Pinned Servera sarunas - Epsilon

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
    Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• Servera sarunas - Epsilon

Tā kā itin bieži ir novērots, ka vairāku sadaļu tēmās spēlētāji sāk apspriest dažnedažādas ar pamattēmu nesaistītas lietas (piemēram - slavas zāles tēmā sāk risināt savus konfliktus u.t.t.), tad nu foruma administrācija izlēma izveidot īpašu tēmu - Servera sarunas. Šeit varat papļāpāt viens ar otru, apspriest alianšu attiecības, konfliktus, diskutēt par to, kura alianse ir labākā, kurš karotājs ir spējīgākais un visu pārējo, kas nospiež sirdi.

Der atcerēties:
      • šī tēma ir paredzēta tikai sarunām un pļāpām - kariem, slavas zāles kaujām, dueļiem, kaujas ziņojumiem, palīdzībai un tirgum joprojām ir atsevišķas apakšsadaļas;
      • ieraksti, kas neatbildīs augstāk minētajās sadaļās veidotajām tēmām, visticamāk tiks pārvietoti uz šo tēmu (ja vien nebūs pilnīgi bezjēdzīgi un papīrkurvim piemērotāki);
      • šajā tēmā joprojām ir spēkā vispārējie foruma noteikumi, kas aizliedz vienam otru apvainot, lietot nepiedienīgu valodu un darīt citas nesmukas lietas.
      Ceru, ka šis būs kaut daļējs risinājums bardakam, kas notiek daudzās tēmās... un nenāksies slēgt arī šo tēmu. :)
      Agrāk es domāju, ka daži cilvēki ir stulbi....tagad droši zinu - lielākā daļa cilvēces patiešām tādi ir. Kad beidzot būs apokalipse?
    • Nu lai tad iet Epsilon sarunas:
      foruma tēmā : Spēles Administrators Draxo atradu interesanus ierakstus :

Draxo wrote:

6.Vai konti netiek izmantoti pret noteikumiem?
      Nē, netiek - visi ir sasaistīti ar IP dalīšanas līgumiem, tāpat arī netiek dibināti neatļauti kontakti. Ir izplānots, kā visu var izdarīt noteikumu robežās.
      un

Draxo wrote:

5.Vai arī pārējie alianses EŽI biedri spēlē ar vairākiem kontiem?
      Cik zinu, tad jā. Nevienam nav noslēpums, ka mūsu multi kontiem ir īpaši izveidotas divas alianses, konti ir izveidoti gan vietu aizņemšanai, gan ziedošanai, gan pirātu punktu vākšanai - gluži tāpat kā to dara citi spēlētāji.
      .
      Draxo vārdiem runājot, nevienam nav noslēpums, ka viena no šīm īpaši izveidotajām aliansēm ir BNK -baņķīeri. 119 biedri, vidējais punktu skaits 631,664 .
      No šīs alianses 119 biedriem tikai 1 atrodas pasaules top 60 spēlētāju skaitā ar 14 M kopējiem punktiem, kas ir saprotams, jo šis konts spēlē piedalās no 2009. gada. Vēl četri konti atrodas pirmā 500 beigu daļā ar apmēram 4 - 5 M punktiem. Itkā skaisti, tomēr, kā viens rakstīja - jādomā loģiski, un ņemot vērā, ka šie konti arī ir izveidoti 2008-2010. gados , tad jāsecina - neadekvāti MAZA ir šo kontu attīstības līmeņa attiecība pret konta vecumu.
      Tas pats būtu sakāms par septiņiem no astoņiem kontiem, kas atrodas pozīcijās no 500.- tās vietas līdz 1000 - šai vietai. Dibināti 2008-2009. gadā un kopējo punktu skaits - no 1,2 M līdz 2,7 M
      Acīmredzot šie konti jau dibināšanas brīdi, bija paredzēti, kā donori, kādiem citiem.

