Pinned Servera sarunas - Zeta

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
    Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time.

Ikariam team

• Elegansko wrote:

Onion V7 wrote:

Es vienreiz izlaupīju 20k sēru un tagad man 2 sēra pilsētām ir okupētas ostas. Esmu izmisis nezinu ko darīt, jo floti uztaisīt ir grūti un es taisu gubas.

Atpalikušo ārstniecības iestādēs nu atļauta sociālo tīklu lietošana?

Deadpool...
      Kā jau minēju standarta propagandas izplatīšanas paņēmieni.. :D
      Spēlēs to novērot var vislabāk...

Tu laikam pats neesi atpalicis un esi dzīves eksperts. Redzams ,ka Tu spēj plātīt muti, tad uz priekšu turpini man nekas nav pretī. Parāda tavu augsto attīstības līmeni un to ,ka esi nožēlojams, jo citos spēj saskatīt tikai slikto. Tu tikko izcēli manu slikto es uzreiz sapratu ,ka Tu esi muļķis un nekad gudrāks nepaliksi, jo nezini kā attīstīties.
      Paldies par tavu dārgo laiku citējot manus ierakstus, jo man tas ir vienalga, bet tev nav gan, jo šis tev ir kaut kas vairāk par spēli, nejēga. 8-)
      Ā un es pieļauju to ,ka tavi bērni ir atpalikuši, jo Tu jau tik daudz zini par atpalikušajiem ,ka pēc teksta spēj noteikt kurš ir atpalicis. Nu neko padarīt dumjš cilvēks rada otru dumju cilvēku, skumji. Un ja tev nav bērni nu tad gan jau kāds cits tuvinieks tāds ir, jo citu izskaidrojumu es tam neredzu.
      P.S Es šeit tikai izsaku minējumus kuri varētu būt patiesi, bet konkrēti nevienu par atpalikušu nesaucu. (Iespējamība ,ka man ir taisnība 85.7%)
      Un es zinu ,ka tu man gribi atbildēt, bet man tev ir ieteikums ej izraudies spilvenā, jo tas tādiem cilvēkiem kā tev padodas vislabāk. :thumbup:

Aizliegts apvainot citus spēlētājus un foruma lietotājus.
      Draxo
    • Tas notiek šeit .... Tas notiek slavas zālē ... Tas notiek manas mājās TV ekrānos !!! :D
      Vai tiešām mēs lielākā daļa zinam tikai MAFIA aliansi ?! Zinam tikai , kas ir koloss ?!
      Man tā kā drusku smieklīgi sāk palikt ... Zetā ir pāri 100 aliansēm , bet runājat un runājam tikai gandriz par 1 !
      Te kāds iepriekš runāja par cieņu ... Cieņa nebūs ,kamēr netiks cienīts pretinieks , vai arī kāds no abām pusēm - ''nokrītis uz zemes'' ! Spēja cienīt būs tiem , kas vai nu nav stūrgalvīgi , vai nu nav iedomīgi... Tas manuprāt !

Bet nu vienalga ... Cīnamies - lai arī tiek runāts arī par citām aliansēm ;) Kopā mēs to varam :D
    • Marsiano wrote:

Cieņa ir jānopelna. Un mūsu pretinieki to nav vēl līdz šim nopelnījuši Kā var cienīt pretiniekus, kuri vieni paši neko nevar izdarīt un tēlo no sevis nez kādus varoņus??
      Kā var cienīt vai par ko cienīt Mafijas aly biedrus? Par to ka dažu mazo aly pārstāvjiem kā (neteikšu īpašības vārdu) jāsameklē priekš mafijas aly diennaktī 30k pp? Par to ka Mafijas aly piedāvā sadarbību pirātos -paši nosaka kontrolējamās zonas un pārkāpj tās? Sadarības partneriem pirms top beigām paziņo ,ka vietas top 10 jau sarunātas-un spēlētajam ar 415 k lielu ekipāžu jāsamazina pirātu skaits lai beigās dabūtu 12 vietu? par to ka tiek atklāti aptīrīti arī sadarbības aly biedri?
      Te ir galvā sakāpis tik tālu,ka atļaujas vel pieprasīt lai pret viņiem izturas ar cieņu... :thumbdown:
    • Ehh marčik tev nesaprast ;) Mums nekāda cieņa no jums 100 gadus nav vajadzīga. Pieaudz beidzot. Jo tavi vārdi forumā neatbilst spēlē. tur tu skraidi kā mazs puika, kurš nezina ko dara.
      Par pp topu runājot. Jūs kaut ko lietas labā darījāt, lai tiktu topā? šaubos. varbūt topa beigās iznesāt dažus spēlētājus. mēs iznesām visu pārējo pasauli, tevi tajā skaitā :D zinu ka tas iedūrās tev sirsniņā, un tagad dari visu, lai mums ieriebtu, bet tev tas nesanāk :D padari sevi tikai par apsmieklu, oi, piedod, tu tāds visu laiku esi bijis :D
    • Citi Dažādi jautājumi
      Ja vel nav saprotams no citas teemas.

