Pinned Servera sarunas - Zeta

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
    Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• Vēl skarbāki ir vecie CL, tagadējie VET, manam Multam tuvumā VET, Es vēlos izmeģināt spēkus piesakoties....
      Pēc dienas atnāk atbilde, ka nepieņem, jo ir karotāju alianse un nav rekomendācija
      Smieklīgākais seko, ka Vet aliansē Iekšlietu ministram 6UP un 1.6kAP un aliansei statistika ir vēl graujošāka.... nu tad lielie Vet karotāji paldies Jums.
      PS. Tdr iemāciet vienam savam biedram, ka nobloķējot ostu un uzbrūkot tālāk rādās manas ostas nosaukums, savādāk raud, ka esmu garnizonus devis. :ninja:
      MAN NEPATĪK TIE PSEIDOLATVIEŠI.
    • Klusie akmeņi... Tiešām nevienam nav radies jaut. kapēc pēc ienākšanas no palmas, to drīkst atkal paņemt? ( vai vismaz misju laupīt pārtrauc dēļ palmas, tas nav godīgi)
      OZEGAR top 50 acc iedzīts palmā nelien ārā, kā iznāk novaktēju dodos laupīt, šis atkal ielien...
      KES bēguļo atmet pilsētu 2dienas 24h nosēž un atkal iemūk palmā....
      LION KING palma
      Darius tika laupīts, pat nebaidot,iegajis 2 reiz palmā...
      LION ORKĀNS ar saviem multiem vispār neko nevar pasākt bieži palma.

Spēlē gribēju redzēt sarkanas viņu pilsētas, jo ir lielākās fermas spēlē, taču nekā....jo neapstiprina viena spēlētāja pieteiktu karu.

Gan jau vēlāk -OWL- alianses galva ieliks atskaiti slavas zālē...
      Stiprais LOUD ģenerālis Ap karalis, Uzspiedis KOLOSU kur LOUD 8 vs 1 cinās uz jūras norāvās.(kauns bija zaudēt)

PS~. LOUD savā starpā tik apspriež, to ka protam tikai diplomātiski runāt, Jūs paši mani mīļie draugi neko neprotiet.
    • Paldies par kauju 1 vs Vairākiem Loud !

Jā par tām palmām ir kā ir . Pateikšu godīgi , kad man bija Lion aliansē konts , kes bija viens no tiem , kas teica - Man zelts līdz kaklam varu mierīgi karot un maukt uz centru , bet kas gan var būt labāks par Karu citā pilsētā ? Ja pie tevis karo , tas ir pavisam , kas cits ;)

Nenoliegšu , ka daudziem patīk aprunāt mani , ko es spēju , ka neko nevaru un tml . Protams neesmu labākais karotājs , vai celtnieks , jūrnieks vai laupītājs , bet noteiktu neesmu tas , par ko uzskata mans pretinieks .

Ir nedaudz šoks , ka alianse Loud varēdama uzmaukt vienu no lielākajām flotes kaujā , pat tad , kad aliansē nebija Lion biedri pret KURSA biedriem , bet šeit zaudēja pret 1 spēlētāju . Biju arī šokēts , ka es Jums neļāvu uz salas izvietoties , bet jūs pat necentāties , jūs pat necentāties uz 72 biedriem man atsist rotācijas vietas ...

Ja būtu situši tos punktus , kauja nevilktos tik ilgi , nu protams , ir vēl atkarīgs cik Jums pašiem bija rezerves ... Bet cik man zināms spēlētāji ar lielām flotēm Jums bija , tādi kā :

kes , X Ambassador , Mefisto ar bija ko piemest , domāju arī Saimniecei bija flote :) Un nevajag teikt , ka nepaspēja aizbraukt ! Kauja gāja ja nemaldos vairāk par 2 dienām , un būtu vēl 3. diena , jo man rezerves pietika vēl ap 100 raundiem .
      Bija plāns pat dabūt vēl :D

Bet vienalga , Paldies par kauju aliansei Loud , ka tik rāmi mani uzņēmāt + Vēl jau bija arī sauszemes kaujas tak , kuras ar paņēmām :)

P.S. Angel-klons tev personīgi , ja lasīsi , Atbrauc kādreiz un sasit mani , citādi ar vēstulēm tā ne pārāk sāpīgi :S
      I am not afraid of an army of lions led by a sheep; I am afraid of an army of sheep led by a lion.
      -Alexander the Great
    • Jā, nu ar tiem, nu nezinu kā nosaukt - laikam jāsauc par pagrabiem, kur daudz labumus var atrast - tā ir kā ir.. Kamēr neaiztiek, tikmēr dzīvo cepuri kuldami un peldoties savos resursos. Kā sāk taranēt, tā palma pēc palmas seko. :thumbup:
      Lai vai kā, laikam tāds spēles stils tiem spēlētājiem pie sirds labāk tīk :)

Padzirdēju par to Loud kauju arī ar ausu galam. Kad uzzināju, ka Koloss nospiests, vispār šokā biju. Varena alianse, uz papīra, bet praksē pat vairāki vienu nevar nokaut! :D Bomba! 8-)
    • Jā, tur tev taisnība pagrabi... pats smieklīgākais ir to cilvēku attaisnojumi, piem, sonyLV ieguva acc, nevēlas braukt tik tālu utt, (patiesībā Ir liela FERMA) Butu man tuvumā un nebūtu man citu projekti, Viņš jau sen būtu zem manas tupeles, vai nu palmā....
      Ex Alphas Lion alianses biedri ir vienkārši izšķīdināti....{Mēs 3 spēlētaji sadzinām {{(nogriezām LOUD kādus 10 kontus) 1spēlētājs pārnācis pie mums.[
      Alianse plešas attīstās, cienam karotāju alianses, kā Gatoc, -TDR- Mil (Lai gan no viena MIL neaktīva iznesu kādus 5kk.) Sadarbojamies arī ar citām aliansēm.

Ps. Smieklīgi, kopš pārcēlu pilsētu uz smēdi, kur Loud galvenā marmora sala, aptīriju to, tur neviens neko vairs neražo, smieklīgi.... :thumbsup: