Pinned Servera sarunas - Zeta

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
    Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• @eddo2, tev ir tiesības palūgt kādu augstākstāvošu administratoru, ja nesanāk saprasties ar jau esošo. ;)

p.s. publiski banus forumā nevajadzētu apspriest, jo tas šeit nav atļauts.
      ____▄▀▀▀▄▄▄▄▄▄▄▀▀▀▄───
      ───█▒▒░░░░░░░░░▒▒█───
      ────█░░█░░░░░█░░█────
      ─▄▄──█░░░▀█▀░░░█──▄▄─
      █░░█─▀▄░░░░░░░▄▀─█░░█
    • Spēlēju šo spēlīti jau kādu laiku, taču šobrīd liekas, ka viņa vairāk kļūst par dižciltīgo jaunavu pansionātu ar multikontu anarhisma piesmaku !!!
      Lūdzu izsakiet savus viedokļus un iespējams kopīgiem spēkiem, mēs spēsim šo spēli izveidot no jauna baudāmu un spēlējamu, kā vecajos labajos laikos, bet protams ar visiem jauninājumiem, kuri ir nākuši klāt.

Pārnesu uz servera sarunu tēmu!
      Fox
    • Diemžēl neizdosies @Anmaj jau sen ir pateikts ka bez multiem nekas nebūs, un ka veidot jaunu serveri ar pilnīgi citiem noteikumiem par spēli ar nevarot atvērt ... Būtu jau tikai par 1 konta saimniekiem ... lai jau uztaisa mazāku pasaules karti, lai spiež spēlētājiem apmesties viens otram blakus ! Lai veidojas interesantāka saspiestība, kas pavērta daudz lielāku aktivitāti saliedētībā, pirātismā vai tirdzniecībā !

Pārnesu uz servera sarunu tēmu! Fox
      I am not afraid of an army of lions led by a sheep; I am afraid of an army of sheep led by a lion.
      -Alexander the Great
    • ok, labi pasaules samazināšana, bet ko Jūs domājat par monumentālo multu piesārņojumu. Man nav nekas pret multiem, bet tad konta īpašniekam ir viņi arī jāatīsta, nevis jāizmanto tikai donoru līmenī. Piekrītu, ja spēles noteikumi to atļauj, kāpēc lai nedarītu, bet tas vienā, otrā gadījumā, šo spēli piebeidz vispār līdz tādam līmenim, ka nesaskati tam jēgu ( piem. pp ).
      Ja kādreiz, bez multiem, tu vēl varēji cīnīties par vietu zem saules, tad tagad tas ir nereāli. Ir izveidotas tik globālas shēmas, kuras pārshēmot praktiski nav iespējams.
    • Nu žēl, ko lai citu saka. Ka cilvēki vienīgo veidu, kā gūt panākumus atrod multus, lai kačātu PP. Atceros, ka tikko parādījās pirāti, tad bija jēga multot, jo tie'šam konkurence bija milzīga un cilvēki netērēja ne centu, lai pārceltu pilsētas...

Bet ja kādam patiesi garlaicīgi, tad man plāns no VET pieteikt karu VIP, nu tā. Tīri sportiskā ziņā kaut ko pasist, kaut ko palamāt forumos. Pēc tam pašiem pasmieties par to. Tā kā droši, veselības uzlabošanas nolūkos - laipni aicināti.
    • Varu piebiedroties, kā sabiedrotā aly un savu iespēju robežās patramdīt viņus savu pilsētu tuvumā.
      Niknais Ledlauzis tā vietā lai pacīkstētos ar mani, admiņiem pārsūtīja manu vēstulīti, par ko saņēmu banu, kā nepiedienīgas valodas pielietojumu.

Interesanta cīkstēšanās ar vēstuļu palīdzību.
      Forumā banus nav atļauts apspriest.
      Andžejs
    • indianiso1 wrote:

Sarunāt ar citu cilvēku, ka viens otram savos multos ražo pp un tad iet uz "drauga" multu pilsētām un savāc saražoto. Nav jau nekas nelikumīgs, bet atkal - nav jau tas, ko GF vēlējās. Tāpēc arī iet uz grunti visa tā padarīšana
      Ja tas būtu tikai ar vienu cilvēku, tad tas būtu vēl sīkums, bet ja tā apstaigā un savāc no 10 aly biedriem, tad tur vairs nav ko ķert !!! ?(
    • Tev gan jau labāk zināms, kas, ko pa nakti dara un kurš kādos kontos iet.
      Tā kā man nav ne mazākās nojausmas, kuram tur multi, kuram nav, tad es spriežu pēc redzētā - manos un ģenerāļa veidotajos reidos cilvēki atsaucās, piedalījās. Loģiski ne visi 54, ne 44, ne 24. Bet pietiekami, lai nebūtu mums divatā tur viss jādara.

Atbilstoši tavam definējumam pa baigo karu, tad noteikti nebūs tik dramatiski, elpu aizraujoši, kā tas bija servera agrīnajās stadijās. Tas nevar būt vairs tik aizraujoši, tas vairs nekad tā nebūs. Tas vairs nevar būt baigi.

Tāpat tas ir tikai plāna stadijā. Esmu cilvēkiem apkārt prasījis "Kādi ir nākotnes nolūki serverī". Visi bija tik pasīvi cik tu pats, atbildot uz to jautājumu. Tā kā noteikti var izveidoties pat baigāk, nekā citi tam vārdam piešķir jēgu.

EDIT: Protams, ja kāds ir ieinteresēts pievienoties cīņām vai veidot kādu jaunu projektu, esmu gatavs uzklausīt, tikai, lai pavairotu interesi šajā serverī apkārtējiem.