpunktu vākšanas, piemēram)... tikai NAV VĒLMES pēc tādām nejēdzībām.
    Cilvēki grib iespēju robežās tīru un godīgu spēli. Un man atkal jau kuro reizi rodas bezgalīgi bieži uzdotais un joprojām neatbildētais jautājums, īpaši domāts tiem, kuriem patīk pieminēt biznesu savos postos: kurš priekš kura īsti ir- pakalpojuma sniedzējs priekš klientiem, jeb klienti priekš pakalpojumu sniedzēja? Pārfrāzējot- GF priekš mums, jeb mēs priekš GF naudas maku piepildīšanas??? :whistling:
    Vārnas nebiedē putnubiedēkļa izskats, bet gan apziņa- atrasties tāda radījuma sabiedrībā, kuram galvā smadzeņu vietā ir salmi.
  • Man likās, ka es tēmas sākumā jau izteicos gana skaidri, bet laikam maldījos...

Draxo wrote:

Nē - spēles versijas ir visos serveros vienādas, kā arī spēles noteikumi ir vieni un tie paši visām kopienām un serveriem.

Draxo wrote:

Tas netiks mainīts - viena un tā pati atbilde tiem, kuri vēlas serverus bez pirātisma, multi kontiem, bez ambrozijām vai citām atšķirībām.
    Jūs, protams, varat pārmest man sazin kādus grēkus, neizdarīgumu, slinkumu vai amata pienākumu nepildīšanu (ko šajā tēmā arī visai aktīvi darāt), bet tas nemainīs lietas būtību: ir lietas, kuras nav maināmas un ir vienkārši jāpieņem. Un nav svarīgi, cik spēlētāji to ir iedomājušies par labu esam, cik kopienās ir tēmas par to vai cik administratoru ikdienā kristu uz nerviem GF vadībai. Iemeslus tam esmu minējis jau agrāk - diez vai ir vērts atkārtoties.

Mazākas kartes, īpašs izmēģinājuma serveris, spēlētāju aptaujas par katrām izmaiņām spēlē, noteikumu pielāgošana katrai kopienai, pirātisma likvidēšana, īsākas kaujas, multi kontu piespiedu dzēšana, jauns serveris LV kopienā ar dažiem simtiem spēlētāju - njā... skan jau labi. Tāpat kā rozā vienradži - tikpat tuvu realitātei un izdarāms (gan jau tūlīt kāds atkal apvainosies par manu sarkasmu - neatvainošos par to). :)
    Agrāk es domāju, ka daži cilvēki ir stulbi....tagad droši zinu - lielākā daļa cilvēces patiešām tādi ir. Kad beidzot būs apokalipse?
  • Jā, nu, viss ir klārāks par klāru... spēlētāju viedoklis vāciešus neinteresē, bet pārējiem nav pat „vērts mēģināt”... Gribētos gan redzēt friču reakciju tajā momentā, kad spēlētājus pārstās interesēt pildīt friču naudasmakus, jo viņi neuzskatīs, ka tas ir tā „vērts”.
    Tas varētu būt vienīgais patiešām lieliskais skats, ko šajā visā vēl būtu vērts redzēt! :thumbsup:
    Vārnas nebiedē putnubiedēkļa izskats, bet gan apziņa- atrasties tāda radījuma sabiedrībā, kuram galvā smadzeņu vietā ir salmi.
  • Draxo wrote:

Tāpat kā rozā vienradži - tikpat tuvu realitātei un izdarāms (gan jau tūlīt kāds atkal apvainosies par manu sarkasmu - neatvainošos par to).
    Oho, tad jau es neesmu vienīgais kurš tos redzējis :love:

Kendra wrote:

kad spēlētājus pārstās interesēt pildīt friču naudasmakus
    Ja nebūs viņiem ienākumu, tad diemžēl serveri visdrīzāk slēgs ciet. Un tā kā daudziem spēle ir ļoti iepatikusies, tad viņi pirka un pirks ambrozijas, lai neatpaliktu no topa... Tas arī ir vienreiz jāpieņem un jāpasaka paldies tiem visiem pircējiem, ka uztur kopienu ;)
    ____▄▀▀▀▄▄▄▄▄▄▄▀▀▀▄───
    ───█▒▒░░░░░░░░░▒▒█───
    ────█░░█░░░░░█░░█────
    ─▄▄──█░░░▀█▀░░░█──▄▄─
    █░░█─▀▄░░░░░░░▄▀─█░░█
  • p.s. atļaušos izveidot jaunu ierakstu, kur nokopēšu tekstu no sadaļas par idejām:)