Interesanta statistika ir arī ar zemāku vietu kontiem. Kā zināms, tad serveru apvienošana notika 12. maijā. Tomēr virkne mazpunktu BNK kontu izveidoti PIRMS 12. maija. Pie tam to skaits ir lielāks nekā 15 (ko varētu saprast, ja katrs Ezis Epsilonā būtu nodibinājis kontu - lai aizsistu sev vēlamāku vietu.
      Loģiskais Secinājums: Daudzi no BNK kontiem ir izveidoti pārkāpjot konta izveidošanas brīdī esošos noteikumus. Tātad Draxo - noteikumi ir pārkāpti - bet reakcija nav nekāda.

Protams , tūlīt sagaidu sekojoša veida uzbrukumu: Arī tavs konts, izotop, ir izveidots 22,04,2015. , tātad pirms pasauļu apvienošanās. Jā, šis konts tad, tika izveidots, lai aizsistu vietu, bet pēc serveru apvienošanas, es esmu pārņēmis šo kontu un ar to arī aktīvi spēlēju. Kaut kā nemanu nevienu Ežu multikontu (attiecīgajā laikā dibinātu), kas spēlētu aktīvi un būtu pārsnieguši kaut 250K kopējos punktus

Otrs populārākais atrunāšanās veids, ļoti iespējams būs Draxo bieži piesauktās sazvērestību teorijas......

Zinu, ka šis koments tā pat nekādas izmaiņas neienesīs, jo ....... ne jau mēs mākam domāt un analizēt loģiski.

Padomājiet "varenie"

P.s. Arī es esmu spēlē kopš 2008. gada augusta, tomēr vienmēr esmu spēlējis TIKAI AR VIENU kontu.
    • Tikai daži fakti... jeb nē, nesauksim par faktiem, bet dažiem pieturas punktiem pārdomām:
      • nelieli konti, kuru galvenais mērķis ir iegūt bonusa kuģus, līdz ar to - jāatrod 12 cilvēkus, kuri var ieiet reizi dienā vai pat retāk, uzlikt būvēties ēkas, sasniegt 11-tā līmeņa pili un... pēc tam atliek ieiet reizi mēnesī aktivizēt atpūtu vai atstāt aliansei (piemērs: Maksimālie kuģi);
      • aliansei / spēlētājam atstāti konti, kuri līdz apvienošana tika turēti atpūtas režīmā (zinu aliansi, kur šādi kontiem tika atjaunota atpūta pat vairāk kā gada garumā);
      • spēlētāji no citiem serveriem un pat kopienām, kuru vienīgais uzdevums ir ieiet kontā un veikt noteiktas darbības (apmaiņā pret ko līdzīgu viņu serverī - pirātisms, bonusa kuģi vai kas cits), arī šeit varu minēt ne vienu vien citu aliansi kā piemēru šādām sadarbībām.
      Tas tā, loģiski padomājot. Patiesība ir tur ārā...
      Agrāk es domāju, ka daži cilvēki ir stulbi....tagad droši zinu - lielākā daļa cilvēces patiešām tādi ir. Kad beidzot būs apokalipse?
    • Nu,tā kā arī es spēlēju jau diezgan ilgi(2008-2009g) tad zinu sava laika spēlētājus,kuriem KP nav lielāki par 2kk līdz pat šodienai,jo aktīvi viņi spēlēja tikai pirmos 2g,pēc tam tik ienāca on reizi mēn.,vai sēd palmā vēl joprojām.Kas attiecas uz mazajiem multi,tad cik zinu,tie ir speciāli priekš pp,vēl arī priekš draugu listēm.Tādi konti paliks mazi līdz Ikariam izzudīs.
      PS
      Tā kā es nespēlēju ar multiem,tad arī mani tas ''besī''
      Nu nedrīkstēja ļaut būt vairāk kontiem,kā Lv serveru skaits.Tas būtu maksimums,nevis 10 kā tagad.Plus,neticas,ka nav kontu no IP kuras nevar izsekot,vai arī kontas mājas PC un darba(uzņēmuma)PC,kur atkal katram 10multi.
    • Tiešām paliek jautri. Draxo nodarbojas ar spēlētāju smīdināšanu:

Draxo wrote:

nelieli konti, kuru galvenais mērķis ir iegūt bonusa kuģus, līdz ar to - jāatrod 12 cilvēkus, kuri var ieiet reizi dienā vai pat retāk, uzlikt būvēties ēkas, sasniegt 11-tā līmeņa pili un.
      Aizver acis, kad sapņo:
      • tie 12 cilvēki jāatrod no paziņu vidus, jo spēlētāji tie nedrīkstēja būt; (par Draxo nešaubos - viņš noteikti tādus spēja atrast);
      • ieiet reizi dienā, uzlikt būvēties ēkas, sasniegt 11- līmeņa pili. - varbūt padalies ar loģiskiem mateātiskiem aprēķiniem, kā tas iespējams;
      • ak, jā par ambrozijām varbūt tas ir iespējams, bet ... kurš normāls cilvis pirks ambrozijas , lai tās izmantotu tāpēc, ka ieiet spēlē vienu reizi dienā.
      • un viss tas notiek laikā, kad darbojas pastiprināta noteikumu izpildes kontrole un noteikumi nav nebūt liberāli.

Krietni vienkāršāk - 12 dažādas e-kastes; IP, proxy un pieslēguma maiņa un viss notiek.

Draxo wrote:

spēlētāji no citiem serveriem un pat kopienām, kuru vienīgais uzdevums ir ieiet kontā un veikt noteiktas darbības (apmaiņā pret ko līdzīgu viņu serverī - pirātisms, bonusa kuģi vai kas cits), arī šeit varu minēt ne vienu vien citu aliansi kā piemēru šādām sadarbībām.
      Kad es pēc divarpus gadu ( 2008-2011 ) spēlēšanas alfā, aliansē Lat, pārtraucu tur spēlēt manu KP punktu apjoms bija ap 3-4 M (nudien precīzi neatceros), un tad vēl nebija ne pirātu, ne bonusa kuģu, ne karaspēka tirdzniecības. Jā bija cits - varēja zagt zeltu, un resursus. Ak jā arī serveru nebija tik daudz. Ja nemaldos, 2010 -tajā tikai gamma atvērās. Pie tam par dažādu SHĒMOŠANU, tad ņēma pie dziesmas.

Tā kā Tev taisnība - patiesība ir tur ārā, un mums to nav lemts uzzināt.
    • Gribi teoriju? Ok.
      • Tā laika sešos serveros atrast 12 spēlētājus, kuri nespēlē Alphā - nekas neiespējams.
      • Kontakti .org un .ru kopienā (komandas biedri + spēlētāji) - vēl vienkāršāk atrast pagaidu spēlētājus.
      • Ambrozijas kontos - varbūt tieši tāpēc, lai vajadzētu ieiet tikai reizi dienā? 18 ambrozijas par izietu ceļvedi + 3 EUR iegādātas īpaši aizņemtiem cilvēkiem - sanāk Premium Plus vienai vai divām nedēļām (kad ir mazie ēku līmeņi) un noliktavu dubultošanai pēdējā līmeņa pilij (ja vēlies, varu parādīt arī konkrētu aprēķinus resursiem un laikiem).
      • Spēlētāju atstātie konti, kas ilgu laiku stāvējuši zem palmas līdz apvienošanai - varētu šeit garum garu sarakstu ar tādiem sarakstīt; arī tādi, kur alianses vadība pēc apvienošanas uz laiku pārņēma visus kontus pēc kārtas, lai izvietotu un saziedotu resursus (gan Epsilon, gan Zeta serveros)m un pēc tam daļu paturētu paši, daļai atrast jaunus īpašniekus.
      Tas, ka Tev vai kādam citam kaut kas šķiet neiespējami, to automātiski nepadara par neiespējamu. Bet es nu patiesi negrasos te sākt aizstāvēties vai attaisnoties, tikai minu konkrētas lietas, kas varbūt vēl kādam var noderēt. ;)
    • Jauns_lietotajs wrote:

