Pinned Servera sarunas - Zeta

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
    Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• @janis118 šeit būtu īstā tēma , kur apspriest tavas iedomas , nevis tēma, kas parāda TOP alianses varenības. Ja vēlies pačīkstēt cik daudz izmantojis esmu tavā uzskatā daudzos multi kontus kaujās - tad droši raksti te, nevis pazemo sevi tur kur nevajag.
      I am not afraid of an army of lions led by a sheep; I am afraid of an army of sheep led by a lion.
      -Alexander the Great
    • Tagad iedošu tev informāciju priekš atbildes uz taviem jautājumiem :

Floti es sarunāju, lai būvē MAFIA atsevišķi biedri, MIL, VET, -NDr- , pat paši GATOC pārdeva kuģus . Arī 14k izpalīdzēja .
      Zelts man rudens beigās uz the notorious kontu bija ja nemaldos iekrāts pat 400kk . Es maksimāli izspiežu ap 110-120k stundā, un ja neesmu karojis ar to kontu mēnešiem, tad zelts sakrājas tik daudz, ka maz neliekas. Jā bija vēlme no tā konta pārvest zeltu uz citu un tādā gadījumā sanāca noteikumu pārkāpums, kura rezultātā nācās pārvest visu pa jaunam atpakaļ, lai gan Admini nepareizi saskaitīja , jo teica ka uz to kontu jāpārved ir vairs tikai 250kk , tad nu ar saviem 250kk - pērkot par minimālo cenu floti un karojot 24/7 nonācām pie šāda iznākuma.

Lūk tava lielo multi kontu iesaiste - nekāda. Demetra vispār nezinu kur tādu esi izrāvis vai izdomājis - bet lai jau veicas atrunu meklēšanā ,kā kāds spēj karot pret vairākiem spēlētājiem , uzaudzēt tādu zeltu ,tādus ģp...

Ja diplomātija nav sveša un zini, kur un kam ir jāprasa - tad viss notiksies , bet ja čīkstēsi forumā cik ir slikti un cik multus nepamatoti vajadzētu kādam banot - nekas nesanāks.
      I am not afraid of an army of lions led by a sheep; I am afraid of an army of sheep led by a lion.
      -Alexander the Great
    • :D Jā, es rakstu , jo man ir zināmas personas , kas meklē kontus, bet lielākā daļa izdzēš savējos nekā nodod kādam ,kam nav neviena . Puse ELITE konti bija mani konti ,tagad katram ir savs konts un var spēlēt šo spēli kā vēlas . Kā būtu labāk , ka šie 20 biedri nebūtu zetas serverī vai arī vispār ne ikariam LV kopienā ? Vai arī labāk , lai mums izdzēš no spēles servera 20 kontus + jauni 20 spēlētāji neparādītos un GF tēlotu , ka ir izaugsme serveri ?

Tu laikam pēti visu pēc sevis... Neesmu tāds egoists , kas domā tikai par savu ieguvumu .
      -Alexander the Great
    • Zintislv wrote:

Kara dalībnieki: Divas alianšu komandas.

Kara tips: Laika (no 15.02.2017. plkst.0.00 līdz 15.03.2017. plkst. 24.00 pēc Latvijas laika).

Uzvarētāja noteikšana: Kura komanda otrai nodarījusi lielākus zaudējumus pēc punktiem. Viens punkts atbilst vienai jebkura resursa vienībai, kas tiek izvesta no pretinieka, vai vienai resursu vienībai, kas iztērēta kaujā izsistas vienības rekrutēšanai. Tādēļ lūgums izmantot atbilstošās IkaLogs atskaites.

Noteikumi:
      • Minimālās prasības atskaitei – izsisti 1000 ĢP vai 10 000 resursu laupījums.
      • Aizliegts ievietot atskaites, kur uzbrukts spēlētājam, kuram ir mazāk kā 10 000 kopējie punkti.
      • Atskaites jāievieto ne retāk kā reizi 48 stundās, pretējā gadījumā karš tiek uzskatīts par izbeigtu.
      • Biedru iestāšanās - izstāšanās no alianses - noteikumi tie paši, kas visos karos.
      • Ja tiek ievietota atskaite izmantojot spēlē iebūvēto atskaišu konvertētāju, tad klāt ir jāpievieno arī iegūto punktu daudzums.

Kara mērķis: Veicināt sadarbību starp draudzīgajām aliansēm, spēles atdzīvināšana.

Dalībnieki un pieteikšanās
      Visas alianses, kuras vēlas piedalīties šajā pasākumā, lūdzu pieteikties līdz 8.02.2017. plkst.18.00 pēc Latvijas laika šajā tēmā. To dara alianses vadība - līderis, iekšlietu ministrs, diplomāts vai ģenerālis. Pieteikumā lūdzu minēt alianses nosaukumu un tagu. Tāpat lūdzu sameklējiet mani skaipā zintixxx, lai varam kopīgā preses konferencē sadalīt komandu sastāvus.

Karš tiks uzsākts tikai tādā gadījumā, ja pieteiksies vismaz 4 alianses.

Tēma paredzēta tikai pieteikumiem pasaules karam.
      Par un ap to var diskutēt Sarunu tēma.

Vai varam tēmu atjaunot ???
      -Alexander the Great
    • Sveicināti foruma lietotāji, spēles spēlētāji kā arī modrie uzraugi, tas ir GO.!
      Saprotu ka rakstu varbūt nevietā, noteikti ka kāds man norādīs lai rakstu supportam utt..., Bet nu tomēr uzdrīkstēšos pajautāt šeit publiskā telpā, un ceru kāds GO arī atbildēs šeit publiski. Man zetas serverī nobanoja kontus, un pamatojums izskanēja sekojoši - par spēlēšanu ar vairākiem kontiem.
      Cik tad tas ir pamatoti? Ņemot vērā to ka ip dalīšana man starp kontiem ir saslēgta, shēmošanas nekādas nav veiktas, ne savstarpēji kontakti nekā tāda nav bijis, bet bans ir. Gribot negribot rodas iespaids par atbildīgo nekompetenci. Bet nu iespējams kļūdos, un nejauši izdarījis esu ko aizliegtu.
    • Spēlējot ar vairākiem kontiem galva var sajukt. Nejaušības pēc iespējams esi izvietojis armiju kādā no IP dalāmo kontu pilsētām, vai aizstāvējis to, vai kāda cita spēlētāja pilsētā esi izvietojis armiju, kas nāk no spēlētāju kontiem kuri savā starpā ar IP ir saistīti. Palasi spēles noteikumus par spēlēšanu ar vairākiem kontiem, varbūt sapratīsi savu kļūdu.

Iepriekšējo ierakstu pilnībā necitējam => citāts izņemts.
      Andžejs