Mafija nevar aizsist top 50. Jums tika iedota atlaide ejiet topaa, bet gribaas vel vairak neko nedarot.
      Ta vietaa meginajumi uzlekt augstak par speletajiem ar specigakam ekipaazaam ar motivaaciju - Ej sakraaj vairaak!!111! Mes esam sabiedrotie111!!!!
      Sabiedrotie ir tie kuri sadarbojaas, Jus tadi neesat un nebijaat ari iepriekseja turniiraa.
      Un taja turnira iedevam atlaiti tikai del floral, kura teica ka Jus kaut ko varat. Visi parejie bija pret.

Ierosinu Mafijas parstavjiem saja miskastee vairs nepagodinat oponentus ar savu klatbutni.
    • Uzvar stiprākais, labākais, gudrākais un tas kam vairāk naudas... Kurš jums liedz būt tādiem pašiem kā MAFIA? Viss ir jūsu rokās un makos, ņurdot, apmelojot, izklāstot nepatiesus faktus Jūs tādi kā viņi nekad nekļūsiet. Darbs rada augļus, strādājiet, tirgojiet augļus, gūstiet peļņu un ieguldiet spēlē. :love:

• nu gan sasmīdināji :)

Marsiano wrote:

Par pp topu runājot. Jūs kaut ko lietas labā darījāt, lai tiktu topā? šaubos. varbūt topa beigās iznesāt dažus spēlētājus. mēs iznesām visu pārējo pasauli, tevi tajā skaitā
      Par jūsu izgājieniem es ar savu nieka 40 k ekipāžu izslēdzu 3 mafijniekus no topa. ZaglisXP sāka šķiest ārā ambras- paaņēma pludam premium apbūves gabalu,pārcēla (nevis uzcēla) pludu pēdēja pusstundā un dabūja no manis apaļu 0 pp . Kur Tu redzi iznešanu. Tad jau es 14000 reižu vairāk iznesu Besīti un 1800 reižu vairāk Olis2 vakar :D

P.S. Dr Kapriize-nu nevajag stāstīt pasakas ka negribat būt pp topā ,ka nevajag resursus. Izskatās ka par augļu tirgošanu izpļāpājies pati nemaz to nenojaušot un negribot :)

P.S 2. Karali Artur -ir jau varbūt skaists sapnis par top 50 ,kura ir vieni vienīgi Mafijas pārstāvji -tas nekad nenotiks ... Un ja kādam liekas ka Mafija ir uzvarējusi -es saku ka uzvarējis ir GF jo ļoti daudzi spēlētāji sākuši spēlē pavadīt 24/7-drosi vien apkalpojot tos n-tos kontus prieks pp vākšanas un protams vēl izlietojot attiecīgu daudzumu ambrozijus ... :thumbup:
    • Tāds tīri teorētisks plāns pret neaktīviem pirātiem (kuri iekļūst TOPā tīri uz vākšanas un biedru ekipāžas rēķina):
      • izveidojam x multi kontus (cik nu kuram vēl iespējas, atceroties max legālo kontu skaitu vienam spēlētājam);
      • nobāzējam kaut kur pēc iespējas tālāk un neuzkrītošāk koloniju ar pirātu cietoksni;
      • laicīgi izveidojam koloniju iespējami tuvu mērķim (ideālā variantā būtu būtu 30-tā vai vismaz tuvu tam līmeņa cietoksnis maksimāli aizsniedzamā attālumā no mērķa, bet tam vajag laiku un resursus);
      • pavisam neuzkrītoši un nemanāmi vācam un krājam pirātu punktus, sadarbojoties ar citiem u.tml., bet ir svarīgs priekšnosacījums: šie konti nekad nedrīkst parādīties TOPā, tātad ir jākonvertē ik dienas līdz 18:00;
      • TOPa beigās saplānojam un skaisti izsūtām pa vienam sirojumam no katra konta uz attiecīgo mērķi.

Rezultāts: domāju, ka vismaz 7 no 10 mērķiem ekipāža nebūs lielāka par 50k. Viens konts bez citu palīdzības pastāvīgi var savākt kā minimumu 20x 7414 = ~15k ekipāža (tas ir - ieejot kontā reizi dienā, kas slinkuma kalngals), ja ir čaklāks un aktīvāks, tad var savākt tuvu vai pat vairāk par 50k.

Tā kā... nu jā, tālākais jau atkarīgs no pašu domāšanas, apņēmības un organizētības. Savulaik ko līdzīgu biju jau ieteicis dažiem spēlētājiem / aliansēm Zetā, kuri man ļoti sūdzējās par valdošo dominanci pirātismā - izskatās, ka tā arī palika bez atsaucības, sūdzēties un čīkstēt par dzīvi tak vieglāk. :)
      Agrāk es domāju, ka daži cilvēki ir stulbi....tagad droši zinu - lielākā daļa cilvēces patiešām tādi ir. Kad beidzot būs apokalipse?