tie 12 cilvēki jāatrod no paziņu vidus, jo spēlētāji tie nedrīkstēja būt; (par Draxo nešaubos - viņš noteikti tādus spēja atrast);
      Jūs vēlaties ielūgt draugus pievienoties Ikariam? Jūs vēlaties, lai viņu
      pilsētas atrastos blakus Jūsu? Šeit var ģenerēt linku, ko nosūtīt
      saviem draugiem.
      >
      Tu domā šo????Tādus zinu vairākus,kam ir savākti šāda liste un dabūti tirdz.,kuģi.
      Ha,par šo patiešām aizmirsu,viņi takš ar var vēl10 multus.Tagad man ir skaidrs par dažu labu multu. :D
    • Draxo - tavam loģiskumam ir spēks, tikai tad ja uzskati mūs par muļķiem.

Draxo wrote:

18 ambrozijas par izietu ceļvedi + 3 EUR iegādātas īpaši aizņemtiem cilvēkiem - sanāk Premium Plus vienai vai divām nedēļām (kad ir mazie ēku līmeņi) un noliktavu dubultošanai pēdējā līmeņa pilij (ja vēlies, varu parādīt arī konkrētu aprēķinus resursiem un laikiem).
      2008.-tajā, 2009-tajā., 2010 -tajā., gadā mēs varējām:
      1. iziet ar ceļvedi un iegūt 18 ambras ;
      2. iepirkties par EUR;

Divas skaistas anekdotes.

Drīzāk, vienkāršāk bija par no GF nopelnītajām ambrām (kādreiz -2008., 2009,mēnesī no GF tika piešķirti vismaz 3 trīs 10 EUR kuponi ) NOPIRKT "aizņemtu cilvēku", kas piedalās shēmošanā.

Jau kuro gadu forumā lasot tavas atbildes uz dažādiem jautājumiem esmu pamanījis - ja jautājumi ir vairāki vienuviet, tad atbilde uz vienu, tiek izcelta, problēma tiek apskatīta no dažādiem rakursiem, bet citi netiek pieminēti vispār. Ja jautājumi ir daudz - tad vienmēr ir tādi uz kuriem netiek atbildēts, vai atbilde ir "butaforija".
      Iespējams, ka man vienīgajam tā liekas, iespējams, ka ne.
    • Serveru apvienošana notika 2015.gada 12.maijā.
      Latvijas teritorijā EUR tika ieviests 2014.gada 1.janvārī.
      Principā par 3 EUR pašlaik var iegādāties to pašu ambroziju daudzumu, ko par 3 LVL.
      Par izietu spēles ceļvedi jau labu laiku atpakaļ varēja iegūt 18 ambrozijas + vēl iegūstamās par ieiešanu no telefona un planšetes aplikācijām, pavisam piemirsu.

Ja būtu rūpīgāk palasījis manis teikto, tad ambroziju iegāde un EUR tika pieminēti tikai saistībā ar kontiem bonusa kuģiem... tas tā. Pārējie, visticamāk, ir tikuši atstāti un līdz serveru apvienošanai glabāti atpūtā.
      precizējumam.Jau kuro gadu forumā lasot tavas atbildes uz dažādiem jautājumiem esmu pamanījis - ja jautājumi ir vairāki vienuviet, tad atbilde uz vienu, tiek izcelta, problēma tiek apskatīta no dažādiem rakursiem, bet citi netiek pieminēti vispār.
      Ko esmu piemirsis? Atvainojos, ja lielajā gūzmā esmu kaut ko palaides garām - vari būt laipns un atkārtot, ja vēlme saņemt atbildi nav zudusi. Tas, vai Tu tici vai netici manis rakstītajam - kā lai saka, lai paliek Tavā ziņā, jo diez vai man Tev būtu kas jācenšās pierādīt. Šeit minu tikai konkrētus faktus, lai atspēkotu kārtējos muļķīgos apgalvojumus, ka tas un tas neesot iespējams. :)