Draxo wrote:

Iesakot kādu ideju vai priekšlikumu, vajadzētu ņemt vērā sekojošas lietas, kuras NAV IESPĒJAMS ieviest spēlē:
    ...
    5. Jauna servera atvēršana

Jauna pasaule = jauns serveris, kas nozīmē papildus naudas un tehniskos ieguldījumus. Lai atvērtu jaunu serveri, ir jābūt pietiekamam skaitam spēlētāju, lai serveris spētu atpelnīt sevi. Lēmumu par jauna servera atvēršanu pieņem tikai GameForge, līdz tam nav pieejama nekāda informācija.
    ...
    8. Uzstādīt iepriekšējo versiju
    Kaut arī GF cenšas izveidot katru spēles versiju pēc iespējas labāku, tomēr tā tāpat var saturēt kādu no iepriekšējām kļūdām, kā arī jaunas nepilnības, kas sākotnēji izstrādes gaitā nav tik viegli pamanāmi.
    ...
    ____▄▀▀▀▄▄▄▄▄▄▄▀▀▀▄───
    ───█▒▒░░░░░░░░░▒▒█───
    ────█░░█░░░░░█░░█────
    ─▄▄──█░░░▀█▀░░░█──▄▄─
    █░░█─▀▄░░░░░░░▄▀─█░░█
  • Andžejs wrote:

Citēts no "Draxo"

Tāpat kā rozā vienradži - tikpat tuvu realitātei un izdarāms (gan jau tūlīt kāds atkal apvainosies par manu sarkasmu - neatvainošos par to).
    Oho, tad jau es neesmu vienīgais kurš tos redzējis

Ak tu mīļā pasaulīt! Nu, ko tad jūs abi tādu ēdat, dzerat vai pīpējat, ka šitādi zvēriņi rēgojas?! Pastāstiet tak citiem ar, varbūt mums ar sāks kaut kas rēgoties, uzkritīs rozā klapes uz acīm, un par murgu pataisīta iemīļota spēlīte pēkšņi sāks likties vēl foršāka kā tad, kad tik tikko bija atvērta pirmā pasaule... :thumbsup:

Andžejs wrote:

Citēts no "Kendra"

kad spēlētājus pārstās interesēt pildīt friču naudasmakus
    Ja nebūs viņiem ienākumu, tad diemžēl serveri visdrīzāk slēgs ciet. Un tā kā daudziem spēle ir ļoti iepatikusies, tad viņi pirka un pirks ambrozijas, lai neatpaliktu no topa... Tas arī ir vienreiz jāpieņem un jāpasaka paldies tiem visiem pircējiem, ka uztur kopienu

Tak sen jau ir pieņemts, nav ko simtreiz jāmaļ vienu un to pašu kā tādiem saplīsušiem antīkiem patafoniem...
    Tikai- vai jūs, lielos gudriniekus, reizēm nepārņem bažas, ka tiem ambru pircējiem gluži vienkārši apniks grūzt naudu spēlē, kas ar gandrīz katru „uzlabojumu” kļūst aizvien nepatīkamāka??

Jeb varbūt jūs domājat, ka te apgrozās cilvēciņi, kuriem Ikariam ir dziļi vienaldzīgs, un gribas tikai „mēles patrīt”? Nu, nezinu... vismaz mani uztrauc šitās spēlītes nākotne...
  • citēju extrems no serveru statistikas tēmas ;)

ekstrems wrote:

Ir pat salas, kurās visu pilsētu īpašnieki ir ar gandrīz līdzīgu niku (bet dažādi) piemēram draugabonus1, draugabonus2 u.t.t. un visi konti neaktīvi. Un tā tik aktīvisti štancē multus un štancē multus un LV serveriem izmiršana nedraud.
    Nebrīnīšos, ja pēc gada - diviem, katrā pasaulē būs pa pieciem desmit KONTU TURĒTĀJIEM, katram kontam būs visi atļautie multikonti, katram multikontam savukārt savi multikonti, tiem atkal un tiem atkal. Kopā pasaules būs "pārbāztas"ar kontiem . Un lai uzturētu jautrību un "augšām " un tautai rādītu, ka viss notiek, te viss kārtībā un oi cik mēs aktīvi, konta turētājs ik pa reizei sarīkos nežēlīgu slaktiņu ar savu multu vai multa multu.
    p.s.
  • Vairākas reizes izlasīju tos čīkstētāju postus un nevaru nekādīgi izprast, ko nozīmē godīga spēle? Man izskatās, ka godīga spēle ir tad, kad Jums iet labāk kā pārējiem, tad ir godīgi. Kādā veidā spēle bija godīga pirms apvienošanas, pirms pirātisma, pirms visa kas ir negodīgs, kāpēc tad bija godīgi?
    Ja es piecelšos naktī un apsitīšu visu tavu armiju, nebūs godīgi, jo Tu taču nebiji pie datora un nevarēji neko izdarīt. Ja es Tevi iznesīšu kamēr Tu būsi darbā/skolā, nebūs godīgi, jo tev nebija iespējas pretoties. Ja es pavadīšu vairāk laika spēlē un tāpēc attīstīšos atrāk, kas man dos pār Tevi pārsvaru, tas nebūs godīgi, jo tev nav tik daudz laika ko atlicināt spēlei. Ja es sapirkšos ambro un izmantošu kaut kādas iespējas, kas Tev ir liegtas, atkal nebūs godīgi, jo Tu kaut kāda sev zināma iemesla pēc to nevari izdarīt. Ja es citiem spēlētājiem savadāšu resus apmaiņā pret to, lai mani aizstāv, nebūs godīgi, jo nav 1 vs 1. Ja es samaksāšu 10 spēlētājiem, lai Tevi laupa mēnesi no vietas, nebūs godīgi, jo Tu nevari pret 10 spēlētājiem reizē karot. Jebkas, kas kādu citu pacels virs Tevis nebūs godīgi, jebkas, kas mazinās tavas izredzes, nebūs godīgi. Šitādas runas ir no laika gala un jaunu serveru atvēršana jeb apsolītā zeme tajās ir bijusi vienmēr. Kad atvēra Betu un Gammu es laikam forumā vēl nesēdēju, bet jau pie Deltas un Epsilon atceros šādas runas, kā arī pie visiem pārējiem serveriem. Beigās tāpat kaut kas nebija godīgi. Rezultātā, ja kāds gribēs Jūs pieveikt, viņš atradīs jebkādu veidu kā to izdarīt un Jums atliks tikai padomāt: "jā, tas nebija godīgi... es jau visu izdarīju kā vajag, tikai pretinieks pārkāpj kaut kādu iedomāto godīguma normu. Es tomēr esmu vislabākais spēlētājs."

Tiem kam liekas, ka kaut kas nav godīgi, iesaku izlasīt šo rakstu - spoki.tvnet.lv/tribine/LATVIETIS-Miksts-cikstulis-/772797
    Noteikti ir jau bijis forumā n-tās reizes, par to atvainojos, bet liekas, ka citiem ir jālasa vēl un vēl.

Neslēpšu, ka man arī daudz jaunās fīčas ko GF ievieš nepatika sākumā, dažas joprojām nepatīk, bet no čīkstēšanas labāk arī nav palicis. Iesaku atrast veidu kā pielāgoties un sadzīvot ar pārmaiņām - pastāvēs tas, kas mainīsies. Ja patīk spēle, tiešām patīk, tad izdomāsiet kā pielāgoties. Kā FOX augstāk minēja, arī pirms multi kontu ēras bija visādi aizbildņi un aizstāvji, tas nav nekas jauns, atliek tikai ievākt informāciju un rīkoties atbilstoši. Šī nebūt nav vienīgā spēle, kur ir šāda dinamika, tas ir visur, īpaši spēlēs, kur spēlētājiem ir vairāki "characteri", ja Tev kāds no viņiem ir "uzkačāts" un Tu izdomā uzspēlēt ar citu, saskaroties ar grūtībām, Tu noteikti paņemsi "lielo" un pārādīsi kurš ir galvenais, tas ir tikai normāli.
    Ja neskaita To aizbildņu problēmu, visādā citādā ziņā labāk ir šādi nekā serverī ar 100 kontiem, jo GF neveidos speciālu jaunu, mazāku pasauli priekš 100 gudriniekiem. Esošajos serveros, lai arī tajos ir pilns ar multiem, ir attīstītākas salas, piedāvājumi tirgū, kulturālās vērtības un viss pārējais, ko dod vairāk spēlētāju,. Tas, ka Tu nezini, kam ir kurš konts, nenozīmē ka paspēlēt nav iespējams, drīzāk paspēlēt nebūtu iespējams serverī ar 100 kontiem, man pašam ir vajadzīgas 252 kultūras , man serverī ar 100 kontiem nebūtu ko darīt.